Opinie o P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki w Łomża

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki?

Parę lat temu ludzie bardzo dobrze wypowiadali się o pracy we firmie i ofert pracy nie znalazłem, więc pewnie cały czas mają stałą kadrę? Po jakim czasie dostaje się tu umowę na stałe? Wiem, że nie ma wolnego etatu, ale jeśli już się to zdarzy to najczęściej jakie są to stanowiska?

Alhan Nowy wpis

Czytam wpisy i włos na głowie się jeży. Nie może być tak, że jak czytam Szefowa złota kobieta (macie pewnie na myśli p. Hannę) a Właściciel to (usunięte przez administratora) (chodzi o p. Konrada)...... bo to się nie klei, bo te wszystkie negatywne pseudo-komentarze są anonimowe, bez argumentów. Czy w tym kraju nie ma już prawdziwych mężczyzn, którzy potrafią się podpisać z imienia i nazwiska. A minimum przywołać fakty? Biadolenie i nic więcej.... AD Wyczółkowski ps. Ja chętnie tam pójdę do pracy!!!!!! Jeśli będzie źle to odejdę i nie będę "sr....ał" w gniazdo które mnie karmiło.

Paulina Nowy wpis

@Apel a zamknięto firmę na czas wirusa ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki na stanowisko PRACOWNIK PREODUKCYJNY LINII PRZETWÓRSTWA SZKŁA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Magda 74

CZY U NOWEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO MAM ZAMAWIAĆ WYROBY KONRADA czy JOLIDON ? CZY PRZEDSTAWICIELI BIERZECIE Z ŁAPANKI- ŻENADA

Hanna

W Internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat firmy, a Wy nie jesteście zbyt aktywni. Czy ktoś mógłby się podzielić nowinkami dotyczącymi pracy? Może trwają jakieś rekrutacje? Czy pracodawca organizuje szkolenia dla pracowników? Wcześniej wspominaliście o tym, że wiele osób pracuje długi czas, rozumiem, że pracodawca zawiera umowę o pracę?

Gall Anonim

O firmie niech świadczy fakt iż rotacja kadr jest niska. Jest wiele osób pracujących 10 lat i więcej. Najważniejsze nie jest to spółka z o.o. a firma gdzie człowiek z nazwiska firmuje to przedsięwzięcie. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem. Pozdrawiam

Wojciech

@Grześ, dlaczego właśnie tego stanowiska nie polecasz? Czy zakres obowiązków w tym dziale jest większy, niż w innych? Opisz proszę w bardziej szczegółowy sposób sytuację w firmie. Jakie pozytywne aspekty dostrzegasz?

Kropelka

Kto te posty napisał właściciel czy osoby tam pracujące

Grześ

Nie polecam tej firmy a szczególnie pracy jako kierowcy.

Grześ

Nie polecam tej firmy fałszywi ludzie tam pracują.

Wojciech

@gość, a długo już pracujesz w P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki? Na podstawie jakiej umowy współpracuje się z tą firmą? Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie osobom młodym, zdobywającym swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

gość

Polecam pracę w PH Konrad, przyjemna atmosfera, dobre zarobki, dodatkowe bonusy typu siłownia

Wojciech

@Młody, ależ oczywiście, że można - nawet trzeba! Właśnie od tego jest to miejsce. Obowiązują tu jednak pewne zasady - komentarze pisane w obraźliwym lub wulgarnym tonie nie będą tolerowane. Możemy prowadzić kulturalną dyskusję, wyrażając swoje zarówno pozytywne, jak i negatywne zdanie na temat pracy w danej firmie, prawda? Jak oceniacie współpracę z P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki?

Wojciech

@MŁODY, takie wypowiedzi jak Twoja nie będą tolerowane na forum. Jeśli chciałbyś powiedzieć coś rzetelnego i w kulturalny sposób, nie obrażając przy tym nikogo, na temat pracy w P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki - zachęcam. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Czy prowadzone są obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Młody
@Wojciech

Rozumiem, że nie można wyrażać swojego zdania i pisać tego jak jest faktycznie? Tylko to co komuś pasuje nie zostanie usunięte?

Jerzy

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jakieś zmiany nastąpiły i przestaliście pisać?

otrębus

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na lidera projektu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zarobki, a to zdecydowanie rzadkosć w dzisiejszych czasach. Dzięki za odpowiedź.

Grześ

Pracowałem tam kilka lat i bardzo miło wspominam ten czas. Ludzie są mili tworzą fajną atmosferę , oczywiście jak wszędzie są też ,,czarne owce" i,,buraki" oraz ludzie z czasów byłego PRLu. Szef ..........hm to bardzo inteligentny i błyskotliwy człowiek który nie koniecznie szanuje ludzi rozsławiających dobre imię firmy ciężko pracujących i przynoszących zyski. Lubi bardzo ,,wazelinę" a tak naprawdę nie wie co się dzieje wewnątrz firmy. Tacy Szefowie rzadkością. Dziękuję za wszystko, co zrobił Pan dla mnie. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia. Dziękuję szefowej oraz wszystkim koleżankom i kolegom. Współpraca z Wami była czystą przyjemnością Pozdrawiam

spermobil

Pracowalem 2 lata jako dostawca. Bardzo miło wspominam ten okres. Szczegolnie chodzi mi o aspekt ludzki, zyczliwi sympatyczni ludzie na kazdym szczeblu. Pozdrowienia z Warmii i Mazur. R.

teraz tam się wiele pozmieniało pracy więcej a pieniędzy mniej bo ciągle jakieś obcinki.Pracownik to robol na usługach logistyka.Dno i wodorosty,jeszcze trochę a sami będą tam jeździć.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki - Łomża

• Jak się pracuje w P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki?

Zobacz opinie na temat firmy P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Poligonowa 28c
    18-400 Łomża