P.H KONRAD

Łomża

Opinie o P.H KONRAD

Gregor 2011-12-18 13:42:10
Fajna i uczciwa firma pracują tam bardzo życzliwi ludzie a szef.............Wszystkim życzę aby spotykali takich ludzi na swojej drodze kariery zawodowej
były 2013-07-09 11:29:07
To chyba właściciel sam tak o sobie napisał. Kawał prostaka który nie szanuje ani klientów ani pracowników.

gość 2013-07-18 19:39:07
..biuro niewielkie..przedstawiciele kilkanaście tysięcy miesięcznie..serio !
gall 2013-08-21 22:42:30
..aplikuj do działu (usunięte przez administratora).tam są kokosy
jasiek 2014-01-02 11:46:54
Jakie zarobki ma przedstawiciel regionalny (podstawa), jakie auta i inne narzędzia pracy?
new 2014-04-01 22:07:58
Ponawiam pytanie,

jak warunki pracy, wynagrodzenia etc.?
mnoj 2014-12-01 18:39:53
Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy P.H KONRAD to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. P.H. Konrad jest firmą zajmującą się obrotem jałowic hodowlanych, importem warchlaków, skupem tucznikó...
radzio 2015-02-26 14:01:43
Witam i ja, to jak w końcu jest ta praca w p.h konrad? Bo faktycznie link jaki podał mnoj juz nie działa - prawdopodobnie oferta wygasła. Oni poszukiwali przedstawiciela handlowego, czy na jakie stanowisko była ta rekrutacja? może ktoś wie, czy jeszcze jest szansa się dostać? Pozdrawiam i z góry dzieki za informacje.
ja 2016-04-09 19:41:11
teraz tam się wiele pozmieniało pracy więcej a pieniędzy mniej bo ciągle jakieś obcinki.Pracownik to robol na usługach logistyka.Dno i wodorosty,jeszcze trochę a sami będą tam jeździć.
spermobil 2016-04-15 11:08:12
Pracowalem 2 lata jako dostawca. Bardzo miło wspominam ten okres. Szczegolnie chodzi mi o aspekt ludzki, zyczliwi sympatyczni ludzie na kazdym szczeblu. Pozdrowienia z Warmii i Mazur. R.
Grześ 2016-09-03 21:49:50
Pracowałem tam kilka lat i bardzo miło wspominam ten czas. Ludzie są mili tworzą fajną atmosferę , oczywiście jak wszędzie są też ,,czarne owce" i,,buraki" oraz ludzie z czasów byłego PRLu. Szef ..........hm to bardzo inteligentny i błyskotliwy człowiek który nie koniecznie szanuje ludzi rozsławiających dobre imię firmy ciężko pracujących i przynoszących zyski. Lubi bardzo ,,wazelinę" a tak naprawdę nie wie co się dzieje wewnątrz firmy. Tacy Szefowie rzadkością. Dziękuję za wszystko, co zrobił Pan dla mnie. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia.
Dziękuję szefowej oraz wszystkim koleżankom i kolegom. Współpraca z Wami była czystą przyjemnością
Pozdrawiam
otrębus 2016-10-09 21:27:51
Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na lidera projektu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zarobki, a to zdecydowanie rzadkosć w dzisiejszych czasach. Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o P.H KONRAD - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H KONRAD