Opinie o GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Mieczysław

Co jest powodem wystawienia dwóch ogłoszeń o pracę i jednego, dotyczącego stażu? Jak się tu sprawy mają z szacunkiem i docenieniem pracowników? W ofercie na stanowisko associate w zespole postępowań sądowych, jest wzmianka o umowie do wyboru oraz m.in. o prywatnej opiece medycznej. Czy to pakiet umożliwiający również korzystanie z usług dentysty i w jakim zakresie mieści się oferowana stawka?

Tamara
@Xyz

A jakie przykładowo mają preteksty żeby tej umowy nie przedłużyć? Nie rozumiem jak można pracować dalej za mniejsza kasę, dużo mniejsze są te kwoty?

See you never

Kancelaria za 5-10 lat nie będzie miała racji bytu. Wszystkie młode osoby odchodzą, ponieważ firma nie idzie z duchem czasu. Zdecydowanie za mało personelu administracyjnego od asystentek po HR. Życie prywatne tylko na urlopie, na którym maile będą do Ciebie przychodziły codziennie. Pensja dla mnie była dość średnia wiem ze niektórzy są zadowoleni. Przeliczając godziny pracy i ilość stresu powiedziałbym, że poniżej normy. Odnosząc się jeszcze do maila poniżej nikt nie pisze pożegnalnych maili albo są krótkie bo nie mają nic miłego do powiedzenia. Do zobaczenia nigdy Gessel :>

@Ziomuś

A jakby ktoś tak nieoficjalnie odmówił pracy na urlopie to jakie może ponieść konsekwencje? Nie da rady oddać sprzętu na czas urlopu, nikt tego nie próbował?

Marek Nowy wpis

Sporo ludzi jest miłych. Na pewno można powiedzieć że jest wzajemny szacunek. Dział administracji też w porządku. Jedno co jest na minus firma ma zasady działania przestarzałe. Nie idą z duchem czasu więc pracując tu poczujesz że cofasz się 20-30 lat wstecz. Ktoś dobrze napisał, że na pomoc IT nie masz co liczyć bo Ci nie pomogą - wiecznie są zajęci. Generalnie musisz sobie tu radzić sam i udawać że jest okey. Generalnie firma na poziomie średnim bo spotkałem i dużo lepsze i dużo gorsze. Popracuje jeszcze chwilę i pójdę do innej kancelaria na senior asso

Lucek Nowy wpis
@Marek

Szacunek jest pozorny niestety. Ludzie starają się być mili, ale niestety nie potrafią udawać. Jeszcze chwila i niedługo też będę się rozglądać za czymś innym. Praca ciekawa, ale… ważniejsze są też inne aspekty…

Zimbabwe Nowy wpis
@Marek

o toooooo pracuj pracuj ale nic w zamian hah, praca zdalna nie, dziękujemy, wolne nie, dziękujemy, wolne w długi weekend? nie dziękujemy: tak to wyglada. Zacząłem pracować w fajnej firmie butikowej z młodym zespołem od razu jakoś przyjemniej! polecam ,każdemu kto się waha (usunięte przez administratora)

Celina Nowy wpis

Też właśnie czytam ogłoszenie dla księgowej i chyba spróbuję swoich sił, tylko chcę jeszcze dopytać o pracę. Praca jest od zaraz, a ogłoszenie wygasa za 11h, czyli od kiedy mogłabym zacząć, od przyszłego tygodnia jest możliwe? Czy w tym pakiecie socjalnym oprócz opieki medycznej i karty sportowej jest coś jeszcze?

Znalazłem ofertę dla księgowego, napisano tam że atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wynagrodzenie również jest atrakcyjne? Kwoty omawiane podczas rekrutacji faktycznie znajdują się potem na umowie? Bo pisał ktoś, że warunki omawiane na rozmowie rekrutacyjnej, później mogą sie zmienić podczas zatrudnienia.

@XX

Najgorsza kancelaria prawna w jakiej pracowałem, a było ich trochę. Inne ustalenia na rozmowie, inne w praktyce. Komunikacja w zespole i podział pracy totalnie nieskoordynowany. Ciągle zmiany ustaleń zarówno co do spraw administracyjnych, jak i merytorycznych. Pracownicy regularnie znikają - niewiadomo co się z nimi stało, bo nikt nawet nie wysyła maila pożegnalnego. Jak się potem okazuje od razu są blokowane dostępy, tak, że nie ma możliwość przeganiania się nawet z nikim z kancelarii. Krótki epizod w tej pracy wspominam jak najgorzej i naprawdę jeśli macie inną ofertę na stole lepiej wybrać cokolwiek innego niż pracę w Gessel.

@@XX

To czym konkretnie różniły się te ustalenia od rzeczywistości? Kasę tez płacili inną niż mówili na początku? Piszesz o podziale pracy, czy nowi ludzie mają więcej obowiązków? Proszę napisz kto wydaje tutaj jakieś polecenia co do podziału obowiązków.

Kancelaria GESSEL
@@XX

Wszystkie opinie na temat pracy w kancelarii Gessel są dla nas ważne i traktujemy je bardzo poważnie. Jesteśmy otwarci na konstruktywne uwagi i sugestie, dzięki którym możemy się rozwijać. Dążymy do tego, aby praca u nas była jak najbardziej satysfakcjonująca – zarówno pod kątem projektów, atmosfery jak i zarobków. Przykro nam, że nasza kancelaria okazała się dla Ciebie nieodpowiednia i życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
See you never

@See you never

To jakiś problem w tej firmie, jakbym nie zaglądał na służbową skrzynkę w trakcie urlopu? Ostatecznie to mój prywatny czas. Inna sprawa, to czy tu są nadgodziny i jak opłacane, a także co generuje stres, o którym wspominasz?

Co by mi zrobili? Czy urlop to nie czas, od którego trzymamy się od pracodawcy i obowiązków z daleka? Słyszeli, że wypoczęty pracownik, to bardziej wydajny pracownik?

Ziomek

Nadgodziny oczywiście się zdarzają ale bezpłatne więc warto je robić :-)

Ziomuś

Jak w większości firm jak jesteś na urlopie czyli masz służbowy telefon i sprzęt to masz przeglądać maile w wolnym czasie oczywiście nie oficjalnie ale każdy wie o co chodzi ale tak wygląda praca w wielu miejscach nie tylko tutaj więc to raczej w polskich firmach aktualnie "standard"

@Ziomuś

Mocne słowa. Ja czytałam w innych komentarzach na temat benefitów no i ze stawki niby można być zadowolonym. A dlaczego mówisz, że pracując tam się odechciewa? Mała motywacja do pracy jest? Mnie bardzo ciekawi jak przełożeni doceniają pracowników, którzy dobrze pracują i robią coś ponad normę. Awans jest realny w takiej sytuacji? Łatwiej już o podwyżki i czy premie skoczyły coś do góry?

Xyz

Mocne,ale bardzo prawdziwe uchwycajace w pełni w jakimi doświadczeniami się stamtąd odchodzi. Oni oczekują i eksploatują współpracowników w 150%,sami nie oferując od siebie nic. Nie mówiąc o tym,że jest to po prostu nieuczciwy i nierzetelny kontrahent. Nagminnym jest nadużywanie ich już wręcz legendarnych rocznych umów. Rekrutują na zastępstwo,ale kłamią w żywe oczy ze to normalna rekuracja,a pierwsza umowa zawierana jest na rok z każdym. Po tym roku rzeczywiście zostaje niewielka ilość osób tak zatrudnionych,większość jest odprawiana z kwitkiem bo już jest niepotrzebna. Są zwykłymi oszustami. Do tego od pewnego czasu są tak ogromne problemy z pracą. Po prostu jej brakuje, o czym mogą świadczyć chociażby kiepskie tegoroczne rankingi. Jeżeli chodzi o wysoki poziom merytoryczny,to może i kiedys taki był,teraz jest bardzo przeciętnie,bo kadra prawnikow nie zachwyca. Wszystkie posty,które miały wysokie kwalifikacje i kompetencje odeszły. W tej chwili zostały i trzymają się kurczowo swoich stołków osoby momentami wręcz mierne, z małych kancelarii o niższym poziomie,co przekłada się na poziom kompetencji zatrudnianych osób,bo kancelaria ma taką politykę że zatrudnia prawnikow z małych,nieznanych kancelarii żeby zaoszczędzić na wynagrodzeniu. Takie osoby dostają pensje dużo poniżej średniej,ale się cieszą bo są w Gessel. Niestety przekłada to się na takie kwestie jak chociażby angielski. Kancelaria nie jest w stanie wypuścić poprawnie napisanych dokumentów w legal english. Czasu sweitnosci mają danego za sobą,za to jest coraz bardziej toksycznie.

M/A, 8 miesiecy

Old_Pracownik

Budynek 30 letni. Od roku juz mnie nie ma w tej firmie, a moge powiedziec, ze ludzie sa mili i niewidzialem jakis klotni. Wielu partnerow wyrozumialych, tylko niewielka czesc partnerow czuje sie lepsza. Jezeli chodzi o pensje jest na srednim poziomie bez szalu ale tez nie najgorzej. Benefity standardowe : multisport, karta medyczna, owocowe dni. Jako nowa osoba w firmie jak ja dostaniesz stary komputer po przejsciach i uzywany telefon. Firma nie zwraca uwagi na sprzet ale ma to tez swoje plusy z pewnego punktu widzenia w moim odczuciu. Jesli mowa o administracji to ksiegowosc i hr mile osoby ale wiecznie zajete, it pomoze Ci z wielka laska, a podejscie jest takie, ze najlepiej radz sobie sam i nie zawracaj glowy starszym panom.Asystentki mile ale tez nie zawsze wszystko wiedza pomimo szczerych checi. Generalnie polecam dla mloduch osob dla ktorych bedzie to pierwsza/druga praca w zyciu. U mnie troche doswiadczenia juz bylo dlatego konieczna byla zmiana

Magdalena
@Old_Pracownik

A czy kasa chociaż powyżej średniej? Oprócz samej podstawy można liczyć na coś więcej? Jakie plusy są tego, że dostaje się stary sprzęt? Jeśli ulegnie on awarii to komu należy to zgłaszać, dają wtedy coś nowego?

X

Zgadzam się z powyższymi opiniami i również nie polecam pracy w tej Kancelarii. Z tak toksycznym miejscem pracy jeszcze się nie spotkałem. Traktowanie pracowników z góry, niedocenianie ich, zachowania o charakterze (usunięte przez administratora). Telefony po godzinach, brak przepływu informacji, złe zarządzanie zespołem. Nie każdy ma predyspozycję do tego by w sposób kompetentny zarządzać zespołem, a tutaj ewidentnie tacy ludzie kierują zespołami. Nadgodziny nie są płatne, premia marna, brak podwyżek waloryzacyjnych. Bardzo złe traktowanie asystentów, którzy mają pełne ręce pracy, a brak jakiegokolwiek wsparcia. Motywem przewodnim tej Kancelarii to wycisnąć tyle ile się da. Ludzie się zajeżdżają kosztem życia prywatnego oraz przede wszystkim swojego zdrowia. Niektórzy pracują już od kilku lat w tej Kancelarii przechodząc z zespołu do zespołu i tworząc toksyczną atmosferę. Poza tym jeżeli ktoś nie potrafi pracować w zespole a preferuje pracę indywidualną powinien poszukać innego miejsca do pracy, a nie wyżywać się na pracownikach bo nie czytają komuś w myślach. Zgadzam się również co do informacji odnośnie nieprzedłużania umów, szkoda że ta informacja nie pojawia się dzień przed wygaśnięciem umowy. Ale i w takim momencie znajdzie się tekst, że to wina pracownika...

Jola
@X

Wiadomo ile tu taki asystent zarabia? Czy asystenci pracują na umowie zlecenie czy o pracę? I czy da radę dostać pensję minimum 4000 zł netto? Czy mniej? Jak taki asystent chce odejść bo ma dość, to firma oferuje coś, aby jednak nie odchodził??

Exemployee

Jak ja sie ciesze ze ktos wreszcie napisal opinie o tej kancelarii zgadzam sie ze wszystkim biuro i ludzie ktorzy zarzadzaja absolutnie przestarzaly styl i myslenie, najlepiej jakby nie bylo pracy z domu lepiej przychodzic do kancelarii szczegolnie na stanowiskach administracyjnych w kancelarii w ktorej pracuje teraz wszyscy pracuja z domu jesli maja taka potrzebe. Opieka nad pracownikiem to tylko standardy ktore ma kazda firma multisport owocowe dni i pakiet medyczny tutaj ogromnym plusem jest dodatkowa pensja pod koniec roku jesli sie ktos sprawdza nic poza tym zero wsparcia pod kontem HR ale tez od zespolu. Zero zmian i nowoczesnosci. Moglaby byc to dobra firma wiem ze duzo osob chcialoby odejsc ale jest strach i niepotrzebnie

Mieczysław

Xxx
@Mieczysław

Kancelarii nie polecam.Maja tylko i wyłącznie dobry marketing i PR, kreujący ja na super przyjazne miejsce. Rzeczywistość jest dużo inna, kradzenie pracy, niedopuszczanie do pracy,blokowanie, zachowania o charakterze mobbingujacym. Pracują tu ludzie ze zdecydowanie przerośniętym ego, źle nie można pracować,za dobrze tez nie,bo stajesz się niewygodna konkurencja. Wiele osób o bardzo trudnych charakterach,które pracują tu od lat bo nie są w stanie odejść, w związku z czym okopuja się jak mogą. Trudno jest się wybić nowej osobie. Do tego mają zwyczaj zawierania pierwszych umów na rok,pod pozorem konieczności poznania nowej osoby. W rzeczywistości skandalicznie tego nadużywają i regulują sobie tym chwilowe braki kadrowe. Po roku,jak stajesz się zbędna,wymyślają powód wyssany z palca,dla którego nie przedłuża umowy. Także po roku można zostać bez pracy,bo ktoś zatrudnił Cię na zastępstwo,ale zapomniał Ci o tym powiedzieć.

Jakub
@Xxx

Rozumiem, dzięki za wpis. Możesz coś więcej napisać o zachowaniu, wobec nowych osób w firmie i tym, jak reagują przełożeni, gdy zgłosić im, że jest z tym kłopot? No i wyjaśnij, o ile wcześniej Cię poinformowano, o nie przedłużeniu umowy?

Xxx
@Jakub

Jeżeli zgłosisz problem,reakcja jest taka,że to Ty ponosisz tego negatywne konsekwencje i najczęściej po prostu Ci dziękują za współpracę. Uznawane to jest,że "się nie zgrales z zespołem". Jeżeli ktoś się nie sprawdza merytorycznie,to zwalniają od razu,jeżeli nie można mieć zarzutów do pracy,a nie zamierzają przedłużyć umowy,bo po prostu nie ma dla Ciebie już miesiąc,informują o tym tuż przed końcem obowiązywania umowy. Sposoby są różne:albo wymyślają jakieś personalne powody typu "brak dobrej komunikacji" albo proponują np. przedłużenie umowy za niższe wynagrodzenie.

Sabina
@Xxx

Od razu zwalniają, to jaka tam jest umowa? W poprzednich firmach co pracowałam to tylko w ramach dyscyplinarki można było się pożegnać z pracownikiem w ten sposób. Wypowiedzenie jakieś macie?

@Xxx

To jest całkowita prawda. Nie przedłużają umowy pod nieprawdziwym pretekstem (wymyślanie i obrażanie kogoś na końcu, porównując go to najgorszego pracownika na świecie), informując 2 tyg. przed końcem umowy lub mówią, ze przedłuża ale za niższe wynagrodzenie. Dodatkowo zerowy onboarding, zerowe wsparcie mentorów, bardzo zła komunikacja i zła atmosfera plus beznadziejne biuro, przypominające takie z lat 2000.

Tamara
@Xyz

Bardzo słaba rekrutacja. Kancelaria daje „pracę domową” w formie kazusu do opracowania, jakby prowadzący rekrutację nie umieli przeprowadzić rozmowy merytorycznej ad hoc, a w odpowiedzi przesyła uniwersalną formułkę „dziękujemy, ale kto inny bardziej nam odpowiada”. Jeśli kandydat się angażuje, opracowuje coś, to elegancko by było napisać konkretną przyczynę: jest pani za słaba merytorycznie, chce pan za dużo kasy, ma pani za długi okres wypowiedzenia itp.

Mirosław

Cisza w wątku dotyczącym tej spółki komandytowej jest dla mnie co najmniej dziwna. Dziwne jest też to, że szukając informacji o nich w sieci również niczego szczególnego znaleźć nie można. Podstawowe pytanie jakie nasuwa mi się teraz na myśl to pytanie, czy oni w ogóle funkcjonują? Mam cichą nadzieję, że właśnie dzięki Wam fakt ten po prostu ustalę. Będzie mi bardzo z tego powodu miło.

guik

Pewnie, że atmosfera dopisuje, ale wiadomo czy specjalista ds. planowania produkcji jest nadal poszukiwany? Wymagane jest wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym lub ekonomicznym, ale dobrze że dorzucają benefity.

Zostaw merytoryczną opinię o GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Sienna 39