Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Ewka

To jak te premie tak mniej więcej tu wyglądają? I za co można takie dostać? Tylko za wyniki w pracy czy może za coś jeszcze? No i podstawa jaka na ten moment jest?

Amorek

Czy na jednej zmianie powinna pracować para ... Bo coś podslyszałam że w jednym polo w Toruniu na Wrzosach . Zastępca zwiazał się z kasjerkom i są do tego na jednej zmianie . Czy nie ma w tym konfliktu interesów ?

Aniolek
@Amorek

Pamiętaj, że ryba psuje się od głowy. W Centrum Logistycznym w Giebni dzieją się jeszcze lepsze cuda i to na stanowiskach kierowniczych. Amory uprawiane są w pracy i poza nią. Rozpadają się rodziny, a ciekawe co na to szefostwo, czy będzie się temu biernie przyglądało? Sodoma i Gomora.

Pracownica
@Amorek

Pewnie że tak nie powinno być . Ciekawe kiedy szefostwo się za to weźmie

Ktoś
@Pracownica

Szefostwo liczy tylko kaske i patrzy jak tu docisnąć pracowników na sklepach by żyło im się lepiej...coś tak mi się widzi że z czasem podzielą los Tesco..

Amorek
@Pracownica

Dokładnie powinno się za to zabrać jak i za to że w Giebni w jednym dziale pracuje małżeństwo jako szef i podwładny i co pozostali pracownicy mają o tym myśleć? Są lepsi i gorsi?

@Amorek

Myśleć, to chyba najlepiej o tym, co się aktualnie robi ;) Pytanie, czy WIDAĆ, by to wpływało na przydzielanie obowiązków, rozliczanie z efektów pracy, czy choćby kwestie urlopowe, bądź inne jeszcze?

Krystian.trzebiatowskki@onet.p

Pusty parking w Mielnie Unieściu. Z za winkla jakaś osoba kuka czy ktoś nie weźmie biletu parkingowego. jeśli tak się zdarzy to nie zdąży wejść do sklepu a ten ktoś już wlepia 95,00 zł mandatu. Parking w Unieściu jest zawsze pusty. w pobliżu nie ma ośrodków wczasowych, żeby ktoś sie przytulił. . Po prostu nie ma takiej potrzeby. Wielu stałych mieszkańców Unieścia po takim incydencie rezygnują z zakupu w Polo. W Mielnie jest Dino Biedronka i budują Lidl. .

Obserwator

A powiedzcie czy to normalne , że pracownikowi pracującemu na umowę zlecenie dopisuje się godziny pracy w dniach , w ktòrych nie był w pracy? Czy można fałszować kartę pracy pracownika? Pani , ktòra przychodzi tylko na kasę, nie robi nic ponad to, gdy nie ma ludzi przy kasie to spaceruje z rękoma w kieszeni , tak jakby muzeum zwiedzała, ma dopisane dwa dni pracy po 12 godzin, co daje ok 500 zł dodatkowo.Dostaje tzw premię za polecanie produktòw w sprzedaży aktywnej.A pracownik na etacie, ktòry zapierdziela aż pot po (usunięte przez administratora) leci dostaje 100 - 150 zł premii. Czy to nie jest (usunięte przez administratora) i oszukiwanie pracodawcy?

Obserwator

Ano jest taki sklep, a działo się to w maju, gdzie pani oficjalnie chwali się premiami od kierownika. Nawet było zgłaszane wyżej, ale jak widać oszukiwanie i naciąganie pracodawcy jest zamiatane pod dywan. No chyba, że właściciel firmy wie o praktykowaniu (usunięte przez administratora) w ewidencji czasu pracy.

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

Leszno
ciekawa

A mnie zastanawia, dlaczego PM nie zapewnia pracownikom odzieży roboczej, oprócz tych koszulek? wszystkie inne sieci zapewniają pracownikom chociażby buty robocze.

Pit bull
@ciekawa

Jak to nie zapewnia odzieży roboczej... Też pracuję w polo i kiedy jest potrzeba kierownictwo czy też regionalny zamawia dana odzież. Posiadamy od koszulek polo, polarów fartuchów zwykłych czy też przepasek po buty robocze specjalne z metalowymi wstawkami dla każdego. Każdy pracownik który zgłosi brak stroju znoszonego, poniszczonego z jakiegoś powodu otrzymuje w przedziale tygodnia nowy ubiór

kim
@Pit bull

chyba żart buty robocze ?,spodnie ? przecież masz za to płacony ekwiwalent miesięczny

Mario
@Pit bull

Dobry żart, Tylko koszulka dla pracownika i nic więcej.

Ona
@Pit bull

Ja pracuje ponad 5 lat . .pierwszy raz dostałam fartuch i czepek .polar w spadku .a co do koszulek zawsze brakuje rozmiarow

...
@Mario

W takim razie nie wiem w jakim polo pracujesz osobiście mam 3 koszulki z krótkim rękawem, 1 z długim czerwony polar jak i nowy szary za kilka dni przyjdą nowe koszulki dla każdego po jednej w szarym kolorze każdy pracownik ma podobnie dział mięsny fartuchy przepaski na zmianę. Kierownik i z-ca również dostali po koszuli.

xD
@ciekawa

Po polo nie stać aby dać nowe koszulki pracownikom nowym zatrudnionym. . Odchodzisz z pracy musisz zdać wszystkie rzeczy bluzkę fartuch bluzę aby inni nowi mieli w czym pracować

Mariusz
@xD

A jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Jakie są zarobki i czy co jakiś czas można liczyć na podwyżkę? Czy Polomarket zapewnia też jakieś dodatki pozapłacowe jak np. karta MultiSport? :)

Cos

Nie zapewniają butów a koszulki czasami jest 1 na rok

BYLA prcownica
@Pit bull

Jakie buty? W którym polo ? Co Ty pieprzysz mi żadnych butów nie dali miałam sobie sama zorganizować i spodnie też.

Ona
@ciekawa

Nie zapewniają całej odzieży tylko f Koszulki które po kilku praniach są wypłowiał co do bonów prawda.Masz l4 zapomnij .w sklepach się robi (usunięte przez administratora) p Racy Coraz mniej pracowników Oszczędności jak się słyszy.Szary papier do d Ogrzewanie .co kogo to obchodzi że będziesz chora.Jest coraz gorzej

@Pit bull

Hmmm... Z ta bluzka robocza to też zart. Ja co prawda jestem już byłym pracownikiem polo ale powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją aby otrzymać bluzkę po byłym pracowniku lub polar.... Mało tego żeby to jeszcze czyste było. Mi osobiście było by wstyd dać coś takiego komukolwiek. Nowa oryginalnie zapakowana bluzkę otrzymałam dopiero może po ok 1.5 roku pracy... Jeśli mowa o pracy... To praca jak to praca wszędzie pracować trzeba. Mi osobiście nawet się podobała bo lubię kontakt z klientem a swoje obowiązki staram sie wykonywać zawsze sumiennie. Natomiast jeśli chodzi o pracowników to zero szacunku, pomocy. Ty flaki z siebie wypluwasz i robisz wszystko żeby sklep funkcjonował a reszta ma to w nosie. Zostaje jedna osoba przydzoelona na kasę jedna zawsze na mięsnym a reszta na pogaduchach w biurze albo na papierosku. Mimo rozmow z kierownictwem sklepu zmianą widac, na może jeden dwa dni a potem na nowo Polsko ludowo. Odeszłam nie ze względu na to że praca za ciężka czy klienci nie mili wręcz przeciwnie. Tu nie było żadnej współpracy z pracownikami. Mało tego patrząc na forum klienci sami komentuja że panie na kasach mają fochy i są nie miłe. Ale z tym fantem nikt nic nie robi... Dużo by tu jeszcze pisac ale czy warto.... Na szczęście ten etap jest już zamknięty.

Aga

Czyli jako minus firmy masz na myśli samych pracowników. A wynagrodzenie oceniasz pozytywnie? Ile aktualnie firma oferuje za godzinę? Jakieś dodatki w postaci premii też się znajdą, czy wyłącznie bazujecie na podstawie?

Łucja

Cześć, jak wygląda kwestia z nadgodzinami w POLOmarkecie? Teraz wystawili ogłoszenie, że szukają pracowników. Ile maksymalnie godzin się tam zdarza pracować?

Zrób to.sam
@Łucja

Pełen etat beż żadnych nadgodzin nadgodziny to zło

Zofia
@Zrób to.sam

Żadnych? A jak jest okres świąteczny, to też nie ma potrzeby, aby pracować dłużej? Albo jak ktoś inny pójdzie na L4, wtedy też nie ma?

Anonimowy
@Łucja

Najniższa krajowa , zależy o jaki sklep chodzi . Jeśli jest to sklep na piaskach w Bydgoszczy. Radzę omijac , to jak traktują pracowników to poprostu brak słów , powinien się ktoś tym zająć .

Natalia
@Anonimowy

Podejmowaliście jakieś próby zgłaszania komuś tej niefajnej atmosfery? Skoro mówisz że ktoś powinien się tym zająć... Chciałabym pociągnąć kwestie zarobków, czy do tej najniższej jakieś premie za wyniki wpadają czasem?

Agata
@Anonimowy

Najniższą mają kasjerzy? A jak wyglądają np pensje kierownictwa? Jakie zmiany są w Bydgoszczy, większość zmian tych popołudniowych? Obowiązków jest chyba dosyć sporo jak na taką pensje?

Magda

Czy doświadczenie w handlu jest wymagane ? Mam 2 letnie doświadczenie, na stronie napisane jest ,że nie jest wymagane, ale dowiedziałam się od osób pracujących w sklepie ,że nie mam doświadczenia i nie zostanę przyjęta. ????

Jaki jest wkład kierownictwa Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w budownaniu fajnej atmosfery pracy?

Zero wkładu na każdym kroku pilnują ciebie i gnoją,liczy się tylko utarg a nie człowiek

Anonimowy

Zależnie o który sklep chodzi . Jeśli jest to Polo na Piaskach w Bydgoszczy to jeśli chodzi o atmosferę ???? to jest (usunięte przez administratora), powiem więcej to jak traktują tam pracowników powino być karalne .

Była pl.i obecna klientka

Polomarket w Świdnicy przy pl. Kombatantów. Dramat,otwarta tylko jedna kasa,ilość ludzi dochodzi do 20 osób,towaru na półkach brak,a w dziale mięsnym niedoświadczona pani kasjerka,na niczym się nie znająca. Nie polecam .

Abc

Chciałabym uzyskać informacji na temat wypłat i dodatków, jakie to kwoty. Z góry dziękuję

Klops
@Abc

Wypłata najniższa krajowa plus dodatek stażowy plus premia

@Klops

to pracownik ze stażem powiedzmy 3 lat i z pozytywną premią jak zarobi w miesiąc? i te premie ostatecznie jakie te zasady biały?

Ola
@Helena

Dodatek stażowy nie jest za staż pracy tylko za nie chodzenie na chorobowe

Zofia
@Ola

A jest jakiś dozwolony limit tego l4? Czy już jeden dzień zabiera cały ten dodatek? A premia jest od utargu czy jakieś jeszcze inne składowe na nią są?

Homik
@Zofia

Jeden dzień na L4 i po premi i po dodatku stazowym

Maria
@Homik

Czy powoduje to to, że pracownicy niechętnie chodzą na L4 kiedy są chorzy? W w przypadku wzięcia urlopu całość wynagrodzenia jest wypłacana czy też coś jest ucinane?

Operator G/D

Pytanie do pracowników z fresh na różnych stanowiskach z umowami o pracę . Dostaliście ocieplane buty , czy macie takie same kierpce jak reszta magazynu ?

Klientka

Jesteś mile zaskoczona personelem polomarketu na wrzosach w Toruniu a przede wszystkim kasjerem Panem Januszem który zawsze z uśmiechem pochodzi do każdego klienta .. mało takich ludzi

Dorota
@Klientka

Inni pracownicy są też tak mili? Udało Ci się zaobserwować ? Jaka atmosfera między nimi albo jak ogólnie przebiega praca czy raczej stres czy luz ? To dla mnie istotne bo rozglądam się za pracą

Tilo

Dział mięsny,co tu można powiedzieć. Pani, Bodajże Tamara, odstrasza samą postawą.Chodzi dumna i rozkazuje. A ten ton do klienta ręce opadają. Człowiek boi się zapytać o cokolwiek. Przychodzę po zakupy a nie na wyścigi. I mam prawo się zastanowic a nawet po marudzić. Widziałem że opinie o tej Pani są nieciekawe. Ale czy kiedykolwiek poniosła konsekwencje???

@Tilo

Nigdy nie poniosła konsekwencji . To toksyczna , cwana , uciekająca się do kłamstw i intryg osoba . Do tego kombinatorka . Potrafiła wynosić do domu płyn do dezynfekcji . Cały czas też podjadała artykuły z działu mięsnego . Robiła sobie zakupy podczas pracy . Plotkowała z klientami podczas pracy o godzinie 14.30 chowała mięso surowe przed klientami mówiąc , że już nie ma , to samo dotyczyło serów , których w chłodni zawsze jest pełno . Zazdrosna , mściwa i wykańczająca innych pracowników osoba . Nawet uciekała się do przemocy fizycznej , nie mówiąc już o przemocy psychicznej . Nigdy nie traktowała klientów tak samo . Tylko znajomym sprzedawała to co najlepsze . Emerytów i osoby biedniejsze miała w pogardzie a tylko dobrze traktowała osoby , z którymi miała interes do załatwienia . Teraz na pewno się cieszy z czyjeś krzywdy , że udało jej się zniszczyć życie i zdrowie innym osobom . Przez nią mam zdiagnozowany tak zwany cichy zawał .

@Aniołek

zaskakujące, że miałoby się to wszystko dziać i nigdy by ich nie poniosła.... może to nie było do końca w takim zakresie jak opisujesz? no bo czemu nikt by uwagi nie zwrócił ani nic? co inni współpracownicy na to?

@Helena

Groziło jej zwolnienie z pracy . Klienci z Helu sporządzili listę ze swoimi podpisami . Inni pracownicy interweniowali wyżej . Obiecała poprawę , ale niestety nic się nie zmieniło .

@Aniołek

czyli w zasadzie dzieją się tu o wiele gorsze rzeczy niż ta i dlatego? było coś jeszcze kiedyś, że tak każdy próbował interweniować? co z takich praktycznych rzeczy na sklepie jeszcze jest niedozwolone?

@Helena

Złe traktowanie swoich kolegów i koleżanek , poprzez chamskie odzywki i obgadywanie przed klientami podczas pracy . Obgadywanie klientów i plotkowanie o nich podczas pracy . Oczernianie kierownictwa , które dbało o to aby jak najlepiej i najwięcej sprzedawać . Zaniechanie sprzedaży artykułów popołudniu , kłamanie , że już sprzedane wszystko . Wychodzenie ze stanowiska pracy , zostawianie stoiska bez obsługi . Tak było , klienci się skarżyli .

Była pl.

Praca na mięsnym w polo to czysty żart,że pieniądze nędzne...to jeszcze codziennie przerzucasz tony wędliny i mięsa,ze skrzynkami zostajesz sam,nie ma nikogo do pomocy. Skrzynki niestety często,gęsto przekraczają dozwoloną normę 15 kg. Na drugiej zmianie jesteś często sam,żeby wyjść do toalety,trzeba tysiąc razy prosić kasjerki,aby cię któraś zastąpiła,przerwa jest wyproszona. Nie polecam z całego serca,nie dajcie się wciągnąć do pracy w tym syfie,co do syfu...sprzątaczka zamiast sprzątać, to kroiła arbuzy itp.rzeczy.

Tola
@Była pl.

Fakt ,roboty od zarąbania A premia 100zł...to chyba jakiś żart. Wymagania, sprawdź ceny ,wyszukuj mięso, flagi ,dostawców...i masz tylko 30 minut do otwarcia!!!.a do tego te (usunięte przez administratora)audyty co przyjeżdża i czepia się wszystkiego!!..potem jak coś pójdzie nie halo kierownik ma mine i już wiesz że nici z tej wielkiej premii..????????????????

Natalia
@Tola

O jakich sytuacjach mówisz, które miałyby pójść "nie halo"? Może ma konkretnie uzasadnienie ten kierownik żeby premii nie dać?

miki
@Tola

ja mam 30zl premii

Klocki
@Natalia

Jak nie zaliczysz audytu

@Klocki

i tylko tyle? napisane, że niby o wszystko można mieć problem ale tak w praktyce już to w jaki sposób taki audyt przebiega?

Domino

Dlaczego nie dostajemy obuwia roboczego tylko jedna koszulka na kilka lat?

Odradzam korzystanie z tych polo marketów gdzie są Parkometry!!! Jest to celowe utrudnienie klientom zakupów! !!

@Andrzej

Jestem niezadowolony klientem z tytułu uciążliwy parkometrem! Mylnie podałem że jestem pracownikiem!

STAŁY KLIENT DARŁOWO

Jaki jest proces rekrutacji na dane stanowisko? Jakie są wymagania na stanowisku kasjer- sprzedawca i na kierownika zmianowego? Jakie warunki trzeba spełniać aby zostać kasjerem- sprzedawcą lub kierownikiem zmianowym?- WSZYSTKIE PYTANIA SKIEROWANE SĄ DO POLOMARKETU W DARŁOWIE. Chciałem zwrócić uwagę na zatrudnianie osób na danym stanowisku. Kierownikiem w Polomarkecie w Darłowie może zostać każda osoba, która nie posiada wymaganych kwalifikacji, bez wykształcenia bez doświadczenia i w bardzo młodym wieku. W tym sklepie nie obowiązuje żadna rekrutacja. Przekonałem się o tym nie dawno gdyż niedowierzałem, że to jest prawda, że dziewczyna o cechach wymienionych powyżej jest kierownikiem Polomarketu.

Ewela

Dostajecie od pracodawcy paski płacowe?

Pracownik KS
@Ewela

Paski przychodzą na meila. A jeśli nie był podany to raz w roku tak u nas mówili. Zawsze można uzupełnić dane w kadrach i zaczną na meila wysyłać.

Ewela
@Pracownik KS

Na maila pracowników czy kierownika sklepu?

Pracownik KS
@Ewela

Każdy pracownik podaje swojego meila do kadr i na tego meila są przesyłane.

Zbyszek

Jestem stałym klientem Polo Markietu i to co widzę w sklepie jak jedna pani jest na mięsnym zaraz potem ta sama pani obsługuje mnie na kasie a na koniec ta sama kobieta obsługuje mnie na pychatce sytuacje się powtarzają niestety to nie są jednorazowe akcje współczuje tym pracownikom latają z językiem na wierzchu nie maja czasu iść spokojnie na przerwę i na dodatek jak kiedyś się zapytałem czy dobrze wam płaca za taka harówkę to dowiedziałam się ze maja najniższa krajowa to jest wstyd nie doceniać tak pracownika nie dziwie się ze nie maja tam załogi i nikt nie chce tam pracować te dziewczyny kobiety są przemęczone i to widać jestem tam codziennie czasami nawet kilka razy w ciągu dnia i nic się nie zmienia nie chce już na to więcej patrzeć i dobrze ze otwierają się inne sklepy a wam Polo nie będę więcej dawał zarabiać wstyd i hańba tak traktować ludzi

@Zbyszek

Zgadzam się . Najniższa krajowa , jeden weekend w miesiącu i na wszystkich stanowiskach . Zwolniłam się bo jakaś tragedia . Nie powiem kierownika miałam Ok trochę (usunięte przez administratora) na słuchawkach obrabiała jak danej osoby nie było w pracy ale to już norma była ! Jak się przychodziło po L 4 to już byłam poinformowana co mówiła . Niestety nikomu nie polecam pracy w Polo . Ja pracowałam 8 miesięcy temu i długo nie wytrzymałam , może teraz coś się zmieniło na lepsze . Ps. Właśnie po mnie wszyscy odeszli i są nowi .!

Pracuję 7 lat w polo w tamtym roku miałam nieszczęśliwy wypadek życiowy byłam na zwolnieniu od września do 6 listopada w tamtym roku nie dostałam talonów na swieta rozumiem ale okazuje się że w tym roku też nie dostanę bote 6 dni z listopada mi doliczyli to jest chore w tym roku byłam 24 dni na zwolnieniu i stóp mi się bony nie należą zasoeamy jak mrowki i co jedyne co w polo dostajesz to bony na święta i koniec nie bo byłaś chora to ci się nie należą w polo nie można chorować lepiej przyjść i ludzi zarażać tak się traktuje pracowników polska firma ,zwłaszcza że te bony są opodatkowane i te pieniądze i tak zostawiasz w firmie bo tu je realizujesz ale poco dawać tak się tu traktuje pracowników chociaż zasowasz bo to dyrektor ma przyjechać bo audyt ma być i ma być wszystko na tip top , ale w drugą stronę dla pracownika nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.