Opinie o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Könecke Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Könecke Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Czy w firmie Könecke Sp. z o.o. da się zarobić 3400 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Biurowy?

Tak, da sie

@KArola

Jak na początek to stawka do przyjęcia. Ja byłabym zadowolona z takiej kwoty :) A myślisz że można by było negocjować o więcej?

@Beata

Myśle, że tak. Jesli ma sie dodatkowe kwalifikacje, umiejętności to zawsze jest taka możliwość.

Weronika
@KArola

Hej, ale myślisz, że tak jest, czy wiesz, ze jest? To różnica, jednak inaczej gdybyś pisała o sobie, że wynegocjowałaś sobie coś więcej niż że myślisz :)

@Weronika

Hej, wiem, że to sprawa indywidualna ile kto wynegocjował ;) Ale myślę, że to kwestia rozmowy już bezpośrednio z osobami w firmie. Mają teraz dużo rekrutacji, warto umówić się na rozmowę pokazać swoje kwalifikacje i przedstawić oczekiwania ;)

@KArola

Dzięki, osobiście uważam że trzeba zawsze próbować :) Da się dogadać z szefostwem?

@Beata

Zdecydowanie tak! Wg mnie są naprawdę ok, podchodzą do pracowników przede wszystkim po ludzku, zawsze są otwarci na rozmowe :)

@KArola

No to świetnie, tak powinno być zawsze :) A dużo ludzi zarządza firmą?

@Beata

W jakim sensie zarządza? Zarząd, kierownictwo, czy co? To duża firma produkcyjna, więc jest nas b. dużo :)

Praca

Jako pracownik Konecke jestem naprawde zadowolony z możliwości jakie daje firma. Praca jest stabilna, atmosfera w firmie również w porządku

P

Duża rotacja pracowników. Nieprzyjemna atmosfera.

Mazi
@P

Nie zgodzę się, pracuję i sobie chwalę, dla mnie atmosfera spoko

@P

Rowniez sie nie zgadzam , jak ktos chce znalezc powod do narzekania to go zawsze znajdzie , ja pracuje i sobie chwale

@kam-w

Ale to nie jest kwestia tego czy ktoś chce, chodzi o to by być obiektywnym, zauważać i zwracać uwagę na problemy. Bo narzekać to każdy może ale trzeba to robić z sensem.

Mogę powiedzieć, że praca w koncecke w Słubicach jest naprawdę w porządku, nie ma na co narzekać. Firma działa uczciwie, dobrze traktują pracowników, szkolą. Praca jest ok

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Könecke Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Zainteresowana

Jakie są warunki pracy na stanowisku kontroler jakości? Czy konieczne jest wykształcenie na tym stanowisku?

@Zainteresowana

Z tego co wiem to praca wymaga rzetelności i dokładności , firma oferuje szkolenia wdrażające , najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy i zapytać. Docelowo na pewno trzeba będzie zapoznać się z wymaganiami odnośnie jakości w firmie , ale pewnie ze wszystkim pomogą i wprowadzą. Nie ma sie co bać, trzeba aplikować ;)

Dawid
@kam-w

A wiesz jakie konkretnie szkolenia proponują na start?

Mazi
@Dawid

To zalezy na jakie stanowisko aplikujesz. Szkolenia początkowe mają za zadanie wprowadzić Cię w fach , który masz wykonywać. Dlatego moim zdaniem nie ma co się bać tej pracy , produkcja jak produkcja jak ktoś chce narzekać to wszędzie będzie szukał do tego powodów ;). Dlatego nie ma sie co bac bo naprawde dostaje sie duzą pomoc

@Dawid

Podepne sie do odpowiedzi wyzej , inaczej szkola na produkcje a inaczej na mechanika. ogolnie polecam , moim zdaniem praca w porzadku

Karol

W Konecke pracuję już kilka lat i szczerze polecam, praca może i momentami ciężka ale ogólnie nie ma na co narzekać. Przynajmniej wiem że produkty które są przez nas obsługiwane, a które później kupuje z rodziną są dobrej jakości

Misia

Moim zdaniem praca ok, polecam. Wypłata na czas i zarobki też w porządku

Hanna
@Misia

A mogę dowiedzieć się ile wynoszą zarobki w Könecke? Dla każdego inna wysokość pensji będzie zadowalająca :) Jak oceniasz też inne warunki zatrudnienia? Jak atmosfera? Czy pracownikom oferowane są jakieś benefity pozapłacowe?

Misia
@Hanna

Wszystko zalezy od zajmowanego stanowiska, zaangażowania w pracę i doświadczenia. Najlepiej dowiedzieć się u źródła. :) Dla mnie atmosfera bardzo fajna no i szkolenia pracownicze to też fajna sprawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Könecke Sp. z o.o.?

Pan

Można bez wątpienia powiedzieć, że są dobre :)

Dawid
@Pan

A co masz na myśli pisząc że są dobre? Wyjaśnisz to? :) Szczególnie zależy mi na informacjach dotyczących wysokości wynagrodzenia w Könecke, myślę że to jest istotne nie tylko dla mnie. Opowiesz jak to tu wygląda, jak oceniasz konkurencyjność wynagrodzenia?

Pan
@Dawid

Myślę, że wynagrodzenie jest jednym z wyższych w strefie. Wiadomo, to mocno zależy od stanowiska i kompetencji ale warunki pracy zdecydowanie są na plus. Takie informacje też można podczas rozmowy uzyskać na dane stanowisko :)

Nerco

To prawda że pracują tu dziewczyny z Indonezji? Macie namiary?;)

@Nerco

Ja nie wiem ale byłoby super :) Im nas wszystkich więcej, tym lepiej. Teraz fajnie się pracuje.

@mama

Hej @mama, możesz opowiedzieć więcej o atmosferze panującej w Konecko? W swoim poście wspomniałaś, że fajnie się pracuje: podaj proszę powody Twojej opinii.

@Iza

Przede wszystkim szkolenia i taka atmosfera, kadra pyta o to, czy czegoś potrzeba w danym momencie i wykazuje się chęcią pomocy w razie potrzeby. Można np. znaleźć znajomych podczas pracy tam

Hanna
@mama

Czy w Könecke każdy może liczyć na takie szkolenia? Czego one głównie dotyczą i jak często są organizowane? :) Czy dzięki takim szkoleniom można później liczyć na szybszy awans lub podwyżkę gdy zwiększają się nasze kompetencje?

@Hanna

Nie mam takiej aż wiedzy ale wydaje mi się, że to zależnie od stanowiska i umiejętności, które warto posiąść w celu dalszego rozwoju. Nauka pomaga później w pracy i samorealizacji.

Nina

Chciałam tylko powiedzieć kilka słów od siebie. Pracuję już trochę czasu i moim zdaniem to bardzo fajna firma. Praca jest stabilna i nie trzeba się niczym stresować. Wiadomo, że czasem trzeba przysiedzieć i się postarać ale wydaje mi się to normalne. Jedno z fajniejszych miejsc do pracy w strefie i mieście, pozdrawiam!!!

@Nina

Cześć @Nina, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona w Konecke? Powiedz, czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Jeżeli tak, jakie stanowiska i jakie wynagrodzenia wchodzą w grę?

Nina
@Iza

Musiałabyś zapytać u źródła, oni podczas rekrutacji udzielają informacji na temat zatrudnienia lub po kontakcie mailowym

Jakie wartości są cenione w Könecke Sp. z o.o.?

pppp

Pracowitość, punktualność i z pewnością zaangażowanie. Wiemy też, że firma Koenecke ceni sobie stabilność w pracy. Często można spotkać osoby, które pracują już kilka lub kilkanaście lat :)

@pppp

Ok, wspomniałeś o osobach zatrudnionych w Konecke od kilkunastu lat. Czy ktoś z Was wie może, jakie są w firmie szanse na podwyżkę, lub awans? Stabilność zatrudnienia- jak najbardziej pozytyw, ale czy można też liczyć na rozwój zawodowy? :)

Rosek
@Iza

Ja pracuję już trochę czasu i jak najbardziej. Najlepsze jest to, że to jest praca, w której można cały czas się czegoś uczyć. Chciałbyś się rozwinąć i iść na szkolenie? Proszę bardo, firma pomaga w budowaniu kompetencji, a co za tym idzie, następnie awansów

Mini

Firma poszukuje teraz do działu technicznego. Czy jest ktoś kto mógłby powiedzieć parę słów dt rodzaju pracy czy obowiązków i ewentualnie płacy?

pros
@Mini

Właśnie widziałem, teraz dużo poszukują. Widać, że teraz mocno się rozwijają i postawili na pracowników. Znajomy mi mówił, że praca na dziale technicznym to głównie obsługa maszyn i wszystkiego uczą od początku, więc nie jest potrzebne doświadczenie :) Pozdrawiam

@pros

Hej, rozumiem, że nie jesteś zatrudniony w Konecke, ale znasz kogoś z pracowników. Wiesz może czy w firmie panuje duża rotacja? Obecnie mają aż pięć ofert pracy - czy firma tak prężnie się rozwija? :)

pros
@Iza

Zapytałem i wiesz co... rotacji nie ma dużej, niemalże wcale. Można śmiało powiedzieć, że firma szybko się rozwija i ma w planach kolejne hale. Podejrzewam, że wszystkie stanowiska są związane z rozwojem firmy, na szczęście :)

Iza

Cześć, Konecke poszukuje kontrolera jakości: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kontroler-jakosci,praca.gov.pl8540f90a03c0a23259209bb3cebfe9f0,slubice. W ogłoszeniu podano kwotę wynagrodzenia brutto od 3000 złotych. Czy ta kwota podlega negocjacjom? Jeżeli nie, czy można liczyć na jakieś premie?

skot
@Iza

Hejka, najlepiej będzie zapytać u nich, wygląda na to, że teraz jest z nimi fajny kontakt, jak się obserwuje :)

Matrex

(usunięte przez administratora) dla Ukraińców. Robią po 12 h przez 5 albo 6 dni w tygodniu kierwonictwo to chamy bez wykształcenia zwlaszcza Polacy myślą że rozumy pozjadali zwłaszcza brygadziaci. Czekałem na obior godzinę czasu.

Paszek
@Matrex

Ja nigdy nie zauważyłem takich problemów. W stosunku do mnie dobrze zachowywali się brygadziści. Fajne wrażenie sprawia ta firma i pracownicy wyglądają na zadowolonych, a trochę już tam pracuję. Stąd dziwią mnie takie komentarze. Jest dobrze!!

Dymi

Mój pies zjada lepsza kiełbasę niż ten (usunięte przez administratora) co tam robią

Potr
@Dymi

Nie wiem, jaka zjada ale warunki i produkty firmy są bardzo dobre, ja sam kupuję, gdy tylko jestem na zakupach

Widzę że dużo tutaj komentarzy. Jako były pracownik stanowczo odradzam pracę w firmie Konecke w Słubicach. Pracownicy traktowani są przez brygadzistow i kierownikow jak towar wymienny krzyk chamskie odzywki poniżanie pracownika na pożadku dziennym. Wypłata najniższa krajowa lepsze zarobki są w firmach sąsiednich a pracujemy w zimnym. Brak możliwość awansu. Odpowiem na wszystkie pytania proszę pisać w komentarzach. Pozdrawiam

Siema, powiedz coś więcej na ten temat, szukalem pracy w Niemczech ale przez te zamkniete granice to lipa. Zastanawiam sie nad strefa. Na jakim dziale tam robiles? Chcialem tam zlozyc podanie bo oni ciągle potrzebuja... Faktycznie tam taka tragedia?

Hej ...mam pytanko do ciebie ...Bo to nie na każdym dziale jest tak źle.. Jestem ciekawa na jakim dziale pracowales

Była pracownica :-D

Tez kilka lat temu pracowalam w tej firmie. Była tragedia. Dosłownie (usunięte przez administratora) nawet przez chwilę nie można było popatrzeć w dal przez chwile Trzeba było biegać nie chodzić ze spuszczoną głową. Do toalety zeby pójść trzeba bylo sie mocno prosić. Odradzam tam pracy szkoda stresu i nerwów. Brygadziści okropni wulgarni i nie szanujący pracownika bo jest stopień wyżej. Ilu ludzi tam płakało przez napięcie i stres i krzyki brygadzistów. Okropna atmosfera i brak szacunku. Jedna z tych najgorszych lekcji życiowych do których się wraca i nie da się zapomnieć. Teraz maja obcokrajowcow co czytam tania siłę roboczą do wyżywania się.Pozdrawiam.

keke
@Była pracownica :-D

Chyba trochę przesada... Nie wiem, jak było kiedyś, ale pracuję tam teraz i jest bardzo fajnie, coraz więcej mówi się o dodatkowych benefisach, firma idzie na rękę w wielu kwestiach, więc nawet nie ma mowy o tym, co wypisałaś. Nie zauważyłam, aby kogokolwiek traktowano tam bez szacunku, ciekawe, czym spowodowana jest Twoja opinia... Pozdrawiam i polecam pracę

Ola

Pracowałam nie polecam. Lepiej iść do biedronki.

ppp
@Ola

Zawsze dziwią mnie takie komentarze. Szczególnie pod profilami firm, które dbają o warunki pracy, jak Koenecke. Ja pracuję i polecam.

Ile osób jest na rekrutacji?

soxiznewoj
@Michał

Zależy, co masz na myśli, zadając pytanie w dany sposób. Obecnie poszukiwanych jest nieco pracowników :)

Niema żadnego systemu motywacyjnego niema premii a wręcz dokładają obowiązków z powodu braku pracowników

papa

To akurat nieprawda. Sam obecnie pracuję w firmie i dużo się zmienia na przestrzeni czasu na lepsze, a zapowiada się jeszcze lepiej :) Fajnie, bo dzięki temu nie muszę jeździć do Niemiec do pracy.

Czy pracodawca Könecke Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

prooo

Myślę, że tak. Jest jasny system premiowy i dzięki temu wiemy, kto ile i za co dostaje środków. Dodatkowo pojawiają się pomysły na benefity i to też motywuje w znaczny sposób do pracy tutaj :)

Zostaw merytoryczną opinię o Könecke Sp. z o.o. - Słubice

• Jak się pracuje w Könecke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Könecke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Könecke Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Könecke Sp. z o.o.