Opinie o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Könecke Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Könecke Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Jeśli ktoś szuka stabilnego miejsca pracy, gdzie da się zarobić, to polecam

Ż

Każde stanowisko daje stabilność. Idź na magazyniera! Na pewno Cię wezmą

Ogólnie polecam, wiadomo nie jest to praca dla każdego ale póki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Zarobki różne w zależności od stanowiska i doświadczenia, ale ja jestem zadowolony. Dodatkowo pakiet medyczny dla mnie to duży plus. Atmosfera okey, nie ma co narzekać

@Kamila

Pewnie musi ale wymagania są wyższe pewnie. Widać inne osoby nie miały wystarczających predyspozycji ale zawsze można zapytać w firmie, czego np. "mi" brakuje, aby zostać kierownikiem.

Lenka Nowy wpis

dzień dobry. ;) pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. kadrowych ale niestety jest troszkę ogólna. Mam na myśli to, że w wymogach wskazano doświadczenie ale nie mam pojęcia przy tym ile mniej więcej jest akceptowalne. Do tego nie piszą niczego o widełkach płacowych. Ile mogą wynieść?

Pracuś Nowy wpis

Jestem zadowolony z pracy. Wszystko czarno na białym, bez oszukiwania. SUPER

Amy Nowy wpis

Cześć. Jak tu maksymalnie zarabia brygadzista pakowania? Mam przed sobą teraz aktualna ofertę, piszą ze od 5,500 zł się zaczyna ale zastanawiam się na czym w praktyce się kończy. Dodatkowo czy zarobki są w ogóle uznane za adekwatne co do tego co i ile się robi?

Jan Nowy wpis
@Amy

Zarobki są adekwatne do tego, co się robi, ale nie wiem, ile najwięcej można dostać na tym stanowisku.

Jeśli ktoś szuka stabilnego miejsca pracy, gdzie da się zarobić, to polecam

@Anonim

A ile lat już tam pracujecie?

@Kandydat

Myślicie, że staż pracy na cokolwiek tu wpływa? Podwyżkę w jakimś zakładzie dostaniesz? Albo łatwiej będzie ci się dogadywać w pewnych sprawach? Zastanawiam się czy po współpracy zaczyna się na czysta kartę czy jednak to doświadczenie do czegoś się przyda

A

Na pewno doświadczenie się jakoś przydaje. Łatwiej wtedy odnaleźć się w firmie, ale bez tego też można pracować.

Cześć, a czujesz jakaś różnicę miedzy tym jak na samym początku byleś? Jasna sprawa, że bez powodu raczej byś tyle czasu tu nie siedział, tylko jako kto byłoby najbardziej stabilnie? Ja na magazyniera chce przyjść, bo piszą w ofertach, że nie trzeba mieć doświadczenia

Ż

Każde stanowisko daje stabilność. Idź na magazyniera! Na pewno Cię wezmą

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Könecke Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Co do procesu rekrutacyjnego, to nie jest on zależny od stanowiska na które się aplikuje? Jedna Pani spytała o proces i jego trudność bez dodania o jaka prace chodzi. z ilu etapów składa się rekrutacja mechanika? Szukają właśnie, myślę czy by dokumentów nie złożyć

Tego nie wiem, najlepiej pytać biuro, ale zakładam, że rozmowa i po niej dają znać

@Paweł

to mechanika jak sprawdzają czy coś umie czy nie? szkoła wystarczy? Jest po prostu jakiś okres próbny już na samym starcie? Polecacie spróbować? jaka byłaby wtedy stawka godzinowa policzona?

Chętna

Czy rekrutacja to bardzo długi proces czy nie męczą?

Nikt

Jestem zadowolony z tej pracy. Polecam

Gośka

Odnośnie tych podkreślonych zmian, które były przytaczane nawet podczas cytowania samego zarządu to jakie zatem mogły zajść teraz od nowego roku w spółce? Pytano głównie o premie, mnie jednak interesują warunki pracy, od strony procesowej się cos zmieniło? zainwestowano w cos?

Maciej
@Gośka

Od strony procesowej raczej nic się nie zmieniło. Praca jest raczej przewidywalna - brak zaskoczeń

Maciej

Według mnie warto. Stały dochód, praca nie jest trudna i jakoś bardzo męcząca. Dodatki spoko - próbuj!

To od czego zależy ta wspomniana rożna wysokość premii świątecznej? możecie omówić zasady? Chodzi bardziej o sam staż pracy, czy jednak wyniki? Jeśli jedno i drugie to w jaki sposób może to być liczone?

Kacper

Co rok jest różna. Najlepiej podczas rozmowy z biurem dopytać o to :)

@Kacper

Z czego może wynikać ten fakt, że jest rożna tak jak piszesz? Każdy ma wyjaśnione na czym jej wyliczenia polegają? Zastanawiam się również przy tym co jeszcze jest tu zmienne o czym warto wiedzieć przed kandydowaniem?

Kacper

Zarząd zawsze tłumaczy, dlaczego premia tak wygląda. Wiadomo, że w naszym "cudownym kraju" wszystko co chwilę się zmienia, więc premia też jest różna. Zawsze byłem zadowolony.

Kacper

Polecam pracę w konecke. Dobre warunki zatrudnienia i przede wszystkim stabilność

Jak wiec oceniacie temat rozwoju? w jednej z wypowiedzi podkreślono, że to duża firma, potrzebująca rąk do pracy. przy tym ktoś zainteresowany był tym ogłoszeniem dla Kierownika działu Technicznego, które jeszcze widnieje w zakładce. Po przeczytaniu opisu widzę, że to praca na podstawie z nadgodzinami oraz premia świąteczna, ile ona średnio wynosi i czy na pewno w ciągu roku jest tylko podstawa?

W ciągu roku można liczyć na różne dodatki. Wysokość premii świątecznej jest różna

Jestem zadowolony z pracy w Konecke. Normalne warunki zatrudnienia i pieniądze na czas

Jeszcze przez piec dni będzie dostępna oferta na utrzymanie ruchu. Piszą o zapotrzebowaniu na dwóch kandydatów. Z czego to wynika, że tyle osób potrzeba? To rozwój czy bardziej rotacja? Jakie warunki są na miejscu? jeden Pan podkreślał dwa lata współpracy. czy finanse wtedy się zmieniają?

Czy Könecke Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracuję od dwóch lat i nie planuję zmieniać pracy. Firma daje duże poczucie stabilności.

A kontakt z samym biurem w jaki sposób teraz oceniacie? widzę, że potrzebny jest docelowo kierownik działu technicznego. Zastanawia mnie ostateczny powód takiego zapotrzebowania? Oraz rzecz jasna zarobki? w ofercie wskazano elastycznie godziny pracy oraz możliwe do wyrobienia nadgodziny. Ile ich w praktyce udaje się wykonać? Miejsce pracy jest dostępne od 6 do 17?

Janek

Kontakt z biurem jest w porządku. Zdarza im się nie odebrać, ale na pewno się dodzwonisz. Najlepiej ich pytać o szczegóły stanowiska.

Mateusz

Jestem zadowolony. Praca spokojna, a wypłaty na czas

I co dzwonił ktoś do firmy i ma więcej informacji? Mnie tez ten cały rozwój by interesował a dziwnie tak dzwonić co chwilę w tej sprawie. :D interesuje mnie tez jakiś system podwyżkowy, wiem ze niby może występować, a przynajmniej tak się domyślam po tamtej opinii o nim, że pracodawca docenia starszych pracowników. Zgadza się? w jaki konkretnie sposób?

Jest możliwość rozwoju w firmie, a więc też innych warunków finansowych. Najlepiej kontaktować się z biurem, bo oni mają najlepszą wiedzę o tym, jak to aktualnie wygląda

Jest możliwość rozwoju w firmie. To zależy od jakości pracy oraz rozmowy z przełożonym.

@Paweł

Co macie dla przykładu na myśli przy tym wspomnianym rozwoju zawodowym? Jaka jest aktualna struktura? Na kogo można swobodnie sobie przejść?

Stanowisk jest wiele, więc o dokładne możliwości awansu warto spytać przełożonego

@Paweł

Co do tych informacji to dopiero po przyjęciu się można poznać szczegóły? Chyba ze rozmowa rekrutacyjna już jest realizowana z potencjalnym przełożonym? Jak w praktyce to wygląda? lubię wiedzieć na co aplikuje. Opisze ktoś bardziej szczegółowo zagadnienie wspomnianego rozwoju? Ostanie komentarze są dość ogólnikowe

Najlepiej porozmawiać z kimś, kto rekrutuje na stanowisko. Oni mają więcej informacji. Podczas rozmowy też można otrzymać jakieś informacje. Najlepiej zadzwoń do firmy, to na pewno dostaniesz dokładne informacje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Könecke Sp. z o.o. - Słubice

• Jak się pracuje w Könecke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Könecke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Könecke Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Könecke Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Os. Przemysłowe 11
    69-100 Słubice