Opinie o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Könecke Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Könecke Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Jest możliwość rozwoju w firmie. To zależy od jakości pracy oraz rozmowy z przełożonym.

@Paweł

Co macie dla przykładu na myśli przy tym wspomnianym rozwoju zawodowym? Jaka jest aktualna struktura? Na kogo można swobodnie sobie przejść?

Stanowisk jest wiele, więc o dokładne możliwości awansu warto spytać przełożonego

@Paweł

Co do tych informacji to dopiero po przyjęciu się można poznać szczegóły? Chyba ze rozmowa rekrutacyjna już jest realizowana z potencjalnym przełożonym? Jak w praktyce to wygląda? lubię wiedzieć na co aplikuje. Opisze ktoś bardziej szczegółowo zagadnienie wspomnianego rozwoju? Ostanie komentarze są dość ogólnikowe

Najlepiej porozmawiać z kimś, kto rekrutuje na stanowisko. Oni mają więcej informacji. Podczas rozmowy też można otrzymać jakieś informacje. Najlepiej zadzwoń do firmy, to na pewno dostaniesz dokładne informacje :)

Konrad

Jestem zadowolony z pracy. Zawsze wiem, co należy do moich obowiązków, a czas mija szybko i zawsze można miło porozmawiać ze znajomymi.

Spokojna praca, miła atmosfera, dobre zarobki

Mariusz

Jestem bardzo zadowolony, bo Konecke to firma, w której docenia się wieloletnich pracowników

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Könecke Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Julia

Spokojna praca, w której nie ma stresujących chwil i można spokojnie wykonywać swoje obowiązki

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Könecke Sp. z o.o.?

Współpracownicy są mili i pomocni, więc łatwo nawiązać nowe znajomości. Dla mnie praca to czas, kiedy mogę się spotkać z moimi przyjaciółmi, których właśnie tu poznałem

Agata

Jestem zadowolona z pracy. Dobre warunki zatrudnienia, więc nie trzeba wyjeżdżać za granicę

Martyna

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Jasny zakres obowiązków i dobre warunki.

Piotrek

Polecam pracę w Konecke. Dobre warunki zatrudnienia, fajne dodatki i miła atmosfera

Dobra praca dla wszystkich osób, które chcą utrzymać swoją rodzinę na dobrym poziomie, pracując w Polsce

Jolanta

Polecam to miejsce pracy, gdzie dba się o dobro pracowników

Julia

Bezstresowa praca z określonymi zadaniami do wykonania, szefostwo miłe, inni pracownicy również

Patryk

Spokojna praca na produkcji dla osób, które chcą dobrze zarabiać i mieć czas na życie prywatne

Patrycja

W Konecke można liczyć na dobrą atmosferę, terminowe wypłaty, a praca nie jest ciężka

Praca jest spokojna, a miejsce zatrudnienia stabilne na dobrych warunkach

Dobre miejsce pracy dla osób, które nie chcą wyjeżdżać za granicę, żeby zarabiać rozsądne pieniądze

Czy Könecke Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bartek

Tak, Könecke robi szkolenia pracownikom, które są naprawdę dobrze zorganizowane

Ogólnie polecam, wiadomo nie jest to praca dla każdego ale póki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Zarobki różne w zależności od stanowiska i doświadczenia, ale ja jestem zadowolony. Dodatkowo pakiet medyczny dla mnie to duży plus. Atmosfera okey, nie ma co narzekać

@pracownik

No to swoją drogą, że faktycznie lepiej przetestować ale skoro polecasz to może przybliżysz z perspektywy którego ze stanowisk pada ta ocena, skoro podkreślasz, że to od niego tak naprawdę jest zależne? Zauważyłam, że szukają teraz zastępcy kierownika do działu pakowania. Czemu kogoś z zewnątrz chcą? Nikt z pakowania nie chciał awansować? Nie proponują tego na dziale?

@Kamila

Pewnie dlatego ze kierownictwo ma inne obowiązki typu papierologia, raporty itp. Pracownik produkcyjny tego nie robi. Gdyby go awansować trzeba by było szkolić pracownika ktory nie umie byc kierownikiem plus nowego pracownika na produkcji

@ja

a nie, bo jeśli o awans chodzi to chyba ktoś musi wykazywać predyspozycje, raczej to miałam na myśli po prostu. to kierownik nie musi mieć doświadczenia przy produkcji? nie potrzebne to aż w tak dużym stopniu? i tak z ciekawości to stawka w tym przypadku jest adekwatna do zakresu obowiązków? prócz papierów jest coś jeszcze do zrobienia?

@Kamila

Pewnie musi ale wymagania są wyższe pewnie. Widać inne osoby nie miały wystarczających predyspozycji ale zawsze można zapytać w firmie, czego np. "mi" brakuje, aby zostać kierownikiem.

Kamila

plusów sporo ostatnio tutaj widziałam i tak dla przezorności i własnej świadomości byłoby dobrze móc te minusy jednak poznać? omówisz je?

Krzysiek
@Kamila

To zalezy kto jaką specyfike pracy preferuje i jakie stanowisko wedlug mnie. Jednym odpowiada praca w firmach produkcyjnych a innym nie. Uważam, że najlepiej przyjść i samodzielnie wyrobić sobie zdanie. Dużo zalezy od stanowiska na jakim jesteśmy i naszego podejścia i charakteru naszego

@Krzysiek

Zdradzisz przy tym jakie mogłoby być Twoje? I jeśli chodzi dalej o te plusy i minusy to umiesz się odnieść do stanowiska planisty względem tego?

Trzymajcie sie jak najdalej tej firmy. Jedyna firma na strefie która jest otoczona drutem kolczastym i kratami, to nie jest firma, to (usunięte przez administratora). Polaków brak, sami ukraincy i inne wynalazki, pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora) chodziaz to i tak mało powiedziane, mobbing, robienie (usunięte przez administratora) z człowieka na każdym kroku. Jest tylko jeden bóg ojciec ,,dyrektor`` przebywający 24/7 na terenie zakładu gnębiący pracowników. Nikomu nie polecam, a opinie na tej stronie pisane są chyba przez jakieś boty.

Karol
@Andrzej

A ja sie nie zgadzam. W życiu nie miałem sytuacji, że ktoś kogokolwiek "gnębił" w firmie oraz nie było sytuacji z mobbingiem. Nie rozumiem też bólu o Ukraińców - pracują tak samo jak my, więc w czym problem? Jak ktoś chce ponarzekać to zawsze znajdzie ku temu powód.

@Karol

Szkoda tylko ze u nas zadnych „karolów” nie ma i nie bylo ;)

Renata
@Andrzej

Tutaj to czasami ludzie piszą pod pseudonimem, ale w sumie to nie wiem dlaczego jeszcze tam pracujesz skoro wymieniłeś tyle minusów. Może wynagrodzenia Ci rekompensują to wszystko o czym pisałeś? Może macie też premie? Daj znać.

@Renata

Nie każdy chce się "pokazywać" w sieci, więc normalne, że nie ma "karolów". Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód do narzekania. Jak to sie mówi "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy".

LUCKY LUKE
@Andrzej

Fajnie się pisze bzdury, jak się nie chce pracować :P Jak komuś sie nie chce to na każde miejsce będzie narzekał. Dla mnie praca spoko, są cięższe dni, ale to jak w każdej robocie i w sumie narzekać nie ma na co

Zostaw merytoryczną opinię o Könecke Sp. z o.o. - Słubice

• Jak się pracuje w Könecke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Könecke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Könecke Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Könecke Sp. z o.o.