Kronospan

Opinie o Kronospan

potencjalny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Hej! Czy warto aplikować na stanowisko Kierownika Działu Exportu w Pustkowie? Jakie wyzwania? Czego można się spodziewać?

Samanta

Coś słabo widzę z odpowiedziami na zapytania tu jest. mimo wszystko partner jest elektrykiem a ja na stronie firmowej przyuważyłam, że właśnie taka oferta jest wystawiona. Niby nie pracował w 4-brygadówce. Możecie opisać jak teraz na niej jest? warto by się przestawił?

szukamelektryka Nowy wpis
@Samanta

Pani Samanto, proszę nie szukać odpowiedzi na Goworku. Proszę skontaktować się z osobą publikującą oferty pracy, pójść na rozmowę rekrutacyjną- to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. Gowork nie jest obiektywnym źródłem informacji.

Tamara Nowy wpis

Piszecie, że coś w Mielcu się dzieje, a partner ma zamiar aplikować do nich na elektryka. Skoro jednak płacą dobrze to ile elektryk obecnie wyciąga i co się tam dzieje, że ktoś określił warunki jako dość słabe…?

Emma Nowy wpis

Hej. Z oferty na stronie nie mogę się jednoznacznie dowiedzieć jakie zarobki są oferowane na stanowisku specjalisty ds. zakupów technicznych ale mimo to piszą o preferowanym wykształceniu technicznym czy też ogólnym doświadczeniu z pracy w podobnym zakresie. jak może ono wpływać na oferowana podstawę?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?
@były pracownik

Nie polecam pracy w Pustkowie. Niestety zaściankowe umysły. Inteligentny człowiek nie ma tam możliwości żadnego rozwoju. Wydaje się że taka międzynarodowa firma powinna mieć odpowiednią kulturę organizacji. Ale niestety nie mają o tym pojęcia.

Nikol
@@były pracownik

Tak z ciekawości, jakich dokładnie możliwości rozwoju oczekiwał_ś, czego zabrakło? Masz na myśli biura czy produkcję?

XYZ

Witam, jak wygląda praca w dziale IT w tej firmie?

Czy w firmie Kronospan praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku operator produkcji, na które poszukują na Praca.pl to dość istotna kwestia.

BETON

Podłożą ci starzy (usunięte przez administratora) lub wsadzą na minę i nie zobaczysz żadnej premii

Witam, czy poznam opinie odnośnie pracy w kontekście biurowym? Na stronie firmowej wśród ofert zauważyłem, że do Pustkowa potrzebny jest Finance Commercial Manager. Tak jak już się zorientowałem w wymaganiach, całkowicie je spełniam, liczyłbym tym samym na opis warunków takich jak relacje pomiędzy ludźmi na dziale a także przybliżenie kwestii zarobkowych

Hej! Czy warto iść na pomocnika operatora maszyn? Można liczyć na stała umowe o Prace?

Tom

Witam pojawiła się oferta pracy na utrzymaniu ruchu na stanowisko elektromechanik miał może ktoś orientuje się może ktoś jak wygląda praca w tym zakładzie na tym stanowisku jak z zarobkami oraz jak dokładnie wygląda praca na czterobrygadówce?

Wyzwolony
@Tom

Jeżeli masz stalowe nerwy i wyrypane na wszystkich to przetrwasz. Jeżeli nie masz tych dwóch cech nie ryzykuj i nie aplikuj .Przepadniesz szybko.A co do zarobków to są ok ale trzeba machnąć kilka 12stek .Dowiedz się czym są te 12stki od kogoś kto tam pracuje lub pracował i zastanów się czy warto ryzykować zdrowiem.

Oliwka
@Wyzwolony

Ty także nim ryzykowałeś, skoro uznajesz siebie za wyzwolonego? Pytam, bo mój chłopak kiedyś waszą firmą się interesował, może od nowego roku będzie czegoś innego sobie szukać i tak wstępnie patrzę. Jest wytrzymały, to wiem na pewno. Wiadomo jakie zarobki będą od kolejnego sezonu?

Czemu nie wiadomo ile mniej więcej pomocnik operatora zarabia? Są oferty na stronie i przy operatorze podano widełki od 6 do 10 tys a u pomocnika pusto. Będzie to minimalna czy nieco więcej? i po jakim czasie najczęściej się awansuje? I na podstawie czego, jedynie chodzi o wyniki?

Ksu

Witam, może ktoś podzielić się informacja jak to tutaj wygląda z tymi wyplatami/umowami? Pracowników średniego szczebla też tak (usunięte przez administratora) na kasę że niby 3/4 pensja podstawowa a reszta to nadgodziny. Co to za chory układ? Czy to legalne w Polsce czy to tylko głupie żarty? Pozdrawiam

Sabrina

Cześć, widziałam, że jedna Pani już o eksport pytała a co z pracą jako spec od logistyki? Jest teraz oferta w sumie na dwie lokalizacje, jedna rzecz jasna bardziej mnie interesuje, ale czy wiecie cos o różnicach w warunkach miedzy oddziałami? Czy widoczne są w zarobkach? Jakich widełek może oczekiwać logistyk i czego mam się spodziewać na rozmowie?

Paulina

Znalazłam otwartą rekrutację na specjalistę ds. exportu. Czy ktoś miał doświadczenie, wie jak jest w biurze, jak wygląda praca, jakie widełki płacowe? Jaka atmosfera?

MacZa.
@Paulina

jest tez oferta na Kierownik Wydziału Produkcji, tak czesto ta oferta sie pojawia (pewnie juz z 10-20 lat) ze jak by ktoś był sprytny wyzej w Zarządzie ale to napewno wyżej niż w Pustkowie to zadłby sobie pytanie czy to ci kiero sa zli czy zarzadzajacy kierownikami :) :) dno, wodorosty i dwa metry mułu

@MacZa.

@MacZa. Czyżby źle płacili na stanowiskach kierowniczych? Czy atmosfera i wymagania przez przełożonych zbyt wygórowane?

Były Miecio Palecio
@Paulina

Tak miałem doświadczenie w biurze. Uciekaj od tej oferty. To bardzo źle zarządzane korpo. Nie płacone nadgodziny w biurach, mobing itp itp.

@MacZa.

Czy zakończył się już proces rekrutacji?. Na jakie zarobki można liczyć? I co z tym (usunięte przez administratora)?

Witam. Może ktoś powiedzieć jak pracuje się na stanowisku przedstawiciel handlowy w firmie?? Jakie pieniądze jaka umowa i narzędzia pracy.

W firmie Kronospan właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko operator produkcji. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4200 ?

Chudy Zdzich

Cześć jakie stawki są na chwilę obecną dla nowych pracowników?

16zł brutto na start.

Chudy Zdzich

Czyli nadal niezgodnie z prawem. Najniższa stawka godzinowa w 2023 roku to 22zł 30gr. I nie ważne że premią wyrównują bo na nadgodzinach nadal jest liczone od 16zł a nie od tego co powinno. (usunięte przez administratora). Dziwne ze inspekcja pracy tego (usunięte przez administratora)jeszcze nie zamknęła. Przerobiłem tam 7 lat. Od tamtego czasu minęło też 7 lat i widzę że ten gnój dalej funkcjonuje swoim chorym życiem.

@Chudy Zdzich

No to skoro nie powinno tak być z tymi nadgodzinami, ok których piszesz to w jaki sposób ludzie wobec nich postępują ostatecznie? jest jakaś reakcja czy po prostu dalej je przepracowują? są stali pracownicy? ilu?

@Chudy Zdzich

Jeśli się nie mylę to stawka minimalna jest obowiązkowa przy umowie zlecenie a jeśli jest zwykła umowa to obowiązuje wynagrodzenie minimalne. W tej firmie przy tak niskiej stawce godzinowej placa minimalna wyrównywana jest dodatkiem 3 i 4 brygadowym. Dlatego dodatek 4 brygadowy został podniesiony z 700 do 1000zł.

Alicja

Czyli mówiąc krótko wszystko się tak naprawdę się zgadza i pod względem prawnym jest ok? Padła wzmianka o podniesieniu dodatku. Czy w niedalekiej przyszłości jest na to ponowna perspektywa? Przysługują jeszcze jakieś inne może?

Chudy

Może i masz wyrównanie do najniższej krajowej dodatkiem 4 brygadowym. Ale jesli zostajesz na nadgodziny to liczą się one tylko od stawki. Czyli nadal jestes wykiwany na kasie.

@Chudy

nie znam się chyba ale to tak na czystą kartę mogłoby się dziać? jest to możliwe bez konsekwencji? mam na myśli nadgodziny, nie powinno być większej stawki? i czy częste są jeśli już?

*****

Ewa dzięki za informację.

@*****

W sumie to o jakiej informacji tutaj teraz mowa? widziałam że na produkcję żywic się chyba chciałeś przyjąć. W jakim czasie od nadesłania cv odbyła się rozmowa i czy wszystko poszło pozytywnie? jak z feedbackiem?

Nie polecam tego zakładu!!!! Najgorsza firma na Podkarpaciu, gnębienie, (usunięte przez administratora)i nic więcej, brak jakichkolwiek zapomog czy benefitow. A stawka 16 czy 17 zl za godzinę gdzie najnizsza krajowa ponad 20 zl to jest ... sami sobie odpowiedzcie...nie polecam

Alicja

Jeśli z tymi stawkami to prawda to możesz wyjaśnić w jaki sposób jest to uregulowane, że może tak wyjść? Pytam, bo raczej już dawno ktoś by inspekcję nasłał, chyba że była a nie wiem?

*****

Jak wygląda praca na produkcji żywic i czy są jakieś przyjęcia?

@*****

Proszę przesłać swoje Cv na adres mailowy e.radelt@kronospan.pl a nasz dział rekrutacji będzie się kontaktował w sprawie propozycji pracy.

********
@Ewa

Dzięki za info

Dominika
@********

Udało się otrzymać informacje jak wygląda praca na produkcji? Możesz się nimi podzielić?

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan