Kronospan

Opinie o Kronospan

nic 2015-11-21 22:14:21
Grono
Rysa 2015-12-05 17:26:32
Sprawdź wcześniejsze komentarze. Nikt nie będzie udowadniał ze jest źle. Jak chcesz być traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poniżany i wykorzystywany to idealne miejsce do pracy. Jak nie wierzysz to się zatrudnij, tylko potem nie wracaj z płaczem, bo nie wiedziałem.
zdzich 2015-12-15 10:20:34
A myślicie dlaczego jest tyle ofert pracy? Bo się ludzie zwalniają. Jak nigdy juz jest. Nie ma kto robic na zakładzie. Dziadek i Smyk (mistrzowie) robią jako operatorzy na prawach a na powlekarkach to i kierowników zdarza sie byc pomocnikiem.
klej 2015-12-15 19:50:00
Teraz jest nabór i szukają na gwołt ludzi, bo już nie ma ma kto robić na zakładzie.
swwesol 2015-12-25 13:31:22
ludzi wykańczają nadgodzinami, zero litości i współczucia
stach 2015-12-27 20:10:52
Święta robocze, sylwester roboczy, nowy rok to samo... W wigilię praca po 12 godzin. I słowa kierownika "jak dla mnie nie musi byc wigilii tylko można robic. Ja wigilię mogę spędzić nawet na mak donaldzie"...
sztandar wyprowadzić 2015-12-29 19:31:03
Który jest taki rodzinny?
iwonka 2015-12-30 14:51:56
Ten co się nie myje, chodzi w tłustych włosach i śmierdzi od niego !!!
ana 2016-01-03 20:53:22
dyr moze cie opierd..lic po polsku,wiec nie musisz dla zrozumienia znac niemieckiego czy angielskiego
Piotrek 2016-01-18 17:29:33
Co to za kulfonik pracuje na fenolu?
iwonka 2016-01-18 22:21:06
Nie czepiajcie się kulfonika bedzie takich więcej. Sory taki mamy klimat
ludek 2016-01-20 21:51:39
Ludziska ida lepsze czasy tym u gory siada psycha
Kronoludek 2016-01-26 19:25:09
My też czujemy czasem w zakładzie nieprzyjemny zapach – mówił Tomasz Tabor, dyrektor Kronospan HPL w Pustkowie – Osiedlu. – I nie jest to zapach z naszej fabryki. Sam fakt, że my coś spalamy jest niedorzeczny, bowiem w zakładzie posiadamy tylko piec gazowy służący do ogrzewania pomieszczeń.
Tak jasne od ogrzewania pomieszczeń ?
Gość 2016-01-27 08:39:18
Byłem na tym spotkaniu. Tabor nie powiedział, że piec gazowy ogrzewa pomieszczenia. Jak zwykle pomylił to pismak, który słuchał jednym uchem i napisał tak w gazecie.
operator 2016-02-03 22:18:24
Pracownicy rzeczywiście najlepsi ,jedyna wada niektórych to plotkarstwo,bez tego nie mogą żyć.
mila 2016-02-19 21:47:46
Jak wygląda praca laboranta? Jaka stawka i godziny pracy? W ogłoszeniu piszą, że wymagają jedynie wykształcenia minimum zawodowego,jest tam czego szukać po studiach chemicznych?
mila 2016-02-19 21:50:26
mila 2016-02-19 22:51:22
Jak wygląda praca w laboratorium? Jaka jest stawka i godziny pracy? W wymaganiach na stanowisko laboranta podają ''wykształcenie minimum zawodowe'',czy jest jakiś sens składać podania po ukończonych studiach chemicznych?
Aśka 2016-02-20 12:20:35
Dziewczyno daj spokój. Zgnoją Cię tamtejsze prymitywy. Szkoda zdrowia. Poszukaj roboty w normalnej firmie.
nikola 2016-02-20 23:10:54
Dopóki dwie piękne damy będą w laboratorium razem z kierowniczką która im we wszystko wierzy. To szkoda twojego zdrowia. NIE POLECAM!!!
Piotr 2016-03-15 18:20:32
Wszyscy, którzy pracują w Kronospolu wiedzą jak tam jest. Ja mam inne pytanie- czy może ktoś z was słyszał o rekrutacji do pracy w Niemczech, ponoć kilka osób dostało ciekawą propozycję...
Ktoś, coś???
król 2016-03-30 21:44:19
Gownem cię zalało bo właśnie tak wygląda ta firma. Wszędzie oszczędności coraz mniej ludzi na maszynach będzie jeszcze mniej wypadków na pewno zaoszczędzisz. Maszyny w opłakanym stanie mechanicy przynoszą narzędzia z domu bo na zakładzie nie ma nic. Wszystko poklejone taśma. Wc to dno w oborze krowy mają lepiej, ale tak to jest jak się na wszystkim oszczędza. Kierownicy zjedli by twoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak byś im kazał, a za plecami nabijają się z ciebie tacy bohaterzy. Jest się czym chwalić przed innymi zakładami.
rajnerpchatabora 2016-03-31 07:44:20
Panie Piotrze ales mu Pan dosral tym komentarzem:)teraz za kare szatnie nam zamkneli
On 2016-04-15 13:59:36
odezwij sie na gregor.lu@vp.pl jesli szukasz ofert za granica ;)
Uwaga 2016-05-19 13:59:46
Co z praktykami sens aplikować czy beznadziejnie jak się słyszy i pisze?
Vojt 2016-05-24 19:37:07
Beznadziejnie.Byłem w 2015 roku i siedzenie po 8 godzin.Kierownicy chamstwo.W okolicy znajdziesz lepsze zakłady.
Asia 2016-05-25 11:22:04
Bzdury piszesz, pamiętam cię. Praktyki są ok, można się bardzo dużo nauczyć jeśli tylko się chce, początkowo proste zadania, a później bardziej ambitne. Rozwinęłam się zawodowo i jeszcze mi za to zapłacono
Jola 2016-05-25 21:36:46
Ty jakaś inna jesteś?
Karol 2016-05-26 17:24:21
Czyżby promocja zakładu ? :D
Franz 2016-05-27 09:00:40
No ale przynajmniej "dobrze zarabia się". Jeden z operatorów (Paweł) dostaje takie pieniądze, że, cyt.: "stawka nie pozwala mi na sprzątanie" (po sobie), chociaż to należy również do jego obowiązków. Zdarzają się "dziwacy", ale przynajmniej jest z kogo się pośmiać... Jeśli chodzi o warunki pracy to "korporacyjny standard"; podobnie jest w większości "korpo", czyli prze...ne.
blondi r..ha lech 2016-05-28 16:12:55
Nie polecam w żadnym wypadku. Przyjdziesz sam to się na bawisz nerwicy. (usunięte przez administratora)
jola 2016-05-30 12:46:14
Ostatnie słowa Steve'a Jobsa:

Osiągnąłem szczyt sukcesu w biznesie. W oczach innych, moje życie stało się symbolem sukcesu.
Jednak oprócz pracy, mam niewiele radości. Bogactwo nie robi już na mnie żadnego wrażenia.
W tej chwili, leżąc na łóżku szpitalnym i rozpamiętując całe życie, zdaję sobie sprawę, że wszystkie osiągnięcia i bogactwa, z których kiedyś byłem tak dumny, stały się nieistotne w obliczu mojej rychłej śmierci.
Kiedy w ciemności, patrzę na zielone światła urządzenia do sztucznego oddychania i słyszę jego mechaniczne dźwięki, czuję oddech zbliżającej się śmierci.
Dopiero teraz rozumiem, że nawet jeśli zgromadzisz dużo pieniędzy, nagle chcesz realizować cele, które nie są związane z bogactwem. Jest coś ważniejszego: miłość, sztuka, marzenia z twojego dzieciństwa.
Nie, nie uganiaj się za bogactwem, to może robić tylko osoba tak zakręcona jak ja.
Bóg stworzył nas, aby każdy mógł poczuć miłość w sercu, a nie biegał za złudzeniami budowanymi przez sławę i pieniądze, tak jak ja to robiłem w moim życiu. Teraz wiem, że nie mogę zabrać je ze sobą.
Jedyne co się liczy to wspomnienia wzmocnione miłością.
To jest prawdziwe bogactwo, które będzie szło za tobą; będzie ci towarzyszyło, da siłę i światło, które cię poprowadzi.
Miłość nie zna granic. Będzie ci towarzyszyć nawet poza granice życia. Przeniesie się tam, gdzie chcesz się udać. Dąż do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczasz. Wszystko jest w twoim sercu i w twoich rękach.
Które łóżko jest najdroższe na świecie? Łóżko szpitalne.
Jeśli masz pieniądze, możesz zatrudnić kogoś do prowadzenia twojego samochodu, ale nie jesteś w stanie zatrudnić kogoś, kto zabierze chorobę, która cię zabija.
Rzeczy zagubione można odnaleźć. Ale jest jedna rzecz, której nigdy nie można znaleźć, gdy ją stracisz – życie.
Niezależnie od tego, na jakim etapie życia jesteśmy teraz, w końcu będziemy musieli zmierzyć się z chwilą, gdy kurtyna opadnie.
Szanuj swoją rodzinę, kochaj współmałżonka, szanuj znajomych ...
Traktuj wszystkich dobrze i dbaj o przyjaźnie.
krondzio 2016-05-31 11:28:15
*Jola* szkoda ze nie masz własnego zdania tylko posługujesz sie słowami innych. A propos wpisu to do czego on się tyczy.....zero opinii o zakladzie. Czyżby zabolały cie ostatnie wpisy niestety już usunięte z wiadomego powodu- pani blondi.
Szfaby i taborety 2016-06-12 12:21:43
Ludzie omijajcie ten zakład pracy chronionej szerokim łukiem ciągły wyzysk pracownika, chamstwo przełożonych mają cie za polglowka coraz więcej obowiązków coraz mniej ludzi a kasa ciagle stoi w miejscu a nawet coraz gorsza bo premie coraz niższe ostatnio 5% na zakład,czekam tylko na odpowiedź z innej firmy i wypieprzam stąd a na koniec podejde do dyrektora produkcji wszyscy wiedzą o kogo chodzi największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i swinia na zakladzie wujek tt,i (usunięte przez administratora) mu tak ze ząbki będzie wypluwal jak tiktaki
Jan 2016-07-03 16:08:54
Często pojawia się oferta na stanowisko Z-cy Głównego Księgowego. Czy jest tak wielka rotacja na tym stanowisku? Czy brakuje kadry w okolicy? Będę wdzięczny za info.
nie ufam wam. 2016-07-03 20:14:26
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech zrobia jebnaną klimatyzacje bo kura pozdychowa tam !!!!!!!!!!!!!
haha 2016-07-21 09:36:18
hahahahaha
odusia 2016-07-26 21:21:03
a jak teraz jest w laboratorium? podobno szukaja chetnych
OLA 2016-07-29 19:33:44
PRAWDZIWE SPA POLECAM
Luk 2016-09-04 18:43:04
I jak zwykle STRAŻ nic nie wie bo po co ? Żeby maszyny zatrzymali i zakaz produkcji :D
lol 2016-09-04 19:00:06
OjOjOj KronoSZPAN się pali :D a taki nowoczesny zakład :D
wyzwolona 2016-10-27 16:06:48
Tam ciągle kogoś szukają bo nikt długo nie wytrzymuje.
Jesteście żałośni.
jaro 2016-10-31 07:57:44
Szanowni Państwo

Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Wami mogłem uczestniczyć w procesie rozwoju firmy, będąc jej częścią. Czuje się zaszczycony, że mogłam poznać tak wielu wspaniałych ludzi i pracować z nimi.

Pomimo chwil trudnych, głęboko w pamięci tkwią jednak chwile radosne. Jako członek zespołu starałem się pracować wydajnie i sumiennie, a zdobyte w trakcie pracy doświadczenia z pewnością przydadzą mi się w dalszej karierze zawodowej.

Tego dnia, gdy przestaję być już pracownikiem firmy i elementem wspaniałego, zgranego zespołu, pragnę wszystkim podziękować.

Dziękuję przełożonym za szansę i zaufanie którymi mnie obdarzyli. Dzięki zaufaniu, wyrozumiałości i serdeczności praca w firmie przynosiła mi radość.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
operator 2016-11-03 21:26:15
Jaro wszystkiego najlepszego w nowej pracy . Nie wracaj nigdy.
AntyRusek 2016-11-04 21:36:25
Jareczku musimy koniecznie porozmawiać na osobności w cztery oczy. Koniecznie! Podaj termin i miejsce. Dostosuję się. Już nie mogę się doczekać. Odpisz
Jaro 2016-11-06 10:01:21
Częstochowa 6.11 15:00
AntyRusek 2016-11-07 17:43:16
Dlaczego tak szybko się ulotniłeś? No ale ok. Napewno się jeszcze zobaczymy na osiedlu.
Jaro 2016-11-08 21:47:29
To był strach...
operator 2016-12-05 07:27:01
Jaro dobrze że cie nie ma ,powrócił spokój na zakładzie i możemy spać .A co do tego listu pożegnalnego to chyba sie prochów przeterminowanych nałykałeś :) ha ha ha ha ha ha ha ha ha .
Zostaw swoją opinię o Kronospan - Pustków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kronospan