Kronoflooring Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kronoflooring Sp. z o.o.

pstryk

Mam pytanie o pracę w laboratorium, dlaczego ciągle pojawia się oferta pracy na Jasło4u na stanowisko laborant/ka? Czy ciągle mają zapotrzebowanie, czy może szukają kogoś z odpowiedzi kwalifikacjami? Ja złożyłam kilka podań ale bez odpowiedzi.

Pracownik1989 Nowy wpis
@pstryk

Pracodawca zwieksza zatrudnienie w tym dziale. Ponadto w Laboratorium sa młode pracownice, które powiększaja rodziny więc trzeba zapewnić obsade wakatów :)

Greg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Magazyn jak tam pracuje ? Na ile zmian ?

gonzo

Kto pracował w Krono ten w cyrku się nie śmieje... Do Pana dyrektora Roberta trzeba mieć duuużo cierpliwości i być odpornym na krytykę. Pracowałem w kilku zakładach produkcyjnych ale atmosfera tam była naajgorsza ze wszystkich. Zwolnienia z dnia na dzień jak im się nagle nie spodobasz-norma. Sam byłem świadkiem jak pożegnali tak informatyka i kogoś z sprzedaży. Jak pracujesz i się nie stawiasz to jest OK. Jak zaczniesz ściemniać albo kombinować z L4, urlopami na żądanie to już jesteś BE.

Żwirek Nowy wpis

Racja. Jak zaczynasz ściemniać i kombinować to sam na siebie bat kręcisz. Takie podejście do tego rodzaju pracowników jest nie tylko w Kronoflooring. @gonzo: co do informatyka to decyzja nie zapadła pod wpływem chwili - chłopu się nazbierało i tyle. Generalnie pracę w Kronoflooring wspominam pozytywnie.

Technolog Nowy wpis

Witam, będę wdzięczny za opinię jak wyglada praca na stanowisku technologa, jak atmosfera w dziale oraz czy praca jest zmianowa?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kronoflooring Sp. z o.o. na stanowisko Analityk Finansowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy w Kronoflooring Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Odpowiedź

Dodatkowe świadczenia pieniężne: dodatek za pracę zmianową, za godziny nadliczbowe, premia frekwencyjna, nagroda indywidualna, nagroda za wyniki, dodatek świąteczny, wczasy pod gruszą... i pewnie coś jeszcze o co można dopytać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kris

Witam Rozmowa kwalifikacyjna 05.2023. 16zl brutto na godzinę minimalna stawka w Polsce 22,80zl. Dodatek zmianowy w ruchu ciągłym 1000zl kwota Dodana do 16 zł brutto,zarobki około 2900 netto praca świątek piątek czy niedziela jedno wielkie (usunięte przez administratora) łamanie kodeksu pracy i wyzysk ludzi...dziwię się że tyle ludzi tam pracuje i godzą się na takie warunki..

Pracownik1989
@Kris

Nie do końca, po pierwsze 16 zl*160 godzin w miesiacu to 2560 zl plus 1000 zl dodatku to 3560 zł (minimalna obecnie 3490). Po drugie - za każdą nocna godzinę dopłata kodeksowa powyżej 4 zł (za godzinę). Czyli spokojnie 200-300 zł dodatkowo. Po trzecie - ewentualne nadgodziny sa płatne stawką kodeksową 50% lub 100% dopłaty. Po czwarte - wysoka nagroda comiesieczna za brak absencji chorobowych. Po piąte - nagroda dla działu za wynik produkcyjny. W każdym miesiącu. Po szóste - program poleceń pracowniczych dla każdego zatrudnionego. Bez ograniczeń, można polecic i 15 osób. Po siodme - skad pomysł, że zakład produkcyjny ma pracować na 1 zmianę? To nie urząd ani budka z drożdzówkami. Zaklady przemysłowe pracują na zmiany, od zawsze. Napisać 1/8 prawdy to lepiej nie pisać nic...

Castle
@Pracownik1989

To wszystko to jest brutto a netto 3100. 6 dni pracujesz schodzisz z nocki i na nastepny dzień idziesz na rano i cyk znów 6dni. Premia to kłamstwo, urlopy o ktore musisz sie prosić i jeszcze znaleźć kogoś kto będzie za ciebie pracował po 12 godzin.

@kris
@Pracownik1989

Czy napisałem że zakład ma robić na jedną zmianę?! Gościu w jakich latach stawka w pl wynosiła 16 zł brutto?dodatek za zmiany wrzucony w podstawę?premie no nie sądzę może po roku..jeśli praca taka ci odpowiada to gratuluję i życzę powodzenia,matematyki nie oszukasz

@Castle

Nie ma na zakładzie takiego grafiku, druga sprawa pracuje na produkcji długo i nie zarabia się 3100 netto tylko więcej mówimy o pomocniku operatora jeśli ktoś ma chęci i chce być operatorem to wynagrodzenie wzrasta.

Ktoss
@Castle

Po 2 nocach jest zawsze 2 dni wolnego, bo grafik jest odwrócony. Schodząc z nocnej zmiany w poniedziałek rano o g. 6.00, ponownie idziesz do pracy w srodę na g. 6.00. 48 godzin wolnego, dla tych co mają problem z matematyką :)

Rabin

Hej próbuję się tam dodzwonić i nie odbierają wogule to co trzeba jechać osobiście żeby podać swoją gotowość?i po ile godzin się tam pracuje piszecie że aż po 12 co jest trochę za długo a nie przypadkiem po 8em?

XYZ
@Rabin

Praca jest po 8 godzin, czasem 12 - o ile zgodzisz się na nadgodziny. Wszystkie nadgodziny są zaplacone. Komu chce sie pracować, zarabia dobrą kasę.

Kronoflooring Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Jasło. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Kiedyś tam pracowałem

Nie polecam proszę omijać tą firmę szerokim łukiem (usunięte przez administratora) na kadrze kierowniczej to norma.na produkcji problemy z urlopem (jak chcesz urlop musisz znaleźć sobie sam z innych zmian zastępcę bo inaczej z urlopu nici). Częste zmiany w grafiku pracy po telefonie kierownika to norma w tym niespodziewane 12 . Premie za wykonane budżetu to jedna wielka ściema

Ewelina

Hej, czy to prawda, że Kronoflooring zmieniło nazwę na Rocko-Vinyl? Czy wiecie może, czy poszukują nowych pracowników na stanowiska związane ze sprzedażą?

takżeten

Witam, Jakie macie opinie nt działu zakupów? Szukają pracowników tylko pytanie dlaczego szukają? Pracownicy się sami zwolnili czy zostali zwolnieni? Jak to wygląda? Jaka atmosfera panuje na górze? Dzięki za konstruktywną odpowiedź.

Ogniomistrz
@takżeten

Szukają bo nie mają ;) Część sama odeszła, część dostała propozycję... nazwijmy to... szybszego powrotu do domu tego dnia i niezwłocznego wykorzystania należnego urlopu bez możliwości powrotu.

@Ogniomistrz

A dlaczego odeszli? Byli to dobrzy pracownicy?

tenteges
@Ogniomistrz

ciekawe co piszesz.... jakiś czas temu miałem nawet głupi pomysł żeby tam aplikować żeby pracować bliżej domu, ale coś mnie tknęło i nie pojechałem na rozmowę. to chyba była dobra decyzja z tego co widzę bo dzisiaj znowu mógłbym szukać pracy :D Ogólnie to chyba żadna lokacja Krono w Polsce nie ma zbyt dobrych opinii..... a szczególnie ta w MIelcu :)

Ogniomistrz
@takżeten

Niestety nie mam takich informacji, ale śledząc ogłoszenia to rotacja ostatnio była na wielu stanowiskach dla specjalistów oraz kilku dla kierowników.

bigmac

jak się w tej firmie pracuje w biurach? warto aplikować? szukają kogoś do zakupów, a ostatnio było też ogłoszenie na kierownika. jakieś czystki robili czy ludzie uciekają?

dostawca_pizzy
@bigmac

W głównym biurze czasem bywa głośno ;) zwłaszcza jak na parkingu przed wejściem stoi czarne Audi :D wtedy też zazwyczaj ktoś kończy karierę w firmie

bigmac
@dostawca_pizzy

@dostawca_pizzy dzięki. to dużo wyjaśnia... szkoda zawracać sobie głowę w takim razie skoro standardy etyczne są mierne i ludzie na zbity pysk wylatują. coś jak w firmie z niedalekiego sąsiedztwa (koło torów)

Wacek

Proszę trzymać sie z dala od tej firmy

Jakie są wasze opinie nt. tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kronoflooring Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Kronoflooring Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kronoflooring Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronoflooring Sp. z o.o.?

Kronoflooring Sp. z o.o.