logo Kronospan

Kronospan

Mielec

Opinie o Kronospan

kawi 2012-07-20 11:02:02
Pracowałem w podobnej firmie, ale tam była kaszana. Tu robota jest dobrze zorganizowana. Wiem, co mam robić i wiem, za co mi płacą. Jest dobrze i nie zamierzam jej zmieniać.
2013-10-10 22:09:19
Przyjechałem na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną razem 700 km.do Poznania.przeszła pozytywnie z znakiem !? do zastanowienia. Zaprosili na 2 rozmowę do Mielca razem 1100 km,poczekałem sobie 1 godzinkę, przyszły 2 panie ,rozmowa przeszła kolejny raz pozytywnie , z zastrzeżeniem ze zadzwonią. I w końcu po tygodniu dowiedziałem się ze ze kwalifikacje i doświadczenie które posiadam ,jak najbardziej odpowiadają, ale mieszkam za daleko,,, Jak ganiać mnie po całej Polsce to nie daleko!!!A absolutnie nie polecam tej firmy. Jóź jesteś zwolniony ,jeszcze Tam nie pracując!! Niepoważne traktowanie potencjalnych współpracowników!!!!!
Andrzej 2014-06-01 14:17:11
Nie polecam. Obchodzić szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)
Teres 2015-06-11 11:40:43
U mnie sytuacja trochę podobna: rozmowy telefoniczne, e-maile, ankiety, w końcu spotkanie. Blisko godzinna rozmowa, chyba nawet udana, miła atmosfera, na końcu pytanie o oczekiwania finansowe. Myślę sobie tak: praca na kontrakcie zagraicznym jako przedstawiciel, z dala od domu, powroty do domu raz na dwa miesiące i do tego własna działalność gospodarcza. No to rzucam: osiem, tym bardziej że jak odejmę podatek i ubezpieczenia to zostanie trochę ponad pięć. Odezwali się po tygodniu i niestety. Przyczyna nieujawniona :) No cóż: stracony tylko trochę czasu i kilku stów na paliwo. Firma widać że poukładana, robi wrażenie swoja wielkością.
Dzako 2016-06-20 13:23:35
Witam , zamierzam się dostać tam na wózek widłowy, zaproponowali mi stawke 10,50 ? Czy to jest dobra stawka, czy mozna negocjowac na poczatku lub czy po umowie probnej wzrasta ona ? Jakie warunki ogólnie pracy? Ponoć dają mieszkania darmowe, jakie są w nich warunki ? Pozdrawiam
Klemens 2016-06-24 11:38:33
Moj brat jest tam kierownikiem wcześniej był przedstawicielem zarabia między 5-7 tys lub więcej
Niedawny pracownik 2016-09-08 21:06:52
Witam! Pieniądze nawet nawet!!! Ale nie u Pana Marka Zastawskiego na produkcji na ladowarkach odradzam!
Niedawny pracownik 2016-09-08 21:10:11
Elektryk 2016-11-08 14:55:00
Rekrutacja przebiega w sposób desperacki. Szukają pracowników na siłę i już należałoby zadać sobie pytanie dlaczego. Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy kwotę - stawkę na pewnym poziomie po czym pani konsultuje się z kierownikiem i ta sama pani oddzwania aby przyjechał na rozmowę. Jadę więc i rozmawiamy a ta sama pani proponuje mi stawkę 13 zł brutto na godzinę tj ponad połowę mniej niż było to w ustaleniach tłumacząc, że tyle jest na tym stanowisku i proponuje trzy inne stanowiska. Jak dla mnie żałosne. Firma nie poważna i widać od razu, że przejściowa.
Zostaw swoją opinię o Kronospan - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kronospan