DSO Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie

Opinie o DSO Sp. z o.o.

Jaro 2012-03-28 22:02:23
Mysle ze DSO zmienia sie na lepsze i wreszcie zauwazyla ze za pozytywny PR w sieci, trzeba sie troszczyc i placic za to pieniadze. Mysle ze jestes wynajetym klakierem, choc byc moze jestes jedynymktoremusiechce, a wiec pozytecznym [usunięte przez moderatora] ktoryh nie sieja, a rodza sie sami tacy w blahovni.
Lucek 2015-10-08 14:44:01
Pracowałem w DSO w Strzelcach Opolskich. Trafiłem chyba na najgorszy dział Lakiernia jako grafik. Podczas rozmowy byłem wniebowzięty. Perspektywy, szkolenia, doświadczenie - takie obietnice dostałem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ale nie dajcie się zwieś. Pani kierownik lakierni to kobieta o której krążą legendy. Każdy kto pracował w KronoSpan w Strzelcach Opolskich opowie Wam ciekawe rzeczy na jej temat. Jest to osoba wulgarna, bezczelna, nie potrafiąca inaczej rozmawiać z pracownikiem jak tylko się drzeć i używać wulgaryzmów. Ja i jeszcze jeden grafik (też już nie pracuje w Krono) byliśmy traktowani jak "przynieś zanieść pozamiataj". Ta firma grafika nie potrzebuje. Oni potrzebują jelenia, który podczas produkcji przeżuci płyty czy tam doglądnie Digitala. Poza blokiem produkcyjnym zamiast prac graficznych Pani kierownik wymyśla coraz to lepsze zadania. Pościeraj lakier z podłogi, przeżuć palety, umyj okna w biurze i wszystkie drzwi, szczoteczką wydrap kafelki w laboratorium łącznie z fugami. W nagrodę i tak usłyszycie, że wyj***** was na zbity pysk w przyszły czwartek (dni tygodnia się zmieniały :P). Podejść do niej po urlop, to jak podpisać na siebie wyrok. Zawsze jakiś problem, i 1000 powodów dla których nie możesz mieć wolnego. A jak Ci wniosek podpisze to unikaj jej lepiej do samego dnia pójścia na urlop. Jest w stanie dzień wcześniej przed twoim wolnym wycofać Ci urlop z kadr. 2 dni wcześniej dowiadujesz się, że czeka cię maraton w postaci 9 dniowych 12 godzinnych zmian bez dnia wolnego. Czasem z 9 dni robi się 13. Gdy masz jakiś problem, sytuację rodzinną to usłyszysz sławne "mam to w dupie" (gdzie wyrażenie może brzmieć nawet mam to w ci***). Aha no i bym zapomniał. W firmie nie ma 8 godzinnych zmian tylko minimum 9h. Bo pracownikowi przysługuje tzw. lunch time 1 h. W rzeczywistości jak będzie chodził na godzinną przerwę to też to jest oznaką ściemniarstwa z twojej strony. Gdy nie masz 12 h zmiany to wychodzenie po 9h też jest nie mile widziane. Nie wolno zadawać pytań. Nie możesz mieć życia osobistego. Najlepsze jest to, że Pani kierownik M. ma takie ogromne....plecy i umie się tak przymilać do pewnych osób, że Kronospan toleruje największa w firmie rotację wśród ludzi na dziale lakiernia. Jak wszystko idzie dobrze do M odbiera pochwały i premie bo ona sobie wypracowała. Ty Robolu ciesz się jak dostaniesz 3% premii (jak dostaniesz bo w ciągu miesiąca stracisz ją kilka razy, bo tylko takie metody używa się do zmotywowania pracowników na lakierni). Nawet jak wykonujesz polecenia Pani M to miej świadomość, że za-chwile się dowiesz jaki to debilny jesteś i nagle okaże się, że polecenie które było ci wydane przy świadkach nigdy nie było wypowiedziane. Będziesz odwalał robotę papierkową albo jakieś inne pierdoły zlecone Pani kierownik. A i tak będziesz najgorszy. Pracowałem w firmie 2 lata i przewinęło się 14 osób tylko właśnie na tym dziale. Stanowisko grafika w kronospanie traktuj jak chwilowe przejściowe gdyż nic nowego to do twoich umiejętności nie wniesie.
Luc 2016-10-09 15:48:26
Masz rację, ja po miesiącu powiedziałem jej ze pierd0le taką robotę, a ona na dywaniku wylądowała
ergthyu 2016-10-09 20:19:14
hej hej no a teraz to oni poszukują akurat mistrza automatyka H/F w miejscowości Strzelec Opolski .
Zostaw swoją opinię o DSO Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSO Sp. z o.o.