Malta Trading Sp. z o.o.

Opinie o Malta Trading Sp. z o.o.

Czy w Malta Trading Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Aga Nowy wpis

Witam. Bylam dzis po 12 latach w sklepie. Jestem bardzo zadowolona z obslugi przez mlada Pania. Odpowiedziala na wszystkie pytania, doradzila i wyjasnila roznice miedzy materialami. Podalam metry ktore potrzebowalam a Pani obliczyla wszystko i zalatwila transport na dzien ,ktory chcialam. Dobra rowniez forma platnosci, maja tez swoich fachowcow do montarzu. Polecam zakupy w tym sklepie????

Magda Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca.Fatalna, wręcz opryskliwa obsługa. I to bez powodu. Może Pani z działu Sprzedaży miała gorszy dzień, ale nigdy nie byłam tak źle potraktowana. Tragedia i brak kultury.

Pracownik1 Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie na stanowisku kasjer - sprzedawca, moim zadaniem było m.in obsługa klientów w salonie z panelami. Moje obowiązki obowiązki rozszerzyły się o pomaganie w strefie magazynowej przygotowanie płyt wiórowych i paneli na zamówienie do klientów oraz uzupełnienie dostaw na sklep z towarem i pod koniec pracowania w tej firmie niestety nie miałem okazji pracować w obsłudze klienta. Niestety na rozmowie z szefostwem w sprawie pracy nikt nie wspominał że będę pracował na magazynie wprowadzając mnie w błąd. Na magazynie pracowałem niezgodnie z przepisami BHP nie mając odpowiednich butów chroniących stopę przed uszkodzeniami np przed upadkiem dużej płyty wiórowej na stopę(bo przecież byłem kasjerem) dostałem tylko koszulę roboczą. Swoje prywatne buty zniszczyłem i ubrudziłem czyszcząc magazyn w jakiś zakamarkach i niestety są do wyrzucenia bo poplamiłem w jakiś dziwnych substancjach i nie da się ich wyczyścić. Współpracownicy byli przyjaznie nastawieni oprócz pana Cezarego który utrudniał wdrożenie pracownika np specjalnie nie wyjasniajac nowemu pracownikowi obslugi kasy i po pewnym czasie okazywalo się że to pracownika wina bo przecież za wolno się uczy i nie wykazuje się. Nie był to tylko mój punkt widzenia ale również innego pracownika który miał być zwolniony dlatego że wolno się uczy bo pracownicy nie chcieli go wdrożyć od razu w pracę ale w końcu został w firmie. Niestety pracownik sam sobie ma szukać zajęcia bo nie wie tak naprawdę jaki ma zakres obowiązków jest traktowany jakby się "obijał" mimo że wszystko co miało być zrobione zostało zrobione. Pracę wspominam bardzo dobrze ale niestety pracodawca nie był przekonany do mojej osoby(negatywne nastawienie) szukając mi jakich dziwnych zajęć pod koniec okresu pracy (pewnie byłem już przymierzony do zwolnienia) więc sam podjałem decyzję o końcu współpracy z tą firmą mając możliwość zrobienia kursu z UP. . Bardzo mi przykro z tego powodu bo praca z klientem zawsze była i będzie moją pasją.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Malta Trading Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mariusz

To profesjonalna firma ?

Anna-

W szczególności nie polecam rozmawiać z Rudą Panią, jest przesiąknięta słodko pierdzącym akcentem który nakłania do zakupu a później jak coś jest nie tak to ma cie w d...Ruda S...a!

Szymon
@Anna-

Totalnie się nie zgadzam. W pełni profesjonalne doradztwo i szeroki wybór. Nie spotkałem się z żadnymi trudnościami.

Samanta
@Anna-

Jak najbardziej polecam zakupy w Malta Trading! Wybór, obsługa, wszystko na tak!

Mariusz

Na powyższe opinie natknąłem się dopiero po zakupie. Gdybym miał na nich polegać to prawdopodobnie zastanowiłbym się czy na pewno pojechać. Zakupy zrobiłem w bardzo miłej atmosferze i zostałem profesjonalnie obsłużony. Z podłogi jestem bardzo zadowolony. POLECAM.

Nie polecam tej firmy. Właściwie z kazdym elementem mojego zamówienia było coś nie tak. Współpraca z tą firmą kosztowała mnie sporo nerwów. Firma montażowa polecana przez Malta Trading bardzo nieprofesjonalna.

SŁAWEK

WITAM. POLECAM SALON MALTATRADING.DUŻY WYBÓR , MIŁA OBSŁUGA, ELASTYCZNE CENY MOŻNA PONEGOCJOWAĆ. POLECAM FIRMĘ WYKONUJACĄ USŁUGĘ MONTAŻU MDS , POMIAR I TRANSPORT W CENIE USŁUGI PRZY ZAKUPIE TOWARU I ZAMÓWIENIA MONTAŻU OTRZYMAŁM 15% UPUSTU POWOŁUJAC SIĘ NA PANA MARCINA Z MDSU. POLECAM

pickkk

Atmosfera ok. Chyba, że główny szef robi nalot i wtedy trawnik malowane są na zielono.

dunski

Witam Zwracam się do osób planujących zakupy w Malta Trading Poznań ul. Wołkowyska Odradzam stanowczo zakupy w tym miejscu. Personel sprzedażowy zupełnie nie przygotowany do pracy. (odwiedzałem salon kilka razy) Chcąc zamówić drzwi wraz z ościeżnicami usłyszałem od sprzedawcy (brunet w okularach) że "dziś to nie możliwe" ponieważ osoba ,która przyjmuje zamówienia na ten asortyment przebywa na urlopie" Na wystawie z klamkami do drzwi - brak cen! poprosiłem o cennik ,i informacje ( cennika szukano przez kilkanaście minut, informacji dokłądnej n/t towaru już nie otrzymałem ponieważ w tym czasie wydawano towar na magazynie i sprzedwaca był tym całkowicie pochłonięty ,i zdaje się nie było innego sprzedawcy na sali sprzedaży. Kupiłem panele ,i całą resztę do kompletu.Polecono mi z całego serca Firmę montażową która współpracuje z Malta Trading nazywa się "MBS".Pan M[usunięte przez moderatora] z Gniezna to prawdopodobnie właściciel tego podmiotu.I tak oto Matla Trading przekazuje swoim klientom kontakt do wspomnianej "MBS" ,i zaczyna się umawianie z Panem M[usunięte przez moderatora]. Trudno o większego ignoranta.Pan M[usunięte przez moderatora] 50m2 paneli wraz z listwami montuje od miesiąca zmieniając ustalone wcześniej terminy wizyt na dwie godziny przed swoim przyjazdem( naliczyłem osiem zmian terminów).Koszmarny przykład partactwa, i braku profesjonalizmu ,o braku kultury Pana M nie bedę się rozpisywał.Jako żywo przypomniałem sobie cykl programów pod wymownym tytułem "Usterka". PROSZĘ NIE KUPOWAĆ W MT

Zostaw merytoryczną opinię o Malta Trading Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Malta Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malta Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Malta Trading Sp. z o.o.