Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

To prawda, że mamy coronę na firmie? Jedni potwierdzają inni zaprzeczją. Jak jest w końcu?

@Piotr

Jak już to na Galicji pytaj.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ravi Sp z o.o?

Exodus

niestety, ale masz KULE u nogi :-)

Awansujący

Awans w tej firmie to fikcja literacka. Awansować możesz tylko jak komuś powinien się noga obiecują awans wszystkim ph z rejonu później jest wyścig szczurów.

bingo

Dobrze i cięzko pracujesz to będziesz doceniony.

K

Jest możliwe ,znam jedną osobę która awansowała

Wiecie czy Ravi Sp z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Haha

W ravi nie masz czegoś takiego jak praca zdalna, jeździsz czy słońce czy deszcz. Jak chorujesz to cię nie lubią

ph

raczej tak

Together we stand

Macie teraz swoją chwilę, więc się cieszcie, ale nie zastraszycie nas tymi zwolnieniami z magazynu. Niedługo wrócą lepsze czasy, a wtedy wielu pracowników się z wami pożegna. Nikt nie chcę pracować w firmie, która nie szanuje swoich długoletnich pracowników i w tych trudnych czasach wyrzuca ich kompletnie bez powodu. Byłoby to zrozumiałe, gdyby firmę dotknął kryzys, ale nic takiego nie ma miejsca, Ravi i Galicja radzą sobie bardzo dobrze. W oczach pracownika jesteście najgorszym z możliwych typem pracodawcy. Pamiętajcie, wszystko co dajemy, wraca! Together we stand!

rde
@Together we stand

już po ptokach stało sie

Jarson
@rde

Co się stało? Z dnia na dzień coraz lepiej!

Hrabia Darkula
@Together we stand

Powiedz tym zwolnionym w ostatnim czasie że jest coraz lepiej

harnaś

Coś w tym jest

Wirus
@Together we stand

Redukcja etatów i podnoszenie norm

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anom

Witam jakie zarobki jako magazynier,szykowanie zamówień? W czestochowie

Orła cień

Jakie warunki pracy w charakterze kierowcy są firmie w Częstochowie i jaka płaca? Warto się przyjmować?

Jak wygląda praca na magazynie w Brzeźnicy?

Przedstawiciel

To co się wyprawia to śmiech, jako jedyna firma razem z Galicja jeździmy po klientach, ludzie robią oczy jak pięć złotych widząc przedstawiciela który wchodzi na sklep. (usunięte przez administratora) ciekawe jak będzie wyglądała wypłata za kwiecień. Moja opinia jeśli ktoś się zastanawiał nad wysłaniem CV to szczerze odradzam.

Kostek

Myślę, że lepiej byłoby spokojnie przyjąć do wiadomości negatywny wynik rekrutacji. Firma ok więc warto jeszcze spróbować.

BW
@Kostek

Kostek firma według Ciebie super a opinie mówią same za siebie 1/5 i nie można tego tłumaczyć złośliwością piszących tylko stanem faktycznym. Koronawirus szaleje i pomimo zakazu wstępu PH w wielu sklepach nikt nie zwraca uwagi na zdrowie handlowców tylko na siłę każą jeździć i robic plany, to że każdy przedstawiciel ma rodzinę którą także naraza, szefostwa Ravi nie interesuje, liczą się wyniki i kasa na koncie firmy. Pracownik w tej firmie jest nikim. Dwa razy zastanów się zanim wyślesz CV do tego pracodawcy.

ja juz nie
@BW

Premier wprowadza zakaz przemieszczania się, a Ravi / Galicja koczują pod sklepami. Wstyd!

Zainteresowana

Witam pojawiło się ogłoszenie o pracę na Mrągowo, Giżycko. Wie ktoś jakie warunki? I czy osoba zarządzająca jest ok co do pracownika? Jaki samochód?

Ph
@Zainteresowana

Odpuść, nie ma sensu.

Ph

Plusy firmy to kasa zawsze na czas i niestety tyle. Przełożeni wymagaja pracy po 10-11h choć na umowie masz 8h nie szanuja ludzi bardzo duża rotacja pracowników. System wynagradzania składajacy sie z trzech składowych nie jest przejrzysty nigdy nie wiesz ile zarobisz ale zawsze wychodzi mniej niż ze swoich wyliczeń brak kasy za nadgodziny . Zarobki od 2800 netto do 4000 w zalezności od trasy . Bardzo duży mobing telefony po godzinach pracy. Najlepsze że na koniec trasy trzeba dzwonic do przełożonego i spowiadasz sie ile dzisiaj sprzedaleś jeśli miałeś gorszy dzien to bron Boże dzwonić przed godzina 17-30 bo odrazu zjebka że za wczesnie wracasz do domu. Atmosfera pracy tragedia współpraca z przełożonymi odbywa sie tak jak by pracowali w konkurencji. Zdecydowanie nie polecam tej firmy oby jak najmniej takich pracodawców traktujących ludzi jak przedmioty zajechać ile sie da i wymienic na nowego co bedzie robił po 11h dziennie nie otrzymujac za to kasy.

@Ph

Niestety nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Nie pracuje sie po 11 godzin, chyba że w okresach przedświątecznych ale to też przekłada się na zarobki. Jak robisz swoje, masz ogarniętą trasę to nikt się nie czepia. A co do telefonów do przełożonego to nieraz przez 3 dni się nawet nie kontaktujemy.

BylyPH
@Gość

Nie pracujesz 11h? Jeździsz sobie po 8? (usunięte przez administratora) chyba nie pracujesz w Ravi albo jesteś jednym z dyrektorkow. Ostatnio duża rotacja pracowników się zrobiła a o magazynie już nie wspomnę. Tam to co chwilę zmienia się obsada z brygadzistami włącznie. Wykonujesz plan (tobie się tak wydaje że go zrobiłeś) a wypłata i tsk jest mniejsza. Urlopy wszystkie bezpłatne, nadgodziny niby ci każą podawać ale i tak ci za to nie płacą. Proponuję wziąć listę płac z kadr to zobaczysz że nawet podstawę która miała byc stała jest zawsze inna.

Pytalski

Witam, Czy to ptawda, ze Ravi od polowy grudnia do konca roku ma przerwę i nie pracują? Jaka opinia o pracy merchandising? Jakim autem się jeździ, czy jest jakis socjal?

Pomorze

Ravi czy Galicja gdzie lepsze warunki ? Podobno jeden właściciel ma dwie te firmy maja wspólny magazyn itd. Widziałem ze na Wejherowo pojawiło się ogłoszenie do ravi i jest to już któreś na przestrzeni kilku miesięcy chyba duża rotacja ktoś podpowie ?

Xyz
@Pomorze

Lepsza Galicja, więcej płacą. W Ravi ciężko na chleb zarobić. pH w spożywce więcej zarabiają.

xvz
@Xyz

nie zgodzę się z Tobą , Galicja teraz też już miodu nie ma ;)

Xyz
@xvz

Ok, miodu nie ma. Natomiast w Galicji prościej jest wykonać większy obrót niż w ravi, co się przełoży na lepszą wypłatę. Reasumując w obu firmach nie zarobisz tyle co daje zarobić konkurencja na rynku.

Chętny.

Witam.jaką opinia na kierowcę dostawcę dacie.?jest sens się tam zachaczyc?jakie stawki .zarobki pozdro

Owszem

Kolejny wysyp ogłoszeń. Coś sie dzieje w firmie?

EB

Firma dostała mega po tyłku , ledwo zipie . Praca na 3 miesiące ok potem trzeba uciekać . Dobry początek dla początkujących :) powodzenia dla nierobów .

@EB

skad takie info ,jak podobno firma zainwestowala w merchandiserow.

BE
@Zainteresowany

Ty nam powiedz, bo widzę doinformowani jesteś

marcepan

Firma działa już bardzo długo, wypracowała sobie pozycję na rynku. Dobrze pracując nie narzeka się na pracę.

Baton
@marcepan

O jaki słodziak dla firmy, czyżby ktoś z centrali starał się poprawić recenzje dla pracodawcy....

Przemek

Ktoś wie, czemu znowu wysyp ogłoszeń na przedstawicieli handlowych?

marcys
@Przemek

firma sie preżnie rozwiaja ,ma już towar nawet w kauflandach

Stary Ravi
@Przemek

Tyle ogłoszeń się pojawiło z tego względu że nie szanują wieloletnich pracowników i tylko za plecami kombinują jak by tu kasę zabrać A co do ostatniego wynagrodzenia to potrafią uciąć nawet 1500 zł

Maciek
@Przemek

Bo firma Stella pack ich podplaca ciekawe jak na tym wyjdą ????????????

Maciek
@Stary Ravi

Rudy może bez zali ????????????

ROBERT
@Maciek

Stella robi się śmietnikiem... dla tych co są leniwi i uciekaja...

Pyza
@ROBERT

Stella jest była i będzie smietnikiem dlatego kradnią nierobow z Ravi i myślą że będą liderem na rynku tylko zapomnieli że to nie Marka się sprzedaje tylko człowiek

Ptyś
@Pyza

Jak marka się nie sprzedaje? Człowieku, hahaha! Ravi gdyby nie umowy podpisane z sieciami to myślę że połowa przedstawicieli by nie dała rady. Dla przykładu Firma Dajar gdyby nie marketing i towar to Galicja nie traciłaby tyle na obrotach co teraz. Marka robi 70% roboty

Babel
@Ptyś

Ty Ptys co ty tu tak kozaczysz umowa umowa to super dzięki temu jest sprzedaż i firma idzie do przodu a ty nie dawałes rady bo twoje sciemy zaczęły wychodzić na jaw wiec uciekłaś do konkurencji ????????????ile tam posciemniasz ????????????

Ryan
@Babel

Rady to nie daje ta firma, towar kiepskiej jakości i tyle.

Szef
@Ryan

Jak sprzedawales to był zaje tak czyli falyszywy z Ciebie ludz kity na sklepach wciskales (usunięte przez administratora)a teraz świecisz rudym łbem że masz zaje produkty a za chwilę będziesz pisał na ta firmę ogarni się Ciebie tu już nie ma a udzielasz się co chwila.....

Selekcjoner
@Szef

Ten towar taki jest (usunięte przez administratora) że klienci na sklepach mówią do pH 'Wez Pan nie wyjmuj tego katalogu, znamy ten towar na pamięć' hahahhaa

Szczepan
@Selekcjoner

O to super że znaja na pamięć szkoda tylko że ph z Ravi jeżdżą w kratkę i nigdy nie wiadomo kiedy się zjawia w sklepie są nowi nie dają rady Ale ci starzy byli gorsi nie dziwię się że ich zwolnili

@Maciek

Przyjdź to się przekonasz jak wyjdziesz... No chyba że nie masz jaj i tkwisz w tym bagnie....

@ROBERT

Leniwi?? ? Ciekawe.... Ci co chcą potrafią podziałać i pozyskać dobrych rozwojowych klientów.... Ravi zaczyna tonąć....a to dopiero początek..... ????

@Maciek

A ile wiem i znam rudego to zrobi wszystko żeby udowodnić kogo Ravi stacił.... Nie wspominajac o tym że 4 najlepszych ludzi-w tym kierownik odeszli z jednego regionu.... Gratulacje dla chłopaków za decyzję.... A młodym na ich miejscu życzę powodzenia..... Na pewno im się przyda... Bo stara gwardia już robi rozpierduche na rynku..... A to dopiero początek.....

@Maciek

I wszyscy "swięci" z Podkarpacia i śląska nie pomogą.... Nawet rozdając towar już prawie pół darmo..... Gratulacje za super pakiety na worki na śmieci..... Promocja na miarę Ravi..... Widać że zaczyna komuś palić się grunt pod nogami..... A rudy robi swoje.... Burzy to co zbudował przez ostatnie kilka lat..... Wielkie brawa dla niego.... ????????????Był... Jest... I zawsze będzie kozakiem......

Mistrz
@Super ktoś

Niech sobie Rudy robi (usunięte przez administratora)tylko żeby uczciwie pracował A nie sciemnial jak do tej pory ????????????długo nie popracuje

Gregor
@Mistrz

Rudy nie jest Bogiem przyjdzie na niego czas za długi ma jezar czas pokaże niby niszczy Ravi ups zobaczymy

Teść
@Gregor

a kto to jest Rudy ?

Rudy
@Teść

Ciekawe czy góra będzie miała hajsy żeby opłacić sieciówki do tego całą logistykę i import + wypłaty jak obroty zaczną sumiennie spadać przez te wszystkie zmiany, oj ciekawy jestem

Leszek
@Rudy

A ja ciekawy jestem jak Ravi będą mieli zaje ph na miejsce starych ph którzy jeździli po grubasach teraz odeszli i kozacza tu jak gwiazdy a rudy drogi kolego to cwok który dużo gada i myśli że gwiazdor Ale jak to mówią rudy to fałszywy ????????????

@Gregor

To fakt nie jest Bogiem.... A niezłym Kozakiem..... I to udowadnia właśnie......

@Leszek

Leszek weź się za robotę lepiej.... Bo chłopaki wjada w piątek i się pożegnaja z tobą.... Tak tak. Oczywiście rudy to fałszywy..... Mówią ci co rudego nie znają.... Szkoda tylko że nie robisz w połowie takich obrotów jak ten właśnie sciemniacz rudy.......

Sowa
@Przemek

Bo msja unikatowa kadrę zarządzająca pseudo kierowników - szwagry , sople , motyki

@Pyza

i tu się z tobą zgodzę w 100 procentach liczy się człowiek a nie towar umiejętność ale nie tu w ravi

Robi
@Super ktoś

No i gdzie ta (usunięte przez administratora) towaru coś nie widać ani tych zaje pH ze Stelli towar drogi średnia odsprzedaż trochę się panowie przeliczyli ravi bylo jest i będzie więc jak widać nas widać

Katarzyna
@Robi

Wnioskuję, że nowe osoby na forum nie będą wiedziały, co właściwie chciałeś przekazać poprzez swój wpis. Dlatego też byłoby dobrze, jakbyś napisał coś więcej. Ponadto może orientujesz się, czy firma Ravi prowadzi w chwili obecnej rekrutacje? Szukałam w sieci ich ogłoszeń, ale niestety - nie udało mi się niczego znaleźć.

tomek
@Stary Ravi

upierdalaja i to mocno te wyplaty a ludzie tylko odchodza i nic wiecej co chwile nowe ryje w starych skodach

Kazimierz
@tomek

Jesteś na publicznym forum Gowork.pl, więc staraj się używać kulturalnego słownictwa. O co chodzi ze zmniejszonymi wypłatami? Masz na myśli niewyrobione premie? Piszesz o nowych pracownikach. Ostatnio pracodawca szukał osób na stanowisko przedstawicieli handlowych, więc pewnie były przyjęcia. Napisz więcej o wynagrodzeniu i jakie benefity wchodzą w skład dodatków. Mogę Cię o to prosić?

Big
@Super ktoś

Ha ha co Rudy robi co niby burzy...teraz widać jak budował jego obroty były żałosne...poszedł do konkurencji i co tylko Kozaka struga a towaru brak Ravi góra ha ha

Nocki
@Przemek

Bo ludzie którzy myślą i są inteligentni uciekają stamtąd bo to dziadostwo!!!

PL
@Kazimierz

Nie ma żadnych benefitow . Żadnej opieki medycznej. Z wolnym też problem. Nawet 2 tygodniowym który Ci się nalezy

Wojciech
@PL

Jeśli chodzi o urlop, o którym wspominasz, to czy na początku roku są układane grafiki, które regulują kiedy każdy z pracowników może wziąć dłuższe wolne? Wyjaśnij o proszę.

Cyc
@Super ktoś

(usunięte przez administratora) właśnie widać że ten co jeździ po rudym jest o 100%lepszy niż on był co Karolku boli że ktoś jest lepszy od ciebie ha ha

@Cyc

No spoko..... Boleć to będzie ale nie rudego..... Jak się szwagry za młodego wezmą....

@Cyc

A tobie cycu radzę weź się do roboty lepiej.... A nie człowieka nie znasz a się udzielasz....

Edyta
@Super ktoś

Potrzebuję informacji co do warunków zatrudnienia u tego pracodawcy. Jak wygląda system premiowania? Jakieś świadczenia fajne są?

Pzl

Tak naprawdę to w Ravi nie ma żadnych premii. Jeżeli dostajesz premie to znaczy że są to nadgodziny a nie premia. Kierownictwo tragedia!!! Dzwonisz o 17 się odpowiadać jak było a oni pytania dlaczego Ty już w domu. Żadnych dodatków do pracy. Sprzedają worki na śmieci a każą się ubierać jak prezydent. Chudy (usunięte przez administratora) bez mutacji głosowej jeździł w Ravi od 7 do 19 to dostał posadke w Galicji. Ale jemu akurat jakby kazali palca w (usunięte przez administratora) wsadzić to by wsadził!!!Potrzebują takich parobkow. Nigdy nawet największe wrogowi bym nie polecił w tym grajdolku pracować!!!!

Babol

Firma nie profesjonalnie podchodząca do pracownika, nie szanująca czasu oraz opowiadająca bajki na rozmowie o pracę, nie polecam

Kazimierz
@Babol

Jakie były różnice między warunkami proponowanymi na rozmowie a tymi realnymi? Czym objawiał się ten brak profesjonalizmu o którym piszesz? Twój wpis jest niepokojący, napisz proszę coś więcej na ten temat.

Co nieco
@Kazimierz

Chyba ktoś z firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica