Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Ph

Artur, czekamy na przelew i pozdrawiamy;)

Ciekawy

Jakie lojalki? Macie osobną umowę lojalnościową, trwającą po wygaśnięciu oryginalnej umowy o pracę/itp? Bo jeśli nie, i jesli to były tylko zapisy w umowie oryginalnej, to wygasają razem z wygaśnięciem umowy. A jeśli macie je jako osobną umowę, to oczywiście są odpłatne i dostajecie za tę lojalność rekompensatę? Jeśli nie, to też taką umowę można łatwo podważyć jako wymuszoną i jako element oryginalnej umowy który wygasł automatycznie z oryginalna.

@Ciekawy

Lojalki są "w mocy " przez 6miesiecy od zakończenia stosunku pracy. Rekompensaty są w wysokości 25% podstawy wynagrodzenia a kary to 30tys. Podstawy są na poziomie od 3tys brutto. Pozdrawiam

@Ph

Należy podkreślić, że są w mocy tylko jednostronnie bo jeśli to Ty rozwiazujesz stosunek pracy i zmieniasz branże to firma w ostatni dzień podczas odbierania samochodu rozwiązuje z tobą umowę, która w nazwie ma lojalność, plując ci w twarz za twoją uczciwość. Mnie by było głupio ludziom w oczy patrzeć po czymś takim.

Jak dużo osób pracuje w Ravi Sp z o.o?

Stala

Napewno jedna py ta a reszta to nie wiem ;)

Groszeczek

Wszystko prawda tak jak piszesz

Narzędzie Ogrodnicze

Jeszcze do nie dawna auta można było śmiało normalnie naprawiać, czy to w ASO czy też w dobrych warsztatach. Niestety cięcia cięcia i jeszcze raz cięcia! Hah TRAGEDIA, wszystko co piszesz to świeta prawda!

Groszek
@Narzędzie Ogrodnicze

To gdzie teraz pozwalają naprawiać? Logistyka wybiera ci warsztat do którego trzeba jechać o 8 rano w sobotę? ????????

ogrodnik
@Groszek

U Pana Mietka w garażu.

Bzdury

1. Nie ma takiej trasy, przy ktorej trzeba przejechac wiecej niz 100km do klienta 2. Wszystkie samochody zostały wymienione. Nie ma juz Skody z takim przebiegiem jaki opisałeś. 3. Zarobki ph to 3100zl plus premia. Nie ma ph w Polsce spośród 70 zatrudnionych, który zarabia mniej. Zarobki ph to 3100-6000. Górne widełki osiąga w dobrych miesiącach 20% ph. Standardowe zarobki to 4000-4500. 4. Jeżdżenie po calej Polsce to największe bzdury jakie tu wyczytałem. Każda trasa jest zbudowana wokół kilku sasiednich miejscowości, a przedstawiciele dobierani sa wedle odpowiedniego miejsca zamieszkania

Kolejne bzdury
@Narzędzie Ogrodnicze

Wszystkie auta naprawiamy w salonie Skody. Jest zakaz korzystania z nie autoryzowanych serwisów. Auto naprawiasz w tygodniu, a na czas naprawy otrzymujesz ze Skody zastepcze, bo tak jest skonstruowana podpisana umowa. To co piszesz to bzdury i kłamstwo.

były
@Bzdury

Jeździłem 2 razy w tygodniu do klientów, którzy byli od mojego miejsca zamieszkania 130-150 km. Jak miałem coś naprawiać w samochodzie to najlepiej tam gdzie najtaniej i w sobotę albo po pracy. Kogo ty chcesz oszukać?

@Bzdury

Hahaha też jeżdżę ponad 100km do klienta ... Pieniądze podałeś chyba brutto hehe zwłaszcza podstawy no chyba że jesteś pupilem hehe

@Bzdury

Ale walisz ściemy, zapłacili Ci?

@Prawda

Jak to pisze sam dyrektor albo jeden z jego kajtków kierowników pracujących po 14 godzin na dobę, żeby tylko góra była uśmiechnięta i Violetta

ex
@Były

Nie przypominaj mi o niej.

Zawiedziona
@ex

Masz rację. Pracowałam tam lata temu, radziłam sobie świetnie ale ta kobieta była nie do zniesienia. Dobrze, że mam to już za sobą. Firma, w któej obecnie pracuję nie ma porównania z Ravi. Niebo a ziemia. Pozdrawiam i szczerze odradzam Ravi jako pracodawcę.

Flower
@Były

Taką "osobowość" ciężko zapomnieć.

ex
@Flower

Raczej osobliwość.

Narzędzie ogrodnicze
@Kolejne bzdury

Hahah w salonie skody :))))chyba tylko przez okres gwar. jasne , osobiscie naprawiałem w podrzędnych warsztatach. Na start dostalem lumpa z przebiegiem 180tys km

Irena
@Narzędzie ogrodnicze

Wierzę Ci, co do sprawy samochodu. A co powiesz o tym, co Bzdury napisał o zarobkach ph? Rzadko się zdarza, że ktoś rzuca konkretnymi sumami, człowiek by skorzystał z tej wiedzy, ale nie wie, czy są one wiarogodne.

@Irena

Polityka firmy jest taka że nie zatrudniają na pH kobiet :( polecam inne firmy :)

Dobra rada

Starającym się o pracę w ravi radzę żądać zakres obowiązków na piśmie i podstawę wynagrodzenia powyżej 3,5 na rękę bo możecie się zdziwić ze względu na ilość godzin pracy i wysokość kolejnych wypłat.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w Ravi Sp z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Prawda

Pójdą Ci na rękę na pewno jak będziesz chciał odejść i nic więcej

radom z łodzi

najlepiej jak będziesz jeździł od 7 do 17 i to nie licząc czasu dojazdu i powrotu do domu!

Polecam RAVI
@radom z łodzi

Glupoty piszesz widać ze nie pracujesz w Ravi. Handlowcy traktowani są wyjatkowo dobrze, bardzo rzadko zdarza się żeby ktoś narzekał. Mało odchodzi to chyba coś znaczy? Do Ravi cały czas są zapytania. Zarobki wysokie to jest argument nr1 żeby aplikowac na stanowisko PH w Ravi. Polecam.

Jolanta
@Polecam RAVI

Hej :) To może w takim razie Ty wypowiesz się na temat grafiku pracy na takim stanowisku w Ravi? Jak jest on ustalany? Ile godzin dziennie się pracuje i w jakie dni? Czy możliwe jest dokonywanie w nim zmian gdy akurat wypadnie nam coś pilnego?

@Polecam RAVI

Ludzie uciekają z ravi do konkurencji :) bo w ravi są małe zarobki i zła atmosfera pracy obietnice są niespełnione... Czekam na telefon z konkurencji jak czytają to Stella i Sarantis to nie krępujcie się kolejni czekają aby do was przejść

Zainteresowana

Ile zarabia nowy pracownik na magazynie robiący zamówienia? Kolega, który u Was pracuje mówił, że na rękę jest 3000 czasem więcej?

iphone

Chińszczyzna. Jaką macie przebitkę na marży 1:10?

Odnośnie poniższych wpisów: - jeśli ktoś zarabia w Ravi 3000zł, to znaczy że jest po prostu słaby lub ma nowo powstałą trasę. Wypłaty na przeciętnych trasach zaczynają się w okolicach 3500. Ktoś napisał, że górne widełki to 4000zł- bzdura. Taką kwotę wyciągają trasy dosyć dobre/dobre. NIKT z ph nie zarabia poniżej 3000zł. - wyjazd próbny z handlowcem to nie jest ostatni etap kwalifikacji. W trasę wyjeżdżają zazwyczaj 2-3 osoby. Z tych osób wybiera się najlepszą. Jeśli ktoś odbiera to jako wycieczkę, to potem smęci tutaj na forum jako niezatrudniony - wyjazd w czasie pandemii był dobrowolny. Każdy ma urlop, każdy mógł z niego korzystać i nie było z tym najmniejszego problemu. Była także możliwość skorzystania z opieki nad dzieckiem, wybranie starego urlopu itd. Dodatkowo większość ludzi dzwoniła z domu po klientach/praca zdalna, a odwiedzani byli tylko Ci, którzy sobie tego życzyli. Inny pracowali w systemie 4 godziny w trasie, potem telefony z domu. Każdy mógł sam zdecydować, co zrobić żeby cokolwiek utargować. W praktyce pracowało się po 5-6 godzin. Jeśli dla kogoś jest to straszne, to niech zamieni się z panią w Biedronce na kasie- wtedy zawał murowany. - po pandemii konkurencja zwalniała pracowników, a na rynku obniżane są zarobki. W Ravi pracy nie straciła ANI JEDNA osoba i nie słyszałem plotek o zwolnieniach. - jeśli ktoś pracuje powyżej 8-9 godzin, to albo się nie nadaje, albo niech poprosi kogoś o pomoc w ułożeniu trasówki. Do odwiedzenia dziennie jest ok. 15 klientów, większość skupiona wokół danego miasta. Jeśli ktoś to robi w 11-12 godzin, to być może do pracy jeździ rowerem albo hulajnogą. Innego wytłumaczenia nie mam - praca nie jest łatwa, bo ogólnie handel nie jest łatwym zajęciem. Łatwą pracę ma stróż na parkingu. Z tym, że tam jest 12 godzin bez hulajnogi.

Myśliciel
@pracownik

Pół prawdy napisałeś, resztę kazali Tobie pokierować?

Garnek bez ucha
@pracownik

Ciekawe jest to co mówisz odnośnie zarobków. Widocznie na rozmowie zostałem wprowadzony w błąd. Ciekawe dlaczego osoba przeprowadzająca rekrutację nie zapewniała mnie o tym, że zarobienie 3000 zł w Ravi to taka prosta sprawa?

@pracownik

Witam. Co do pandemii i pracy ph. Mam małe dzieci poprosiłem na początku o system tydzień na tydzień z żoną. Dostałem odpowiedź że to mój wybór ale dostanę grosze na wypłacie. Zaproponowałem pracę zdalną. Dostałem odpowiedź że jest możliwa jeśli wezmę tydzień urlopu to przez dwa tygodnie mogę dzwonić do klientów (oczywiście w tygodniu urlopowym też mam dzwonić). Tak więc mogłem wziąć urlop i dzwonić.

Hmmm
@pracownik

Hahahaha dobre sobie taką opinię mógł napisać tylko człowiek który był PH w tej firmie 100 lat temu Same podkolorowane bzdety mijające się z.prawda Takie rzeczy mówi się nowo zatrudnionym pracownika a potem zycie to weryfikuje Nikt nie stracił pracy? Serio powiedz to tym których wyrzucili że to tylko sen bo firma nikogo nie zwalnia,praca zdalna dobre sobie chyba jak weźmiesz urlop i dzwonisz po klientach .

@pracownik

Paweł zjedz snickersa, bo Ci się odkleja.

Polska B

Macie szczęście, że jeszcze tutaj ludzie cenią sobie pracę bardziej niż zdrowie i bezpieczeństwo. Może jednak podkarpackie to był strzał w dziesiątkę. Gratuluję.

Jolanta
@Polska B

Nie rozumiem, co masz na myśli? Jak to ludzie cenią sobie pracę bardziej niż zdrowie i bezpieczeństwo? O co chodzi? Wyjaśnisz?

Zawiedziony

Dyrektorzy są nie prawdomówni. Nie warto być szczerym. Ustalają z tobą jedno a za plecami robią coś zupełnie innego. Nie polecam.

@Zawiedziony

Witamy w naszych realiach ... Tak to każdy przytakuje tobie że wszystko da się załatwić, a jak tylko dojedziesz to zmieniają zdanie

Bonduelle z Centrum
@Szok

Kierownicy i dyrektorzy mają w D twoje argumenty. Dla nich liczy się tylko tyle, żebyś dopinał ich plan i wciskał nikomu niepotrzebne standy i inne rzeczy, które handlowiec kupił w Chinach i trzeba to komuś opchnac

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ravi Sp z o.o?

Regionalny kierownik ściemnian

Pytasz o wstępną, drugą, trzecią, wiele dni jeżdżenia z kierownikiem, przedstawicielem, który ma zakaz mówienia jak naprawdę wygląda ta firma? Etapów zatrudnienia jest tyle, jakbyś się próbował dostać do NASA a to tylko sprzedawanie gąbek i wiader

Osoba

Cześć wszystkim. Widzę ogłoszenie do przygotowywania i pakowania towaru do wysyłki w Brzeźnicy. Czy ktoś mógłby opisać jak to wygląda i czy przede wszystkim ludzie pracujący tam są wporzadku, czy warto aplikować ? Jakie zarobki? Pozdraiwam

Dominik

@Prawdomówny oj czyli ze wszystkim generalnie problem...?

Groszeczek
@Dominik

Komunikacja wewnętrzna - słabo Załatwić coś - problemy Obiecują gruszki na wierzbie dając wzamin ochłapy. Nie warto zawracać sobie głowy tą firmą

Różnie bywa.

Praca na magazynie.Wypłata to od 1950 do 2100 złotych netto/miesiąc.Osoby mające uprawnienia na wózek widłowy mają ok.200 złotych netto więcej od pozostałych.Norma na zamówienia to 600 pozycji na 8 godzin.Każda nad pozycja to dodatkowe 22 grosze więcej do wypłaty,np. jeśli norma to 600 pozycji a Ty zrobisz 750 na zmianę-to mnożysz 150 pozycji razy 0,22 grosze = 33 złote netto więcej do wypłaty.Każda nadgodzina to 17 złotych netto do wypłaty-w przyszłym roku będzie to chyba 18,30 netto do wypłaty-np.do układania standów i paletek,sprzątania magazynu z kartonów plus wymiana worków z folią i śmieciami,rozkładania towaru na regały-trzeba zostać po 1 zmianie lub przyjść wcześniej jeśli wypada Ci 2 zmiana(jeśli jest taka potrzeba).Na firmie Galicja norma to 375 pozycji z racji większego i cięższego asortymentu(również jest gorzej zrobić normę z racji rozbicia towaru na kolory).Każda nad pozycja jest również więcej płacona-chyba 0,35 groszy ponad normę.Sobota pracująca to dla pracownika szeregowego 150 złotych netto do wypłaty,brygadzista trochę więcej.Przerwa w pracy to 30 minut.Kierowcy-wynagrodzenie od 3500 złotych netto w górę w zależności od rozwiezionego towaru do klientów.(im więcej zawieziesz tym masz większą wypłatę).Kierowca rozwozi towar obu firm-Ravi i Galicja.Przedstawiciel handlowy-do dyspozycji skoda(chyba fabia),palmtop i telefon.Najlepsi z tego co wiem to mają ponad 4500 netto na rękę i nawet więcej-w zależności od wyrobionego targetu-trasy gorsze to poniżej 3500 netto nie schodzi(chyba,że nie wyrobi targetu przypisanego dla jego trasy).Na Galicji inny asortyment to i pewnie inne wypłaty.Jak wygląda rekrutacja na ph tego nie wiem.Najbardziej (usunięte przez administratora) mnie mówienie młodszych zaraz po szkole co nic nie umie albo niewiele,że on za 2400 netto to pracował nie będzie.Na szczęście nie ma już z nami byłego dyrektora Jacka K.-bo jego chore pomysły to większość miała już serdecznie dość.Ps.czy warto się tutaj zatrudnić?Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Spróbuj i przekonaj się sam.Jeszcze jedno-Ci którzy mają wyższe wykształcenie nie zawsze są mądrzejsi od tych co mają tylko zawodówkę lub technikum.Mam Cichą nadzieję,że może się teraz choć nieco polepszy kiedy już nie ma z nami dyrektora Jacka K.Pewnie nie wszyscy będą zadowoleni z tego co napisałem-ale myślę,że moja opinia o firmie jest neutralna.

Witam, ostatnio jest duzo ofert z dolnego slaska na merchow i ph. Warto isc na rozmowe ?

@Nowy

W tej firmie lepiej nie pracować. Szukają bez doświadczenia, aby dać jak najmniejszą kasę a pracujesz od świtu do 17-18 i to liczą godziny pracy od wizyty u pierwszego klienta do wizyty u ostatniego, a to że jedziesz tam godzinę i wracasz kolejną to nie ma znaczenia.

Ups
@Nowy

Skoro tyle ofert jest to znaczy że firma się " rozwija " hehe a tak serio to z firmy uciekają pracownicy z przyczyn różnych ;) niesłowność kierownictwa, brak wsparcia dla pracowników itp. jak dojdą kim jestem to pokaże się kolejne ogłoszenie ;)

Homar
@Ups

W tej firmie chcą wykorzystać przedstawiciela dając mu najmniej jak to możliwe, nic dziwnego, że co mądrzejszy ucieknie gdzieś gdzie go szanują.

Odradzam B.

Odradzam. Wyzyskiwanie i obiecywanie złotych gór a jak się upomnisz to zaczynają ci wytykać każdą pierdołe. Niepoważna firma gdzie nigdy nie wiesz co się zaraz stanie.

@Odradzam B.

Jakiego szkolenia potrzebujesz żeby zapytać się pani ile potrzebuje folii aluminiowej? Ze stosunków międzynarodowych czy zarządzania dużym przedsiębiorstwem?

Odradzam
@Ph

Twoja odpowiedź idealnie pokazuje dlaczego w ravi potrzebne są szkolenia :)

Szok

Masakra. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna ok.10-15 minut gdzie z automatu padają pytania dlaczego oni, czym się zajmują i dlaczego chcesz się tu zatrudnić. Drugi etap to rozmowa face to face około godziny- bardzo dużo pytań o poprzednie prace, troszkę opowiedzieli o swojej firmie ale w luźnej atmosferzeByło powiedziane, że jeżeli się zdecydują to będzie telefon i zaproszenie na jazdę w terenie z pH gdzie to ja mam zdecydować czy mi to odpowiada. Okej zaprosili na jazdę w terenie. 8 godzin jazdy, zbieranie zamówień ( co na plus mało raportów, zbędnych zdjęć itp- zbierasz zamówienie, doradzasz i lecisz dalej ). Generalnie pH wychwalał firmę pod niebiosa ale mniejsza z tym. Jeszcze raz dopytalem się go czy to na pewno ostatni etap rekru. Odpowiedź była, że tak potem już tylko szkolenie w Brzeźnicy, odbiór samochodu i tabletu i w drogę jeżeli się zdecyduje. Zdecydowałem się i czekałem na telefon od kierownika z terminem szkolenia... Po 5 dniach w końcu sam zadzwoniłem kierownik zaczął kręcić " yyy wysyłamy kilku potencjalnych kandydatów na jazdę w terenie i potem wybieramy najlepszego " czyli nagle zupełnie inna bajka. To pytam po jaka cholerę wysyłać kilku ludzi na jazdę w terenie skoro nic tam nie sprawdzacie bo ty tylko się przyglądasz. Albo wysyłajcie jednego kandydata albo żadnego. Zmieńcie etapy tej chorej rekrutacji. Nie wspomnę o tym, że w sklepach panie się tylko śmieją że kolejna osoba w ciągu roku. Nie polecam. Uwierzcie opiniom, szkoda nerwów.

ziomekrosomek

Na jaka trasę?

Weronika
@Szok

Dziękuję za Twoją bardzo rozbudowaną wypowiedź na temat procesu rekrutacji w firmie Ravi Sp z o.o. Rozumiem Twoje rozczarowanie - spodziewałeś się, że zostaniesz zatrudniony, jednak decyzja w Twojej sprawie była inna. Może opowiesz jeszcze jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane podczas rozmowy? Jaką zaoferowano Ci stawkę?

@Weronika

2500 brutto + premia uznaniowa

Grek
@Szok

Daj sobie spokój. Tak samo miałem. Wybierają 6 osób i jak stwierdza że jesteś osobą która się podporzadkuje to Oki. I będziesz jeździł dziennie po 12 godz. Tylko Jany tam pracują a kierownicy to słyszałem opinie o jednym jak Panie na niego mówią że to cytuje " Narzędzie ogrodnicze" Ale nie wiem o co chodzi??? Chodzi o Lublin. Się nasluchale o tej firmie. Nie chciałbym wszystkiego cytować ale wnioskuje że to jakieś przy.....py

PL
@Szok

Nie ma żadnej premii uznaniowej. Nawet nie masz tego ujęte w żadnej umowie ani nic takiego nie podpisujesz. Dla.mnie ta firma to jeden wielki bur.....

ogrodnik
@Grek

Haha Motyka :D

Pracujący
@Szok

Witaj, chyba nie do konca zrozumiales etapy rekrutacji. Wszystko do trasy z ph sie zgadza w 100%. Trasa z ph od poczatku jest przedstawiona jako szansa na zapoznanie sie z praca, zeby nie wziac przyslowiowego kota w worku. Daje Ci to tez ogolny poglad na dzialanie firmy i jest to rowniez po to, bys zorientowal sie czy identyfikujesz sie z dzialalnoscia czy nie. Natomiast istnieje tez druga strona, ktorej w euforii mogles nie zrozumiec. Ph jako osoba doswiadczona sprawdza rowniez Ciebie, czy umiesz sie komunikowac z ludzmi, czy lamiesz bariery kontaktowe oraz jak zachowujesz sie w nowej sytuacji, bo bedziesz musial nawiazywac kontakty z nowymi ludzmi. Grunt to wypracowac marke swojej osoby. Ravi wymaga od pracownika 8h pracy dziennie. To Ty decydujesz czy tyle Ci wystarczy. Pracuje juz jakis czas, mam duzy komfort pracy, przalamalem pewne taboo i mam wolna reke. Liczy sie wynik i komfort pracy wspolpracownikow. Tu wszyscy wiedza ze pracujemy razem na wspolny sukces, ale roznie ludzie do tego podchodza. Kasa jest bardzo ok, ale wiadomo, zawsze moglaby byc wieksza :) jak wszedzie. Jesli juz dostaniesz tu prace i pokazesz ile jestes wart, to uwierz ze i cene Twoja zaplaca. Pozdrawiam.

Niedojrzały
@Pracujący

Przełożony 50 zł do wypłaty Tobie dorzucił za ten wpis?

Pracujący
@Niedojrzały

Nie, wpadłem pośmiać się z wpisów chłopaków sciągniętych do konkurencji, mając na uwadze, że konkurencja zaczęła ich powolutku zwalniać (kontakty już przekazali, leniwi byli i są, ikry już nie mają za grosz, to i konkurencja podziękowała), a co do moich bonusów, uwierz, że 50zł w całości nawet bym nie zauważył :) więc i pawiana bym z siebie za to nie zrobił. Wyraziłem szczerą opinie. Może powiem to tak: jeszcze do niedawna bym takiej opinii Ravi nie wystawił, ale kogo było trzeba, to uspokoili i atmosfera i jakość pracy jest na prawdę nie do porównania.

@Szok

W zasadzie zadając pytanie sam sobie później odpowiedziałeś, ale skoro tego nie zauważyłeś, to osoba od rekrutacji miała rację. Nie nadajesz się:)

Mike W.

Jakie są opinie o pracy na magazynie w tej firmie? Jaka kasa? Jak warunki?

Czy w firmie Ravi Sp z o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Były

Zapomnij o szkoleniach czy jakimkolwiek rozwoju. Masz jeździć i klepać zamówienia i coraz więcej zamówień.

Januszex

Widzę, że nie tylko ja miałem nieprzyjemne doświadczenie związane z tą firmą :) Szukałem pracy jako Przedstawiciel handlowy. Spotkałem się z osobą z firmy która na spotkaniu była bardzo miła. Człowiek ten wytłumaczył mi jak wygląda praca i co dokładnie sprzedają. Powiedziałem, że jeszcze się zastanowię i dam znać następnego dnia czy się decyduję czy nie. Na spokojnie przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że nie czuję ich produktu. Następnego dnia poinformowałem o tym osobę z którą spotkałem się dzień wcześniej na co dostałem w odpowiedzi smsa, że nie mam charakteru.

ph
@Januszex

jaki region ?

Januszex
@ph

podlaskie

Stanisławex
@Januszex

Ja nawet nie dostałem sms-a po przekroczonym terminie na odpowiedź ze strony rekrutera. Po prostu sam napisałem i nie dostałem odpowiedzi, mimo że zapewniał, że zadzwoni.

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica