Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Były ph

Wszystko się zgadza!!(negatywne komentarze!!) Nie polecam !

Bardzo fajna i przyjemna atmosfera duży plus za to że brygadziści pozwalają pracownika chodzić na jakie godziny chcą byle by zgadzały się godziny

Jak wyglada czas pracy ? 8h z dojazdami ?

Prawdziwe fakty

Ravi usuwa niewygodne i prawdziwe komentarze. Z daleka od tej firmy. Szkoda zdrowia

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
COCO

Pracuje w firmie już jakiś czas jako Przedstawiciel Handlowy i czytając te wszystkie oszczerstwa aż nie chce mi się wierzyć :) Dla osób które zastanawiają się czy spróbować? Pamiętajcie że najlepiej jest tam gdzie nas nie ma. Warto sprobować i przekonać się na własnej skórze niżeli słuchać ludzi którzy niekoniecznie dopasowali się w struktury firmy.

Były
@COCO

Oni mają jakąś strukturę? Szkoda że jej nie poznałem kiedy pracowałem w tym (usunięte przez administratora)

Irena

W jakim sensie i kto to jest? Liczyłam tu na jakieś wiarygodne wpisy o kasie w tym trudnym czasie (rym niezamierzony :)), ale przyznam, że temat kwot jest pomijany. Zamiast tego jakieś sugestie odnośnie ludzi, czyżby pracowników?

Jolanta

To znaczy co masz na myśli jeśli chodzi o stwierdzenie ''i tak nie masz pewności, że dostaniesz to co ci obiecano''? Wyjaśnisz? Jak wyglądają przeciętne zarobki w Ravi? Co się składa na pensje dla pracownika?

Szczery
@Jolanta

Jeśli zastanawiasz się nad pracą jako pH to lepiej od razu szukaj innej firmy. Na tym stanowisku nie zatrudniają kobiet :)

Jola
@Szczery

Dlaczego nie zatrudniają kobiet jako PH, co to za dyskryminacja? Sprzedaż mopów, ścierek czy gąbek nie przerasta kobiecych kompetencji.

Kazimierz
@Szczery

A jakie są stawki dla PH na początku? Trzeba mieć jakieś doświadczenie w pracy żeby zostać przyjętym do Ravi? I jakie są godziny pracy w tej firmie? Auto rozumiem że jest od razu? ;)

ph
@Kazimierz

W Ravi płacą słabo i nastaw się na więcej niż 8 godzin pracy, również w domu. Może dlatego nigdy nie podają stawki wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę.

@Kazimierz

Na umowie masz najniższą krajową, często to co ci obieca kierownik mija się z tym ile później dostaniesz. Kwota zwrotu towarów jest odliczana od twojego obrotu więc jak wstawiłeś do 20 punktów standy z dziadostwem na 6 tysięcy bo ci kierownik kazał to później tracisz czas, żeby to wszystko wypisać na zwrot i jeszcze ci to obliczą od obrotu. Mnie osobiście ta firma zrobiła na pieniądze nie raz.

zosia
@Kazimierz

Boże co za (usunięte przez administratora) pyta czy trzeba mieć doświadczenie jako PH, żeby zostać przyjętym. A ty kogo byś przyjął?

@były

Pracodawca wprowadza w błąd od samego początku odnośnie wynagrodzenia ostrzegam

@Xxx

zaskakujące... to możliwe, żeby działo się tak po prostu coś co nie jest zgodne z umową? chyba, że jednak są w niej jakieś zapiski, które ludziom umykają? jak one są skonstruowane?

Zadowolony Nowy Pracownik

Nikt was nie trzyma na siłę, w każdej chwili możecie się zwolnić. Ravi sp. z .o.o. oferuje naprawdę atrakcyjne warunki zatrudnienia jak na dzisiejsze czasy. Regularne podwyżki wynagrodzenia, awanse i gwarantowane premie są mocnym argumentem aby aplikować i związać się z firmą Ravi Sp. z .o.o. na dłuższy czas.

Jajco
@Zadowolony Nowy Pracownik

Jesteś botem czy pomyliłeś firmy?

Kamila
@Zadowolony Nowy Pracownik

są teraz 3 oferty pracy i jedna mnie bardzo interesuje... chcialam dopytac skoro jestes zadowolony z pracy, o te premie, jak to gwarantowane, co miesiac jakas kwota sie trafi, na kazdym stanowisku ?

swoje tam przepracowałem
@Zadowolony Nowy Pracownik

Dlatego już dawno to zrobiłem. Chory system zarządzania - po (usunięte przez administratora)do celu. Dyrektorzy co wchodzą w pupę dla działu handlowego w Brzeźnicy, aby tylko dowiedzieć się co szefowa chciała!? na co ostatnio patrzyła!? jakie tabelki przeglądała!? żeby tylko przygotować się do rozmowy jak wyjdzie jakaś (usunięte przez administratora)

Były
@swoje tam przepracowałem

Kto jest teraz szefową?

@Zadowolony Nowy Pracownik

To Ty jesteś z tego lipcowego naboru na merchandisera? Tutaj to ogłoszenie jest, piszą o 3010 brutto. Dopisz może, ile tej premii i za co? Aż dziwne, żeby firma nic nie wspominała w ogłoszeniu o tym, co piszesz....

JestemJakiJestem

Firma jest fantastyczna. Tak fantastyczna, że koordynatorka (która nie ma tego na pierze) mdleje, bo pomimo rzucanych kłód pod nogi, dalej próbuje być dla ludzi. Wykończyliście Agę, ale ona się odbuduje. Firma właśnie zaczyna padać na mordę. Życzę błota...

Rafiiii

Witam co sie dzieje w firmie że na ph 24 oferty pracy sie pojawiły ?? ........ Nie pracuje w Ravi juz pare dobrych lat ale zerkne czasem czy cos sie polepszyło czy dalej taki ........

@Rafiiii

Z tego co się dowiedziałem to jest obecnie mega duża rotacja bo mało kto chce pracować non stop mieć wieczne telefony i słuchać od przełożonych jak źle sprzedają. Chłopakowi z Trójmiasta za obrót 200k wypłacili marne 3k i od tego czasu już 4 ph jest na trasie nowy (w ciągu 1 kwartału) ale pewnie stanowisko firmy jest bez zmian czyli dynamiczny rozwój. Nawala handlowców którzy potem mają problem zrobić 50k obroty jak teren maleńki.

Kamila

firma zapewnia firmowy samochód w pracy na stanowisku merchandiser ? ile miesięcznie się na tym stanowisku przejeźdza km ?

PORADNIK

Podczas sporządznia umowy o pracę doradzam szczegółowe spisanie zakresu obowiązków. Nadgodziny dodatkowo płatne. Pamiętajcie, że premię mogą Wam "obciąć" z byle powodu dlatego podstawę negocjujcie powyżej 3,5k PLN.

wisłoka

szkoda na nich czasu

@PORADNIK

A czemu zalecasz spisanie obowiązków? Robisz coś co wychodzi poza zakres Twojego stanowiska?

coooooo
@PORADNIK

hahaha Jakie nadgodziny ?? pracuje 7 lat i nie znam nikogo komu wypłaciliby za nadgodziny

Czy Ravi Sp z o.o zatrudnia studentów?

sanah

najlepiej oszczędzać płacąc bieda pensje

@sanah

Czyli zatrudniają tych studentów i mniej płacą po prostu czy jak ?

@Teresa

nie zatrudniają studentów bo nie ma czasu być studentem będąc pracownikiem w firmie ravi

Helena

Opinie średnio pozytywne, ale nikt nie podał konkretych powodów.. osoba z zewnątrz(np. moj chlopak, ktory chce podeslac cv) nie ma szans dowiedziec sie czy warto aplikowac, czy nie :/ Jest tu jakis aktualny pracownik ktory moze odpowiedziec?

@Helena

Nie ma sensu jeśli szanuje swoje nerwy, czas i ma szacunek do siebie. Będą mu obiecywać gruszki na wierzbie, cuda na kiju a i tak będzie musiał się o wszystko szarpać za jakieś drobne.

K
@Helena

W umowie na początek podstawa powyżej 3,5k netto + rozpisany na piśmie zakres obowiązków i system premiowania. Wtedy byłoby warto.

qqq
@K

marzenia

@K

za to można liczyć na najniższą krajową, brak konkretów w zakresie obowiązków w pracy, sugerowanie pracy powyżej 8h w zamian za nic, telefony z mobingiem oraz oczywiście używaną skodę fabię, może nawet taką, w której ktoś wcześniej palił papierosy :)

@były

Chyba dużo wiesz, skoro tak barwnie to wszystko opisałeś :P Serio bywały takie telefony? Co wtedy mówiono?

@Teresa

Ogólnie ujmując temat to łamano w kilku punktach moje prawo jako pracownika, więcej nie napiszę bo te orły, które do mnie dzwoniły dalej tam pracują i jeszcze chcieliby się mścić :)

były ph
@były

Witam widzę że od paru lat nic się nie zmieniło ewentualnie na gorsze. U mnie też były wieczne telefony z mobingiem nawet po godzinach pracy i to wq godzinach 19-20 bo kierownik czas znalazł akurat teraz mimo że wykonywałem plany sprzedażowe. Praca po 9-10h i jeszcze dobre jak kierownik w piątek po pracy zleca ci na weekend zrobienie trasówki nowej czy coś.... masakra (usunięte przez administratora) po 9-10h i chłop jeszcze na weekend ci jakies zadanie zleca albo ewentualnie żeby podjechać auto naprawić w sobotę ....w tej firmie nie ma życia prywatnego wieczne pretensje nawet jak robisz plany to zjebke dostaniesz za cokolwiek bo według nich zawsze może być lepiej i trzeba pracownika (usunięte przez administratora)dodam że nigdy nie dostałem żadnej pochwały za swoją pracę... kierownictwo na maxa nie kompetentne pod tym względem jedyną motywacja według nich jest zjebanie pracownika żeby lepiej pracował a działą to wręcz odwrotnie...

***** ****
@były ph

miałem tak samo

@***** ****

Czyli tak dużo osób było w takiej chorej sytuacji i nikt niczego szczególnego z tym nie zrobił? :(

@Zuzanna

A co chciałabyś zrobić? Albo nagle z zaskoczenia przyjadą we dwóch (żeby jeden mógł wrócić twoim samochodem na firmę) albo nie dostaniesz żadnej premii (bo tylko uznaniowa istnieje w tej firmie, nawet jak zrobisz plany to mogą dać ci samą podstawę bo nigdzie nie masz napisane co i za co dostajesz) albo będą cię sprawdzać, tyrać, dzwonić.

@były

Serio aż tak często dają gołe podstawy ludziom czy jednak diabeł tu nie taki straszny? :/ Bo ludzie tu się z reguły starają, co nie?

Były PH
@Zuzanna

Zanim złożysz CV do Ravi odpowiedz sobie na pytanie .Wolisz najniższą krajową + premia / przykładowo 4500/ czy np.3500 na rękę plus premia /też razem 4500/ .Niby to samo a robi dużą różnicę . Chyba wiesz dlaczego?

Agnieszka
@były

A co konkretnie obiecywali i co było w rzeczywistości?

endorfina
@Agnieszka

Obiecywać mogą co chcą. W Ravi nic na gębę najważniejsze co masz na papierze. Tylko to się liczy.

@Były PH

Bo kiedy nie "wyrobisz" premii, to 3500 i tak już będzie Twoje, bo masz je w umowie? O to chodziło?

Inflacja zjadła

sanah
@Xxx

zjadła nasze ??bo zamowien wiecej towaru wiencej kolejna nowa firma nowa produkcja to inflacja sie pojawia tylko kiedy trzeba ludziom lepiej płacić ..żal

robol
@Xxx

jak trza ludziom więcej bo drożyzna to sie gnie że bida ale na co mu trza to kase znajdzie

@sanah

Nie będzie podwyżek ale jest prestiż słuchając pogody w RMF, nie wiem jak was ale mnie dumą rozpiera.

Pako
@Xxx

Hahaha prawda, prawda. Na trasie to motywuje jak zastrzyk adrenaliny przed wizytą u klienta. Dla tekiego prestiżu człowiek jest prawie gotowy pracować za darmo.

Okopląsy Rafaello

Ludzie przychodzą do pracy zarabiać pieniądze dla Pana.

Żyleta
@sanah

Chcieć podwyżki to najprostsza myśl i najłatwiejsze co można pomyśleć ale naucz się oszczędzać jak Pan Rafał.

były

Widzę, że ravi wykupiło interwencję administracji portalu i są usuwane opinie nie będące po linii tej śmiesznej firemki

Śliwa
@były

Rałał nie będzie drugiego walmart w pl.

Były PH

Prawda w oczy kole.

Bonduelle

Czyli tak jak wszędzie w tej firmie. Znajomości, koledzy, kontakty, ktoś ma lżej za większe pieniądze, komuś się przymyka oko a innych j*bac za wszystko

pracwnik

Odważna jesteś przez internet a w prawdziwym życiu brak Ci odwagi żeby się odezwać. Jedyne czym się zajmujesz to odgadywaniem ludzi za plecami. Jak byś się chwyciła roboty to może też byś do czegoś doszła. A poza tym to żal Ci (usunięte przez administratora) ściska.

benzopiren

a stara jak widać chyba bardzo chce wrócic

@pracwnik

A tobie brak odwagi podjąć inna prace niż u boku twojego biliskiego środowiska , cała ekipa rzuciła siw na nielubienie postu @smerfetka każdy inny lubiany czy to galixja czy ravi tylko tu uruchomiła Się całą rodziną i znajomi hehe xd

Pani

Skończ z tym bredzeniem i weź się do roboty gwiazdo a jak boisz się że połamiesz paznokcie to zmień pracę.

Zainteresowana

Dzień dobry, Czy ktoś mógłyby się wypowiedzieć na temat pracy jako logistyk?

Kiero
@Zainteresowana

udzielał się tu wcześniej poprzedni logistyk poszukaj ciekawe dyskusje były z kierowcami to zobaczysz jaki klimat

Maja
@Kiero

no dobra ale to są stare opinie a jak sytuacja wygląda teraz? coś się poprawiło? też chce wiedzieć

Kiero
@Maja

Pierwsza zasada SZANUJ KIEROWCÓW, Druga zasada SZANUJ KIEROWCÓW, Trzecia zasada SZANUJ KIEROWCÓW. (usunięte przez administratora)

Maja
@Kiero

Yyyyyy co Ty do mnie piszesz? Nic nie rozumiem. To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

Były Handlowiec

100% racji! Kto w Ravi pracował, w cyrku się nie smieje

Były Handlowiec

Taaaaakkk :)

Serniczek

Na rozmowie zażądajcie zakres obowiązków i zobaczycie co się stanie J

pianka
@Serniczek

Co?

Serniczek
@pianka

Napiszę inaczej. Czy w Ravi jest ktoś zatrudniony, kto przy zawieraniu umowy o pracę, dostał zakres obowiązków na piśmie. Proszę o zwykłą odpowiedż "tak" lub "nie".

były

Jak tam serwetki świąteczne? Stany takie jak deklarowali PH czy jakiś dyrektor wziął wszystko jak leci pod sieć i PH muszą się teraz bujać i świecić oczami przed klientami jak w poprzednich latach? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica