Opinie o IZOLBUD w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IZOLBUD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZOLBUD o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZOLBUD w Opole

detektyw

hej ty Takiotoja - uważaj żebyś się nie skroplił !!!

smutny

cos mi tu jedzie naszym bylym brygadzistom co to sie do Singapuru wybieral a teraz tyje przed telewizorem

monter bez pracy

to hyba ty jestes ten rozrabiaka ktory namawial naszych do strajku i sam malo co pracowal a jak umiesz liczyc to policz 230 godzin po 11 euro za godzine i 4 zlote za euro to jest dycha czy nie (usunięte przez moderatora) teraz to mniej bo euro tansze ale wtedy bylo lepiej

Takiotoja

Chyba piszesz o jakiejś innej firmie. Najpierw wypalasz z czerwcem, teraz że miałeś dychę do łapy. Dla wyjaśnienia: spawacze 11E, monterzy 9E/h. Nie namawiam Cię przecież do rezygnacji z wyjazdu, ale jak już piszesz to pisz rzetelnie, aby nikt z potencjalnych nowych pracowników nie pluł sobie później w brodę. Co do pieniędzy za luty to Twój kolega ma może jakieś specjalne układy, bo dzwoniło do mnie kilku kolegów którzy wracają i też nie mają jeszcze na kontach.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w IZOLBUD się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
monter bez pracy

widzisz kolego ze ja sam zrezygowalem w grudniu bo mnie namawial kumpel na prace w kraju a wyszedlem na tym do tyłu bo w wali mialem dyche do łapy a w nysie mnie wykiwali pracowalem na czarno i do tej pory jeszcze wszystkiego nie dostalem a honor to sobie mozna w (usunięte przez administratora) wsadzic jak sie konczy kasa

Takiotoja

To masz wiadomości lepsze niż kierownictwo tej firmy. Optymizmu też Ci nie brakuje. Jedyne co by Ci się przydało to troszeczkę honoru. Firma odstawia Cię na boczny tor na ponad 3 miesiące, a Ty nadal wychwalasz ją na forum. Albo to prowokacja kogoś z biura albo nie masz za grosz szacunku dla samego siebie.

monter bez pracy

jak ci nie pasuje to siedz w domu bo ja wiem ze praca ma byc do konca czerwca a kumpel co teraz przyjechal na swieta wyplate za luty dostal na konto

Takiotoja

Do Montera bez pracy. To życzę powodzenia - pojedziesz po świętach na trzy tygodnie (praca jest tylko do końca kwietnia) i zarobisz mnóstwo wirtualnych pieniędzy. Zaliczki na kwiecień również nie dostaniesz, więc zabierz dużo pieniążków, które na pewno zaoszczędziłeś pracując do Bożego Narodzenia-:)

monter bez pracy

fajnie ze niektorzy rezygnuja bo ja wrocilem na boze narodzenie do kraju i jestem bez pracy to chetnie pojade teraz spowrotem a jak ktos glupi to niech szuka szczescia gdzieindziej

4pgpr5

uwazajcje na firme nie placa beda mieli sprawy sadowe,.trzeba sie z (usunięte przez moderatora) kierownikami rozliczyc i prezesami, .............monterzy i spawacze.....

Takiotoja

To że nie zapłacili za luty to jeszcze nie wszystko. Dzwoniłem do biura - w ogóle nie kwapią się do wysłania świadectwa pracy, o Safe Pass-ie nie wspominając. Na pytanie o pieniądze za luty odesłany zostałem do Pani Dyrektor, jednak numeru telefonu już nie otrzymałem. Pewnie dbają o nas abyśmy się nie pochlali na święta. Firma ta przecież przede wszystkim dba o dobro pracownika. Pozdrawiam wszystkich, którzy wracają po świętach!

do anonima

Wszystko fajnie byłem tam to wiem tylko te długie przerwy między robotą o (usunięte przez administratora) rozbić. ktoś chce pracować zarobić a tu nagle zjazd i przerwa niewiadomo jak długo i czy się wruci do roboty.W tym jest problem!!!

Ludzie co wy za głupoty piszecie. Pracowalem w Dortmundzie 2 lata temu i nie mialem co narzekac. Fakt ze robota nie byla lekka ale szlo sie przyzwyczaic jak również i do tych pociagów. Warunki mieszkalne tez byly dobre. A co do kasy, owszem nie zawsze w terminie ale regularnie co miesiac. Majster-Niemiec vel (usunięte przez moderatora) też był równy gość no chyba że miał zły dzień to z daleka he he...Załoga to naprawde równe goście( oczywiście były wyjątki, ci co pracowali wiedza kto...). Ja ogólnie byłem zadowolony i gdybym mógł z chęcią bym tam wrócił...

jeszcze starsza kadra

na krecie kretyna nie ma, podobno w singapurze siedzi !! ciekawe w jakim jezyku on tam sie porozumiewa bo oprocz migowego i polskiego nie zna rzadnego innego !!!!!!!!! bo to taki czlowiek ze jak go drugi belg opierniczyl na budowie to z podwinietym ogonem biegl do biura przepraszac i sie tlumaczyl ze juz nie bedzie - a na jeszcze innej budowie to tak wchodzil w (usunięte przez administratora) ze nawet myl samochod jednemu z szefow !! poza tym jak dostal po ryju to sie uspokoil - wielki ochroniaz spod budki z piwem hehehe

stara kadra

Ale numer ze jeszcze ktos pamieta tego (usunięte przez moderatora) co na wszystkich robil interes nawet na handlu papierosami z przemytu pil z zaloga i jeszcze podpuszczal ludzi na firme. Taki byl z niego fachman ze nawet nie zauwazyl jak wylecial z hukiem. Ciekawe gdzie teraz robi interesy moze na krecie jak na (usunięte przez moderatora) to chyba tylko tam bo uczciwa praca to nie dla niego

Polisch cowboys

DO WELDERA: A kogo szukasz spawaczy czy kowboi na koniach? Jak chcesz założyć stajnie spawaczy z książeczkami pełnymi pieczątek jak twoja, to najpierw przygotuj konie bo jak chłopaki nie spełnią twoich wymagań to żeby mieli na czym odjechać. Za te twoje 6000 to możemy jedynie popatrzeć na uchwyt i spawarkę - MONTERZY ZBIORNIKÓW - KIELCE, STAWKA GODZINOWA 24 NETTO, ZAKWATEROWANIE, 1 POSIŁEK PRACA 12 H/D. Naucz sie pierw dobrze czytać, w temacie jest wyraźnie - opinia na temat IZOLBUD OPOLE SP.Z O.O., a nie DESPERADO SZUKA KOWBOI DO ORKI. Yours sincerelly, POLISH COWBOYS - FITTERS ON THE HORSES

Welder

Witam ponownie!Panowie,zasadniczo to nie niezapuszczam sie w takie bagna jakim jest to "forum" wpadłem tu raz z ciekawości i nadmieniam że miałem styczność z tą firmą ale nie jako pracownik bo pracuję w Polsce i zrabiam do 6000PLN i niemuszę robić z siebie IDIOTY na zachodzie,a wiecie dlaczego?Bo tak wypełnioną książeczkę spawacza jaką mam ja mam wejście w każdej firmie i za każde pieniądze i nie muszę się wcale wymądrzać i wyjeżdzac jak wy!Trochę wam współczuje biedaki bo skazani jesteście właśnie na tego typu dyskusje jakie prowadzicie tutaj.Będziecie do końca życia wydzierać sobie euro z gardeł i wymyślać różnego rodzaju bzury.Znam takich jak wy bo sam prowadzę grupę spawaczy(zdarza się też na zachodzie)Tak wpadłem tu bo szukałem ludzi do pracy za dość fajne pieniądze bo otwieram firmę ale niestety zrobiłem błąd szukając wśród amatorów.Pozdrawiam.

fachowcy monterzy

Panowie skoro mowa o dupowłazach z Izolbudu, co powiecie o mega dupolizie, majstrze i wózkowym w jednej osobie, niejakim (usunięte przez moderatora) ps. "(usunięte przez moderatora) ", jak pracowaliście w Walii wiecie o kogo chodzi?

xxx

welder,to pewnie jestes jednym z tych dupowłazow,ktory kierowniczkom donosi o calym zakladzie i mysli ze jest najlepszy,musi byc (usunięte przez moderatora) genetycznie

welder

Panowie piszą również co tam pracują!!!

Zostaw merytoryczną opinię o IZOLBUD - Opole

• Jak się pracuje w IZOLBUD?

Zobacz opinie na temat firmy IZOLBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IZOLBUD
2.8/5 Na podstawie 94 ocen.

IZOLBUD