IZOLBUD

Opole

Opinie o IZOLBUD

4pgpr5 2010-04-03 17:44:37
uwazajcje na firme nie placa beda mieli sprawy sadowe,.trzeba sie z (usunięte przez moderatora) kierownikami rozliczyc i prezesami, .............monterzy i spawacze.....

monter bez pracy 2010-04-03 18:20:13
fajnie ze niektorzy rezygnuja bo ja wrocilem na boze narodzenie do kraju i jestem bez pracy to chetnie pojade teraz spowrotem a jak ktos glupi to niech szuka szczescia gdzieindziej
Takiotoja 2010-04-03 19:40:43
Do Montera bez pracy.
To życzę powodzenia - pojedziesz po świętach na trzy tygodnie (praca jest tylko do końca kwietnia) i zarobisz mnóstwo wirtualnych pieniędzy. Zaliczki na kwiecień również nie dostaniesz, więc zabierz dużo pieniążków, które na pewno zaoszczędziłeś pracując do Bożego Narodzenia-:)
monter bez pracy 2010-04-03 20:51:41
jak ci nie pasuje to siedz w domu bo ja wiem ze praca ma byc do konca czerwca a kumpel co teraz przyjechal na swieta wyplate za luty dostal na konto
Takiotoja 2010-04-03 23:12:51
To masz wiadomości lepsze niż kierownictwo tej firmy. Optymizmu też Ci nie brakuje. Jedyne co by Ci się przydało to troszeczkę honoru. Firma odstawia Cię na boczny tor na ponad 3 miesiące, a Ty nadal wychwalasz ją na forum. Albo to prowokacja kogoś z biura albo nie masz za grosz szacunku dla samego siebie.
monter bez pracy 2010-04-04 11:58:30
widzisz kolego ze ja sam zrezygowalem w grudniu bo mnie namawial kumpel na prace w kraju a wyszedlem na tym do tyłu bo w wali mialem dyche do łapy a w nysie mnie wykiwali pracowalem na czarno i do tej pory jeszcze wszystkiego nie dostalem a honor to sobie mozna w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzic jak sie konczy kasa
Takiotoja 2010-04-04 17:50:31
Chyba piszesz o jakiejś innej firmie. Najpierw wypalasz z czerwcem, teraz że miałeś dychę do łapy. Dla wyjaśnienia: spawacze 11E, monterzy 9E/h. Nie namawiam Cię przecież do rezygnacji z wyjazdu, ale jak już piszesz to pisz rzetelnie, aby nikt z potencjalnych nowych pracowników nie pluł sobie później w brodę. Co do pieniędzy za luty to Twój kolega ma może jakieś specjalne układy, bo dzwoniło do mnie kilku kolegów którzy wracają i też nie mają jeszcze na kontach.
monter bez pracy 2010-04-07 09:20:21
to hyba ty jestes ten rozrabiaka ktory namawial naszych do strajku i sam malo co pracowal a jak umiesz liczyc to policz 230 godzin po 11 euro za godzine i 4 zlote za euro to jest dycha czy nie (usunięte przez moderatora) teraz to mniej bo euro tansze ale wtedy bylo lepiej
smutny 2010-04-07 16:44:52
cos mi tu jedzie naszym bylym brygadzistom co to sie do Singapuru wybieral a teraz tyje przed telewizorem
detektyw 2010-04-07 16:48:55
hej ty Takiotoja - uważaj żebyś się nie skroplił !!!
dzia 2010-04-07 19:39:46
dobrze ze noga sie zrosła i pracujesz
Takiotoja 2010-04-07 23:49:56
monter bez pracy - 2010-04-07 09:20:21

Co do strajku - nikogo pod pistoletem nie przymuszałem (jakoś nikt nie miał pretensji, że udało się wyrwać po nim wszystkie należne zaliczki).
Co do liczenia - powszechnie „Dycha do łapy” znaczy 10/H - jeśli miałeś co innego na myśli PISZ. To że niby mało pracowałem jest po prostu śmieszne. Kto był ten wie że oprócz swoich obowiązków miałem jeszcze ponadplanowe za które normalnie powinienem mieć dodatek. Pajaca to nawet nie skomentuje chyba że się kiedyś spotkamy na jakimś kontrakcie, czego Ci osobiście nie życzę!
Takiotoja 2010-04-08 00:01:36
Poza tym skoro jesteś monterem czemu liczysz po 11? Chyba że jesteś spawaczem wtedy musisz się zastanowić nad zmianą Nick na forum.
P.S. Zwróć proszę uwagę jak poprawnie pisze się słowo - CHYBA.
2010-04-08 18:40:11
Uwaga uwaga na IZOLBUD-OPOLE to sami (usunięte przez moderatora) włącznie z kierownikami.Bardzo ładnie potrafią przekonywać, a później nie dotrzymują słowa, nie płacą pensji a warunki socjalne są okropne! Dużo spraw jest w sądach.Jak nie wierzycie to sami sprawdzcie.

Monter z Newport
Leszek Węgrzyn-spawacz 2010-04-08 18:50:24
Nie polecam firmy Izolbud!!!Ponieważ oszukują z warunkami socjalnymi,pozbywają się ludzi w nie godny sposób, a ludzie też z godnością od nich odchodzą.Obecnie szukają spawaczy do Niemiec.Nie dajcie się wrobić bo będziecie żałować tej decyzji.
Spawacz
anonim 2010-04-09 09:44:50
tomasz karolczyk - 2010-04-08 18:40:11

Uwaga uwaga na IZOLBUD-OPOLE to sami oszuści włącznie z kierownikami.Bardzo ładnie potrafią przekonywać, ( usunięte przez administratora )i a warunki socjalne są okropne! Dużo spraw jest w sądach.Jak nie wierzycie to sami sprawdzcie.
anonim 2010-04-09 09:44:53
tomasz karolczyk - 2010-04-08 18:40:11

Uwaga uwaga na IZOLBUD-OPOLE to sami oszuści włącznie z kierownikami.Bardzo ładnie potrafią przekonywać,( usunięte przez administratora ) warunki socjalne są okropne! Dużo spraw jest w sądach.Jak nie wierzycie to sami sprawdzcie.

Jan spawacz 2010-04-09 19:55:40
Najgorsza z najgorszych firm to IZOLBUD-Opole włącznie z kierownikami i prezesami.Myślą że oszukiwanie ludzi ujdzie im bezkarnie!Niestety NIE!!! Spawacze i monterzy uważajcie na tą firmę.Trzeba sobie wzajemnie przekazywać takie wiadomości o firmach oszustach.
Odp dla Jana spawacza 2010-04-10 14:40:14
Fajnie bylo brac kase przez tyle czasu, ale jak kontrakt się skonczyl to pretensje do firmy? Zastanow się , co piszesz. Przez ostatnie dni przed Świętami prawie nie pracowales, a teraz do kogo te żale?! Zapewniam , że jeszcze będziesz wspominal, jak bylo dobrze w Walii. Kilku przed Tobą chętnie wrociłoby na podobne kontrakty( usunięte przez administratora )
Polish Cowboys 2010-04-19 17:30:34
Panowie ( usunięte przez administratora )straszy sądem bo ma w tych sprawach bogate doświadczenie, on to sie chyba z powołaniem pomylił, zobaczcie sami:
http://www.byggnadsarbetaren.se/pdfarchive/pdffiles/files/45400-45499/file_45458.pdf, w Szwecji juz związki zakładał
Newport 2010-05-03 11:01:53
Hej ty grubasie z Częstochowy jak się spotkamy w cztery oczy to ( usunięte przez administratora )A po drugie narobiłeś sobie wrogów tymi kłamstwami a inni tez cie gorąco pozdrawiają, których też oszukiwałeś a oni ci nie odpuszczą( usunięte przez administratora )
spawacz 2010-05-03 11:06:39
Izolbud Opole po tych wszystkich kłamstwach ma nadzieję że to wszystko ucichnie, jeszcze mają bezczelność rekrutować spawaczy i wprowadzać ich w maliny.Idą na całego, ale kłamstwo ma krótkie nogi.
UWAŻAJCIE!!!
XXL 2010-07-13 16:00:27
Cześć dostałem ofertę z Izolbudu do Niemiec jako monter-spawacz.jak płacą.jakie warunki mieszkaniowe itp. Proszę o wiadomości.Pozdrawiam
roman 2010-07-21 16:51:57
szczerze odradzam. wydasz kupe kasy na wyjazd i po tyg majster cie wyp... jak sie nie sprawdzisz a wymagania maja teraz ogromne. probki pod rentgen itd... a jak juz ci sie uda to bedziesz oral po 12 godz w fatalnych warunkach. a i uwazaj na tego kurdupla polaka co sie tam za majstra uwaza. ( usunięte przez administratora ) robisz od 6 do 18, dostaniesz 8 euro na godz, mieszkasz naprzeciw zakladu przy torach, pociagi srednio co 5 minut tak ze zapomnij o spaniu,ubezpieczenia tez nie ma. wiec krotki opis firmy, zreszta poczytaj sobie, ludzie tu prawde pisza bo byli i wiedza jak jest, ja tez bylem
dortmund holzwicede 2010-09-27 19:03:44
chlopaki co wy gadacie takie jaja tam sa kolego ( usunięte przez administratora ) A GRUBY TAM JESZCZE PRACUJE POZDRAWIAM SETKI OSUB KTURZY TAM BYLI
nikolo 2010-12-21 19:27:58
obaj tam pracują i będą pracować do końca świata i jeden dzień dłużej!!!
niezadowolony 2011-01-07 13:05:57
Szczerze nie polecam firmy... Dramat.. Pan prezes ( usunięte przez administratora )Naobiecuje i nie wywiązuje się ze słowa danego...wiecznie bez kasy... taka bieda z niego że aż żal:)
anonim 2011-01-25 12:43:04
dziadostwo ponienki w opolu nie mają pojęcia gdzie wysyłają ludzi,jakie warunki ,zwalniają telefonicznie jeżeli upomnisz się o wiadomości na temat zjazdu mają wielu podwykonawców oni dają swoich ludzi reszta z łapanki PENSJE WYPŁACAJĄ JAK CHCĄ OSTRZEGAM DZIADOSTWO!!!!!!!!!
lukas 2011-02-08 15:24:32
panowie teraz rekrutuja do LIbii z tego co czytam to przewaznie piszecie o jednej budowie moze na innych nie jest zle.Naczytałem sie tu ( usunięte przez administratora ) i teraz niewiem czy jechac bo to daleko itd.
Adam 2011-02-18 22:00:58
ja spróbowałem mimo negatywnych opinii na forum. Ekipa miała liczyć 7 osób, wyjazd odwlekali przez miesiąc, ostatecznie pojechały 3 osoby, reszta miała dojechać po tygodniu lecz nie dojechali gdyż nie mogli się dogadać z prezesem ( usunięte przez administratora ) nasza trójka wróciła po tygodniu, taki był smutny koniec współpracy( usunięte przez administratora ) Dużo obietnic, a rzeczywistość daleko od tego odbiega
Mocno odradzam wszystkim zachęconym obietnicami
sprawdziłem odradzam
pracus 2011-02-21 15:51:59
Witam-dzwonili do mnie że szukają elektryków.Ktoś może napisać jak wygląda sprawa na chwile obecna z pracą u nich? Czy ta firma ma coś wspólnego z ze Słowacją?
folkzdojcz 2011-03-01 14:41:35
UWAGA REKRUTUJA SPAWACZY DO SIEGEN ROBILEM TAM NIE POLECAM PRACA Z NIEMIECKIMI POLACZKAMI ( usunięte przez administratora )ORASZ JAK WOL A NIEMIASZKI SIE CIESZA STAWKA 12 E A DOSTAJESZ COS KOLO 10 NIE POLECAM NIKOMU TEK KATORGI
anonim 2011-04-05 13:49:33
pracus - 2011-02-21 15:51:59

Ja też dostałem ofertę pracy z firmy Izolbud Slovakia jako elektryk. I nie wiem czy to ta sama firma. Jeśli by ktoś wiedział co to za firma to proszę o informację.
pracus 2011-04-06 10:19:24

Penner!!!!!
anonim 2011-08-27 06:02:00
anonim - 2011-06-28 12:41:59

folkzdojcz - 2011-03-01 14:41:35

UWAGA REKRUTUJA SPAWACZY DO SIEGEN ROBILEM TAM NIE POLECAM PRACA Z NIEMIECKIMI POLACZKAMI ( usunięte przez administratora )JAK WOL A NIEMIASZKI SIE CIESZA STAWKA 12 E A DOSTAJESZ COS KOLO 10 NIE POLECAM NIKOMU TEK KATORGI

Penner!!!!!

caÅ�kowicie poppierak kolegow,którzy narzekaja( usunięte przez administratora )>w Regensburgu chlopaki pozakladali( usunięte przez administratora )
anonim 2011-12-08 15:33:21
jo tam robia i nie narzykom narazie bele mom co zric i kaj sie wyspac
seba 2012-07-17 15:22:11
Tylko sie nie pchajcie do tej firemki jak chcesz sie logalnie normalnie na koncu zwolnic to nie wyplaca ci całej ostatniej pensji
ELEKTRYK 2013-08-27 09:43:35
sa jakies przyjecia
elektryk 2013-10-28 12:01:40
pracowalem w tej firmie napiszcie czy sa przyjecia
Andrzej 2014-01-10 18:37:26
Witam. Uwaga na tą firmę, wysłali nas do Austrii w dniu 6.01.2014 nastepnego dnia okazalo sie ze pracy nie ma. Ponadto osoba która zajmowała sie naszymi osobami w rekrutacji, po moim telefonie powiedziała że nie ma i nie będzie jej w biurze. Wróciliśmy bez pieniędzy. Umowa podpisywana niby ze słowacką firmą, a niby aneks dolączony że 11euro na godzinę, wszystko to bujda. Nie polecam i omijac z daleka.
ELEKTRYK 2014-01-23 11:20:42
a gdzie byles(usunięte przez administratora) ze tak negatywnie piszesz ja bylem z tej firmy i niebylo zle sa wogole przyjecia
Piotr 2014-02-05 19:47:34
Parę dni temu wystawiłem opinię tejże firmie i widzę, że administrator usunął. Omijajcie z daleka, jeśli w ogóle otrzymacie jakieś pieniądze za pracę to na pewno nie te co dołączają wam aneksy po 10-111euro za godzinę-to bujda, wystawiają umowy słowackie a tam na miesiąc 350 eurasów. Kłamią, nic nie jest dobrze zorganizowane, po wyjeździe-czyli wyslaniu kogos na niby robotę, nie obchodzisz ich wcale, jesteś jak sztuka, którą i tak wiedzą że oszukają. Nie polecam, tak dla przestrogi omijać szerokim łukiem. To jest ta sama firma w Opolu co w Słowacji. ( usunięte przez administratora )
wróbel 2014-08-03 09:53:22
Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata, dawali auto na dojazdy i kwaterę a na rękę 1500-1600 eurasów. Skończyła się budowa to zjechałem, ale jak będzie okazja to chętnie się znowu załapie. Kasa była zawsze na czas a to ważne, więc nie rozumiem tych niezadowolonych.
kara 2015-02-06 21:33:10
już Ci ludzie pisali o tym , że jeśli chodzi o kasę to Izolbud daje radę. Oczywiście za granicą zarobki w granicach 1500 Euro to tak naprawdę grosze, ale u nas w Polsce jeśli to zamienimy na złotówki to robi się całkiem pokaźna sumka. Zresztą gdzie przy takiej fizycznej pracy w naszym kraju jesteśmy w stanie tyle zarobić
zibi 2015-03-18 16:59:45
Sa przyjecia kiedys tam pracowalem bylo ok
uwaga 2015-09-13 22:53:59
uwaga oszuści!! nie dajcie się zwieść pseudoprofesjonalizmowi pani A.K. z Opola! Pieniędzy do tej pory NIE MA.
Absyl 2016-05-15 19:59:04
Ja tam jestem bardzo zadowolony z wielu powodów, ogólnie sądzę, że wartościowa firma, w końcu nie od dziś się w niej dobrze dzieje, generalnie bardzo polecam, po umowę o pracę to tylko tutaj i nigdzie indziej
Zostaw swoją opinię o IZOLBUD - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZOLBUD