Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Witam, Zastanawiam się nad pracą na magazynie, mógłbym prosić o jakieś opinie na ten temat

Dzień dobry, zauważyłam ofertę na stanowisko Technik Analityk Laboratoryjny. Czy ktoś z Państwa orientuje się, w jakim zakresie przeprowadzane są badania, jakie mniej więcej oferowane są stawki ( widełki finansowe), czy również w laboratorium obowiązuje praca zmianowa, jakie benefity oferuje firma (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport, system premiowania). Będę wdzięczna za odpowiedź na którekolwiek z pytań. Pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Royal Canin Sp. z.o.o?

Jj

Wartości takie jak wszędzie

Ola

@Bb są dwa dni po 12 h i potem jeden 8?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
Leszno
Jireczek

Czy może ktoś bliżej wyjaśnić jak wyglądają zmiany na produkcji ?

Michal

Jak wyglądają zmiany na produkcji?

Maciej
@Michal

Interesowałeś się pracą na produkcji w firmie Royal Canin, dlatego też chciałbym Ci teraz zadać pytanie. W wątku niestety nikt na Twój wpis nie odpowiedział, dlatego zastanawiam się, czy udało Ci się może ustalić coś poza wątkiem? Daj znać bo może jesteś teraz w posiadaniu informacji, które przydadzą się innym użytkownikom?

Majkel

Jakie są stawki teraz na prorukcji netto miesięcznie bez żadnych nadgodzin ? Pracuje w Marsie w Wielkiej Brytanii i jestem bardzo zadowolony ale wracam niedlugo do Polski i myślę czy nie kontynuować w tej samej firmie tylko boje się zderzenia z rzeczywistością:)

Jaka jest kultura pracy w Royal Canin Sp. z.o.o? Obowiązuje typowy dress code?

Maisie

A pracujesz w Modlniczce to szczescie bo z tego co slyszalam to przyjmuja na sezon tylko jestes od wszystkiego czyli reklamacje promocje UPS Raben a i tak wszystko źle zapytasz sie źle nie zapytasz tez spychoza z jednego dzialu na drugi klita starych pracownikow idt idt

Adecco

Ludzie nie narzekajcie. Od czerwca Adecco podnosi stawki na (usunięte przez administratora)brutto, więc z dodatkiem nocnym wypłata zakręci się koło (usunięte przez administratora)na rękę. Kto tyle płaci na strefie (oprócz Mana) ?

@Adecco

Ile w Royalu na produkcji?

Hej
@anonymous

Masz napisane przecież. Wcześniej stawki były koło 2500 na rękę, po podwyżce dostaniesz około 3000 na rękę i te 3000 już całkiem nieźle wygląda jak na zarobki na strefie :)

Zibii
@Adecco

Lepiej niż osoby na kontraktach rc

Skorpion
@Adecco

Ogólnie teraz praktycznie wszyscy ???????????????? z reguły na 1 lub 2 zmiany ocknijcie się!!

@Skorpion

Niby które firmy tyle płacą?? z chęcią się przejdę z CV, bo co ostatnio chodzę na rozmowy to wszystko kręci się wokół 2100-2300 na rękę żenada!

Jaki pracownik taka płaca

zza pleców
@Taki tam

Taki tam - nie sądzę, że kiedy zaczynałeś przygodę z pierwszą pracą - od razu dostałeś 5k do łapy. Komentarz w Twoim ascetycznym stylu jest co najmniej nie na miejscu... Pomijając kwestię, że prawdopodobnie za kilka stówek więcej tańczyłeś (czyt. "Lizałeś buty." ) swoich przełożonych i pewnie robisz to nadal. Takie historie jak Twoja są smutne, choć powszechne...

Elzbieta
@Cobra

Przyjedz do Gliwice, w ceramiksie 3200 na wstępie, a potem duuużo więcej, albo inne firmy na strefie, teraz jest rynek pracownika i można wybierać.

@Taki tam

Masz rację, nie wchodzę w tyłek lepiej niż czopek, nie chodzę z kierownikiem do kibla jak by zabrakło papieru i mowie jak się sprawy maja w przeciwieństwie pewnie do Ciebie.

@Cobra

No cóż, nie ja mam problem z kasa na start ale wiedz, ze w royalu się nie wchodzi nikomu w zad, przynajmniej na produkcji, wybacz, ze cię to uraziło ale skoro nie możesz znaleźć roboty za 3 tys to jak cię inaczej podsumować?

@zza pleców

Nie ośmieszaj się takimi spekulacjami, ale skoro tak ładnie to opisałeś wiec pewnie wiesz coś o tym, czyżby praktyka.

@Cobra

Man 3500, nidec 2500, royal 3000, pratt 2500, brembo 2500( jakiś czas temu), sopem magazyn 2400 to są najniższe stawki w tych zakładach

@Taki tam

Widać ze inteligencją nie błyszczysz, sam napisałeś jakie stawki na strefie (sprostowanie- w manie 3200, chyba ze coś sie zmieniło) wieć gdybyś się zwolnił lub Cię wywalili a do Mana byś nie chciał iść bo praca niepewna to też byś miał problem ze znalezieniem pracy za 3k na produkcji a chyba nie czytałeś od początku dyskusji, bo moje pytanie dotyczyło wpisu osoby ze wszyscy dookoła płacą po 3k i to jeszcze na jedna lub dwie zmiany.

@Cobra

Panie inteligencjo, fajnie być anonimowym

I pisze to "jakis tam" haha. Pozdrawiam

@Taki tam

Czyzby dzisiejszy komentarz był napisany po nocnej zmianie? ???? ????

@Cobra

Myślisz, ze w royalu nie wiedza kim jesteśmy, administrator gowork może udostępnić nasze IP do informatyków royala, a tam już dość łatwo namierzyć przybliżona lokalizacje, zwłaszcza gdy się korzysta z stałego łącza, wiec radzę się zastanowić na przyszłość, bo chyba praca w tej firmie Ci się nudzi. I nie sugerował bym się godzina pisania bo tym tropem można powiedzieć, ze jesteś z 3brygady

@Taki tam

No i zabłysnąłeś.... nie inteligencją a głupotą po raz kolejny ;) . W bardzo ładnym świetle przedstawiłeś firmę! Twój komentarz powiał grozą. O mnie się nie martw bo moje komentarze w porównaniu do Twoich w żadnym stopniu nie rzutują na firmę więc zastanowić to się musisz ale chyba Ty. Też mam dla Ciebie radę a mianowicie przestań się pogrążać ;)

Cobra

Ktoś się podszył pod mój nick wpisując "Grzegorz W."

@Cobra

... nie skomentuje tego ... grzesiu

@Taki tam

Pudło :D. Nie mam na imie grzesiu i nie jestem z 3 brygady. Masz rację, wiecej nie komentuj bo Ci to nie wychodzi i główkuj dalej. Pozdrawiam

Bagniak
@Taki tam

Ojojojo ale mnie nastraszyles tym ip i informatykami royala... a jeszcze ta lokalizacja, uuuu to całkowicie mnie pogrąża . będę czuł teraz wszystkich wzrok na moich plecach. Na przyszłość się nie będę zastanawiał bo już teraz mi się nudzi xd mogą mnie zwolnić.

Jc

Grzegorz w.n?

Bugas
@Adecco

Faktycznie oprócz Mana nikt tyle tu nie płaci, po 10 latach mam 3982 brutto w Manie, wszystko zależy czy masz rodzinę , jak dużą, czy masz kredyt, itd. itp. powiem tak...jak to wszystko masz , to masz (usunięte przez administratora) żeby związać koniec z końcem...no chyba, że ktoś lepiej zarabiający Cię sponsoruje w rodzinie (żona, mąż, rodzice)

Honorata
@Bugas

Słuchajcie, widziałam na stronie internetowej Royal Canin, że właśnie trwa tam rekrutacja: https://royalcanin.pl/kariera/ Możecie mi powiedzieć, jaką formę współpracy oferuje ta firma na samym początku? To dla mnie ważna kwestia, więc liczę na Wasze odpowiedzi.

Ktoś z zewnątrz

Polynt płaci więcej 5000 brutto

@anonymous

Ile chcesz wszędzie w strefie płacą tak samo do (usunięte przez administratora) brutto ZMOWA abys nie chodzil z firmy do firmy (usunięte przez administratora) a Ci co tam pracuja i tak to zrobią po godzinach pracy lub ewentualnie w wolne dni ale piszą ze maja wolne wakaty

Wózkowy

Mam udt, i chetnie bym się zatrudnił ,czy tylko przez agencję jest możliwość????

UtrzymanieRuchu

Cześć, Czego mozna się spodziewac na rozmowie rekrutacyjnej na staż w utrzymaniu ruchu? Z góry dziękuję.

Slayer

Cześć, ktoś może posiada informację jak wygląda praca biurowa - specjalista logistyki w modlniczce jeśli chodzi o atmosferę, możliwości rozwojowe (szkolenia) i wynagrodzenie? Z góry dzięki za informację

Co jaki okres czasu w Royal Canin Sp. z.o.o można ubiegać się o podwyżkę?

Kropka

Podwyżka jest raz w roku przyznawana w procesie związanym z ocena. Inaczej raczej trudno dostać chyba ze zmieniasz stanowisko.

pupy

witamy nowego pracownia który ma rozpocząc prace 03.02.2020 wlasnie na octopusie , to jest rejestracja produktu z linii pakujacych i zamagazynowanie, mysle ze po dwóch tygodniach pracy bedzie miał dosć tego systemu i bedzie myslał o zmianie przynajmniej stanowiska ......

RC

Dawniej czyli kiedy ? bo nie pamietam :) A tak na serio to popieram. Był prawdziwy Great Place.

MZS

Czesc mam pytanie. Ile mw mija czasu będąc zatrudnionym przez agencję, zanim do dostanie się umowę od RC a moze to trwa w nieskończoność?

Kidman

Cześć, mogłby mi ktos powiedziec jak wyglada praca w magazynie? Ciężka jest praca? Caly czas jest ogloszenie aktywne na magazyn. Babka z adecco mi powiedziala ze nie ma chetnych. Ciekawe dlaczego skoro nie tak malo daja na start.

xyz
@Kidman

cieżka nie jest przynajmniej fizycznie... generalnie tempo pracy narzuca pakowalnia np. maszyna okleja palety a ty tylko rozwozisz po magazynie lub na rampe (głównie na rampe) drugie stanowisko to dostarczanie materiałów produkcyjnych na produkcje też banał generalnie jeżeli ci sie chce to wszystko jest do ogarnięcia bez problemu zresztą wszystkiego cię nauczą nie zostawią samego .

Kidman
@xyz

Dzięki za odpowiedź

Honorata
@Kidman

@Kidman Pomoc dla nowo zatrudnionych osób, to bardzo istotna kwestia. Możesz napisać, ile na start otrzymuje pracownik na magazynie w Royal Canin?

Kris

Duża rotacja na Supply Chain Manager?mam zamiar złożyć CV, ale nie wiem czego się spodziewać i jak wygląda stanowisko, może ktoś opisać - wyłącznie prawdę choć wiem że koloryzowanie nie uniknione

Rafał
@Kris

Pisałeś kilka dni temu .Czy podjąłeś już decyzję odnośnie złożenia CV? Jeśli tak, napisz jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna. Chętnie o tym przeczytam.

the dog whisperer

Dzien dobry, Chcialam zapytac o atmosfere w dzialach biurowych. Czy management szanuje pracownikow, czy faktycznie sa wyznawane zasady, ktorymi Mars sie chwali? Mozna przychodzic do pracy z psem czy jest to tylko chwyt PRowy?

@the dog whisperer

Przychodzenie do pracy z psem raczej rzadko jest możliwe. Niestety nic o tym nie wiem, ale na pewno przysługuje comiesięczny deputat karmy dla posiadanego zwierzaka. Jesteś zainteresowana pracą w burze. Na jakim stanowisku? Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/royal%20canin;kw jest sporo interesujących ofert rekrutacyjnych. Warto tam zajrzeć.

danka
@the dog whisperer

To zależy czy pracujesz pod RC czy pod agencją. Jako pracownik agencji czułam się gorzej traktowana, benefitów dużo mniej. Zasady np. związane z ochroną środowiska można między bajki włożyć, w rzeczywistości każdy i tak zamawia żarcie pakowane w styropian i śmieci ładuje jak leci.

@danka

Od czego uzależniony jest rodzaj zatrudnienia za pośrednictwem firmy Royal Canin? Napisałaś, że warunki pracy zależne są od tego, czy jesteśmy zatrudnieni bezpośrednio przez pracodawcę, czy przez agencję pracy. Jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę? Odpowiedz, proszę.

danka
@Edward

Z tego co wiem o ilości etatów decyduje francuska "góra". PH oraz obsługa klienta w biurze zazwyczaj są zatrudnieni na umowie w RC, część magazynu + jakaś drobna administracja przez agencję pracy.

Czy orientuje się ktoś może czy były już prowadzone rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko Przedstawiciel ds Sprzedaży na terenie Katowic?

Stanowisko już jest obsadzone.

zaciekawiony
@pracownik

Jesteś tego pewien ?

@pracownik

Skoro jest już ono rzekomo obsadzone, to wiesz może, czy w najbliższym czasie będzie prowadzona jeszcze jakaś rekrutacja do pracy w firmie Royal Canin? Chciałbym wiedzieć również, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi, która bardzo mi pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o