Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Agnieszka

@Xxx a wiesz z jakich powodów były te zwolnienia? Może Ci Twoim zdaniem doświadczeni pracownicy nie sprawdzali się i dlatego firma Royal Canin podjęła decyzję o rozstaniu z nimi? @Nikomu nie polecam co takiego się wydarzyły w firmie, że jej nie polecasz? Pracujesz nadal?

Xxx

Cóż za piękną rotacja w ostatnim czasie... Chyba nie nadazacie przyjmować nowych pracowników.... A kiedyś było tak dobrze, tak fajnie... To co się dzieje w firmie woła o pomstę do nieba... Pozdywac się dobrych pracowników tylko po to żeby przyjąć na 6mc nowych i też się ich pozbyć... świetna strategia

AIR23
@Xxx

A w jakich działach ta rotacja? Na produkcji tylko czy jeszcze gdzieś indziej?

@AIR23

Biuro i sprzedaż, co do produkcji to nie mam info A. Powinien wydać książkę jak zniszczyć firmę w 2 lata a zwolnienie ŁR to już gwóźdź do trumny

Nikomu nie polecam

Zero szacunku do pracownika.... okazuje się że czasem zamieni stryjek siekierkę na kijek... Każdy niech się zastanowi 5 razy zanim przyjdzie do pracy w RC...

Misiak
@Nikomu nie polecam

A co ciebie tak zrazilo w rc? Rozwiń proszę.

Jestem zatrudniony jako magazynier i mogę powiedzieć że jedynym minusem tej pracy to 4 brygadówka , ale to było z góry wiadomo jak się przyjmowałem. Tyle dobrego że to nie jest zwyczajna 4 brygadówka bo święta Bożego narodzenia Nowy Rok oraz wielkanocne firma nie pracuje. Kasa dobra , co do tego że przez pośrednika się robi długo przez kilka lat to i może prawda, ale dla osób które się nie wykazują. W moim wypadku po pół roku dostałem normalną umowę. Ogólnie mogę polecić pracę w tej (naszej) firmie

Suteq

A w tore brygadzie pracujesz?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
Agnieszka

@Xxx a z jakich powodów byś nie polecił pracy w Royal Canin? Chodzi tylko o brak narzędzi czy jeszcze coś wpływa na Twoją ocenę? Jak możesz uzasadnić swoją wypowiedź? To ważne dla poszukujących pracy.

Xxx

Everest czasem firma wybierze po prostu nieodpowiedniego człowieka na dane stanowisko i dlatego MM skończyła swoją przygodę jako koordynator.... co do polecenia firmy nie zrobiłbym tego z innych powodów. Firma nie potrafi odnaleźć się w chwili obecnej na bardzo zmieniajacym sie rynku, brak narzędzi a targety bardzo duże.

Agnieszka

Właśnie, ważne, żeby pisać i określać lokalizację zakładu Royal Canin Sp. z.o.o, bo wątek dotyczy miejscowości w Niepołomicach. Także ktoś może się wypowiedzieć na temat tego konkretnego zakładu?

Agnieszka

@Everest oczywiście, że każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii. Ogólnie Twoja opinia jest negatywa, ale jeżeli chodzi o samochody to chyba firma na nich nie oszczędzała? @Max ma rację, że praca przedstawiciela jest ciężka i często klienci dzwonią po godzinach pracy, ale chyba to nie jest wina pracodawcy, bo nie zależy to od niego. Co o tym sądzisz? Czy firma Royal Canin nadal nie zasługuje na polecenie według Ciebie?

Qwerty

Byłam na rozmowie w Niepołomicach, praca w biurze. Przez telefon było bardzo sympatycznie przy umawianiu spotkania, natomiast samo spotkanie kiepskie. Było z dwiema osobami, Pani prowadząca spotkanie dość krytycznie podchodziła do rozmówcy, w błahych sprawach pytała "A dlaczego tak? A dlaczego tam?" Aż się chciało odpowiedzieć... ;) druga osoba podeszła lekcewazaco (tak się rozsiadla na krześle że prawie spadła). Mega niesmak. Po skończeniu odpytywania, bez możliwości zadania pytań od razu zapytała o oczekiwane wynagrodzenie. Była bardzo zdziwiona tym że osoby z mojej poprzedniej firmy podchodzily dość ochoczo do wspólnych wyjść po pracy, przez co można było odnieść wrażenie że w CR ludzie za sobą nie przepadają i jest kiepska atmosfera. Nie wspomnę że nie było zwrotnej informacji telefonicznej, a na maila też nie raczyli odpowiedziec.

Szukam

3800 netto i idę do Was uprawnienia udt na wszystkie wózki 10 lat doświadczenia na magazynie.

Royal worker negativ

Jeden wielki syf, takie zarabiste opinie były, a tu samo kolesiarstwo, 12ki to jakaś masakra wracasz do domu i nieraz myślisz ze dobrze ze przeżyłeś powrót. Większość ludzi tu myśli tylko o sobie, żadnej współpracy, kasa u adekowca to żenada jak na 3zm/4 brygady. Na umowę nie ma szans ale głupi człowiek sie łudził ze może jednak dostanie kontrakt i tak 2 lata przez adecco. Ludzie nie chcą tu przychodzić pracować a jak przyjdą to popracują do pierwszych 12h i sajonara albo zatrudniają dziadków 2 lata do emerytury byle miał uprawnienia udt

Sochacz
@Royal worker negativ

Zapraszamy do Nas praca na 2 szczegóły na miejscu, Kokotów 812 lub telefonicznie 697-802-182

krk
@Royal worker negativ

A to chodzi o Niepołomice czy Modlniczkę?

Everest

zainteresowany Rozumiem że umowa na zastępstwo na Warszawę? - tajemnica zarobków - tak. 25% podstawy brutto (duże uproszczenie) - 8 - różnie, obecnie są 3 modele. Tak, Tak, nie. - własna dystrybucja - nie - normalna rozmowa, bez testów.

zainteresowany praca

Hej. jak wyglada praca w biurze? widze ze jest oferta na stanowisko ksiegowego. czy jest ktos w stanie opisac w paru slowach prace w tym dziale?

Agnieszka

Wiedzieliście, że Royal Canin Sp. z.o.o prowadzi również własnego bloga? Możecie go znaleźć na stronie internetowej firmy oraz pod poniższym linkiem: https://royalcanin.pl/blog/

Kot

Zawiedziony: poczytaj sobie o konsekwencjach za dużej ilości wapnia i fosforu w diecie zwierząt i jak trudno barfa pod tym względem zrownowazyc a później pisz pierdoly... niż mi się w kieszeni otwiera

zawiedziony karma Royal Canin

Taka praca jaka karma pies i kot to mięsożercy a karmy royal głownie zboże i spulchniacze nie polecam zwierzeta swedzi drapia sie i łapia uczulenia zreszta mona cala prawde o ich karmach poczytac na www.barfny swiat kota i psa cala prawda o karmach RC nie polecam tych produktów dla swoich pupili

Lolek
@zawiedziony karma Royal Canin

Napiszcie w nim jak sponsorowaliscie na Ukrainie szczucie psami niedzwiedzi na wystawie miejcie odwage a nie tylko robicie w nim dobre wrazenie o waszej firemce

zgadzam sie z toba szczegolnie z wyzyskiem korporacyjnym i pracą po znajomosci same pociotki pozdrawiam

Agnieszka

Zainteresowani pracą w Royal Canin Sp. z.o.o? Koniecznie zapoznajcie się z ofertami! https://royalcanin.pl/o-nas/kariera

Max

Everest szczerze, myślisz że w jakiejkolwiek tego typu dużej korpo praca wygląda inaczej ?? Pracowałem w dwóch dużych, międzynarodowych korporacjach. Jedna farmaceutyczna, druga spożywcza. W każdej z nich była praca w domu przed kompem, ciągłe estymacje, prezentacje itp. Odbieranie telefonu po godzinach to też norma w pracy przedstawiciela taki charakter pracy, to nie jest robota którą zostawiasz po 8h i wracasz do domu. To nie wina firmy a specyfika zawodu ;) Co do benefitów to normą jest że za multi się dopłaca, w mojej firmie 40zł i nie marudzę Dla osoby którra pracowała już w kilku firmach jako przedstawiciel to twój wpis jest zwykłym marudzeniem

@Max

A ja pracując już w kilku dużych korporacjach z różnych branż spotkałem się z poszanowaniem ze strony przełożonych mojego czasu prywatnego, przynajmniej w pewnym zakresie, a tutaj człowiek nie ma prawa do czasu prywatnego. Zresztą, każdy ma prawo do własnej opinii, a moja jest bardzo negatywna. Uważam że to był stracony czas, niczego mnie nie nauczyli, niczego nie wnieśli a wręcz odwrotnie. Nie polecam, ale to każdego życie i kariera.

Everest

Royal Canin to duża, wydawałoby się prężnie rozwijająca się firma. Co do jakości produków i wszelkich produktowych spraw nie mam zastrzeżeń, ale już do warunków pracy tak. Na stanowisku przedstawiciela zarobki w stosunku do konkurencyjnych firm bardzo słabe, jakiś tam socjal- jak się przyjżeć wydrukowi wypłaty w większości finansowany z własnej wypłaty np. Multisport dopłatą firmy ok.25 zł/mc reszta z wypłaty odciągana. Bardzo niejasne zasady wypłacania premii i innych dodatków. Nigdy nie można było być pewnym kwoty wypłaty, po drugie straszne opóźnienia w terminach wypłat. Sama kadra zarządzająca zupełnie nieprzygotowana do pełnionych stanowisk, stąd też brak spójnych decyzji, brak wsparcia merytorycznego. Jest się zostawionym samemu sobie i radź sobie Bracie jak umiesz. Tabelki, oferty, maile to praca po nocach, bo czas biurowy to fikcja. Ostatnie zmiany transówek zaproponowane przez firmę zewnętrzna dezorganizują system wypracowany wcześniej. Telefon, laptop powinien spać z Tobą w łóżku, nie daj Boże go wyłączyć np.w wolny dzień! Z dobrych stron...wiem już na co nigdy się nie zgodzę w kolejnej pracy przedstawiciela, nauczył mnie Royal że praca to tylko praca i trzeba umieć postawić granice i szukać przełożonych którzy szanują Ciebie i Twój czas wolny skoro w czasie pracy jesteś na 10000% zaangażowany. Także ja się zwalniam na dniach!

zainteresowany
@Everest

Mogę Cię prosić o info odnośnie stanowiska PH: -jaka podstawa netto -czy premia jest realna? jeśli tak to w jakiej wysokości? -ile wizyt dziennie? -jakie auto? można korzystać, gps, obrandowane? -skąd jeździ towar do klientów? od dystrybutorów czy z magazynu centralnego? -jak duże jest ciśnienie? -jak wygląda rozmową kwalifikacyjna? czy jest to rozmowa czy są jakieś testy? z ilu etapów się składa?

@zainteresowany

Ktoś się podszył pod nick. Jeśli chodzi o zarobki to raczej niższa średnia zarobków na stanowisku przedstawiciela, tak jak ktoś napisał to jest chronione. Premie to faktycznie ok.25% ale dosyć zagmatwane jest ich wyliczanie. Ciśnienie duże, pracy dużo. Auta dotąd citroeny c4 picasso, od jakiegoś czasu wymieniane sukcesywnie na vw golfy plusy, z gps. Rozmowa bez testów.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o