Royal Canin Sp. z.o.o

Niepołomice

Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o

anonim 2012-01-27 00:29:19
słyszałam, że jest podzial VET i POS w sprzedazy. VET to lecznice ale co to jest ten POS? sklepy? czy marketing i sprzedaz są osobnymi dzialami i czy tam jest taka sama struktura, tzn. czy mozna np. aplikowac do marketingu POS? czy marketing tez dziala regionalnie jak sprzedaz i ma jakiegos dyr.regionalnego? czy wszystko siedzi w Niepolomicach? ile tam jest zatrudnionych osob?
philip m... 2012-01-29 21:09:29
POS - point of sale - punkt sprzedaży:)
aaa 2012-01-29 22:42:53
@anonim/ Kiedyś przymierzałam się też do marketingu, ale nie wyszło. Tam jest inaczej niż w sprzedaży. Jest, albo raczej był tam kiedyś, jeden dział w Niepołomicach i niektórzy bardziej się znali na sklepach (POS) a inni na weterynarii (VET). Aplikujesz raczej do działu, ale masz konkretny obszar do pracy, jak wszędzie. Działem kierowała w Niepołomicach jedna osoba, ale ponoć tak naprawdę decyzje podejmował ten ich dyrektor całej firmy. Zatrudnionych w całej firmie nie wiem ilu jest, a zatrudnionych w marketingu było wtedy kilka osób, tak, że o wiele łatwiej aplikować do sprzedaży niż tam. Powodzenia.
Pracownik 2012-02-09 19:54:49
Witam.Wie ktoś może czy są przyjęcia na produkcje do Royala w Niepołomicach? Jakie są tam warunki pracy ? jakie zarobki ? Ogólnie ciężko się tam dostać ): ma ktoś może jakieś wtyki (:
grubyz 2012-05-10 17:54:17
Witam, mógłby ktoś napisać jak wyglądają zarobki dla nowego pracownika na produkcji oraz ile jest zmian? Pozdrawiam
żusto 2012-05-17 11:29:35
nie jest tak kolorowo jak sie wydaje
lew 2012-06-15 09:23:59
wchodzisz jak chcesz moge ci pokazać cały zakład bo mnie to już zaczyna wkużać
ohoja89 2012-06-21 17:30:16
Witam, jak wyglądają zarobki na produkcji i ile wynosi czas pracy? Pozdrawiam
jaś 2012-07-29 12:42:03
70 %
arek 2012-08-27 13:26:48
rekrutacja na PH etapowa, byłem na I etapie, rozmowa 30-40minut, maglowanie, dociakanie, no i scenki, ktos bez doswiadczenia nie ma szans no chyba ze masz smykalke do handlu i dobrze improwizujesz. jak Ci sie uda to drugi etap, oferuja laptop, auto, telefon. mi nie podali wynagrodzenia, ciekawi byli natomiast moich co do niego oczekiwan, wiem jedynie, ze podstawa + premie. ogolnie wrazenie dobre, lanie wody nie zda tu egzaminu.
ana 2012-09-01 15:54:10
czas pracy 300 godzin/m, zarobki 1700 zł brutto, smród karmy bezcenny.
olo 2012-10-28 12:03:28
Jak wygląda sytuacja na UR wymagania duże? Jak zarobki? Chciałem aplikować na technik UR.
Readytohardjob 2012-11-23 22:59:50
To jak teraz wygląda rekrutacja PH POS?
Wszystko we wrocławiu ile etapów ?
Czy po pracy jest klepanie raportów
Jakie auto i jakie zarobki z premią czy zarobki na tym stanowisku na poziomie 5000 netto są możliwe
an 2012-12-13 15:52:05
Readytohardjob - 2012-11-23 22:59:50

To jak teraz wygląda rekrutacja PH POS?

Wszystko we wrocławiu ile etapów ?

Czy po pracy jest klepanie raportów

chyba ci się zera pomyliły. 500 zł to owszem.
anonim 2012-12-25 13:09:41
A który lekaarz ci sie skarzyl jak masz takie informacje??/
Filip 2013-01-06 14:59:12
Witam Czy operatorzy maszyn mogą dostać kartę Multisport i opiekę medyczną?
lew 2013-01-10 11:24:35
tak otrzymasz pakiet telewizi kablowej,wczasy pod gruszą ale jak sobie sam wykupisz a saune dostaniesz za free tak tu grzeją [usunięte przez moderatora]
Filip 2013-01-14 10:28:15
Jaki jest grafik na produkcji?Ciągły system czterobrygadowy czy jakieś zmiany?
Prac 2013-01-15 02:22:59
Hej!!!!

A jak dostać się na produkcje? Jest w ogóle jakaś rekrutacja czy też fabryka zatrudnia tylko na umowy agencyjne ?
Prosiłbym o jakieś szczegóły...
... 2013-01-17 21:25:20
umowa przez adecco,4zmiany, dobre czasy royala juz sie skonczyly:)
ala 2013-01-24 18:58:21
Jestem kobietą, jak mogłabym zostać operatorką?
Ma)()()(L)(*& 2013-02-08 17:57:32
hej

jakie warunki pracy jako PH

kasa flota czy jest podzial na sklepy tradycyjne i specjalistyczne??

I i jak ktos mniej iwecej jaka podtsawa i jaka premia to bede wdzieczny

........... 2013-03-06 12:50:10
Niepolecam nikomu jeśli chcecie być [usunięte przez moderatora] i robic na okrągło to jest dobre miejsce ! 4 brygady non stop ! Kasa ok ale to niejest wszystko kiedys tam bylo dobrze teraz to jeden wielki obóz ! Umowy obiecują ale na tym się kończy chlopaki po 2 lata jadą na adecco i umów jak niema tak niebędzie.. Dziobaki tam do czegoś dojdą ale zwykły pracownik nie ! Lepiej zarobić mniej a mieć spokojną głowę i mieć jakies życie prywatne. Ludzie którzy tam idą i widzą co tam jest uciekają po miesiącu dwóch a nawet po paru dniach.. Pozostawiam ich bez komentarza !
bart 2013-03-06 14:20:15
Prosze o wszelkie informacje dotyczące pracy przedstawiciela ds sprzedaży, obecnie rekrutują m.in. na śląskie, ktoś brał udział w rekrutacji? Może znacie info nt warunków zatrudnienia, atmosfery pracy? Jak wygląda rekrutacja? Z góry dzięki za odp.
magda 2013-03-26 00:48:34
c4 picasso full wersja, kasa 4500zl netto podstawa, ipad, telefon, brak gps, atmosfera super - tak slyszalam, ale czy to wszystko prawda nie mam pojecia;)
anonim 2013-04-05 09:34:05
Witam, chciałabym się dowiedzieć cośna temat rekrutacji i warunków na przedstawiciela ds. sprzedarzy. Zadzwonili do mnie z ofertą rozmowy. Jak wyglądają rozmowy, jakie są warunki podstawa i atmosfera. Bardzo proszę o info bo rozmowę mam już we wtorek. Pracowałem wcześniej jako przedstawiciel medyczny i nie wiem czy jest sens zmieniać branżę. Jak duże są tereny. Rekrutacja na teren łódzki.
wf 2013-04-12 08:08:38
firma nie szanuje pracownikow, umowy smieciowe, kołchoz, smrod, a najgorsze to donoszenie na pracownikow. Nie polecam!
Joo 2013-06-19 23:01:42
anonim - 2013-04-05 09:34:05

podbijam...wie ktoś jak wyglądają faktyczne warunki pracy jako PH?
Z tą kaską 4500 netto to chyba nieprawda co? łódzkie
Polo 2013-10-04 21:44:04
Witam ile zarobi magazynier i czy praca jest trzy zmianowa
ona 2013-12-05 14:17:43
Cześć :) Udało się Tobie dostać tę pracę? Jak wyglądała rekrutacja i jaką (realną kwotę można zawołać na początku? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, ponieważ niedługo mam etap w siedzibie firmy.

Pozdrawiam serdecznie.
Xyz 2014-06-10 09:38:41
Witam :)
Mogłabyś cokolwiek powiedzieć o II etapie? :)
PRACOWNIK ROYALA 2014-06-10 21:31:38
Nie polecam kwitnie tam praca na czarno przez pseudo pośredników. Zero szacunku do człowieka. Parę lat temu było ok teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez gwarantowanej płacy. Wszyscy na podwykonawstwach lub przez agencje. Nie polecam. BHP, Szkolenia to fikcja .Royal schodzi na psy i nie mowy tu o karmie. Zarobki do 2000 dla obsługi kierownictwo ma szanse na 4000 plus premie okresowe.
Abc 2014-06-18 23:41:51
Czy ktoś z osób ubiegających się o pracę PH na woj. lubuskie i zachodniopomorskie dostał już odpowiedź?
bady 2014-06-25 18:27:17
hej,
ja też aplikowałem, ale wydaje mi się że to ściema,bo rok temu tez szukali i z tego co wiem nie wzięli nikogo
abc 2014-07-01 21:46:41
ciekawa sprawa...
Mogli chociaż głowy nie zawracać wyjazdami do Wawy i Wrocławia, a później milczeć i nie poinformować nawet o wynikach rekrutacji.
Qguar 2014-10-21 13:18:03
Nie polecam tej firmy żadnemu studentowi. Na rozmowie o pracę mówią, że można robić nadgodziny kiedy tylko wam pasuje. Prawda jest taka, że są, ale tylko wtedy gdy oni tego potrzebuja. Praca polega na robieniu najtrudniejszych rzeczy za magazynierow paleciakiem, za 2 razy mniejsza kase
gościnna 2014-10-21 14:52:28
Przeszłam kilka etapów rozmów kwalifikacyjnych w tej firmie, jeszcze nie znam decyzji co do mojej osoby ale nie mam im nic do zarzucenia. Pani z firmy zewnętrznej, przeprowadzająca wstępne rozmowy - bardzo kompetentna i rzeczowa, zarówno jak Pan z firmy Royal Canin, który przeprowadzał ostatni etap rozmów. Pełna kultura i profesjonalizm. Nawet jeżeli nie dostanę tej pracy, mogę wszystkim polecić tą firmę.
Asia 2014-10-28 07:40:32
Gościnna, dostałaś już może odpowiedź?
gościnna 2014-11-04 14:57:33
Odpowiedź dostałam, niestety negatywną.. ale jak będzie kolejna oferta pracy to wyślę CV jeszcze raz ;) polecam, jako nieliczni w ogóle dali znać o ostatecznej decyzji co do wyniku rekrutacji.
praca 2 tyg 2015-06-23 19:52:38
zaczynam prace na 2 tyg jako kontroler jakosci zobaczymy jak bedzie 9zeta za godz moze jakos sie przelame dam rade na 2 tyg .
zainteresowana pracą 2015-07-31 11:58:37
hej, czy praca 2tyg się przedłużyła i czy nadal jest to 9 zł? no i oczywiście czy przez agencję czy bezpośrednio przez firmę? napisz proszę o wrażeniach i kilka słów o rekrutacji. z góry dziękuję i pozdrawiam
adecco safin 2 2015-10-31 07:44:05
1800 na reke praca na trzy zmiany przez pośrednika na 3/4 etatu i co 2 sobota niedziela po 12 godzin
Creative 2016-01-12 16:36:23
Witam. Jestem współpracownikiem Royal Canin i uważam, że firma ta poszukuje przede wszystkim ludzi którzy chcą się rozwijać a nie tylko odbębniać swoje i iść do domu na drugim miejscu stawia doświadczenie osoby aplikującej, oczywiście nie na wszystkich stanowiskach obowiązuje ta kolejność, ale na większości. Rozmowy kwalifikacyjne są organizowane pod kątem umiejętności i doświadczenia, ale też wyłapania jaką osobowość ma aplikant(pasje, zainteresowania itd.), bo to wiele może powiedzieć już na początku jak będzie pracować dana osoba. To że ktoś pracuje 2 lata przez agencję pokazuje tylko jego bierność i brak zaangażowania w pracy a nie muszę chyba uświadamiać że dzięki zaangażowaniu każdego z grupy, całości w efekcie lżej się pracuje. Jeśli chodzi o atmosferę to spokojnie mogę powiedzieć że każdy chciałby pracować wśród takich ludzi. Pozdrawiam
Creative 2016-01-14 12:49:00
Napisałem, że wiele może to powiedzieć o człowieku a nie że jest to jedyny wyznacznik, dlatego też na początek ludzie są zatrudniani przez agencję.
Creative 2016-01-14 12:51:35
...aaa i przez agencję najmniej można zarobić 2200 zależy od miesiąca.
suteq 2016-02-23 21:02:07
a można wiedziec na jakiej strefie pracujes czerwonej czy niebieskiej? i w której brygadzie?
philips 2016-07-26 14:06:44
O tej firmie Royal Canin to mogę powiedzieć jedno największy bajzel jaki widziałem. Do wszystkich kierowców czy przyjedziecie na załadunek przed czasem, o czasie czy po czasie pracownicy tej firmy i tak mają was głęboko w d..... i wasz czas pracy. To nie jest firma tu pracują ludzie którzy nadają się na bruk a nie do pracy. Siedzi sobie kobieta w biurze rejestracji i rozmawia prywatnie przez telefon bardzo niemiła osoba.
Kierowca. 2016-09-13 21:01:55
Ktoś kto układa plan załadunkowy w firmie Royal Canin to głupek nie mający bladego pojęcia o czasie pracy kierowcy. Jak można zaplanować aby kierowca czekał na parkingu 11 godzin w samochodzie gdzie temperatura na zewnątrz jest ok 30 st. Ciekawy jestem czy ten idiota spał kiedyś w samochodzie w takiej temperaturze. A kto odpowie jak u nich na parkingu człowiek umrze w kabinie?
Kierowca. 2016-09-13 21:02:13
Pooolmna 2016-09-16 22:52:03
No nie wiem, generalnie jeśli chodzi o te co mówisz,plany w Royal Canin Sp. z.o.o to nie jest znów tak źle, ja wiem, że czasami można mieć wątpliwości co do logistyki pewnych firm, ale no nie można tego też brać zbyt powaznie, wiadomo przecież jak jest
Zostaw swoją opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Canin Sp. z.o.o