Opinie o PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta w Kraków

Michał Nowy wpis

A na jaki numer kontaktować się w sprawie pracy ?

ator Nowy wpis

Na ich stronie internetowej w chili obecnej nie ma żadnych ofert, nie ma nawet zakładki kariera @poli zatem musisz zgłaszać się bezpośrednio do firmy. Ale opłaca się, ponieważ zatrudnienie jest na umowę o pracę

Czosnek Nowy wpis

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami, szczególnie jeśli miało się styczność z tą "firmą".

cebula Nowy wpis

Trudno opisać słowami tego pracodawcę...kłamca, oszust i idiota, który za wszelką cenę chce się dorobić ludzkim kosztem. Praca sama w sobie jak każda inna, ale warunki pracy poniżające ludzką godność. Jeśli lubisz być poniżany, ośmieszany i okłamywany w żywe oczy to ta praca jest właśnie dla Ciebie. A zarobki...no cóż tu dużo mówić-marne, najniższa krajowa plus koperta, której nigdy nie możesz być pewien.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Poirytowana

Są sytuacje w życiu, których nie da sie wyjaśnić. Np.: Co ja robie tu? Dlaczego to tak długo trwa? Dlaczego wcześniej nie znałam linka do tej strony? Obiecuję przekazać wszystkim swoim następcom listę złych doświadczeń w pracy w PC PARTNER. Zgadzam sie z przedmówcami. Mnie to też sie przytrafiło, "koperta" stała się narzędziem wymuszeń w rękach pracodawcy - dam ci albo ci nie dam, zrobisz to i o wo w nadgodzinach, które przekraczaja wszelkie dopuszczalne normy to pogadamy czy ci dam czy nie dam itd. Nie podpisujcie umowy nie warto a wszystko co ustalicie słownie zostanie przeinaczone w zależności od potrzeb i kaprysu "góru"

xxxxx

Zgadzam się z opiniami przedstawionymi przez oceniających do tej pory. Wynagrodzenia nieadekwatne do warunków jakie panują w biurze. Pierwszy kwartał roku w skrócie jeśli chcesz zapomnieć jak wygląda słońce na niebie proszę bardzo praca jest idealna dla Ciebie. Szef ciągle niezadowolony i nie ma cudów żeby cokolwiek sprawiło, że osiągniesz malutki sukces, czyli pochwałę. Współpracownicy rewelacja, przy rekrutacji ktoś ma więcej szczęścia niż rozumu...nachodzi mnie pytanie jak On to robi, szczęściarz?! Szyld biura powinien być opatrzony informacją praca 24h na dobę (tak tak zajmiemy się Twoimi sprawami), szkoda, że nie ma odpowiedniej ilości pracowników, którzy te 3 zmiany byliby w stanie pociągnąć. Zdawać by się mogło, że osobie dowodzącej chodzi tylko o jedno, o ilość,przecież zarabia się wystawiając jak najwięcej faktur, oh a ile za taką kasę można kupić samochodów, wycieczek... ;) nie płacąc przy tym zbyt wiele biednym dwojącym się i trojącym bardzo odpowiedzialnym pracownikom. PIPa miałaby co sprawdzać....

..................................................

Ciężko jest znależć chociaż jedno pozytywne słowo odnośnie formy pracy w PC Partnerze (ciągły wolontariat w nadgodzinach, wynagrodzenie oglnie niskie + oczywiście koperta, ciągła manipulacja, nieprzestrzeganie przepisów KP itp ). Dużym i chyba jedynym plusme są młodzi, intelgentni, ambitni, chętni do pracy ludzie, których zapał do pracy spotyka się z nieustająca krytyka i brakiem zadowolenia ze strony despotycznego pracodawcy. Minusem jest sam szef: osoba zakompleksiona, niekompetentna, widząca jedynie swoje potrzeby, szczerze gardząca drugim człowiekiem, ........ i można by tak w nieskończoność - tylko po co ? Przed złożeniem aplikacji lepiej się zastanowić kilkadziesiąt razy - za takie pieniądze lepiej pracować w mniej stresującej pracy, w której nie jest naruszana godność drugiego człowieka. Chyba jedyna firma, w której ludzie składają wypodziedzenia zanim znajdą kolejną pracę - są sytuacjie, w których bezrobocie jest lepszym wyjściem z sytuacji. Przykre ale prawdziwe.

Nie polecam. Mobbing - w tej firmie możecie poznać jego smak.

abc

Masz racje, dawno nie slyszalem aby tyle osob pracujacych w jednej firmie tak bardzo chcialoby znalezc innego pracodawce

desperat

Jezeli interesuje Cie darmowa praca po godzinach i w weekendy, a zamiast dziekuje oczekujesz "dlaczego sie zatem Pan/Pani nie wyrobiła", jezeli lubisz być poniżany i ośmieszany przez pracodawce przy pracownikach, gdy lubisz jak naruszana jest Twoja godność a Twoja praca i ocena jest na każdym kroku zaniżana nie czekaj, ta praca jest dla CIEBIE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta - Kraków

PC Partner Kancelaria Biegłego Rewidenta
1.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Murarska 19 lok. 34
    31-311 Kraków