CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Alan

Jestem chetny na dojazdy z Poznania okolic Piatkowa lub okolic do wrzesni ? Email boga3@onet.pl

Hftyy

Wywalili ostatnia opinie. A ja się z nią zgadzam. (usunięte przez administratora) Jak przyjedzie teraz to mu wygarniemy. (usunięte przez administratora) .

Zdegustowany obietnicami

Mielismy spotkania na temat tego co bysmy chcieli. Bylo mowione o dofinansowaniu obiadow czy o multisporcie. Nie rozumiem po co to jak od pol roku temat umarl, pewnie zarzad jeszcze nie podjal decyzji. W innych firmach takie cos dostaje sie na start a tu patrza jak na czlowieku zaoszczedzic kazda zlotowke. Naprawde slabo inne firmy oferuja lepsze warunki, chyba nadszedl czas na zmiane. To co ludzie pisza tu o firmie, zarzadzaniu itp. To niestety prawda...

Czarny

Witam...pracowałem w tej firmie w Swarzędzu,w utrzymaniu ruchu....zgadzam się,świątek,piątek do pracy,zarobki bez podwyżek,tylko do wybranych i to po cichu,aby się nie rozniosło...żadnych premi,czy socjalu na święta.....nie polecam,tam są układy jak za komuny...

Czy na kazdym stanowisku panują inne warunki? Być może doswiadczenie oraz kwalifikacje są wyznaczniem umów? Napiszcie jak to wszystko wyglada od strony , podanie kwoty wynagrodzenia to wazna sprawa dla osób chcących podjać pracę w Clawey.

Lipa

Lipa, omijać!

Wady: - brak porządnego zarządzania, chaos decyzyjny na każdym kroku, - spychanie odpowiedzialności za chaos decyzyjny na pracowników, - związki zawodowe współpracują bardzo ściśle z firmą za czym idzie brak walki o polepszenie warunków pracy oraz płacy. - brak dobrego pakietu socjalnego wiążącego pracownika z firmą, - system pracy 4 brygadowy, - niskie stany osobowe w brygadach a co za tym idzie pressing na garstkę ludzi na wykonywanie zadań w sposób chaotyczny i stresujący. - brak jakiejkolwiek polityki zarządzania zasobami ludzkimi,

Zawiedziony

Multisport też obiecywali, a wyszło jak zwykle...

JFK
@Zawiedziony

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość, z dala od takich

Karol

Nie warto szkoda czasu..

Samoj

Szanowni Państwo, jestem pracownikiem Clavey'a. Tym samym podpisuję się pod większością negatywnych komentarzy zamieszczonych na temat CPP. Przede wszystkim firmie można zarzucić brak szacunku do pracowników. Praca rzeczywiście z nową technologią, ale nie przekłada się to na rozwój osobisty. Zarobki moim zdaniem niezadawalające. W najbliższym czasie planuję złożenie wypowiedzenia. Z tych i innych powodów absolutnie nie polecam firmy dla nowych pracowników. P.S. Ze względu na stanowisko jestem po rozmowach z kadrą zarządzającą, która też zastanawia się nad rozwiązaniem umowy o pracę, co stanowi dobitny dowód na warunki pracy w spółce Clavey PP. Pozdrawiam!

Kuba

Ktoś powie jakie szefostwojest , jak się tam traktuje ludzi?

Byyy
@Kuba

Nie polecam.. Nie warto

110% normy

Ludzie zadnych zwionskow. To wyzyskiwacze. Pracujmy wytrfale a bendzie w firmie co raz lepiej.

piotr2

Czy pracując w Clavey można bez problemów przenieść się do VW w przypadku otrzymania od niech oferty pracy? Czy Clavey z VW nie mają podpisanej żadnej umowy dotyczącej "niepodbieraniu" sobie pracowników ? Będę wdzięczny za odpowiedź

prawdziwy
@piotr2

nie przejdziesz

pośrednicy
@piotr2

Ta cała firma to w sumie taka agencja pracy robią jako pośredniak i podwykonawca taniej siły roboczej dla vw. Zarabiają tym pośrednictwem na vw i na ludziach..

Michu
@pośrednicy

dokładnie, dlatego jest jak jest, nie polecam

prawdziwy

Ci co chcą więcej zarabiać bez własnego wkładu, ambicji i honoru to do VW na linie produkcyjną. Stójcie sobie przy zgrzewarce lub montujcie swoje dwie śrubki przez 8 h dziennie a czasem nawet 12h. No ale płacą nadgodziny...zobaczymy jak szybko wam się znudzą nadgodziny. Z takich ludzi jak Wy dobrych pracowników nie będzie, jedynie hieny, które chcą kasę za nic. Przyznajcie się przed lustrem, że przychodzicie z pracy zmęczeni i nic wam się nie chce to lustro pęknie. Jakbyście pracowali w prywatnej firmie, gdzie szef stałby nad głową to brakowałoby wam Claveya. Prawda jest taka, że jakbyście się uparli to przez cały dzień nic byście nie robili a jeszcze narzekacie!!! Do budowlanki zapraszam nosić kanoldy. Niestety nadeszły czasy, że muszą płacić nadgodziny pracownikom, którym się to nie należy!!!

Primo victoria

Pracownicy clavey kto jest za wprowadzeniem w życie związków zawodowych ,następnie wystosowaniem do osób kompetentnych pisma w formie negocjacji w w/w piśmie zaproponujemy warunki dotyczące wynagrodzenia oraz rozliczania czasu pracy pozdrawiam

Za
@Primo victoria

To jest w sumie łatwe do zorbienia a w jednosci siła!

Na razie jest tylko niepewność jak się ułoży nikt nie wie

Maras

Ciągle nas kiwają :(

Kos

Jedynie w jedności siła pamiętajcie --- !!!!

Xxx

Obiecali premie.. mieliśmy dostać z wypłatą 10 lutego. I wiecie co dostaliśmy? Wielkie zero! Nie polecam.. Nie ma to jak kłamać pracowników..

Nil
@Xxx

Doszły premie :)

Yo
@Xxx

Wypowiedzenie, na co czekasz ?

To ja

Sorry a skąd wiadomo czy ten geniusz z ortografii jest z Clavey? Może to jakiś idiota który specjalnie chce psuć opinię i żeby każdy myślał jacy idioci tam pracują. Ciekawe że CV z błędami . Pozdrawiam ekipę bo pracują tam też solidni pracownicy.

@To ja

a tam, najważniejsze, że jak mówi to go można zrozumieć, pisać nie musi jak literat.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY