Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

ciekawe

naprawde niesamowita historia - wlasciciel firmy piszacy pod roznymi nickami, za siebie, i za bylych kierowcow hehehe, i pozdro dla Dominika , to pisalem ja, wlasciciel firmy ...i takie tam. a w to, ze sie ktos madrzejszy nie znajdzie to trudno mi uwierzyc, nie takich sie prostowalo...

nick

a który to kierowca, który już nie jeździ ale nadal pracuje jest znany na europie z tego że okradał innych kierowców???

do uczen

popieram [usunięte przez moderatora]-ma racje w 100% - jezdzilem z nim to wiem jak pracowal i nigdy nie zawiodl mnie jako moj nauczyciel i chyba jako pracownik tez ,nie slyszalem zeby szef na niego narzekal, ciekawe co za chory czlenio tutaj sie dorwal do pisania ,gosciu masz kompleksy to trzeba isc do specjalisty,ja pracowalem w trottertrans i nie mialem nigdy zadnych problemow poza tym ze auta nie sprzatnalem jak zjechalem zwrocili uwage i tyle ,w sumnie mieli racje chyba bo tam spedzalem duzo czasu i nauczylem sie porzadku; Pozdro dla (usunięte przez administratora)HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH,,,,,,dlaczego jak to czytam mysle ze sam (usunięte przez administratora)

do mich....

....zakochales sie czy co ze chcesz tak walczyc o szefunia i do sadu isc za (usunięte przez administratora)..ne czy ktos jest dobry(usunięte przez administratora)

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
do nowy

skoro juz masz takie doswiadczenie to chyba jestes idiota jak chcesz tu pracowac a adres email znajdziesz w kazdym anonse ......znowu firma sie broni .........ciekawe kto by mial w interesie isc (usunięte przez administratora)

nowy

gdzie mozna wyslac cv szukam pracy w miedzynarodowce ,czytam forum i nie boje sie bo mam doswiadczenie ,w firmach innych mialem to samo czyli obciazenia za normy spalania i nadkilometry to jest norma w firmach ktore istnieja ,dajcie maila bo spotkalem waszego kierowce ale zgubilem kartke,mam nr tel ale mowil ze w swieta nie dzwonic i ze najpierw cv mam wyslac .....ale gdzie mam wyslac to cv?

mich

a do sadu to ja tez pojde tylko za toba i wez tych dobrych driverow to my powiemy jak jest i jak bylo ,bo jak widzialem kierowcow na trasie z firmy niektorych to myslalem ze(usunięte przez administratora)adac niedlugo przyjade nara

micha

ale k(usunięte przez administratora) sie ruszylo znowu na forum,dobrze ze jak ja jezdzilem to tak nie bylo , nie dawno skonczylem i jezdzilbym dalej ale sytuacja nie pozwolila moja wiesz dobrze , ja dalem ciala troche ale jak poukladam sobie to bede chcial wrocic no ale to zadzwonie lub przyjade moze (usunięte przez administratora)

uczen

popieram(usunięte przez administratora) jezdzilem z nim to wiem jak pracowal i nigdy nie zawiodl mnie jako moj nauczyciel i chyba jako pracownik tez ,nie slyszalem zeby szef na niego narzekal, ciekawe co za chory czlenio tutaj sie dorwal do pisania ,gosciu masz kompleksy to trzeba isc do specjalisty,ja pracowalem w trottertrans i nie mialem nigdy zadnych problemow poza tym ze auta nie sprzatnalem jak zjechalem zwrocili uwage i tyle ,w sumnie mieli racje chyba bo tam spedzalem duzo czasu i nauczylem sie porzadku; Pozdro dla (usunięte przez administratora)

robi

trzeba zlikwidowac forum-Zlikwidować forum łatwo. Ale chyba nie tędy droga. Może z czasem poziom tak kulturalny jak intelektualny zacznie się podnosić.. W co bardzo chce wierzyć. Jak i w to, że ilosc agresywnych wypowiedzi nie oznacza, ze tak duzy procent zagladajacych tutaj jest tego poziomu. Jest przysłowie o krowie, która dużo ryczy.. Sa jednostki zakompleksione, mające problem z wyrazeniem opinii bezposrednio, oko w oko, a tutaj można to zrobic (pozornie) bezkarnie. Jak i ponarzekac sobie na wszystko i wszystkich. Czego najwięcej widzimy w opiniach o firmach. W 99% są złe i bardzo złe. A przecież pracują w tym zawodzie tysiące ludzi. Wielu-także w tych strasznych firmach "co to najgorszemu wrogowi... " po kilkanaście lat. Fora internetowe są obserwowane przez psychologów, socjologów, psychiatrów i innych specjalistów od tego typu zachowań jako ciekawy materiał do badan.

jhtht

z tym tvn to kapitalny pomysl jestem bardzo zainteresowany,

ludzie robią w tej firmie trase, nie dostaja za to pieniedzy i na ich miejsce przychodza inni, cala filozofia dzialania firmy. nigdy nie pracowal tam nikt z doswiadczeniem kto mial juz doswiadczenie na busach, nikt powazny na te numery by sie nie dal nabrac, szkoda tylko tych naiwnych,

Czytając to forum można miec ubaw.Świetny sposób na poprawę humoru. Oczerniacie tu swoich kolegów, właściciela i mnie.Piszecie bezczelnie o osobach,których tak naprawde nie znacie.Szkoda komentowac to co tu wypisujecie. Jedyne co powiem to to,zecos z wami nie jest w porządku i swiadczy o was!!!!! a nie o firmie! Wyluzujcie i zajmijcie się swoim życiem a nie tracicie czas na pisanie bzdur.

Pawel Sadz

(usunięte przez administratora)i,jest jeszcze coś takiego jak IP kompa, pewnie nie zdaje pan sobie z tego sprawy,ale to nic(inteligencja i wiedza), Gazeta lokalna przygotowuje artykuł o pańskiej firmie,PIP też już ma chęć pana odwiedzić więc niech pan nie robi dobrej miny do złej gry,cała Polska w transporcie śmieje się z pana,a maile i odzew na GG do mnie o czymś świadczą, do zobaczenia w sądzie- tym, albo innym.Leżysz pan i kwiczysz w każdej instytucji.Pozdrawiam... (usunięte przez administratora)

skoro ci tak szkoda to nie czytaj i daruj sobie komentarze bo nie pracowałeś w tej firmie....tak wiem kim jesteś

R.

Jak widze te wszystkie dyskusje to dziwie sie ze ta (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje na rynku bo przy takich walkach na pracownikach powinni sie wszyscy (usunięte przez administratora)

ludzie sami jesteście sobie winni, kto przy odrobinie zdrowego rozsądku zgodzi się na warunki pracy w których firma broni się przed wami wekslem a wy nie macie kompletnie żadnych praw ? kase płaci wam na lewo i nie jesteście w stanie należności wyegzekwować bo niby na jakiej podstawie ?

nick

ciekawe, że (usunięte przez administratora)ypowiadał się troszkę inaczej między kolegami kierowcami a co innego mówi kiedy szef czyta....

ARTUR JALKOWSKI

NIE MAM NIC DO UKRYCIA,WIEC NA KONTROLE CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA. A CO DO PANA PANIE PAWLE SADZ, TO WIDZE ZE MA PAN BARDZO DUZO CZASU ,WIEC ABY PANU SIĘ NIE NUDZILO TO PROSZE NA DNIACH SPODZIEWAC SIE POZWU O NARUSZENIE DOBR OSOBISTYCH. MIARKA SIE PRZEBRALA, JA NIE POZWOLE OBRAZAC ANI SIEBIE ANI MOICH PRACOWNIKOW, MA PAN DUZO DO POWIEDZENIA,WIEC MYSLE ZE SAD BEDZIE IDEALNYM MIEJSCEM DO WYKAZANIA SIE. CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NA KOLEJNE PANA BEZCZELNE WYPOWIEDZI,BEDA MI NIEZBEDNE PRZED SADEM JAKO DOWODY, A PANU MOGE TYLKO POGRATULOWAC ("INTELIGENCJI")!!!!

T.

Wkrotce pojawia sie kontrola w tej firmie w postaci ITD Kontroli Skarbowej i PIP-u wiec wpadnie jakis mandacik i koniec piesni i walenia z ludzmi w (usunięte przez administratora) nawet kolega prawnik nie pomoze!

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans