Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

Iwona

Zastanawiałam się: wypowiedziec się w sprawie powyższych oskarżeń czy nie. Zdecydowałam się ponieważ nie mogę pozwolic na bezpodstawne oskarżenia i zniważanie mojej osoby.Nikt nie ma prawa mnie oskarżac i wyzywac bo nikt z piszących mnie nie zna.Każdy z was,również ja podpisał umowę a nikt was do tego nie zmuszał.Właściciel przedstawił kazdemu warunki pracy i się na nie zgodziliście.Żaden pracodawca nie będzie tolerował pracownika, który nie wykonuje lub źle wykonuje swoje obowiazki.Pretensje możecie miec tylko do siebie.Obrażanie mnie niczego nie zmieni i świadczy tylko o was.Nie muszę się tłumaczyc czy kończę współpracę z firmą za kilka dni czy tygodni.To moje ustalenia z szefem.Potraficie tylko winic innych za swoje błędy i uchybienia,ale jakos żaden nie ma odwagi podpisac się swoim nazwiskiem pod wypowiedziami tylko ukrywacie się pod nickiem.Gratuluję odwagi. Ps. Szakal gorączki nie leczy się u ginekologa położnika.

kumpel był na rozmowie.[usunięte przez moderatora] bajkopisarzu - widziano Cie

protnn

Iwona - 2013-03-04 18:09:14 Straszny problem mieliście z Iwoną to już go nie ma.Ja tam NIE PRACUJE !!! wiec zejdźcie ze mnie[usunięte przez moderatora] zawsze pozostnie [usunięte przez moderatora] .[usunięte przez moderatora] idzie w ślady mentora swego [usunięte przez moderatora] tylko nieudolnie kłamie że nie pracuje a siedzi w biurze i męczy pozytywne komentarze dla szefa swego

jacek

Łukasz W - 2013-02-27 11:47:26 Witam szukam wszystkich oszukanych przez firmę Tottertrans w celu założenia pozwu zbiorowego i odzyskaniu naszych ciężko zarobionych pieniędzy jak się mogę z Tobą z kontaktować

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
SZAKAL

Ja miałem farta złapałem troche znajomości po trasie i ... w czwartek zadzwoniłem a od piątku ruszam w nowej firmie 5euro diety na jedzenie, do wyboru albo 20gr z km albo 130zł dniówki, tak tak panie Arturze twoja opinia mojemu nowego pracodawcy wisi [usunięte przez moderatora]

Łukasz W

piter198626

[usunięte przez moderatora] miesiąc pracy za kierownicą non stop, 5 euro od szefa na przetrwanie reszta z własnej kieszeni paranoja (nawet doładowanie karty telefonicznej) potrącenia za wszystko. Omijać z daleka!!!!koledzy ale ile tam mozna zarobic?

oszukany

tomek

Witam, wszystkie osoby oszukane przez tego człowieka proszę o kontakt ze mną, [usunięte przez moderatora]

Robert

[usunięte przez moderatora] kierowcy omijać szerokim łukiem firma dziad!!!! [usunięte przez moderatora]

raf 111

pracowalem w tej firmie i nie gadajcie ze jest dobrze [usunięte przez moderatora]

kierowca

co racja to racja z tym ładowaniem. miałem czas w kraju to na pusto skoczyłem sobie na skup złomu zważyć auto. mój ducato 8 paletowiec ważył 2480 z ok 50 litrami paliwa

ciekawe

zastanawiam się jaki 'spedytor' pisze, że jego auto może zabrać 1,5t jeśli jumper 10palet to na pusto waży jakieś 2700-2800kg... powodzenia na Austrii....

ziom

z tego co pamiętam to rekrutacja.trottertrans@interia.eu

katessss

a moze ktos mi podac maila tej firmy?? zalezy mi na czasie, z gory dziekuje:D

kamson

Mają około 8 aut a czy potrzebujo to nie wiem, musisz zadzwonić.

ster

Wie ktos ile ta firma posiada aut?potrzebuja kierowcow?tylko szczerze

nowy

już chyba nie , bo dzwonię i wysyłam CV od 4 tygodni i jakoś nie zapraszajo

szybki

Potrzebuja jeszcze kierowcow?Orientuje sie ktos?Pozdro.

ASYSTENT SPEDYTORA

TROTTERTRANS – MARK WHICH YOU CAN TRUST ABOUT US: Trottertrans is a dynamically developing company. Trottertrans. We are dealing with international transport and spedition. We act according to CMR norms. OFFER: We specialize in express packages. We professionally and safely delivering package to countries of European Union. It features us: -Safety - we own insurances OCP -Punctuality – we deliver package In deadlines agreed with client depending on route (kilometers) -Speed – we deliver cargo as soon as possible (ASAP) -Professionalism - we own expert forwarding speditors and professional drivers FLEET: Our fleet are cars not older than 2 years, serve regulary. Our basic base of fleet are vans with tilt which can load maximum 1500kg of goods by side or back. Mark of our fleet are: -Peugeot Boxer -Citroen Jumper We also cooperate with others carriers. SERVICES: We offer services for transport in European Union countries. We can fit to our clients needs. Guarantee of our services is group employeers who have professional practical and analitycal knowledge and experience. We also have opportunity to checking transport for 24h and 7days of week.

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans