Opinie o Wytwórnia okuć meblowych w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wytwórnia okuć meblowych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wytwórnia okuć meblowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia okuć meblowych w Brodnica

Witam serdecznie jestem byłym pracownikiem firmy i chciałbym powiedzieć, że jak w każdej firmie są i w tej tj WOM zespoły ludzi którzy się mniej czy bardziej lubią, trzymają ze sobą. Ja poznałem i produkcję i biuro wiem jakie jest podejście Pana Dyrektora do zwykłego pracownika i też widziałem podejście pracownika z biura do osób na wyższym stanowisku. Nie ma co się oszukiwać ludzie pracują tam po ponad 10 lat znajdą się ludzie którzy pracują ponad 20 lat, więc to samo przez siebie mówi, że jak by było aż tak źle to by tak długo nie pracowali. Sam mam sentyment do tego zakładu ale wiem, że już tam bym nie wrócił. Pamiętam czasy starego magazyny ( na Podgórnej na miejscu teraz (chyba) laserów - wtedy było nas tylu zatrudnionych, że się tworzyło " rodzinną atmosferę" Magazynierzy zawsze pomocni i do pogadania jak i Panie w magazynie , brygadziści nie wywyższali się tylko wszystko było pokoleżeńsku. Ale nadszedł czas rozrośnięcia się całej firmy i nowych ludzi więc i skończyła się rodzinna atmosfera ;/ Szczerze to i tak dla mnie to była ciekawa przygoda i bardzo dobrze będę ją zawsze wspominał pozdrawiam

witam wszystkich zainteresowanych ,mam takie pytanie i zresztą nie tylko ja-odszedł kierownik Janusz ,został kierownik Piotr , no i moje pytanie -słyszał może ktoś czy coś zrobią z tym kierownikiem Piotrem? On tak tu się panoszy jakby nie wiem kim był w tym zakładzie ,ciągnie nadgodziny bo uważa ze wiele robi dla tego zakładu . Moim zdanie oni się jeszcze przejadą na nim , gorszego okutego na kasę nie widziano ale szefostwo nie widzi tego . Zastanawiam się czy on ma żonę ,bo tak się obnosi z tą Mariolą że aż żal patrzeć jest to obrzydliwe . Mam nadzieję że coś w końcu z tym zrobią , jeżeli nie z tego zakładu odejdzie większość załogi ,zostaną sami kablarze i (usunięte przez administratora) bo w takiej atmosferze nie da się pracować.

żbik dobry ziomek

@ja

Dla swoich kolesiów to tak

Hmm...
@ja

Tam jest taka banda że aż szkoda gadać.rzadzi ich troje bo myślą że są najlepsi i wszystko wiedzą.ale to się skończy kiedys bo już nie takie cwaniaki byli na zakładzie... pozbyli się już" 2 januszow "A kto wie co będzie dalej????

Wanda
@Hmm...

Twój wpis jest dosyć mało merytoryczny, nie obrażajmy innych. To niezgodne z regulaminem serwisu GoWork. Jak ogółem oceniasz pracę w Wytwórnia okuć meblowych?

Nie polecam

Nie polecam pracy w tym zakladzie, po 1 wyzysk po 2 nepotyzm po 3 (usunięte przez administratora). Brygadzistki, które potrafią tylko stać, plotkować i naciskać o norme, a znając życie nic więcej nie mają do zaoferowania niż skończona szkoła zawodowa. Połowa ludzi zatrudniona dzięki znajomościom w biurach jak i na produkcji. Normy, które były już duże zwiększono jeszcze bardziej, a poniżanie pracowników to tutaj chleb powszedni. Kobiety mają gorzej, poprzez kompleksy pań brygadzistek, które potrafią wysyłać w połowie dnia na inne stanowiska a następnie robić pretensje o brak normy. Osoby, które mają "plecy"robią stałą,lżejszą robote. Powodzenia!

STARY WOM-owiec
@Nie polecam

Wiecie -- wiele sie naczytalem waszych opini i szczerze powiem trafilem tu pierwszy raz---pracowalem w tym zakladzie kilka dobrych lat i zastanawiam sie czy osoby wypisujace takie rzeczy wiedza po co sie urodzili.Majac pretensje do ludzi do otoczenia ze ktos nad Toba stoi pilnuje ... zeby ktos pracowal (ja rozumiem nikt nie jest niewolnikiem) ale porzadek musi byc... To ze byl tam - jest i bedzie (usunięte przez administratora) wiedza tylko ludzie na dole ...Do gory to niestety nie dociera . a jesli dociera to (usunięte przez administratora) jest w stanie nie reagowac bo wlasnie te osoby na ktore narzekacie robia dla niego to co powinny ...Tyle w temacie z jego punktu widzenia...Czy jest to zgodne z prawem czy nie -*- zgodne z etyka czy nie juz go to malo interesuje.A wszyscy dobrze wiemy ze w Polsce zgodne z prawe nie jest zgodne z prawem tak do konca bo interpretacja owego prawa jest przez 3 Polakow interpretowana na 3 rozne sposoby.Wiec jesli cos jest nie tak powinno sie zebrac odpowiednie dowody i grono osob ktorym to przeszkadza powinno wspolnie pujsc do GORY i postawic sprawe jasno.Takie klepanie za plecami niczego nie zmieni a nadal bedzie jak Wy to nazywacie WYZYSK BRYGADZISTEK...Jesli to nie pomoze zawsze mozna sprawe oprzec o IP...w sile kupa ... a jesli to nie skutkuje zamiast marudzenia ze ciezko jest przykrecic srubke wystarczy napisac odpowienie pismo i powiedziec ZEGNAM...wiem wiem mowie jak za starych czasow NA TWOJE MIEJSCE JEST 10 NASTEPNYCH tak nas kiedys straszyli.. teraz jest inaczej i albo ktos to zrozumie albo nie bedzie juz w stanie kupic sobie nastepnego Mercedesa...(chociaz juz jest ustawiony do konca swoich dni i chwala mu za to ze chlop w tamtych czasach wystartowal i zrobil w swoim zyciu to dzieki czemu ma teraz lepiej niz cala reszta marudzacych i psioczacych na niego jaki to Wlasciciel jest niedobry) a ze ma pod soba takich (usunięte przez administratora)ktorzy dbaja o jego interes to chyba normalne ..Jesli przeginaja tak jak mowilem nalezy to naswietlic wspolnie nie jednostkowo.... tak wiec ludziska nie marudzic bo w tych czasach macie wyjscie powiedziec PA .... radzcie sobie sami... ;) POZDRAWIAM ;) stary WOMowiec ;)

Witam o spawalni wiadomo już dosyć sporo ale są tam przecież jeszcze inne działy z tego co mi wiadomo, lakiernia, montaż. Jak wygląda tam praca?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wytwórnia okuć meblowych? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Brodnica
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Brodnica
Profesjonalny kierowca
Brygadzista Spawalni

Witam to znowu ja.Krew mnie zalewa ja widzę co wy tutej piszeta.Pisze do was wolno bo nie wiem czy szybko czytacie.W naszej firmie zostali sami najlepsi a "Janusze spawacze" się pozwalniali i nawet jak podniesiem normy o 100% to damy radę.Te "normalny" nie jestem idiotom bo jestem brygadzistom.Ja naszej firmie jestem wierny i kto wie może kiedyś awansuje tylko już nie mam kogo pod......ać.Moze sam siebie podkabluje ale to będzie numer k......łłła.

normal
@Brygadzista Spawalni

Kolego jak ci tam? ,,Brygadzista od klozetu'' Jacy spawacze? Dobrego spawacza to ty na oczy w życiu nie widziałeś heh buhahaha Spawacz za takie pieniądze w życiu by do pracy tu nie przyszedł buhahaha

Brygadzista Spawalni

Witam (usunięte przez administratora) ponownie.Ktos usunął moje posty.K(usunięte przez administratora) byłem najlepszym spawaczem i dlatego zostałem brygadzistą.Zwyklym spawaczem (usunięte przez administratora)ściska że awansowałem.Czasami kogoś przypadkiem (usunięte przez administratora).Kierownk mówi że to nic złego.Kazdy może awansować ale i tak jestem (usunięte przez administratora)najlepszy i nie dam się zdegradować to mówię ja brygadzista.I weźta się w końcu za robotę a nie głupoty wypisujeta,bo jak chceta to podniosę normy i (usunięte przez administratora) z premii będzie.

normalny
@Brygadzista Spawalni

Jesteś przede wszystkim idiotą ,to po pierwsze a analfabetą, po drugie.

fakty

Witam wszystkich tych co tu się udzielaką i tych co tylko czytają.słuchajcie ludzie co tu się wyprawia w tym zakładzie to głowa mała.jest taki sobie były brygadzista który teraz się wymądrza jak on robiłby będąc kierownikiem ,każdy wie że on juz miał swoje 5 minut będąc brygadzistą i co robił? nakłaniał wszystkich by wolniej pracowali,no i za to został zdegradowany,obrabia tyłki kolegom z którymi 5 minut prędzej bardzo dobrze rozmawiał,powiedz kolego co ty sobą reprezentujesz?następny brygadzista na spawalni .to samo co kolega wyżej to samo donosi az miło na kierownika do swojego kierownika,ludzie szanujcie się,następny kierownik lakierni ,ten przechodzi juz sam siebie,ten wiadomo idzie wyżej kablować bo to jest wielki kierownik,ale sam o sobie nie powieże przychodzi do pracy wczorajszy a może i dzisiejszy ,kolego ty sam wpadniesz w sidła ,bo któregoś pięknego dnia gdy tylko dowiem się że jestes na cyku ,sam cię sprzedam do dyrektora.bo nie wiem czy wiesz ale pracownik powinien być trzeżwy.ale wiadomo lepiej donosić o innych niż mówić o sobie,a we wszystkim najgorsze jest to wierzy w niego szefostwo,to ja się pytam ;JAK MA BYC POŻĄDEK W TYM ZAKŁADZIE?

on
@fakty

słuchajcie macie pretensje do tych którzy kablują,ale nikt nie pomyśli że może każe nam opowiadać rzeczy nie stworzone kierownik P. ze spawalni bo ma jakieś kompleksy i chce zniszczyć kolegę.Moim zdaniem jeżeli on jest taki zarabisty we wszystkim co robi to powinien zmienić firmę ,bo tu on sie marnuje hahahaha.ale ja jestem zmuszony i koledzy do tego żebym kablował przez kierownika pana P. ze spawalni.pozdrawiam

xyz
@on

To kolego zgłoś (usunięte przez administratora) jeżeli ktoś Cię tu do czegoś zmusza. Jeśli Ci źle to żyjemy w wolnym kraju, droga wolna.... To nie zawody , nie trzeba nikogo eliminować. Tym bardziej nie ma kompleksów koś kto wie co robi i nie ślizga się po plecach innych. Wypisujesz głupoty na forum bo nie masz odwagi powiedzieć w oczy tego co myślisz, co więcej Ty sam nie masz zielonego pojęcia jak wygląda praca kierownika w tym zakładzie. Co do tego kablowania... Nie masz co robić to chodzisz i smarujesz (usunięte przez administratora) innym i widzę ,że już nie bardzo chcą Cię słuchać to uderzasz gdzie indziej.... Życzliwość za życzliwość: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Pozdrawiam.

On
@xyz

Uuuuuuu,ktoś się wkurzył za prawdę, no ale taka jest rzeczywistość w tym zakładzie, kto donosi ten żyje w tym zakładzie

Spawacz

Warto starać się o etat na spawalni? Jak warunki? W miarę płacą? Czy jest tak źle jak tu pisze większość? Słyszałem tylko że biorą każdego jak leci.

Anonimek

Witam, od czego by tu zacząć tyle się dzieje w tym zakładzie, że głowa mała. Jest za przeproszeniem ogromny (usunięte przez administratora) kierownicy chyba mają wszystko gdzieś a zarządzanie to chyba dla nich czarna magia. Myślą ,że przejdą zrobią złą minę i będzie wszystko jak w zegarku. A mówiąc o tych ludziach co lubią chodzić do kierowników ''wiadomo po co'' to naprawdę to firmie nie pomoże w żadnym stopniu... To pogarsza najbardziej sytuacje ale wiadomo o co chodzi, nie odpowiednie osoby na nie odpowiednich stanowiskach mam wielką nadzieje ,że SZEF tej firmy widzi co się tu dzieje i zrobi z tym porządek bo to konieczność. Pozdrawiam .

strzelali bez powodu, nic nie mówili, brygadier poprosił o pracę jutro д odpowiedzieli tak, po zmianie, którą nazwali mówili, że zostali zwolnieni, nie powiedzieli powodów, pomniejszone stworzenia

Stary pracownik

Jedyna z firma z jaką się spotkałem, która zupełnie bez powodu zwalnia ludzi - nawet po wielu latach rzetelnej pracy. Za błędy nieudolnego kierownictwa cierpią malutcy, ale zawsze jakichś nowych jeleni dostaną. Nie znasz dnia, ani godziny. :/ Do tego na najlepsze stanowiska zatrudniają po znajomościach. Nawet nie dają nigdzie ogłoszenia. Mam nadzieję, że to się zemści i o pracowników będzie im coraz trudniej. Niektórzy brygadziści sieją terror, a przecież ktoś, kto przyszedł z innej branży nie musi od razu znać się na wszystkim. Ze zleceniami też różnie. Raz jest tyle, że robisz kilka miesięcy po 12 godzin. Innym razem chodzisz z kąta w kąt, ściemniasz, czyścisz maszyny lub wywalają cię na przymusowy urlop, którego zresztą nie możesz wziąć kiedy potrzebujesz, tylko gdy łaskawie ci dadzą. Pierwszeństwo mają stare, tłuste koty, które zawsze mogą czuć się bezpiecznie. Po wielu latach ciężkiej pracy, możesz też awansować lecz nie zdziw się, gdy będzie to preludium do zwolnienia, bo komuś zawadzasz/przeszkadzasz. Na twoje stanowisko mają kogoś innego, bądź nie wpisujesz się w ogólne znajomości. Gdy palca prosto w (usunięte przez administratora) nie trzymasz, nie jesteś wygodny. Kierownictwo porażka, słabo się znają na swojej robocie. Bardziej przeszkadzają niż pomagają. Ogólnie zakład coraz bardziej schodzi na psy. Opinia dotyczy: Podgórnej 90 - gdzie podobno jest lepiej. Nie polecam!!!

Luzik
@Stary pracownik

Zgadzam się w stu procentach, wiem doskonale o czym piszesz.

Spoko

Szczerze popieram poniższe opinie. Tak naprawdę Kierownicy nie mają szacunku do pracownika i ręką rękę myje, już nie jedna osobę wykończono w tym zakładzie. Nie polecam pracy w tym zakładzie bo to i mój był błąd życiowy. Odradzam

Bo to nie do uwierzenia, jednak na faktach. Ja też tak myślałem, dopóki nie wdepnąłem w to g... Przy umowie na czas określony, zwalniają ludzi na pięć minut przed końcem zmiany, bo nie mają odwagi spojrzeć im w oczy. Nawet nie wiesz za co. Dostajesz dwa tygodnie urlopu, a później możesz przyjechać już tylko po dokumenty. Nie jestem odosobnionym przypadkiem. Ta firma kompletnie nie dba o ludzi, tylko o swoje prywatne interesy, a pewnie mogą czuć się chyba tylko znajomi. Teraz może chwilowo tak nie jest, ponieważ na rynku brakuje pracowników, ale jeszcze kilka lat temu...

Ul.

Prawda jest taka że każdy normalny człowiek prędzej czy później zwolni się z tego zakładu ( Sybiraków) bo nikt kto się choć trochę szanuje nie bedzie pracował za Ukraińców w takich warunkach.

Hela
@Ul.

Uważam,że przesadzasz. Denerwuje mnie jak ludzie gadają, że coś za kogoś robią. Nie uważasz, że coraz więcej Polskich pracowników kieruje się zasadą :"Miej (usunięte przez administratora) a będzie Ci dane"?Zdarzają się oczywiście Ukraińcy, którzy rękawów sobie nie powyrywają, ale większość się stara.

Wom

Zaklad porażka magazynierzy robią co im się podoba przesiaduja wiecznie w biurze magazynu nie ogarniaja porzadku kierownicy nic z tym nie robia wiecznie tylko gonią za brak normy nie polecam bajzel i tyle

kosa

Ta firma jest żałosna. Kierownictwo a ZWŁASZCZA żbik pajac z metra cięty działa na szkodę firmy robi gałę dyrektorkowi (też pożal się Boże) ignorantowi. Szkoda że prezes zarządu nie interesuje się tym co się tam wyrabia. Kolejny przykład powolnego upadku firmy. a szkoda;/

stary pracownik --- robi529
@kosa

KOSA ---Jestes odcholery--- no ale coz takie zycie ---- POZDRAWIAM LUDZISKA ;)

K.E.V.I.N

Najważniejsze żeby wszyscy zdrowi byli ????

pl
@K.E.V.I.N

Ooooooooooooooooo właśnie hahahahaa

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Wytwórnia okuć meblowych? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

zainteresowany

To samo pytanie,jaka jest praca i atmosfera,chodzi mi dokładnie o zakład WOM na ul.Sybiraków.Polecacie,czy odradzacie pracę tam.

Jadzka
@zainteresowany

Na 10 przyjętych osób,zostają max.2 :) I już masz odpowiedz na Twoje pytanie :)

świstak

Popieram zachowanie tego typka jest nie do przyjęcia. Ani się nie zna na spawaniu, ani na zarządzaniu za to na denerwowaniu wszystkich dookoła to owszem jest w tym dobry szkoda że tylko w tym... o przepraszam w donoszeniu na innych jest równie dobry i to go 3ma w tej firmie niestety ale już niedługo .

@świstak

Powinni coś z nim zrobić bo nie chce się do pracy chodzić, jak pomyślę że muszę go oglądać ,uważa się za dobrego w tym co robi a nie zna się na niczym tylko dobry jest w kablowaniu i obrażanie innych.

Obecny pracownik

Ludzie weźcie się do pracy i przestańcie obserwować co kto robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia okuć meblowych - Brodnica

• Jak się pracuje w Wytwórnia okuć meblowych?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia okuć meblowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia okuć meblowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wytwórnia okuć meblowych