Opinie o Wytwórnia okuć meblowych w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wytwórnia okuć meblowych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wytwórnia okuć meblowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia okuć meblowych w Brodnica

Brydzia

Widzę że tu cały czas kręci się rozmowa na temat pewnego kierownika P. Pseudo Kaczor. Ale ktoś nagminnie kasuje komentarze czyżby ktoś się bal o swój stołek że przywileje są dla (usunięte przez administratora)związków z tego co wiem to już 4 panna tego Pana napewno nie ostatnia. Żona nie wystarczała. Ztego co wiem ta ostatnia już tam nie pracuje. Żal mi tylko całej rodziny taki wstyd...

@Brydzia

Nie wiem skąd te info ja wiem ze romansik kręci się. Ciekawe jak długo, kiedy pan kier... Zmieni na nowszy model.

Robi Wiliams

Jak zarobki tu wyglądają? Warto składać papiery, przyjmują spawaczy, czy zakład zwalnia ludzi? Pytam, bo szukam roboty.

Basia
@Bambo

Nawet ta podwyżka krajowa minimalnej nic nie wpłynęła na to, że dali tutaj więcej? Jak możesz to powiedz ile dokładnie zarabiacie tak w sumie. Może i tak nie jest źle? Tylko właśnie jaka to jest kwota? Mam nadzieję, że nie jest to jakiś sekret zawodowy.

Domyślam się, że były jakieś podwyżki na magazyniera ponad to, co proponowali jeszcze 2 lata temu (to jedyne ogłoszenie, jakie jest dla mnie widoczne tutaj w necie), w sensie stawke 2800-3760 brutto, bo to nie jest nawet aktualne minimum? Może ktoś mi powiedzieć, jakie są aktualne zarobki zatem?

Czy jest możliwość pracy w Wytwórnia okuć meblowych na część etatu?

Mała Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki w wom?

Brydzia

Ktoś
@Brydzia

Co do usuwania wpisów to takie prawo ma tylko administrator strony. Dziwię się że takie fora, które są przeznaczone do wypowiedzi na temat firmy i pracodawcy. W tym przypadku są zaśmiecane prywatnymi sprawami. Czy nie można takich rzeczy wyjaśnić szczerze w oczy. No chyba że odwaga jest tylko na forum wypisywać.

Panna
@Brydzia

Ja pierdziele dajcie mu juz spokoj co was to do cholery obchodzi niech wyrywa wszystkie jak Levi wam nic do tego...

Dominika
@Panna

Co nie? Nie wiem o co chodzi, ja tu czuję flustrację, jak czytam te komentarze.. co komu do tego? Może ty wypowiesz się bardziej merytorycznie o pracy w firmie? :) Jak Twoim zdaniem warunki? Dobrze się pracuje w tym miejscu?

Sonia
@Dominika

To akt desperacji odrzuconej kobiety. Niemogącej się pogodzić że została kopnięta w d..ę. Najwidoczniej są lepsze

Krzysztof
@Sonia

Aaa. I wszystko jasne w tym temacie. Bo ja tu by poznać warunki pracy, jaka konkretnie jest stawka dla magazyniera? W zeszłym roku 2800-3760 zł brutto i UoP, a teraz?

Fox

Racja wina po obu stronach, mezata to wie na co sie decyduje. Takie skoki w bok zawsze ujrzą światło dzienne. Szkoda tylko tego męża bo nie wie jaką sz...te ma w domu

Robi Wiliams

Bambo
@Robi Wiliams

Przez ostatni rok 0 słownie zero podwyżki przy inflacji 16.6% pracownicy zarabiają mniej o 16.6%niz rok temu fajnie nie? (usunięte przez administratora) ...

Ggop
@Bambo

A to znaczy że tak naprawdę cofnęli się o jakieś 2,3 lata do tyłu. Bez komentarza ( ale BMW dla kadry musi być brawo oby tak dalej) ????☺️☺️

@Ggop

i ja obecnie zatrudnienie tutaj wygląda przy takich warunkach finansowych, które tu w wątku podkreślacie? mimo wszystko zatrudniają się kolejni? wiadomo co ich do pracy tutaj zachęca?

Marzena
@Bambo

Oczywiście, że niefajnie. Ale piszesz o 2022 roku, a w tym nie mówią nic o podwyżkach choćby inflacyjnych? No i też ja nie wiem, ile zarabiacie teraz. Bo jak ktoś ma np. 10 tys. brutto, to co mu da te 17 proc. podwyżki? Nie poczuje nawet.

Basia Nowy wpis
@Bambo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wytwórnia okuć meblowych? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Brodnica
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Roxi

Nie rozumiem. Taka niby rotacja, a nikogo nie szukają. Myślałam, że tu jest robota przy pakowaniu okuć i kobiety też przyjmują, a nie ma żadnej pracy w necie ogłaszanej. A te przestoje to wiadomo do kiedy mogą być?

Katarynka

Kierownik spawalni jest niepoważnym człowiekiem, uważam tak iż gdyż ponieważ wiem, że kiedyś o zwolnieniu jednego ze swoich pracowników poinformował go poprzez sms’a zamiast jak człowiek wezwać go do biura i tam jak na NORMALNEGO i nadającego się na te stanowisko człowieka z nim o tym porozmawiać, totalna dziecinada. Kto tam pracował i pracuję ten się w cyrku nie śmieje, to powiedzenie idealnie się sprawdza jeśli chodzi o ten dział. Pozdrawiam nielicznych normalnych pracowników, którzy dalej tam pracują bo gdzieś muszą i przyzwyczaili się do tego (usunięte przez administratora) dlatego sami nie odejdą, a reszta niech dalej z uśmiechem na twarzy daje się poniżać małemu tylko dlatego żeby nie stracić pracy, wytrwałości życzę!! :)

Malwa

Często się zdarzają takie sytuacje, że nie ma pracy i każą iść na chorobowe? Bo tak czytałam tutaj i się zastanawiam czy teraz dopiero tak zrobili, czy to nie pierwszy raz? Co z jakimiś obowiązkami zastępczymi w razie czego?

Na chorobowe nawet ja się nie jest chorym Przecież do końca roku zostało jeszcze 3 miesiące? Nawet jak urlop to nikt nie ma tyle płatnego. Każdego pracownika tak chcą potraktować?

Xxxx

Niestety , ale tak robią. Urlopu prawie nikt już nie ma, albo po kilka dni , nie załatwisz sobie chorobowego to chcesz czy nie musisz brać bezpłatny. Oczywiście najłatwiej byłoby się zwolnić , ale nie oto chodziło w tym wpisie tylko o to jak traktowani są pracownicy .

@Xxxx

Nie no, ja cię rozumiem dobrze. Tak to jest niestety w dzisiejszym świecie:/ Kiedyś już zdarzały się takie sytuacje, z takim przymusowym postojowym? Myślisz ze szybko wszystko wróci do normy? Bo nie ukrywam, kiedyś ktoś mówił mi o pracy tu, a ze blisko mieszkam regularnie monitoruje czy nie potrzeba kogoś tu do pracy. Zarobki jak oceniasz?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Wytwórnia okuć meblowych?

Wariaga

Firma bez żadnych perspektyw na przyszłość pracowników którzy pracowali jakiś czas np 3/4 lata wywalają a na ich miejsce nowi przychodzą którzy i tak pewnie zostaną wywaleni za jakiś czas.

Tymek
@Wariaga

Czemu taka rotacja? Nie rozumiem po co zwalniać doświadczonych pracowników i przyjmować takich których trzeba wyszkolić. Nawet jak są tańszy to i tak trzeba zainwestować w ich wdrożenie. Wytłumaczysz mi o co chodzi?

Jakie godziny pracy obowiązują w Wytwórnia okuć meblowych?

Anka

Ile zarabiają w tej firmie kierownicy?

Sylwia

O, to chyba głos pracownika. To ja się dopytam, bo szukam info dla wujka o pracy jako Magazynier. Wpadłam w necie na ogłoszenie na tę pozycję. Jaka jest pensja na tym stanowisku na początek? I czy można odstać od razu UoP na czas nieokreślony?

Henryk

Jakich ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o kadrze kierowniczej w tym zakładzie. Co raz bardziej interesujące info. Może ktoś wie na temat innych kierowników nie wymienionych wcześniej. Niezła komedia.

Witam. Planuję zmienić pracę. Jaki jest system zmianowości pracy, jakie zarobki na wejście i w dalszym etapie pracy, jaka atmosfera na linii kierownik-pracownik i pracownik-współpracownik?

Sylwia
@Nowy

Też chciałabym się dowiedzieć coś na temat tej pracy.

@Nowy

Witam praca słabo zwalniają później przyjmują. Słabe zarobki jak na taką pracę.

Szymon

Widzę że wesoło jest w tym zakładzie. Wszyscy kierownicy są tacy "Alvaro"czy choć jeden porządny się znajdzie

@Jacek

Tu są jakieś problemy z płynnością, że tak robią? stale utrzymany jest ten sam poziom zatrudnienia mimo sztucznej rotacji? i ile w końcu płacą?

Bożena

Ale pytasz konkretnie o to jak się z nimi współpracuje czy jak?

@Bożena

Tak. Czy potrafia porozmawiać a nie tylko wymagają.

Krystyna
@Paweł

A to nie od tego jest kierownik żeby wymagać?

Sławek
@Krystyna

Ja słyszałem o takim jednym kierowniku z tej firmy co tylko wymagać umie a sam siedzi na stołu w biurze. Podobno dziewczyny za nim szaleją

Krystyna
@Sławek

A jakie ma obowiązki poza kierowaniem załogą?

@Krystyna

Flirt z pracownicami chyba nie należy do obowiązków

Jacek

O to może ty jesteś jedną z tych co mydli oczy. Jeżeli tak to spytaj się go jak z Brygidką mu idzie.

O jakim kierowników jest mowa?

@Adam

Jak ktoś pracuje to wie pan P.

Olek

Nawet nie wiedziałem że on taki jest. Bardziej myślałem o innym kierowniku.

Justyna

czy znacie kierownika o nazwisku na N

Timo

Panie Wiesiołek taka firma tyle lat na rynku, a płace stoja w miejscu. Spawacze odchodza i odchodzic beda... Nikt za taka stawke nie bedzie pracowal i nikt nie da sie zatraszac , ze go zwolnia.. To Pan powinien wyjsc z inicjatywa a tu cisza .. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Amore
@Timo

dopiero się uczymy jak być dobrym pracownikem dla pracodawcy

XxX
@Timo

No dokładnie. Jak ktoś się szanuje to nie będzie robić za te pieniądze. (usunięte przez administratora)

Pan D

Poprosimy

Sila
@Pan D

Pracuje u was może Janusz kierownik jakiś

dzik
@Sila

tak (usunięte przez administratora)z tylnego siedzenia zarządza i robi co chce

Kowal
@Timo

Gdyby nie te nędzne zarobki tam to by było całkiem spoko. No ale wyzysk ponad wszystko spawałem tam trochę ale dałem sobie spokój ile można dawać się dy..ć. Pan W robi was na szaro

Gambi

a to prawda ze na swieta maja dawac ludziom nowe bmki?? Bo widac ze spore dochody byly bo flota firmowa sie zmienia.

mały
@Gambi

No dobre dobre:) tam to nawet hulajnogi nie dostaniesz co najwyżej ipo system który magicznie sprawi że się zwolnisz prędzej niż później. Wesołych Świąt.

Plk
@mały

Dokładnie☺️

Ada
@Gambi

Rekompensata za tarcze?

Beemwe

Zaparkuj na betonie dla biurowych przed bramą , może cię cieć stamtąd nie wywali w błoto.

Sławek
@Beemwe

Przepis na dżem z buraka- wrzucić granat do BMW

@Sławek

To ma wgl jakiś związek z firmą? A były w sumie jakieś zmiany w flocie, o których wspominali?

Stanisław

Nie polecam tej firmy, zero możliwości rozwoju pracowników. Jak jest dużo pracy to najlepiej żebyś pracował 24/7, a jak tak mają Cię głęboko gdzieś, spawaczy mają gdzieś, wszystko pchane na roboty, jednak z jednego robota dwóch spawaczy musi poprawiać. Życzę powodzenia z taką myślą technologiczną, wydajność ponad jakość, oby tak dalej, jednak pracowników mieć za nic i pracować za najniższą to naprawdę żal, tym bardziej przy, tak, wygórowanych normach, nie dość tego jeden przez drugiego podbija normę, wszystko dla Wiesiołka, a Wiesiołek najniższa krajowa, róbcie róbcie głupie ogry. Firma dla ludzi bez przyszłości, dla których ważniejsze jest pokazać się jak zarobić

@Stanisław

Z tym podbijaniem norm trochę śmieszne a czemu bo sami sobie szkodzą i innym ok rozumie ze jakby mieli z tego jakaś premie a tak naprawdę grosza więcej nie dostana że zrobią coś ponad normę

Ono

Nawet jedna Pani na spawalni potrafi pokazać że da radę robić więcej niż norma ...

Friz
@Ono

Prawda,ludzie sami sobie są winni żeby tak harować za te śmieszne pieniądze. A szefunio zaciera ręce i bije brawo ,że znalazł takich (usunięte przez administratora) . Tylko pogratulować.

Beeka

Tak gadacie a sami pewnie tak robicie. Po pierwsze żaden pozadny spawacz nie będzie robił za takie grosze a dwa kierownik i tak niedługo was wyrzuci zostanie pewnie kilka osób i będziecie dalej płakać jak to źle i nie dobrze tylko ze w innym zakładzie pracy. Pozdrawiam

Zniesmaczony

Jestem oburzony tym co dzieje sie na lakierni słyszę ciagle na palarni, że dziewczyny narzekają na pracę ale nic z tym nie robią tylko (usunięte przez administratora) A co do czego to siedzą cicho i robia za innych.

Bogdan
@Zniesmaczony

Przestańcie mi lakiernie szkalowac

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia okuć meblowych - Brodnica

• Jak się pracuje w Wytwórnia okuć meblowych?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia okuć meblowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia okuć meblowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wytwórnia okuć meblowych