Opinie o Estee Lauder Poland Sp. z.o.o w Warszawa

Założona w 1946 r., ta technologicznie zaawansowana i nowatorska firma zyskała sobie ogólnoświatowe uznanie za elegancję, luksus i nadzwyczajną jakość. Nasze produkty niosą ze sobą obietnicę najwyższych standardów doskonałości. Dzięki szeroko zakrojonym i dogłębnym badaniom oraz surowym procedurom oceny produktu, mamy przyjemność oferować produkty do pielęgnacji skóry, makijażu i zapachy, które charakteryzują się zarówno delikatnością, jak i wysoką skutecznością.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estee Lauder Poland Sp. z.o.o w Warszawa

Natalia

@Kobitka, dziękuję za odniesienie się do wcześniejszego pytania. Zadawałam już tutaj pytania o negocjacje i stawki ale nikt się do nich nie odniósł. Piszesz o 2500, na początek rozumiem, ale zastanawia mnie kwestia "niepodważalności", czy w dalszym etapie pracy w Estee Lauder Poland to się nie zmienia?

@asiula
@Natalia

Czy któraś z was była na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie zadawali pytania? była rozmowa po angielsku i oczym? Jakie podawałyście zarobki na stanowisko wizażystka

Witam, jak wygląda praca w salonie Estee Lauder w Galerii Katowickiej bądź w Krakowie? Jakie zarobki dla konsultanta :)

Natalia

@Ania to w zasadzie normalne w przypadku każdego stanowiska - są osoby, które odnajdują się w danym miejscu lepiej, ale i gorzej. Brałaś moze udział w rekrutacji? Podczas niej często przedstawiane są indywidualne oferty dla pracownika.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Ktoś sie może orientuje jaka jest pensja netto na stanowisko brand assistant? Widać ze szukają kogos, ale opinie sa różne z tego co widzę.

Natalia

@Kraków - Salon Clinique to w końcu zostały Ci przedstawione warunki zatrudnienia podczas tej rekrutacji? Czy podlegają one negocjacji? Czasami wystarczy jasno postawić warunki pracodawcy, a wtedy wszystko staje się możliwe. Jak to działa w tym przypadku?

Kobitka
@Natalia

niestety 2500 na stanowisku kierowniczym plus premia ktora moze byc ale nie musi to niestety niepoważna stawka

Kraków - Salon Clinique

Skomentuje rozmowę kwalifikacyjną do Clinique w Krakowie., bo jest to strata czasu. Rozmowa jest przeprowadzana przez 2 osoby. Ogólnie testują kandydata na wszystkie strony, co może dla nich jest ok, ale o zarobkach nie można nic się dowiedzieć. Po rozmowie z Panią przeprowadzającą rozmowę na prawdę można się zniechęcić do tej firmy. Chciałam znaleźć prace lepszą, ale po rozmowie zadecydowałam, że nie chcę takiego stresu, a taki stres wywołuje swoją osobą ta Pani. Poza tym chyba godne wynagrodzenie nie przypadło im do gustu. Więc jak chcesz być kierownikiem i zarabiać tyle co ekspedient to wysyłaj cv! Aaaa rekrutacja trwa już ponad 2 miesiące, bo nie mogą widać jelenia znaleźć....

kobitka

dziewczyny a pracowala ktoras z was jaki kierownik salonu c lub estee? jakie zarobi? jaki zakres obowiazkow? warto?

Natalia

@Adela109 dlaczego uważasz, ze tylko przez polecenie? Zastanawia mnie to, dlatego ze w firmie trwa aktualnie wiele rekrutacji i każdy moze wysłać swoje cv.

Adela109

Firma super przełożona super możliwość ustalania grafiku samemu szkolenia produktowe zarobki napewno kolo 2500 netto do 3500 netto :-) super praca ale tylko przez polecenie

monika
@Adela109

Grafik do ułożenia czyli praca ile razy w tygodniu?

kinkiet

/nadal poszukiwany Konsultant ds. Urody marki Clinique?

Momo

Aplikowałam tam na stanowisko asystenckie. Panie które przyszły na spotkanie były początkowo miłe, aczkolwiek później okazało się, że dla nich jest to raczej spotkanie towarzyskie. Każdą moją odpowiedź komentowały jakimś zabawnym komentarzem (i nie chodziło tutaj o test wiedzy), który potem przeradzał się w prywatną rozmowę. Dziwnie się z tym czułam nie powiem. Z ich strony bardzo nie profesjonalne. Zadania rekrutacyjne raczej proste - jakieś krótkie tłumaczenie, rozmowa po angielsku, uszeregowanie priorytetów itp. - czyli standard. Czy dostałam pracę - nie wiem, nie odpowiadałam później na ich telefon, bo znalazłam coś fajniejszego, nie chciałabym pracować w takim towarzystwie.

zofia

cześć marlena. podeślij stronę z ofertą to postaram się dowiedzieć czy nadal jest aktualna:)

solaryna

myślę że ta kwota jest ok, mniej więcej tyle zarabiają konsultancji w douglasach i sephorach (wiadomo, że wypłata jest zależna od sprzedaży czyli podstawa+premia)

zołza
@solaryna

Nie wiem skąd ta wiedza o zarobkach w w.w perfumeriach ale kwoty te są o połowę niższe i nie przekraczają 1500 zł na rękę ...

jassmine

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do jednej z marek E.L. jako wizażystka-sprzedawca. Jeśli powiem ,że chcę zarabiać 2500 na rękę to bedzie ok? czy spowoduje odrzucenie kandydatury od razu? 8 lat (z przerwami na drugi zawód wyuczony) doświadczenia jako freelancer.studia medyczne i średnie kosmetyczne. Tyle potrzebuje,żeby opłacić opiekunkę i jeszcze coś zarobić. Chcę dostać tą pracę.Podpowiecie?

ona6

konsultanta umowa zlecenie 14zl/h brutto czyli ok. 1800 + ew premia

who

Mam pytanie o ktora marke chodzi o Lauder czy Clinique? Bo szczerze uwazam iz te dwie marki maja zupelne rozne podjescie do ludzi

To prawda ze na stanowiskach znajdujasie osoby zupelnie przypadkowe. jednakze pracuje w tej korporacji od 3 lat i nie spotkalam sie z chamstwem. biuro jest pomocne. niestety prace mozna dostac tak naprawde tylko i wylacznie przez polecenie danej osoby przez osobe juz zatrudniona. wydaje mi sie ze powyzsze opinie sa mocno przesadzone

kwiatuszek

hi a jak tam mozna się dostac tzn ana stanowisko konsultanta jakie zarobki? Prosze o odpowiedz

również była

100% przypadku i niekompetencji

Zostaw merytoryczną opinię o Estee Lauder Poland Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Estee Lauder Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estee Lauder Poland Sp. z.o.o
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.

Estee Lauder Poland Sp. z.o.o