Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

Sławomir

@pracownik Dolmebu, co mógłbyś napisać o aktualnej kondycji firmy. Chyba nie jest tak źle jak piszą Twoi poprzednicy, ponieważ firma na swojej stronie http://dolmeb.pl/pl/dolacz-do-nas szuka nowych pracowników na stanowiska: kierownik działu technologicznego, technolog, inżynier procesu, mistrz produkcji. Oferuje dobre warunki zatrudnienia i dają szansę na rozwinięcie swoich umiejętności i zdobycie nowych doświadczeń.

Johny

Chyba pierwszy mistrz odzszedł odkad pracuje -8lat. A na niektorych juz pora. Technolog tez sie jeden zwolnil tylko. Nie panikuj.

Aksolotl

Co ten zaklad tak odswietnie wygląda? Urodziny prezesa czy zaklad na sprzedaz idzie?

GLOSROZSADKU
@Aksolotl

...raczej przygotowania do kolejnego audytu/wizytacji/czy jak tam zwał... Gdyby firmy oceniać po ilości audytów, narad...itp., to ta byłaby mlekiem i miodem płynąca!

Maksi Kaz

Kiedy wchodzi syndyk????

@Maksi Kaz

Jiz nie dlugo. Kwestia czasu. Powinny pokazac sie ogloszenia o zatrudnieniu pracownikow wszystkich specjalnosci, menadzerow, kierownikow,dyrektorow. Prezes wszystkich wykonczy a jesli jeszcze nie, to sami odejda.

Adaś

W głupocie i niekompetencji zbliżamy się do Diory.

@Adaś

a bezczynnosc zwiazkow motywuje zarzad do nie podnoszenia plac i wyzyskiwania pracownikow

Niezależny Zespół Diory
@Adaś

Was też dopadła głupota i niekompetencja zarządu,to tak jak u nas ,witamy w klubie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
albatrosshancezz65

POWOLI TO CWANIAKOWANIE ZACZYNA SIĘ ODPŁACAĆ LUDZIE ODCHODZĄ PO PROSTU MAJĄ DOŚĆ NIEKOPETENTNEGO RZĄDZENIA,BAŁAGANU I BRAKU ORGANIZACJI PRACY!!!.JAKI Z TEGO MORAŁ?CORAZ WIĘCEJ LUDZI SIĘ ZWALNIA-BA PORZUCA PRACĘ,CZY TO NIE JEST WSTYD??? A NO TAK , DOLMEB TO NAJWSPANIALSZY ZAKŁAD NA ŚWIECIE,PRAWA PRACOWNIKA SĄ PRZESTRZEGANE,I OGÓLNIE NIC ZŁEGO SIĘ NIE DZIEJE??? OPAMIĘTAJCIE SIĘ LUDZIE!!!

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Może to jakieś chwilowe zawirowania?

Obydodziesiątego331
@Stefan

Zawirowania dobre nic pozytywnego nie można już napisać o tym zakładzie porażka porażka i jeszcze raz porażka bez poważania. ..

@Stefan

Nie da sie nic pozytywnego napisać. Byly 3 zaklady, ostal sie jeden, ale i w tym jednym nie ma produkcji. Kto jest temu winien? Na pewno nie my, pracownicy szeregowi. Ktos z zarzadu lub caly zarzad do wymiany, bo za tą sytuacje ktos poniesie konsekwencje. Wczesniej czy później, ale poniesie...

albatrosshancezz65

Były soboty-nie ma , były nadgodziny -nie ma ,była premia ? Jest u Prezesa i Kierowniczka a garstka tych ludzi co jeszcze została ma zapier...... za (usunięte przez administratora) ???? o nie tak to się nie da!!!

hejtam431

Wsadżcie sobie te Premie w (usunięte przez administratora) kanciarze!!!!!!!!!!!!!!!!

hejtam431

MAKSYMALNY WYZYSK ZA MINIMALNE PIENIĄDZE CO TO TAKIEGO? ODPOWIEDŻ DOLMEB NA STALOWEJ

Hejtam334

BEZWZGLĘDNIE DOMAGAMY SIĘ MY PRACOWNICY! !! ABY PAN SZ,PREZES LUB PAN SZANOWNY KIEROWNIK ZEBRAŁ SIŁY I ODWAGĘ I PRZEDSTAWIŁ LUDZIOM SYTUACJĘ ORAZ DALSZE ZAMIARY NIE MOŻNA MIEĆ TAK PO PROSTU LUDZI W DU,,,,,,,,,PROSIMY NASZYCH WIELMOŻNYCH O PRZEDSTAWIENIE SYTUACJI JAKA PANUJE W , DOLMEBIE NA MARGINESIE NIEOPODAL BUDUJĄ NOWY ZAKŁAD

Sławomir

Na stronie firmy są aktualne oferty pracy na stanowiska: technolog i kierownik działu technologicznego. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @pracownik Dolmebu, rozumiem, że jesteś rozczarowany brakiem podwyżek. Może firma obecnie nie jest w takiej kondycji finansowej, która mogłaby na to pozwolić, a za jakiś czas sytuacja ulegnie poprawie i warunki wynagrodzenia zmienią się na korzystniejsze. Jak obecnie wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony?

@Sławomir

Sławomir sytuacja finansowa jest tak samo dobra jak nyla kilka lat temu, zarzad tak samo duże bierze zyski do swojej koeszeni jak bral, z tym ze teraz sytuacja wyglada inaczej. Zarzad jesli chce miec pracownikow w zakladzie to musi im dac podwyzki, taki sam zaklad o takim samym profilu placi pracownikom wiecej niz najnizsza krajowa a nasz Dolmeb wyzyskuje maksymalnie ludzi nie dajac im w zamian satysfakcjonujacej wyplaty. Ludzi coraz mniej, zwalniaja sie operatorzy z dlugoletnim starzem ale zarzad jest zaslepiony dzialaniami syna prezesa i nie widzi problemu. Juz niedługo pracownicy nie beda problemem, bo ich fizycznie nie bedzie. Zarzad z pracownikami juz od roku nie rozmawia, tylko z kilkoma osobami ze zwiazkow ale ci tez nie dzialaj na tyle sprawnie, ze wlasciwe jest okreslenie nic nie robia i podpisują co im zarzad da do podpisania. Prosze zmusic zarzad do spotkania sie z pracownikami bo nie robili tego od roku, jak nie mniej. I duzo by pisac o sytuacji w zakladzie i braku dzialan ze strony zarzadu i zwiazkow.

Sławomir

@hejtam431, rozumiem, że masz taką opinię o firmie, ale myślałeś jak można by coś zmienić i poprawić relacje w firmie? Napisz więcej o warunkach zatrudnienia. Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy takie jak premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Czy firma obecnie prowadzi rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

@Sławomir

Jedyne co mamy do tego zakladu i zarzadu w tym zakladzie to jak najszybsze podniesienie stawek podstawowych bo ludzie zwalniaja sie i zwalniac beda. Jesli zarzad z prezesem juniorem tego nie widza to zobacza kiedys zaklad pozbawiony pracownikow, bo po prostu nikt juz tu nie bedzie pracowal. I mamy tez pretensje do zwiazkow zawodowych w tym zakladzie, ze przez tyle lat nie potrafiliscie wplynac na zarzad w sprawie podwyzek i podpisywaliscie wszystko jak wam podano do podpisania.

hejtam431

Dość już kłamstw kręcenia że wszystko jest ok w zakładzie bo chyba nie jest!!! Wszyscy co jeszcze zostali jesteśmy tylko ludżmi a nie robotami dość wyzysku za nie długo jak tak dalej będziecie postępować z ludżmi to jestem tego pewien że nikt nie będzie chciał tu pracować! Dlaczego ktoś nowy ucieka nawet ze szkolenia BHP? Przypadek? Ogarnijcie się w końcu! A na koniec szkoda że trzeba wyrażać swoje zdanie na Forum pPrezesie . Gdzie są zebrania z ludżmi? jakaś próba choćby rozmowy z ludżmi napewno inaczej by to wszystko wyglądało a tak to tylko nasz p Kierownik robi kilometry po hali........

Sławomir

@oczopląs @zorientowany @niemekinohd32 forum gowork służy do wymiany merytorycznych opinii o pracodawcach, dzięki którym użytkownicy mogą zorientować się jak wygląda praca w danej firmie. Wszystkie konkretne opinie są wartościowe, ale niezgodne z regulaminem jest wskazywanie i opisywanie, a także obrażanie konkretnego pracownika firmy. Takie wpisy zgłaszane są do administratora i mogą być usunięte. Zachęcam Was do zapoznania się z regulaminem: gowork.pl/regulamin

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Dolmeb? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

pracownik Dolmebu

mocna strona tego pracodawcy jest to ze potrafi maksymalnie wyzyskiwac pracownikow nie dajac im godziwych zarobkow. Inni co brali z niego przyklad juz poupadali albo zarzad pozmienial sie w takich firmach, ten zaklad jeszcze dogorywa, ale jak dlugo to zobaczymy. Przyjdzie kiedys taki dzien ze zobaczymy brame zamknieta i koniec z zarzadzania takiego.

Donald Tramp

No przecież jest kierownik Ąri mościpan który zamknął już dwa wydziały. Pora na trzeci....

niecoekonomii

...a może tak temu najwyższemu kierownictwu powinno się uzależnić pensje od osiąganego zysku (czyż nie taka jest idea kapitalizmu...), a podstawowa na poziomie np. 2x średnia...

Igor

Czy firma normalnie działa? Czy robią jakieś rekrutacje?

Tomasz

Może lepiej zająć się pracą i nie kontrolować osób które nam nie podlegają? Dyrektorzy mają swoich zwierzchników.

Nie jestem robotem
@Tomasz

Dyrektorzy maja prezesa nad soba ale prezesow nikt nie ocenia, a szkoda. Bo jesli dyrektor cos chce zrobic dla rozwoju zakladu a prezes nie zgadza sie to stoimy w mijescu albo cofamy sie. Juniora nikt nie oceni bo ma plecy. Kajzenow nikt nie oceni bo ma Juniora za soba. Tylko my na dole jestesmy nie doceniani.

Syndyk

Ciekawe co będzie do produkcji w marcu i kiedy zaczną się zwolnienia? Może koszty zaczną ciąć od pionu dyrektorskiego i prezesa który się nie sprawdził??? Na taczki z nimi...

PESYMISTA
@Syndyk

...niestety, takie zmiany kadrowe może zrobić tylko .... SYNDYK :(

Tomasz

A może tak lepiej za pracę się zabrać niż takie bzdury pisać na forum?

Robol
@Tomasz

Za jaką prace masz sie wziasc skoro pracy nie ma. Zamowien teraz malo a biurokracji nadal duzo. Kajzeny mieli zaklad rozwijac razem z szefem juniorem a zaklad dzieki takim potakiwaczom chyli sie ku upadkowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb