Opinie o Gold finance w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gold finance. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gold finance o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold finance w Warszawa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gold finance?

Nie polecam tej firmy. Po pierwsze brak jakichkolwiek podwyżek. Po drugie dyrektorzy dostają wypasione iphony, a zwykli pracownicy jakieś stare nokie. Poza tym nie wiem czy dalej pracuje, ale za moich czasów główny dyrektor sprzedaży często stosował niesmaczne żarty wobec zwykłych pracowników. Kolejna ważna sprawa jest to, że szkoda im kasy na oryginalne oprogramowanie i wydają pracownikom laptopy z pirackim oprogramowaniem.

Antoni

Zwracałeś się kiedykolwiek o podwyżkę do tego pracodawcy? Pytam bo tak naprawdę nie wiem, czy pracodawca ten nie dał podwyżki sam z siebie, czy może, co innego po prostu wpłynęło na to, że niestety nic nie otrzymałeś. Podzielisz się tym ze mną? Dziękuję.

Robert

Obecnie jestem już byłem pracownikiem, ale odszedłem z powodu wyjazdu. Pracowałem tam prawie 5 lat i nie mogłem narzekać na zarobki ani na Atmosferę w pracy była jak najbardziej w porządku. Ostatnio znajomy mi dał cynk o opiniach tutaj wystawionych i z ciekawości wszedłem. Śmieszy mnie jak ktoś pisze o tym, że dyrektorzy mają najnowsze Iphony, a pracownicy "stare nokie". Telefon to telefon. Jeszcze się nie spotkałem z dużą firmą, w której każdy dostałby flagowca szczególnie firmy Apple Co do dyrektora to chyba wiem o kogo chodzi, ale koleś nie pracuje tam już kilka lat, stąd mam wrażenie, że ktoś pisząc ten komentarz obudził się po bardzo długim letargu. Tak samo z tymi telefonami - jak jeszcze pracowałem kilka miesięcy temu , miałem propozycję otrzymania standardowego modelu z androidem, tak więc nie była to stara nokia. Natomiast temat podwyżek nie wiem jak inni, ale ja w czasie całej swojej kadencji miałem kilkukrotnie podnoszoną płacę - tu pewnie chodzi o jakość pracy i podejście do niej. Jednak patrząc na poziom merytoryczny tego komentarza - nie dziwię się, że ktoś nie mógł liczyć na podwyżki :) Pozdrawiam

Były pracownik Nowy wpis
@Antoni

Zwracalem, ale bez skutku. Dostawałem informacje, że inni pracownicy razem z premia nie mają tył co ja, a to o czymś świadczy...

Były pracownik Nowy wpis
@Robert

Robercie, gdzie nauczyłeś się pisać tak świetne bajki? Daj znać, gdy coś z Twoich arydzieł pojawi się w Empiku. Z chęcią kupie, bo ta, która odpisałeś tutaj jest poprostu rewelacyjna! Doskonale opisana walka dobra ze złem. Masa złych ludzi, ktorzy próbują oczernić biedna i niewinna firme, ale jest i on wybawca Robert! A tak serio, myślisz że wszyscy się zmówili i wypisują negatywne komentarze?

Nie polecam współpracy, szczególnie w Poznaniu. Osoby dedykowane do współpracy z pośrednikami, nie są zainteresowani taką współpracą. Kierownik regionu mało pomocny. Dyrektorzy odpowiedzialni za poszczególne działy także mało pomocni, generalnie spychologia. Nie polecam.

Kamil

A na czym miała polegać twoja praca? Długo tam wytrzymałeś? Bo z tego co piszesz to pewnie niewiele czasu tam spędziłeś?

If
@Kamil

Jesteś zainteresowany tą robotą?

Ghion Nowy wpis
@Kamil

Czasem niewiele czasu daje szybki obraz jak jest beznadziejnie …. A resztę sam sobie odpowiedz

Jacek

Jaki jest system płac? Jak wyglada to jeśli chodzi o podstawę i prowizje?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gold finance? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Expert

Jestem bardzo zadowolony. Dają dobre stawki, baza wiedzy na bieżąco aktualizowana, kasa na czas - szczerze polecam

Spoko

Gorąco polecam, super atmosfera, super dobre stawki/zarobki!

Obecny pracownik

Jestem pracownikiem tej firmy i polecam ja do współpracy doradcom takim jak ja czyli z dłuższym stażem, którzy prześlij kilka podobnych firm. Rozliczają na czas płacą na czas i mają skuteczne wsparcie, nic więcej nie potrzeba.

Czy w Gold finance odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Odpowiedź

Nie . Generalnie w tej firmie jeśli chodzi o centrale to nie ma żadnej spójności w zarządzaniu. Dział HR nie istnieje, a mógłby tworzyć projekty wewnętrznej rekrutacji

Nie polecam współpracy, szczególnie w Poznaniu

Choć firma ma duży potencjał rozwojowy to niestety przez pewną panią pseudo „dyrektor” wewnętrznie dostrzega się (usunięte przez administratora) Do tego ta pani uważa się za ważniejszą od samego prezesa i natrętnie usiłuje wciskać swój nos również w pseudo zarządzanie w innych zespołach. Dlaczego piszę pseudo - bo pani nie posiada żadnych merytorycznych kompetencji, które choć w minimalnym stopniu powinny wpisywać się w kompetencje osoby zarządzającej. Jej merytoryka skrywa się w manipulacji i bieganiu na dywanik do prezesa z każdą pierdołą. Co do zasady - nie podejmie samodzielnie żadnej decyzji. W jej ocenie wszyscy wszystko robią źle, a jedynie ona jest najlepszym pracownikiem. W sytuacji C-19 wszyscy nawet przy największej zachorowalności muszą chodzić do pracy, gdzie spokojnie większość osób swoje prace morze wykonywać w domu.

Waldemar

Firma ma bardzo dobre opinie od klientów. Czasami nie ma możliwości spełnienia oczekiwać klienta ale to nie zależy od firmy.

Klient

Bardzo marna skutecznosc i brak zainteresowania klientem Moje sugestie dla Gold finance: Poprawa!!!!!! Lubię atmosferę w Gold finance za: Biuro jak każde inne

Dominika

Ktoś był na praktykach, o których wcześniej pisałam? Jak wygląda taki program praktyk w Gold finance? Teraz firma poszukuje już pracowników etatowych. A mianowicie są to stanowiska: Dyrektor Oddziału, Regionalny kierownik ds. kredytów gotówkowych i Ekspert do spraw finansów osobistych. http://goldfinance.pl/o-nas/kariera/#ffs-tabbed-13

Dominika

Aktualnie firma Gold finance puszkuje praktykanta http://www.gowork.pl/praca/gold-finance;pr. Czy ktoś był na praktykach w tej firmie? W okresie wakacji dużo studentów szuka praktyk, by zdobyć doświadczenie i chętnie będą chcieli więcej się dowiedzieć o samej firmie i procesie rekrutacji.

mike

Złożyłem tam cv. Po 6 miesiącach łaskawie napisali mi maila że zapraszają na spotkanie. Poszedłem bo miałem już pracę ale byłem ciekaw oferty. Pan manager po 20 minutach oczekiwania( byłem 5 minut przed czasem) zaprosił mnie na rozmowę do pomieszczenia oddzielonego szafą od reszty. Umawiając się ze mną nie miał wysłanego do nich cv. Na moje pytanie o ofertę stwierdził ze nie może mi nic powiedzieć. Po krótkiej 10 minutowej rozmowie Pan w swetrze powiedział ze niezależnie od decyzji otrzymam maila z decyzję w przeciągu dwóch tygodni. Jak dotąd minęły 3 miesiące...

rybka

Witam, Złożyłam dziś CV do tej firmy na dyrektora oddziału, prosze o info czy warto, ile płaca na tym stanowisku, i jaki rodzaj umowy podpisuja z kandydatem ?

moniek

Artident w dalszym ciągu poszukuje na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta (pacjenta) i PR @beata Masz rację wymagania podane w ogłoszeniu są bardzo wysokie i może trudno znaleźć osobę, która spełniłaby je. Nie podają wysokości wynagrodzenia , a więc trudno coś powiedzieć o zarobkach

Tajemniczy

a ta umowa o pracę to czasem nie jest jakaś 1/32 lub 1/128 etatu? Z tej umowy jest kilkanaście złoty.

buka

idąc do nowej pracy właśnie też liczę że w niej będe miała jak najwięcej mozliwościm rozwoju i zdobywania nowych umiejętnośc. nie chcę iść do pracy dla samego mocnego punkt w cv, ale przede wszystkim żeby uczyć się zawodu - czy w takim razie w Gold Finance znajdę to czego szukam i to odpowiedni wybór na pracodawcę?

reki

na pewno szukaja znaczy ja pewnosci nie mam ale wlasnie chcialem zobaczyc co to za firma i czy jest szansa na jakis fajny rozwoj mojej kierry bop mi na prawde na tym zalezy. mozecie mi powiedziec czego moge sie tutaj spodziewac. prosilbym o informacje a to bardzo mi pomoze. krewetka, moze razem zaczniemy pracowac ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Gold finance - Warszawa

• Jak się pracuje w Gold finance?

Zobacz opinie na temat firmy Gold finance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gold finance?

Gold finance
1.8/5 Na podstawie 24 ocen.

Gold finance