Opinie o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

devil

Na temat Adama mogę tylko jedno powiedzieć mistrz jest tylko jeden .

Person
@devil

W waleniu browarów miszcz

ban te ra

faldi mieszaj lopaotm ukrom.wiecej i wiecej.podziekuj za brak punktow na eurowizji.swiatek piatek lewandowski.mieszaj lopata .

k23

Ważną cechą każdego pracodawcy jest umiejętność budowania dobrych relacji pracowniczych w firmie – szczególnie teraz, kiedy wielu z nas zdążyło zatęsknić za realnymi kontaktami ze współpracownikami. Po pandemii integracja całego zespołu przeżywa swój ponowny rozkwit. Dla każdego dobrego szefa wspieranie pasji pracowników oraz pielęgnowanie przyjaźni między nimi powinno być ważne. Od tego w końcu zależy atmosfera w pracy. Czasami wystarczy prozaiczne spotkanie – z dala od komputerów, naglących terminów projektów i innych biurowych bolączek – by poukładać firmowe relacje.

Wiktoria
@k23

Powinieneś sobie zmienić nick na "dobra rada" czy coś w tym stylu, bo to brzmi budująco. ;) Myślisz, że ktoś się do tego ustosunkuje?

Interesuje mnie praca na stanowisku Specjalista ds. Eksportu. Czy 5000 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Haven

Konkurencja lepiej płaci nie warto tu pracować

soda
@Haven

Zależy czy mielisz najniższe krajową z nad godzinami. 4000 k. Zarobisz ale gościem będziesz w domu.. Tak ma być! Niska stawka za godzine pracy! Zapraszamy! (usunięte przez administratora) Dalaj!

Dralkon
@Haven

Nie chodzi tu o konkurencję. Chodzi o normalność ,szacunek do robotnika . SZACUNEK! Jesteśmy prawie rodziną. Znamy się, lubimy, czasem nawet poróżnimy się o głupoty. Warto robić sort na lepszych i gorszych?Czasem ,zwykły gest ,w postaci uniesionej ręki w akcie przywitania dużo znaczy.

novstres
@Dralkon

Na hale wchodzi p. inżynier Piotruś Pan .Czapki z głów robole! Kłaniać się w pas! A maszyna za maszyną same awarie. Ale uśmiech świnki morskiej bezcenny. Wart każdej ceny. Czy pomoże? Jak będzie się słodzić (usunięte przez administratora) temu arcy -cos tam to nic się tu nie zmieni.

ono
@novstres

Sztuczny uśmiech przyklejony na stałe do twarzy i psełdo troska?

falafel
@novstres

"Wielcy" Inżynierowie są zwykle skrajnymi indywidualistami.

nagus
@novstres

Jest jeden plus! po smarowaniu maszyn mniej smaru spada na detale!

Haha

Tyle to w tej firmie raczej nie zarobisz

Aplikowałeś do M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na stanowisko Pracownik działu zaopatrzenia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Cdelfin

Pupaki na sobotę się piszą będą zapitalać he he

Aleksandra
@Cdelfin

A sobota jest jakoś ekstra płatna? Czy normalna stawka godzinowa?

nirws

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski planuje podróż do Stanów Zjednoczonych .Planuje:) Jaki on piekny .

seti

Ukrainiec nie lubi Polaka ...chcę do Niemiec ale Niemiec go nie chcę

jagoda

Pracowałam z Ukraińcami. Niektórzy są ok, ale tak w większości to roszczeniowy naród. Szczególnie młodzi. I to nie tylko moje zdanie, ale też innych osób z innych branż. To wina przede wszystkim kierowników, szefów zmian i tej całej reszty na wyższych stanowiskach, bo to oni dają im ciche przyzwolenie na takie traktowanie 'Polaczków' - jak nas często nazywają.

NAFIKATOR

Juz nie bedzie misiu....bedze radz se sam. Majsa brak? Baba z jajami?

jeszua

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

lutek

Kooperacja z kierownictwem ?W tym balaganie? No kurna jakie to kierownictwo? Amatorszczyzna w czystym wydaniu,. Improwizacja za kilka tys.na /mc. No jak go stac to niech placi!

lutek

Do głównych obowiązków brygadzisty należy: delegowanie zadań robotnikom i ciągła kontrola w ich realizacji ;) pomoc pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac ;) ;) kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych- sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiostwa kooperacja z kierownictwem. Powodzenia !

lutek

Brygadzista zarządzając zespołem pracowników musi posiadać kompetencje miękkie - być skrupulatny i wykazywać się nie małym opanowaniem. Musi bardzo dobrze orientować się w przepisach BHP , jak i wykazywać się umiejętnościami obsługi komputera. Przydatne może okazać się zdolność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej. Niezbędne może być również prawo jazdy kat. B, ze względu na wykonywanie obowiązków służbowych nie tylko w zakładzie pracy, ale też w terenie. Zajmując powyższe stanowisko najlepiej jest posiadać wykształcenie średnie techniczne i doświadczenie w zarządzaniu zespołem.! Do cech, które powinien posiadać brygadzista możemy zaliczyć uczciwość!. Skrupulatność!, Asertywność a także duże zdolności interpersonalne. Są oni zatrudniani w zakładach pracy, które zajmują się produkcją różnych wyrobów .

lutek

Miesięczne wynagrodzenie całkowite na tym stanowisku wynosi 4 120 PLN brutto. Co drugi pracownik administracyjno - biurowy otrzymuje pensję od 3 500 PLN do 4 880 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych pracowników administracyjno - biurowych zarabia poniżej 3 500 PLN brutto. Na zarobki powyżej 4 880 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych pracowników administracyjno - biurowych.

lutek

Miesięczne wynagrodzenie całkowite na tym stanowisku wynosi 5 130 PLN brutto. Co drugi ustawiacz maszyn otrzymuje pensję od 4 320 PLN do 6 100 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych ustawiaczy maszyn zarabia poniżej 4 320 PLN brutto. Na zarobki powyżej 6 100 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych ustawiaczy maszyn.

lutek

Miesięczne wynagrodzenie całkowite na tym stanowisku wynosi 8 390 PLN brutto. Co drugi kierownik produkcji otrzymuje pensję od 6 410 PLN do 11 500 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych kierowników produkcji zarabia poniżej 6 410 PLN brutto. Na zarobki powyżej 11 500 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych kierowników produkcji.

lutek

Miesięczne wynagrodzenie całkowite na tym stanowisku wynosi 5 100 PLN brutto. Co drugi brygadzista (produkcja) otrzymuje pensję od 4 340 PLN do 6 080 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych brygadzistów (produkcja) zarabia poniżej 4 340 PLN brutto. Na zarobki powyżej 6 080 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych brygadzistów (produkcja).

proces myslowy

Fluoksetyna napedza sie maszyna.

terasin

Wszedł dzisiaj na halę,popatrzył trzecim okiem i pomyślał sobie...ile tu trutni które nie pełnią żadnych funkcji społecznych ! To tylko odbieracze i za to mam im płacić?

samsyng
@terasin

Kark niski ale obrót 360 stopni i te pory granatowe mniam. I ta pupcia napięta ja skorupy orzecha.

robotnik diabeł
@terasin

Nowi do pracy!? Tutaj? Zalecenia :twardy kręgosłup i kredyt na barach oraz papier o niepełnosprawnosci. Najważniejszy jest papier o grupie przyznanej. Nie bedą sie liczyć zalecenia lekarza. Papier się liczy.

lola
@samsyng

Ładny jest . Te szybkie kroki rajcują .I te piękne pośladki i buty szyte na miarę.

p.
@samsyng

Ben Affleck?

Moderma
@lola

Nogawki wpuszczone w w kalosze.

organ
@p.

raczej czasczowski v.0.1

Poolons

Czym się różni A dam od byłego dozorcy Mikloskiego? Wzrostem!

brekon
@Poolons

Niczym jeden i drugi casanowa

fryzjer
@brekon

Mc. klasky byl sexy ,owlosiona klata i ramiona jak u wilkolaka.Prawdziwy menias.

Zostaw merytoryczną opinię o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 124 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
2.8/5 Na podstawie 108 ocen.

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa