Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Lilia

Po prostu nie do wiary! Po kilku latach pracy dali mi wypowiedzenie bez powodu i nawet nie podziękowali. A podobno byłam im niezbędna. Wszystko wina walniętej nowej kierowniczki która umie tylko zwalniać ludzi bo się jej nie spodobali i zastępuje swoimi nowymi ludźmi z ulicy. Reszta firmy np. HR ma to gdzieś a nawet takie coś wspiera. Ludzie nie idźcie tam pracować jeśli szukacie stabilnej pracy na stałe. Kłamią jak z nut i pomiatają ludźmi a o rozwoju jakimkolwiek to już nie ma mowy. Jedyne co to tylko z dnia na dzień możecie zostać wyrzuceni. Szkoda zdrowia i nerwów.

Xxx

Ostrzegam przed tą firmą. Zmieniają z dnia na dzień pracownikom dni pracy, obecnie dział etykietowania i konfekcji dwa pierwsze piątki miesiąca ma wolne żeby później to odpracowywać w ostatnie soboty w miesiącu. Nie tak ustalane było to podczas zatrudnienia. Dyrektorzy robią co chcą, nikt nie liczy się ze zdaniem pracowników.

Sam sobie szefem
@Xxx

Opinia bardzo wyrazista. Jak dobrze, że kodeks pracy nie nakłada na obywateli przymusowych robót. Dzięki temu każdy sam może zdecydować o tym, gdzie się zatrudnia. Myślę, że obecni oraz przyszli pracownicy będą wdzięczni autorowi powyższego wpisu za to, że przy rezygnacji z tak niewolniczej pracy poinformował nieanonimowo swoich przełożonych o powodach, dla których był zmuszony zmienić pracodawcę. Polecam również otworzyć własną działalność. Tam nikt nikomu nic nie każe;) Pozdrawiam :) Sam sobie szefem ;)

HR
@Sam sobie szefem

Kodeks Pracy nakłada za to na pracodawcę szereg obowiązków, które tutaj nie są respektowane. Szacunek (słowo obce w tej organizacji) wymaga zgody pracownika na zmianę warunków, ustalonych podczas zatrudnienia, nie mówiąc już o zwykłej przyzwoitości pracodawcy (przyzwoitość też słowo obce, polecam słownik PWN). A kolega „sam sobie szefem” bo tak chciał, czy ta pseudo firma, pod płaszczykiem covid zmusiła go do przejścia na własną działalność, jak wielu innych?

Yyy

Dramat, zmieniają ludziom system pracy, nie patrząc na to czy ktoś uczy się na weekend lub podejmuje inną prace.

Fischer75

Witam Niestety moja opinia o tej firmie jest bardzo negatywna z racji tego, że firma nie dba o pracowników , nie daje możliwości rozwoju poza tym traktuje ludzi przedmiotowo co w mojej ocenie dyskwalifikuje ją całkowicie. Ocena pracowników zależy w dużej mierze od humorów Zarządu . Praca pod ciągłą presją i brak stabilizacji powoduje że pracownik nie jest pewny kolejnego dnia. Zarząd kompletnie nie radzi sobie z sytuacją ekonomiczną popełnia wiele błędów co w dużej mierze odbija się to na funkcjonowaniu firmy . Z perspektywy teraz widzę że to był błąd i tutaj mój apel do potencjalnych pracowników nie dajcie się zwieść ludziom ,którzy zajmują się rekrutacją naprawdę ta firma to jest gniot.

Aduś
@Fischer75

W samo sedno

xdx
@Fischer75

Sama prawda. Ta opinia stanowi wręcz idealne podsumowanie tego co się na prawdę tam dzieje. Dodam że traktują ludzi nie tylko przedmiotowo ale również jak śmieci i wbrew pozorom działania, które upośledzają funkcjonowanie firmy nie należą do błędów a wręcz są to celowe działania! Potrafią narobić do własnego gniazda. Okłamywać potrafią bez skrupułów raz powiedzą tak a za chwilę nie i do widzenia. Tam jak jesteś złym pracownikiem to wylatujesz lub zostajesz a jak jesteś dobrym pracownikiem to nie zostajesz i też wylatujesz tylko że po jakimś czasie. Zjawisko cenzury z ich strony panuje nie tylko na tym serwisie. Nie mówię że wszyscy ludzie są tam źli bo niektórzy są ok ale w najważniejszych strukturach ma miejsce niesamowite kolesiostwo i panują takie układy, które w przypadku gdy się ktoś wychyli broniąc swoich praw, potrafią się rozciągać swoimi działaniami nawet poza ich siedzibę i nie koniecznie działania te mają postać rozmowy. Wierzcie mi na słowo bo napisałem to zdrową ręką.

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xc

Czy ktoś może opowiedzieć jak wygląda praca w dziale technicznym? Utrzymanie ruchu itp. Czy zarobki są ok i czy jest praca zmianowa?

Witam, jestem pracownikiem od roku i jest fajnie, miło o najważniejsze stabilnie. Nie ma obawy czy jakiś znaków że mogą Cię zwolnić ot tak sobie jak w mojej poprzedniej firmie .

Zarząd
@Kasia

Dziękujemy za opinię. Będziemy się uśmiechać, rozmawiać, nie damy Ci żadnych znaków. Jesteśmy w tym najlepsi. Gdy nadejdzie Twój czas, przekroczysz bramę firmy bez żadnych obaw. Pozdrawiamy!

Ad
@Zarząd

Źle dobrana dawka, bierz po pół albo gadaj z kamieniami, one zrozumieją!

Bolo

Witam.. Jest ogłoszenie na kierownika produkcji... Może ktoś coś powiedzieć w tym temacie?

Kk180

Chciałabym ostrzec przed jedną Panią, która siedzi w biurze na H1 i podsłuchuje rozmowy kierowników a później wszystkim rozpowiada... Kto na co jest chory, albo kogo mają zamiar zwolnić... Ta Pani pewnie wie, że to o niej jest mowa i radzę zacząć interesować się swoim stanowiskiem pracy, bo prędzej czy później Pani też pójdzie do odstrzału... (zwolnienia). Chciałam dodać że jest Pani zwykłym pracownikiem, a wyjawianie koleżankom tajnych informacji nie jest na miejscu...

Norma
@Kk180

Nie od dziś wiadomo, że donoszenie, intrygi, knucie, kopanie dołków, wybijanie się na trupach sa w tej firmie na porządku dziennym. Jak nie wpisujesz się w powyższe to raczej długo nie popracujesz.

Kk180

Chciałabym ostrzec przed jedną Panią, która siedzi w biurze na H1 i podsłuchuje rozmowy kierowników a później wszystkim rozpowiada... Kto na co jest chory, albo kogo mają zamiar zwolnić... Ta Pani pewnie wie, że to o niej jest mowa i radzę zacząć interesować się swoim stanowiskiem pracy, bo prędzej czy później Pani też pójdzie do odstrzału... (zwolnienia). Chciałabym dodać, że Pani jest zwykłym pracownikiem, a plotkowanie i rozpowiadanie tajnych informacji może dla Pani się źle skończyć. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Zwykły człowiek

Żenada "solidny pracodawca", który nie szanuje ludzi ! Ciekawe kto i na jakiej podstawie wydał ten tytuł ??? (usunięte przez administratora) nie lubi jak ktoś ma inne zdanie (usunięte przez administratora) A na to wszystko pozwalają (usunięte przez administratora)HR, która powinna stać za ludźmi. Wstyd pracować w firmie, która człowieka i inne zdanie ma za nic.

@Obecny

Nawet jeśli się komuś podobało, to wyrzucacie ludzi często na bruk bez jakiegokolwiek ostrzeżenia i próby rozmowy. Znam już kilka takich osób. Najlepszą obroną jest atak, ale to normalne w Waszej firmie. Skoro taki z Was "solidny i uczciwy" pracodawca, to dlaczego, co chwile jakieś zdanie jest usuwane przez administratora ??? Prawda w oczy kole.

Kraska

Zadbane buty są zwieńczeniem eleganckiej stylizacji – choć stwierdzenie to może się wydawać oczywistością, to nie każdy przykłada odpowiednio dużo uwagi do właściwej pielęgnacji obuwia. W przypadku tego skórzanego, samo czyszczenie nie wystarcza – istotnym krokiem jest też pastowanie butów, które ma za zadanie odżywić materiał i przedłużyć ich żywotność. Jak się za to zabrać? Sprawdź w poniższym artykule.

Poinformowana
@Kraska

O co chodzi?

Pracuję w Silcare kilka ładnych lat i jest normalnie jak w pracy. Pensja na czas, urlop bez problemu. Pełna cywilizacja. Polecam

Krzysztof

Witam, jakie są zarobki na stanowisku specjalisty (lub adekwatnym) np w dziale logistyki lub jakości? 4000 na rękę na umowie o prace osiągalne? Różne rzeczy się słyszało, fajnie będzie jak będzie to opinia z pierwszej ręki

Aga
@Krzysztof

Akurat tych działów nie znam, ale pewnie zaczniesz od pensji minimalnej jak większość, bo powiedzą, ze musisz się dopiero wykazać. Nie spodziewaj się nie wiadomo czego. No ale niech może wypowiedzą się ci co coś wiedzą.

X
@Krzysztof

Ja dostałem najpierw 3500 a po okresie próbnym 1000 podwyżki. Od początku umowa o prace. Nie pisze działu bo mnie rozpoznają ;) Silcare polecam. Pracuje 7 - 15, dziesiątego kasa na koncie . W sumie to chyba moja najlepsza fucha.

Milena

W jakości najniższa krajowa. 200 zł brutto premi

Q
@Krzysztof

2200 na rękę, po 3 miesiącach podwyżka o 100 zł. Biurowiec.

Poinformowana
@Krzysztof

Specjaliści 5000 netto plus karta celów. Sprawdzone.

Basia
@Poinformowana

Hahahahah! To dopiero żart! 5000netto na swojej działalności gospodarczej więc odlicz wszystkie koszty, dobrze się ubezpiecz, bo możesz dostać auto na 8 letnich oponach, na których się nie jeździ tylko ślizga, i za wczasu zapisz się na terapię, bo głowę o beton rozbijesz! Sprawdzone!!!

Ad
@Basia

Co za bzdura z tymi oponami? Aut nawet nie ma ośmioletnich. Wszystkie z salonów. Pachnące

Potencjalny

Czy ktoś może napisać jak jest na kontroli jakości?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Jak wszędzie: 3 miesiące próbny, potem 9, 12 i 12 a potem na czas określony. Choć zdarza się też że umowy na czas nieokreslony są dawane szybciej.

Gosia

Po żadnym. Jak nadejdzie czas na umowę na czas nieokreślony to Silcare da Ci umowę zlecenie- taka polityka

@Gosia

Bzdura!!!

Bolo

Co Ty pleciesz? W normalnych firmach od pierwszego miesiąca masz normalną umowę, a nie że jak wszędzie ????

Obecny
@Gosia

Skąd tyle jadu i mijania się z prawdą, jakim cudem po umowie o pracę, umowa zlecenie, jest to nie zgodne z prawem i nie jest praktykowane. Jest to praca, nie miejsce relaksu więc są obowiązki. Raz przyjemnie, raz jak wszędzie gorzej... Pracuje 3lata i dużo się widziało, slyszalo... Jest dobrze, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ???? Ale tych pomyj które wylewacie, klamliwie nie rozumiem... Pozdrawiam

Czarna Wdowa
@Obecny

Niezgodne ? Jestem żywym przykładem na to że z umowy o pracę która kończyła mi się 31 marca zdegradowali mnie na umowę zlecenie - miesięczna !!!! (usunięte przez administratora) najgorsza jaka miałam w życiu zmarnowany tylko czas !!!

@Czarna Wdowa

Do ludzi broniących firmy - to że akurat tobie nie zmieniono umowy na zlecenie, ani cię nie zwolniono nie znaczy, że nikogo innego to nie spotkało. Może spójrzcie trochę dalej niż własne stanowisko.

hehe

No w sumie bzdura, bo wyrzucą Cię z pracy i tej umowy nie zobaczysz.

Czarna Wdowa
@Ania

@Ania przepracowałam w tej firmie 3 lata i uwierz mi widziałam jak traktują ludzi , i w końcu zwolniłam się sama ale zbyt późno , zmarnowany tylko czas i nerwy . Hipokryzja , goni hipokryzje. Umowy też nie dawane na czas bywało ze 10 dni robiłeś na czarno zanim podpisałeś następną umowę bo oni maja czas na wszystko wiec nie mam pojęcia za co ta nagroda ....

Umowa na czas nieokreślony ? Hahahah teraz jak pandemia to ich stała wymówka jedynie co Ci zaproponują to zlecenie bo w tym są mistrzami trzeba to przyznać :)

Mati657

Hahahah nikt nie odciął premii? Pracowałem 3 lata... Zdecydowanie za długo ???? dostałem 200 zł stażowego po czym mi to odebrali bo najniższa krajowa poszła w górę hahah i po 3 latach dalej za najniższa pracowałem...z umową tak samo miałem dostać na stałe pod koniec marca a dostałem miesięczną zleceniowke, najgorsza firma... Całe szczęście otworzyłem oczy i stamtąd uciekłem.

Najlepsza Firma w tym regionie. Wszystko jest tak jak być powinno. Dużo pozytywów.

Xxx

Szef to złotówa liczy każdy grosz. Nowe mercedesy są a pieniędzy dla pracowników jak nie było tak nie ma. Nowi dyrektorzy, którzy nic nie zmieniają w firmie... a raczej oni zmieniani są co kilka miesięcy.

Czy Silcare Sp. z o. o. sp. k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Tak. Poza tym standard, że na urlopie pracownicy są w stałym kontakcie z firmą. Jest to tak powszechne, że normalne zachowanie na urlopie jest traktowane jak brak zaangażowania.

Urlopy?

Oczywiście nie ma możliwości, żeby NIE PRACOWAĆ w czasie urlopu, bo bycie pod telefonem od rana do nocy i wypełnianie obowiązków codziennych to JEST PRACA.

A

Widziałam tam też ludzi pracujących z domu na zwolnieniu lekarskim.

Basia
@Urlopy?

To dają tam telefony? w mojej poprzedniej pracy nie dawali ..a jakie dają telefony? samsungii ?

@Basia

Jedyne co mogą Ci dać to wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym.

Ktos
@A

Za cos takiego mozna isc do sadu pracy i z gory proces wygrany. A teraz pracodawca musi szanowac pracownika bo jest ich malo. W razie w niech ktos od razu pisze pozew

Ktos

Zawsze pozostaje sąd. Nie zrozumiem żalu przeciez sa do tego odpowoednie instytucje. Na serio

Nawet na urlopie macierzyńskim
@Urlopy?

Widać jak na dłoni na skype (bo tu przecieżdarkowe i ogólnodostępne programy się używa- taki profesjonalizm), że na urlopie macierzyńskim mamusie się udzielają... Straszny żal was ludzie jako matki, żony, szanujący się ludzie, zwyczajnie... I to dla kogo? Dla głównych kaięgowych, ktore dorwały stołka czy dla magistrów turystyki, które o zarządzaniu kapitałem ludzkim gdzieś przeczytały? Współczuję...

Kruki kraczą

Obecnie zarządzają osoby bez większych kompetencji, ważne, że wpływają pieniążki co miesiąc i to nie małe dla nich, w innych firmach nastąpiłaby szybka weryfikacja ich umiejętności na tle innych, jednak w tej firmie nie ma takiego tła, liczy się posłusznosc wobec przełożonych, miejmy nadzieję że ten okres szybko minie i ludzie przejrzą na oczy

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.