Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

:) 2015-02-12 18:24:19
Firma jak firma, ja tam pracowałem i muszę przyznać że faktycznie że ciśnienie na sprzedaż jest, bo z czego mają być wypłacane pensje ? To że jest obowiązkowa dosprzedaż mówią na szkoleniu, (usunięte prze administratora) cóż można iść do marketu za 5zł. Przerwy ? 50min na zmianę, więc nie wiem kto nie może iść na siku. Oceniać firmy jako takiej nie będę, praca dużo mnie nauczyła , szczególnie jeśli chodzi o obsługę klienta. Tyle..
pracująca 2015-02-13 16:32:30
no cóż... ile osób, tyle opinii... pracuję w firmie od dwóch lat i może co niektórych to zdziwi, ale... jestem zadowolona. jasne, zawsze komuś coś nie będzie odpowiadało, każdy będzie się skarżył, bo inni mają lepiej... nie będę się wypowiadała o stanowiskach produkcyjnych, magazynowych itd. choć uważam (znając sytuację), że nie wszystko o czym mówią poprzednicy jest prawdą. kurcze, nikt Was tam na siłę nie trzyma. Jeśli tak Wam źle to po prostu zmieńcie pracę! czy ktoś jest w stanie przytoczyć nazwę firmy produkcyjnej, która nie jest nastawiona na sprzedaż, co za tym idzie głównym celem pracowników takowa sprzedaż właśnie nie jest? ciśnienie jest wszędzie, więc to raczej nikogo nie powinno dziwić! oczywiście jest to ściśle powiązane z premiami (mam tu na myśli działy handlowe)... są wyniki, jest premia! co w tym dziwnego, albo niezrozumiałego? osobiście mogę powiedzieć, że wszystkie kwestie finansowe, które były poruszone na rozmowie kwalifikacyjnej to nie bzdury wyssane z palca. jeśli robisz swoje, dostajesz za to pieniądze! kto na jaką umowę się zgadzał to już jego indywidualna sprawa! podsumowując.... niech każdy uderzy się w pierś i obiektywnie powie, czy ta firma naprawdę zasługuje na takie komentarze. moim zdaniem niekoniecznie... dziękuję za uwagę.
byla pracownica 2015-02-13 18:20:09
Witam,

pracowałam w firmie przez kilka misiecy, firma jak kazda inna,praca to nie zabawa i wymagania są, nie podobało mi się wiec odeszłam ale zal mi tych wszystkich zawistników

zle ci? kierownik ci nie odpowiada? szef ci nie odpowiada? wynagrodzenie ci nie odpowiada? zakres obowiazkow ci nie odpowiada?

TO ODEJDZ i znajdz sobie prace która spełni twoje oczekiwania i pozwoli ci się rozwijać, zamiast narzekac i pluc jadem,

a jak chcemy zyc według swoich zasad, systemu, być sobie samemu szefem to otwierajmy takie same "kołchozy" jak te niby silcare:)

powodzenia wszystkim
Import 2015-02-14 22:07:26
My mamy najlepiej!!! Nie mamy kierownika mamy wspaniała i wyrozumiałą dyrektor która zawsze stanie za nami!!! Na nasz dział nikt nie narzeka. Pamiętajcie % od % itd
KON 2015-02-16 18:44:20
Dzieki za słowa uznania "JOL" nie tylko IT jest najlepsze. Najlepsze bo małe. Ale są tez inne fajne działy w tej firmie i każdy jest inny. Dane mi jest pracowac blisko wielu z nich. Każdy jest specyficzny i każdy ma swoje wymagania. Ważne by trafić tam gdzie będziesz sie realizował. Wtedy jest duzo prościej i nie trzeba na nikogo narzekać ze cokolwiek jest wymagający :)
Employeee 2015-02-19 08:11:05
To może i ja się wypowiem z punktu widzenia pracownika biurowego, gdyż pracowałam w kilku działach. Jeśli traficie do importu/administracji do p. Sylwii-super!Chyba jedyny przełożony na właściwym miejscu.Daje szansę, mówi konkretnie czego oczekuje i czego wymaga.Na innych działach się z tym nie spotkałam,ciagłe niedomówienia, półsłówka i brak współpracy. W dziale księgowości należy pamiętać, aby być perfekcyjnym do bólu, gdyż"szkoda czasu i pieniędzy firmy" :)
czlek 2015-02-21 18:35:06
Drogi rozesmiany....
Jak zona cie opierdziela ze za malo zarabiasz....a szef nie płaci za nierobstwo to weź się do roboty!!!!!
x 2015-02-24 18:50:15
Jest kilka prawd ....ilu ludzi tyle wersji.
Jakby było tak źle to te wszystkie pracownice nie wracalyby do nas...
Jak odchodziły to się zarzekaly ze nie wrócą...firma be...ale dziś wracają i juz nie narzekają..
Drogi rozesmiany wiec...odejdz i popracuj gdzieś indziej i wróć jak one
kac 2015-04-24 20:27:39
W tej firmie bardzo zła karma, a to nie wóży nic dobrego na przyszłość.
K2C 2015-04-26 08:52:11
Czepiasz sie. Złej karmy nie ma. Karmę sie buduje. A kto ja buduje? Weźmy od gory. Renata - zero złej karmy. Teraz cos wyprodukujemy. Mariusz - zero złej karmy. Teraz to rozlejmy. Marlena - zero złej karmy. Teraz zmagazynujmy. Piotr - zero złej karmy. Teraz nadamy obrazki - Beata - zero złej karmy. Teraz mamy wyprodukowane i po konfekcji i spakowane. Trzeba sprzedać by na wypłatę było. Handel. Ostro ale to jest biznes. By wyżej wymienieni zarobili - trzeba ten towar pchnąć. Pchają za wszelka cenę. Klient kupił. Teraz trzeba to rozliczyć - tu wchodzi ksiegowosc. Tez ostro, ale klientów masa - trzeba ich pilnować by płacili, trzeba byc fair wobec kraju z podatkami. Musi tam byc ostra jazda bo inaczej ani handel a tym bardziej produkcja - nie bedą mieli na wypłaty. Karmę budujemy, nie wszyscy współpracują by pozbyć sie problemu. Moze tu sie doszukujesz złej karmy. To wielka, skomplikowana maszyna. Każdy trybik jest ważny. Zarówno ten który windykuje płatność jak i ten, który towar zawinął w sreberko. Jesli jakis trybik nie działa - to sie go wymienia - dla dobra pozostałych. Morale są jakie są, ludzie sie starają by były większe, by wszyscy byli zadowoleni. W MIARĘ MOŻLIWOŚCI. Nie przeceniaj zatem możliwości a postaraj sie zrozumieć wszystkich. Każdy jest ważny.
PS 2015-04-26 08:56:41
Nie wspomniałam o rzeszy ludzi, technologow, testerów, kontroli jakości. Oni tez na te nasze wypłaty pracują.
xyz 2015-06-05 12:11:39
mam pytanie dotyczące firmy Silcare. Ostatnio często na olx pojawia się ogłoszenie o stanowisku bhp i ppoz. Czy ktoś może mi powiedzieć co się tam dzieje, że behapowcy tak szybko odchodzą? z góry dziękuję za odpowiedz.
Aniela 2015-11-11 15:08:51
Firma jako jedna z niewielu w Gorzowie daje możliwość rozwoju. Ktoś kto pracuje na produkcji z wykształceniem średnim nie powinien oczekiwać, że w ciągu roku zostanie managerem. Bądźmy realistami. Pracowałam za granicą i u kilku pracodawców w Polsce i powiem Wam, że WSZĘDZIE pracodawcy kombinują żeby płacić mniejsze składki (pamiętajmy, że gdy my dostajemy do ręki 1800zł pracodawca tak naprawdę płaci 2500). Nigdzie idealnie nie jest. A zawsze znajdą się tacy, którzy będą narzekać, nawet na to, ze im się nudzi w pracy, a przecież złota zasada pracownika mówi, żeby chociaż udawać, że się pracuje. Tak naprawdę warunki pracy w Silcare nie są złe, o wiele gorsza jest atmosfera, którą budują sami pracownicy, bo niestety jest tam pełno osób, które zachowują się jakby miały zabić za 5zł (co ma miejsce także w innych firmach). Najwięcej jednak zależy od zajmowanego stanowiska, bo trudno uogólniać skoro są tam pracownicy produkcji i handlowcy, którzy potrafią wyciągnąć kilka tysięcy. Mimo wszystko na produkcji jest tam lepiej niż w TPV lub Faurecii, a handel uzależniony jest, jak wszędzie, od wyników sprzedaży. Warto się zastanowić, czy zależy nam na rozwoju i skłonni jesteśmy się dokształcać itd. czy po prostu chcemy odbębnić te 8 godzin pracy i mieć wszystko w tyle. W jednym i drugim przypadku Silcare daje takie możliwości.
cv 2016-01-28 11:26:13
Ile tam płacą operatorom wózków widłowych .Jest chociaż 1500,1600 zł. na ręke.
cv 2016-01-28 14:34:03
aha chciałem się jeszcze spytać ile jest zmian i ile sobót pracujecie.
Ania 2016-02-15 12:59:36
Witam serdecznie czy ktoś z Państwa pracował przy etykietowania kosmetyków czy jest to praca 1 zmianowa czy dwu ?
Internetowy 2016-02-15 15:31:31
Na początku pewnie nie, musisz zakreślać wszystko na papierze i losowo ktoś z działu wpisuje to w komputer, nim nie okaże się czy dobrze komputerem się posługujesz, żebyś nic nie zepsuł.
joy 2016-02-19 00:25:41
Nie wiecie gdzie w Gorzowie dobrze płacą za opierdalanie? Myślałem o tpv albo biedronce . Trafiłem na silcare ale jak dużo kamer to chyba nie da rady ? Pomóżcie bo nie wiem czy składać cv.
Julka 2016-03-02 13:17:49
Do Ani- praca na etykietowaniu czy tez na rozlewaniu żeli i lakierow jest dwuzmianowa.
ewa 2016-03-18 21:54:07
proszę o info na temat etykietowania
zosia 2016-03-23 11:21:29
Witam, a jak wygląda sprawa z handlowcami ? Atmosfera, praca i płaca ?
alutka 2016-04-03 00:06:52
Jeśli chodzi o etykietowanie to bardzo spokojna praca wymagająca zdolności manualnych w systemie dwu zmianowym z 1 pracującą sobotą miesięcznie, miła atmosfera, początkowo najniższa krajowa, później dochodzi premia i obecnością,pensja zawsze na czas. Obecnie w firmie wiele się zmieniło są świąteczne paczki (nie kosmetyki) wszystko idzie ku lepszemu. Jeśli ktoś chce pracować to na pewno będzie zadowolony. NIE MA PRZEDZIAŁU WIEKOWEGO. Pracuję tam od kilku miesięcy i jestem zadowolona.
spec. ds. personalnych 2016-05-04 10:22:46
Witam, czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Silcare? Interesuje mnie stanowisko: spec. ds. personalnych? Jaka atmosfera, płaca i możliwe szkolenia?
Z góry dziękuję :-)
Krag 2016-05-04 18:13:43
Wydaje mi się że najlepiej wysłać Cv i umówić się na rozmowę. Ogólnie w firmie panuje fajna atmosfera, większość osób jest miła i pomocna. Polecam .
Nata 2016-05-09 11:40:05
Czy firma szybko odpowiada na cv?
ads 2016-06-23 19:35:09
Co tam się musi dziać,że codziennie oferty pracy dodają.
olos 2016-07-08 19:59:16
Jak to nie , jak widać ich oferty np na Lento codziennie. I ciagle na te same stanowiska.
bvm 2016-07-14 12:57:22
@ e nie sądzisz że to dośc dziwne że do takiej pracy magazynowej potrzebują kobiet? Raczej to prace typowo męskie, gdzie trzeba siły fizycznej, to raczej domena mężczyzn
Aska 2016-07-15 06:49:35
Może kobiety bardziej się orientują w pracy przy kosmetykach i może wcale nie jest tak ciężko?
Ania 2016-07-15 07:03:14
A ja wam powiem, że pracowałam w Bamie- akord- masakra wszystko na czas, w Tpv też nie lepiej -traktują człowieka jak smiecia- a od jakiegoś czasu pracuje w Silcare i sobie chwale - praca fajna na dwie zmiany w soboty mozna dorobić jak kto chce. Na dni gorzowa dostaliśmy bony na lody dla dzieci, na piwko dla dorosłych i ok. Mnie się podoba
piter 2016-07-28 10:03:03
A ja jestem ciekaw jak wyglada praca przy etykietowaniu.Czy jest to praca na akord,w pozycji stojacej?siedzacej?Ile zmian i w jakich godzinach?Ktos odpowie?Bylbym bardzo wdzieczny.
dqf 2016-08-10 17:29:02
Przecież oni codziennie dodają oferty pracy, tak widać dobrze się tam dzieje
Zik 2016-08-10 19:25:27
A ja jestem ciekawy czy wszystko tutaj w porządku?
Anka 2016-08-12 06:00:52
Z tego co widzę firma się rozwija, stale coś remontują, szykują nowe hale to i pracowników będą potrzebować. Pewnie stąd te ogłoszenia. Mi praca się podoba nie narzekam na magazynie czysto ciepło godziny też ok.
endi 2016-08-30 14:06:19
jako widlakowy bede miec tam ta przyslowiowa dwojke conajmniej ? nie wiem czy wgl sie ruszac na rozmowe.
Abc 2016-08-30 20:10:02
Myśle że najlepiej będzie jak wyślesz swoje CV i wybierzesz się na rozmowę, takie info na forum to sam wiesz. Najlepiej sprawdzić osobiście.
Monia 2016-09-02 10:50:35
W swoim anosie dot spec. ds marketingu na koncu zawarta jest informacja cyt. "Prosimy o wysyłanie Cv zgodnie ze swoimi kwalifikacjami lub doświadczeniem stanowiska, ponieważ w przeciwnym razie będą one Państwu przydzielane losowo".
Dziwne, nieympatyczne, budzące wątpliwości w kwestiach relacji.
sdsds 2016-09-05 12:10:53
to nie jest praca na akord, skąd takie informacje?
Marakuje 2016-09-10 09:29:48
Tak jest - wołają na rozmowę na stanowisko, na które mogłeś zupełnie nie startować
Per 2016-09-11 09:22:52
Ale to może i dobrze-może się okazać że będziesz się mogła wykazać również na innym stanowisku a sama o tym nie wiesz i sama byś się nie zdecydowała.
Lol 2016-09-19 11:16:18
Chyba brutto lol
Milia 2016-10-11 12:16:34
Ja wiem, że na sprzedaży dostaje się 1500 netto, można zarobić więcej, ale dopiero gdy zbuduje się duzą bazę klientów, a to trwa ponoć od 7 do 10 miesięcy, czyli 1500 zeta przez prawie rok pisania i dzwonienia po ang/niem. to raczej nie za dobra oferta. Co o tym sądzicie?
zdunek 2016-10-18 16:44:41
Czy ktoś wie - firma jakiś czas temu szukała specjalisty do spraw marketingu. Czy to nadal będzie aktualne?
Monia 2016-11-07 17:22:29
Znowu szukają spec. ds. marketingu?!
03.11.2016. Wcześniej we wrześniu, sierpniu, lipcu etc.
Co za żenująca firma!
M.m. 2016-11-08 05:52:02
Monia- z tego co wiem firma się cały czas rozwija, wprowadzają nowe produkty więc to chyba normalne że potrzebują też ludzi do pracy. Ja pracuję tu co prawda od niedawna ale nie zauważyłam nic nie normalnego złóż cv i przekonaj się sama.
Jula 2016-11-08 12:52:28
Sp, do spraw sprzedazy dostaje 1500? To sprawdzone info?
weq 2016-11-09 20:11:32
Ta ciągle slyszę te śpiewki, nawet TPV nie szuka tak często pracowników jak oni.
Magda 2016-11-15 13:52:17
witam, czy jest któś kto dojeżdza w kierunku Kostrzyna?
Magda 2016-11-15 15:08:23
Witam, czy dojeżdza ktos ze strony kostrzyna ?
MIEDZIU 2016-11-20 10:56:05
ja nie narzekam ! praca jest spokojna !
Zostaw swoją opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silcare Sp. z o. o. sp. k.