Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Na samym wejściu do biura widać przepych, Wersal i opływ bogactwa. Pani która prowadzi rekrutację również dama jak z bajki o królewnie. Ale gdy przedstawiła zarobki to śmiech na sali 2300 na rękę mam pytanie wy szukacie pracownika czy (usunięte przez administratora) Sami mają ciepłą i wygodną posadkę o zarobkach pracujących w biurze nie wspomnę zapewne krzywdy nie dadzą sobie zrobić. Ludzie ocknijcie się bo w niedługim czasie będziecie rzeczywiście pracować (usunięte przez administratora). Osobiście nie polecam nikomu tej firmy.

Kim jest ta śliczna mała blondyneczka z krótkimi włosami chyba z finansów? Jak ma na imię? Dajcie znać pls.

Talenty

Wczorajsze szkolenie z komunikacji to moim zdaniem porażka. To ma być akademia talentów? Co to miało do naszych realiów? Komu to miało i w czym pomóc. Jeszcze kazali jakąś lojalkę podpisywać. No ale czego się spodziewać, jaka firma - takie szkolenia.

@Talenty

Dziękujemy za Twoją opinię. Jako organizatorzy projektu jesteśmy otwarci na każdą konstruktywną krytykę. Szkolenie zostało zorganizowane w ramach inauguracji Akademii Talentów i miało na celu zintegrowanie grupy. Prowadzone było przez wieloletnią i doświadczoną Trenerkę w obszarze komunikacji, konfliktu i mediacji. Trenerka oceniła współpracę z grupą bardzo dobrze. Jeśli chodzi o regulamin uczestnictwa w Akademii, jego podpisanie podobnie jak udział w projekcie są dobrowolne.

Prawdawyjdzie

Firma jest super, fajna atmosfera i wesoły zawsze przełożony. Najbardziej pomocna jest Pani z kadr, zawsze pomaga ludziom w potrzebie.

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Komentarze możecie usuwać, opinii o firmie nie zmienicie.

Jakis

Noniby firma nie najlepsza, ale są też dobre stanowiska gdzie można zdobywać doświadczenia. Mało, która firma w Gorzowie ma taki szeroki zakres działania

kalina

Pracowałam kilka lat. Dorobili się wykorzystując bezczelnie ludzi w latach, gdy był "rynek pracodowców". Potem już tak łatwo nie bylo, ale dzięki pandemii nadeszły kolejne złote czasy wyzysku. Ostrzegam! Omijajcie chyba, że nie macie do siebei szacunku...

Paulina

Czy w Silcare można starać się o pracę na jedną zmianę?

@Paulina

Na wyspach w Galeriach Handlowych pracuje się po 12 h czyli cały dzień dwa dni a potem dwa dni wolnego, jeśli chodzi o drogerie poza Galeriami są to zazwyczaj godziny 10-18 .

P
@Paulina

W biurowcu jest tylko jedna zmiana.

@P

W jakich godzinach?

@Paulina

To zależy od działu, stanowiska itd. Można zaczynać o 6:00, 7:00, 8:00 rano...

M.
@Gość

Z tego co wiem to można samodzielnie ustalać grafik, tak jak pasuje obsłudze wyspy. Nie ma narzuconych systemów zmianowych . Co jest super, bo zawsze można prywatne sprawy załatwić. Oczywiście jak dobrze doagdujesz się z koleżanką z obsady????

@Ania

Dziękuję. A czy orientuje sie pani jak sie tam dostać wogole do pracy? Liczyć na szczęście? Wysłałam cv zaniosłam tez osobiście i nic ????

Szukam
@Paulina

Czy warto aplikować do działu sprzedaży exportowej? Szukają z językiem rumuńskim. Ile płacą?

@Szukam

Płacą minimalną krajową na początku. Z tego co pamiętam, to jak wyrobi się samemu sprzedaż powyżej 100 tysięcy miesiecznie, to chyba dopiero zarobki stopniowo rosną. Byłam tam na rozmowie kilka lat temu. Nie wiem jak jest teraz.

Ninka

Ja pracuje na konfekcja. Nalewamy produkty. Praca łatwa. W określonych godzinach. Wypłata na czas. Ja tam nic więcej nie potrzebuję.

Tyśka

Bez doświadczenia, zaraz po studiach i dali mi szansę. Na wcześniejszych rozmowach w innych firmach widziałam te dziwne miny i pytania np. dlaczego nie podjęłam żadnej pracy podczas studiów bo przecież można się uczyć i pracować. I pracuje już ponad rok i nie spieszy mi się do zmiany pracy.

Kuba

Witam, pytanie do spejcalistów pracujących w firmie. Czy w Silcare osoby na stanowiskach typu specjalista/inżynier da się zarobić 5000 na rękę tak jak w większości gorzowskich korpo? Pozdr

Dziewczyna
@Kuba

Pracowałam tam jako specjalista, miałam 2,5k na rękę i żadnych perspektyw na podwyżkę, dlatego zrezygnowałam.

Obecna i stała

Pracuję tutaj już długo. Przezyłam róznych dyrektorów i kierowników. Praca jak kazda inna. Przychodzi sz na 8 do 16 czas szybko leci. Wypłata jest zawsze. Czasem kierowniczka sypnie premią. Dla dzieciaków mam czas popołudniami i w wolną sobotę, niedzielę. Nikt mi tu krzywdy nie robi. Jak czytam niektóre komentarze to za g low e się łapię. Tyle hejtu i nienawiści. Po każdym komentarzu wszyscy w biurze się nakręcają i jest powód do plot. Słów brak

Mariuszek
@Obecna i stała

Naprawdę takie kocopoły wypisywać? Pani naprawdę chce zaklinać rzeczywistość na tym forum, takie teksty nie poprawią reputacji firmy. Za najniższą krajową taki luz niby???

cv

aha chciałem się jeszcze spytać ile jest zmian i ile sobót pracujecie.

baja
@cv

to różnie bywa chyba w zależności od stanowiska z tymi zmianami. Zresztą mnie interesowało stanowisko specjalisty ds sprzedaży interentowej a tam są inne problemy...

Online
@baja

Jak się ma sklep internetowy? Szukają kierownika?

acca

A na olx znów ogłoszenie do księgowości... ostatnio była samodzielna księgowa, teraz specjalista ds. kosztów. Czy ktoś może powiedzieć na jakie wynagrodzenie można liczyć na start jako specjalista ksiegowosci ds kosztów majac ponadr rok doswiadczenia w ksiegowości? Czy jest dobra atmosfera i czego mozna sie spodziewac na rozmowie rekrutacyjnej?

@acca

jest fajna atmosfera, dziewczyny zgrane, jest dużo pracy szczególnie przed vat, mamy szkolenia, finansują nam studia podyplomowe, kto chce pracuje do 15, komu pasuje to do 16, generalnie polecam

acca
@pracownik

O, to już brzmi fajnie . A coś na temat wynagrodzeń możesz powiedzieć ? Czy są jakieś premie?

@acca

w ubiegłym roku była bilansówka. są premie za innowacyjność jak się coś wdroży

Super

Ewelina
@pracownik

A czy za tę dodatkową godzinę (do 16) jest dodatkowa stawka? :D I jak często w Silcare organizowane są pracownikom szkolenia? Oraz jakie? Dotyczą nowości wprowadzanych do firmy czy są różnorodne?

@Ewelina

w księgowości są co kwartał szkolenia ze zmian w przepisach podatkowych oraz szkolenia księgowe np. z rozliczania kosztów. przed Covid były cykle szkoleń z Excela. Oprócz tego w firmie jest sporo szkoleń np. z zarządzania projektami, komunikacji itd. na które można się zapisać. Co do godzin pracy, w księgowości wybieramy sobie sami, czy chcemy pracować od 6 do 14 albo od 7 do 15 albo od 8 do 16. najwięcej osób pracuje od 7 do 15.

@Ewelina

Jeśli szukasz nowych wyzwań to firma nie jest dla cb. Nowości jak nie ma tak nie będzie. W firmie jak to się mówi jest ciągłe cięcie kosztów. Szkolenia to tylko wewnętrzne, które nic nie woszą ze względu na ich tematy...

Jocka
@acca

Wcale się nie dziwie ze ciągle tam szukają do kadr. Poprzednie pracownice w moim czasie pracy nie potrafiły wypełnić prawidłowo zaświadczenia o dochodach.

K
@pracownik

Bilansówką jest 13 pensja, a tu była tylko jedna podzielona na wszystkich w dziale...

Pracowniczka
@acca

Wróciła do nas super księgowa która jest dużym wsparciem i siłą spokoju. :)

Wlodia

Punkt do 15:00 i ani minutki dłużej

Kakałko
@Wlodia

Bo każdy ma wylane na tę firmę oraz szefa i szefową bo tak się każą nazywać.

Księgowa
@acca

W jakich godzinach pracują księgowe?

@Księgowa

Najczęściej 7-15. Komu odpowiada może zaczynać o 6 albo o 8. Pod tym względem jest elastycznie. Wychodzi się z pracy punkt 15. Nie ma siedzenia po godzinach

Ala

Jakie są opinie jeśli chodzi o pracę w dziale drogeri?? Jak atmosfera?? Rozwój?? Obecnie jest sporo ogłoszeń

@Ala

porazka, nie polecam

Boo
@były pracownik

Tutaj raczej się nie dowiesz, bo opinie już są skrupulatnie usuwane ;) Więc możesz się domyślić

obecny pracownik
@Ala

ja pracuję w innym dziale, niż drogerie. według mnie w drogeriach jest bardzo fajnie, praca ciekawa, są fajne zawsze uśmiechnięte osoby, obszar bardzo ważny dla właścicieli firmy, polecam.

K
@były pracownik

Zlecenie i najniższa krajowa ????

Kk
@K

Oczywiście że tak, z tego co wiem za dużo się nie zmieniło. Ja bardzo dobrze wspominam prace do czasu pandemii... Nie pozdrawiam :)

Karła
@K

Wcześniej były zlecenia przedłużane co miesiąc . Wiedz jedno nie zarobisz i nie dorobisz się w tej firmie a wręcz przeciwnie będziesz robić milion rzeczy na zleceniu i najniższej krajowej a i tak nie będą zadowoleni .

Duże zmiany :)
@Karła

Zlecienia mają tylko ci ktorzy chcą. Poza tym już drugi rok mamy wolną Wigilię :) i karpiowe. Dla mnie nasza firma jest z każdym rokiem coraz fajniejsza. Polecam!

były
@Duże zmiany :)

hmm.. ja nie miałem rok temu żadnego karpiowego...

@obecny pracownik

Ty chyba nie jesteś świadoma tego co piszesz , serio …

@Duże zmiany :)

Bo nie pracowałaś w porządnej firmie i nie wiesz co to jest porządna firma

@Karła

Dokładnie święta prawda niezależnie jak będziesz się starać będzie zawsze mało za te ochłapy które dają

Niko
@Duże zmiany :)

Ale jakie karpiowe ? Paczkę słodyczy ? Bo ja nigdy prócz słodyczy nie dostałam haha śmiech na sali

Joana

No to nasz marketing teraz dostanie kopa. DOSŁOWNIE!

Mery
@Joana

O co chodzi?

Zwykły człowiek

Odkąd kilka lat temu została zatrudniona pani (tak, specjalnie małą literą) księgowa, mianowana na "dyrektora" w firmie szczególnie dało się odczuć totalny brak szacunku do ludzi ! Owa Pani uważa się za wszechwiedzącą i co najbardziej smutne ma w tym poparcie zarządu i koleżanki z działu kadr, która powinna bronić ludzi. W tej firmie stosuje się straszny (usunięte przez administratora) i dziwię się ludziom tam pracującym, że nic z tym nie zrobią.... Ci, którzy nie szanują pracowników (szczególnie w.w Pani) powinni uważać, aby sami kiedyś nie zostali tak potraktowani. Pracę może stracić każdy, ale sumienia się tak łatwo nie oczyści.

Były
@Zwykły człowiek

Szacunek to ostatnia rzecz którą można tam zastać.

Obecny
@Były

To nie jest prawda. Nie można uogólniać. Wiele osób ma tutaj bardzo dobrą pracę. Atmosferę tworzą ludzie, czyli my. Pozdrawiam.

były
@Obecny

Oczywiście, atmosferę tworzą ludzie. Mowa była natomiast o szacunku. Traktowanie pracownika w sposób upokarzający nie tworzy ani atmosfery ani szacunku.

Pufcia
@były

A jak z pracą na wyspie?

Szukam

Czy Silcare dofinansowuje karty multisport ?

Kamczyk
@Szukam

Nie, brak jakiegokolwiek socjalu czy innych udogodnień

Fakt :)
@Szukam

Silcare proponuje karty multisport na preferencyjnych warunkach i nie ma podobno chętnych. Za to dofinansowuje studia podyplomowe. Wiele osób w ten sposób podniosło swoje kwalifikacje. Jak w każdej firmie są plusy i minusy.

pracująca

no cóż... ile osób, tyle opinii... pracuję w firmie od dwóch lat i może co niektórych to zdziwi, ale... jestem zadowolona. jasne, zawsze komuś coś nie będzie odpowiadało, każdy będzie się skarżył, bo inni mają lepiej... nie będę się wypowiadała o stanowiskach produkcyjnych, magazynowych itd. choć uważam (znając sytuację), że nie wszystko o czym mówią poprzednicy jest prawdą. kurcze, nikt Was tam na siłę nie trzyma. Jeśli tak Wam źle to po prostu zmieńcie pracę! czy ktoś jest w stanie przytoczyć nazwę firmy produkcyjnej, która nie jest nastawiona na sprzedaż, co za tym idzie głównym celem pracowników takowa sprzedaż właśnie nie jest? ciśnienie jest wszędzie, więc to raczej nikogo nie powinno dziwić! oczywiście jest to ściśle powiązane z premiami (mam tu na myśli działy handlowe)... są wyniki, jest premia! co w tym dziwnego, albo niezrozumiałego? osobiście mogę powiedzieć, że wszystkie kwestie finansowe, które były poruszone na rozmowie kwalifikacyjnej to nie bzdury wyssane z palca. jeśli robisz swoje, dostajesz za to pieniądze! kto na jaką umowę się zgadzał to już jego indywidualna sprawa! podsumowując.... niech każdy uderzy się w pierś i obiektywnie powie, czy ta firma naprawdę zasługuje na takie komentarze. moim zdaniem niekoniecznie... dziękuję za uwagę.

P.K
@pracująca

Mówisz to zapewne z pozycji osoby albo zatrudnionej na stanowisku kierowniczym albo pracujesz w biurowcu. Jeżeli twierdzisz że ci którzy są na dole wymyślają może sama zejdziesz i popracujesz 2-3 miesiące na najniższych stanowiskach. Wtedy będziesz wiedziała co niedomaga w firmie. Nie twierdzę że w biurowcu się obijają, jednak to natych najniższych szczeblach jest wiele niedociągnięć, niedomówień, każdy mówi inaczej i często ludzie nie wiedzą co mają robić albo kogo słuchać. Przejdź się na magazynie opakowań pustych i zobacz na stan wózków (20 lat), posadzki można sobie nogę skręcić, miejsca do ładowania baterii wózków widłowych jest ono niezgodne z prawem pracy. Magazyn nieprzerwany jak napisał ktoś wyżej. Mówię z punktu magazynu bo tylko tam pracowałem

@P.K

Trudno porównywać rok 2015 do 2021.

Niedoszły (na szczęście)

Jeśli ktoś zastanawia sie czy aplikować to odradzam. Nie mają szacunku do kandydatów. Ktoś bierze urlop w pracy, jedzie 300 km, oni bezczelnie kłamią ze dadzą znać (nawet przy negatywnej odpowiedzi) i potem cisza. Tak się nie robi. Firma mała, laboratorium to jakaś klitka bez okien. Wszyscy noszą głowę jakby byli niewiadomo kim a prawd jest taka, ze te byle jakie tanie kosmetyki nie różnią się niczym od tych ze sklepu Wszystko po 3 zl. (usunięte przez administratora)

Natalia

Z tego co zauważyłam jest tam rotacja jak na mrowisku. Przynajmniej na dziale etykietowania, nie mam zdania o innych działach. Mnie zwolnili 5 lat temu, po niecałym miesiącu pracy. Bo nie wyrabiałam normy jak pracownicy, którzy już są doświadczeni. Druga strona medalu była taka, że byłam kiepsko zmotywowana warunkami pracy tzn. stawką i premią, których wcześniej nie znałam. Więc z dużą pewnością to był powód dla którego nie powiodło mi się. Nie wiem jak jest teraz ale bazując na tym co wtedy widziałam - zdecydowanie nie polecam.

hej
@Natalia

5 lat temu to chyba trochę dawno?

@Natalia

na etykietowaniu jest nowy fantastyczny szef, wiele się pozmieniało i zmienia, polecam pracę w tym dziale

Natalia
@pracownik

Najważniejsze, że Ci się spodobało. Celowo napisałam, że moja sytuacja miała miejsce 5 lat temu bo zdaje sobie sprawę, że wiele zmian mogło się po drodze nadarzyć. Moją intencją nie jest zniechęcanie kogokolwiek, tylko raczej przestroga aby uważać. Każdy i tak jest dorosły i sam weryfikuje swoje granice wytrzymałości oraz jakość pracy. Na moją obecną firmę w której pracuję też wiele złego mówią. Mi osobiście się podoba, pomimo że zdarzają się gorsze dni. Ale cytując klasyka "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Pozdrawiam ????

Jocka
@Natalia

To samo cały czas pupilki zostają i wola ukrainców niż Polaków.

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.