Opinie o NETKOM Tomasz Zabiłowicz w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NETKOM Tomasz Zabiłowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie NETKOM Tomasz Zabiłowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETKOM Tomasz Zabiłowicz w Zabrze

klient

(usunięte przez administratora) nadal dziala, tym razem sprzedaje szkolenia bhp. Zglaszam sprawe do prokuratury (usunięte przez administratora)

Kiedys tam pracowalam, praca byla 8-16, zadnych nadgodzin, czasami po wyrobieniu odpowiedniego pulapu szlo sie do domu wczesniej. Na temat produktow sie nie bede wypowiadac, bo szkoda slow... sami widzicie opinie. jesli chcesz tam pracowac, to nastaw sie na wynik, jak we wszystkich takich firmach, a bedzie dobrze. jest spora presja na to, za moich czasow byla najpierw umowa o dzielo, a potem, jak sie sprawdzisz, ew.o prace, ale na dziwnych zasadach, nie bede publicznie mowic o szczegolach...

jurek0

Kupujesz ksiązkę nawet za 1 000 zł a pod naklejką jest cena 9,50- normalna rzecz ze SPRZEDAJACY chce zarobic a GŁUPKIEM jest tu ten kto przepłaca nie przedsiebiorca ktory narzuca jak najwieksza marżę. Posumowujac dobrze ze sie przyznajesz ze jestes GLUPKIEM , ze natomiast ze masz pretensje ... noe chyba ze do samego siebie ;) Powodzenia !

Na niego musi zebrac się grupa ludzi, bo indywidualnie nie ma szans tzw. mała szkoda. Cwaniak dobrze o tym wie i czuje się bezkarny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NETKOM Tomasz Zabiłowicz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Xxxxxx

Jesteś już nudny. Ta firma od roku nie sprzedaje książek a ty dalej o tych książkach . Chyba nie umiesz posługiwać telefonem skoro komórka Ci nie odpowiada to zadzwoń pod stacjonarny(usunięte przez administratora)popros Właściciela do telefonu , a jak go nie będzie zostaw namiar jezeli masz w ogóle odwagę.

kod

(usunięte przez administratora)Naciąga budowlańców na książki ogólnodostępne na rynku. Nieświadomi budowlańcy płacą 350 zł. za książkę, którą można kupic za 65 zł. Niezły ma zarobek!

duśka

proszę o pomoc, dopiero zaczęłam prowadzić firme i na samym początku zostałam (usunięte przez administratora)ie mam doświadczenia w biznesie, poradcie co piszecie do tej prokuratury, ilu nas jest , czy kotś był u jakiegoś radcy prawne -poprostu jakie mamy szanse na wygraną

haha żal.pl . Żal mi Ciebie ... Powodzenia

czy ta firma dalej istnieje ??? dalej naciąga ludzi ??? zgłaszajcie to do prokuratury on się prawa nie boi za duzo ludzi już przekręcił powinien posiedzieć by się nauczył !!!

kontraTZ

(usunięte przez administratora) i podstawianie osób komentujących n - 2012-02-06 12:08:22 Ja również spotkałam się z podobną sytuacją. Odesłaliśmy książkę zakupioną na firmę w firmie Golden Arrow Professional Call Center Group w Zabrzu „Jak przygotować dobry wniosek czyli jak skutecznie pozyskiwać fundusze unijne 2007-2013“ na zasadzie rezygnacji. Wartość książki była stanowczo wygórowana i do dzisiaj nie oddano nam pieniążków. (usunięte przez administratora) dokładając do książki niezabezpieczona płytę, która jak twierdzi mogłaby być skopiowana. Wykorzystuje również fakt, iż przedsiębiorstwa mają mniejsze prawa reklamacyjne. Bardzo proszę o kontakt. Należałoby chyba wnieść pozew zbiorowy na tego Pana. (usunięte przez administratora)Jesli poważnie o tym myslisz - napisz:(usunięte przez administratora) Podaj kontakt do siebie. Pozdrawiam wszystkic(usunięte przez administratora)>>> NETKOM - GOLDEN ARROW (usunięte przez administratora)

kolejny oszukany

Witam Wszystkich. Ja również dałem się nabrać, i to jak. Zapłaciłem 209 zł za książkę \"Prawo Budowlane\". Po odklejeniu naklejki na okładce ku mojemu zdziwieniu ukazała się prawdziwa cena książki 9,50 zł i prawdziwe moje oblicze jaki jestem głupi!!! Przestrzegam przed zakupem !

klient

(usunięte przez administratora)o podstawiona osoba a może i (usunięte przez administratora). Składajcie doniesienia do prokuratury bo ujdzie mu na sucho.

Instalator

Jeśli jesteś taka zachwycona działalnością tego cwaniaka, to dlaczego zwracałaś mu jakąś książkę? A jeśli masz z nim takie dobre układy, to może załatwisz mi zwrot 200 zł za książkę, którą można kupić za 41 zł. (usunięte przez administratora)

xyz

Właśnie odebrałam tą przesyłkę...nikt z firmy jej nie zamawiał. Proszę o jakiś kontakt do tego faceta...Wszystkie telefony są głuche...Jak odzyskac pieniądze?odesłac paczkę?

anonim - 2011-10-13 09:55:07 Witam, Widzę że nie ma odważnych do podjęcia zdecydowanych kroków. Jestem już po rozmowach z kompetentną osobą i w związku z powyższym proszę o wysyłanie krótkich opisów, zdarzeń na mój adres emailowy(usunięte przez administratora)Będę na bieżąco informować Państwa o wynikach postępowania . Witam .Jestem po rozmowie z (usunięte przez administratora)Moja reklamacja została pozytywnie rozpatrzona,otrzymałam zwrot należnej kwoty.Uważam że niektóre wpisy są rzeczywiście tendencyjne i są sprawką konkurencji.

Witam, Widzę że nie ma odważnych do podjęcia zdecydowanych kroków. Jestem już po rozmowach z kompetentną osobą i w związku z powyższym proszę o wysyłanie krótkich opisów, zdarzeń na mój adres emailowy (usunięte przez administratora)Będę na bieżąco informować Państwa o wynikach postępowania .

oszukana

ta firma to (usunięte przez administratora)Zganiają tylko jeden na drugiego - ten nie ma dostępu do komputera, ten do konta żeby pieniądze przelać, a osób odpowiedzialnych brak!!!

klient

Kilka dni temu dodzwoniłem się (usunięte przez administratora)Telefon odbierają panie, które nie są do niczego upoważnione. Jednak, gdy mają dość telefonów z pretensjami od klientów to przełączają na automatyczną sekretarkę i już nie ma z kim rozmawiać. Napisałem pismo do(usunięte przez administratora)z wyznaczoną datą ostatecznego rozliczenia. Jeśli nie otrzymam zwrotu pieniędzy w tym terminie, skieruję sprawę do prokuratury. Dosyć zabawy w ciuciubabkę. :-)

Witam, czy możesz mi podpowiedzieć jak można się skontaktować z tą firmą? Próbowałam już telefonicznie (usunięte przez administratora) ale nikt się nie zgłasza i mailowo, ale również nikt nie odpisuje. Jestem w podobnej sytuacji jak większość wypowiadających się tutaj osób.

BIelsk

Ludzie dajcie numer do tego czlowieka albo prawdziwy adres obiecuje ze go pobije tam chyba jak mi pieniedzy nie odda.

Zostaw merytoryczną opinię o NETKOM Tomasz Zabiłowicz - Zabrze

• Jak się pracuje w NETKOM Tomasz Zabiłowicz?

Zobacz opinie na temat firmy NETKOM Tomasz Zabiłowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NETKOM Tomasz Zabiłowicz?

NETKOM Tomasz Zabiłowicz