Arma

Bydgoszcz

Opinie o Arma

ex drukarz 2011-09-06 00:02:22
Lepiej tam się nie pchajcie do pracy!!!( usunięte przez administratora ). Jak ktoś chce mogę opisać doładniej.
Andrzej W. 2014-04-01 15:58:07
Mam ofertę pracy w tej firmie. Jest aż tak źle?
ja 2014-09-24 13:07:33
Bardzo niedobrze się pracuje w Armie. Szefostwo nastawione na ciągłą kontrolę pracowników. Główne pytanie w firmie "Co robisz?" potrafi paść 20 razy dziennie. Bardzo nerwowa atmosfera, a po za tym zimno. Nie polecam!
AC 2015-01-02 16:05:52
Nerwowa ? - Dawno i nieprawda ;-). Pytanie "Co robisz?" zadajemy tylko kiedy widzimy, że pracownik nic nie robi. Z drugiej strony na tyle zatrudnianych osób - rzeczywiście kiedyś zdarzył się ktoś taki :-) , którego trzeba było kontrolować.
wisia 2015-10-15 19:04:36
ex drukarz--- tak niestety masz racje tragedia co kombinują i mają lekceważący stosunek do pracowników. czystym kombinowaniem mają pracowników pracuje w armie rok i czekam tylko do konca umowy i spitalam z tej firmy.
@wisia 2015-11-10 10:47:01
Arma krosno robi takie przekrety szefostfo typu'' beaat zawora psuje renome całej firmie arma w całej polsce osoba nieodpowiednia na swoim stanowisku która nie potrafi zarzadzać ludzmi swoimi. brak zainteresowania z jej strony obiektami przez conajmniej rok a jak ma jakiś problem to mobinguke pracowników i nerwowo wykańcza. ja nie twierdze ze to jest wszedzie ale arma krosno pani zawora powinna opuscić pokład bo pan Niemiec chyba niewie jak ona kombuinuje. ci ludzie z szefostwa maja jakieś problemy emocjonalne ktore wyładowują na swoich pracownikach.
Szef 2016-02-27 11:29:54
Zrezygnuj z tej pracy.
Twój szef.
Szef 2016-02-27 11:32:10
Nie rozumiem, dlaczego się nie zwolnisz.
Twój Szef
luty 2016-05-15 10:45:43
Ja rownież tak uważam, ponieważ nie ma sie co męczyc na siłę i sie uszczesliwiać, jezeli nie pasują ci warunki jakie masz zaoferowane i umowa to nie podpisuj jej wogole by pozniej załować i narzekać ,na wstepie najpierw przeczytaj za jakie pieniadze bedziesz pracował
Zostaw swoją opinię o Arma - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arma