tsd skorpion

Gdańsk

Opinie o tsd skorpion

anonim 2011-09-05 21:28
Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.Szef firmy liczy tylko swoje 4zł od kazdego kursu,dyspozytornia niema zielonego pojecia o rejonizacji i topografi miasta,ganiaja kierowcow po 30 km( dojazdu do klienta),notorycznie niedziala serwer i telefon trzeba samemu odzwaniac do kilenta.Zaczym zaczniesz prace to sie dobrze zastanow czy to sie wogle oplaca.1200 zl miesiecznie prowizji to troche duzo.Zycze powodzenia panom na busach oni zarabiaja na paliwo .To juz koniec skorpiona coraz wiecej kierowcow ucieka do innych firm. NIEPOLECAM TEJ FIRMY
Daro 2011-12-28 15:29
-kierowcy płacą haracz i nie dostają pokwitowań
-90% kierowców pracuje bez umowy
-dspozytorki pracują bez umowy(np.Karolina,juz nie pracuje)
-wybrani kierowcy wożą kasę fiskalną w bagazniku i mają przykaz nabijania pewnych sum z kosmosu( np. (usunięte przez administratora),już nie pracuje)
-są cztery licencje na 130kierowców
-łamane są przepisy dotyczące godzin pracy.Obowiązkowe 12godz dyżury z godzinną przerwą
MAŁO????? Jak sie działa nielegalnie to łatwiej byc konkurencyjnym bo nie ponosi sie kosztów.Więc nie dziw sie że chcą z tym skończyć.Jest kilkanaście osób chcących
Pan M 2012-01-08 13:27
Witam jedno jest pewne firma działa nielegalnie brak licencji, umów o pracę pokwitowań przyjmowania pieniędzy i najważniejsze ubezpieczenia od wypadków.
jjj 2012-01-09 10:35
jakiej licencji brak? przeciez to jest przewoz osob a nie taxi

czy ktos moze powiedziec ile sie placi firmie?

a poza tym dlazcego ludzie tam pracuja skoro jest tak beznadziejnie?
bb 2012-02-02 17:24
TA FIRMA TO WIELKA JEDNA SCIEMA TYLKO LICZA SIE 4 I NIC WIECEJ ILE ZARABIASZ A CO TRAGEDIA ZE ZA PROGRAM SIE PŁACI CO MIESIAC 15 ZŁ TO WOGULE WIELKA BZDURA.. CHCIEC WZIAC WOLNE TRZEBA 2 DNI SZYBCIEJ POWIEDZIEC WIELKI BANAŁ TO WOGU JAKIES NIE POROZUMIENIE .
kierowca TSD Skorpion 2012-04-20 10:24
Opowiadacie o czasach dość \\\"zamierzchłych\\\" biorąc pod uwagę obecną sytuację w firmie. Część postów mam wrażenie jak by była z czasów kiedy firma (a w zasadzie brak firmy, tylko paczka znajomych) działała na czarno. Co to w ogóle za gargamele się dorwały do tego tematu, capslocka nie potrafisz nawet wyłączyć? Może warto by było netykietę powtórzyć. Poza tym ostatni wpis jest z lutego widzę - w tym czasie mieliśmy 130 kierowców, tak tak, wszystkim było źle i nie dobrze i cały świat ich robił w bambuko ^^.

Pozwólcie, że to trochę naprostuję, jeżdżę w Skorpionie od grudnia 2011:
- od każdego kursu do centrali oddaje się 4zł, nie ważne czy kurs ma 100km czy 10km, aktualnie za km klient płaci 2,5zł (bus 3,5zł), minimalnie 15zł (20zł bus) za kurs do 6km.
- za program miesięcznie owszem 15zł, co to w ogóle za oburzenie hah? Chcesz jeździć i zarabiać a 15 zico miesięcznie Ci żal?
- ja za weekend na busie (mogę zabrać max 6 osób, a może 1/4 kursów to kurs na busa) wyciągam minimum 300zł, i to naprawdę jak jest źle. Normalnie mam 400-600zł za 16-20h w weekend, zależy jak mi się chce jeździć i czy mnie nie muli w nocy,
- wypadało by zgłosić 24h prędzej, że nie można przyjść do pracy, ale jak komuś auto padnie, czy inna \\\"nagła\\\" sytuacja to nikt dymu nie robi,
- licencja jest na przewóz osób, na każde auto jest odpis, i każdy kierowca ma obowiązek go ze sobą wozić. Z tego co wy piszecie, to widzę, że chyba nie wiele kumacie z przepisów jak to powinno działać co? ;],
- umowy są, każdy kierowca je ma, tak samo jak każdy kierowca ma kasę fiskalną, również polecam lekturę obecnych przepisów (po 7 kwietnia 2012) zamiast pisać bzdury,
- godziny pracy, jak się chce to się jeździ 12h, ja podaję w grafiku, że jeżdżę 8h, jak mi się chce to dłużej, i jakoś nikt mi nie robi problemów, każdy rozumie, że w tygodniu mam inną pracę i nie mam zamiaru zasypiać za kierownicą w weekendy,
- \\\"notorycznie niedziala serwer i telefon trzeba samemu odzwaniac do kilenta\\\" - jak jeżdżę to może trzy razy się zdarzyło,
- \\\"kierowcy płacą haracz i nie dostają pokwitowań\\\" - można poprosić o fakturę etc, o ile komuś potrzebna,

Ja sobie chwalę tą robotę jako dodatkowe źródło dochodu za weekendy. Szef (usunięte przez administratora) jest wg mnie bardzo w porządku, bez problemu się z nim dogaduję. Młody gość, z każdym na Ty, po 4 miechach złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. Jasne, jak ktoś ściemnia co tydzień, nie przychodzi do pracy, spóźnia się, opowiada jakieś bajki z kosmosu czemu go w pracy nie było no to sorry, to w końcu właściciel firmy, w cale się nie dziwię, że się wścieka o takie akcje.

Czasami się zdarzają kłótnie z dyspozytornią, ale jak wisi 20 zleceń na Sopot, jest ogólny kocioł, to się robi i ciśnienie, o kłótnie nie trudno.

Chciałbym także zauważyć, że my jeździmy non stop, przerwę mam na jedzenie, wc i tankowanie, w nocy 15 kursów to tak na luzie. Co kto lubi, mnie cholera jasna bierze jak mam stać na postoju i czekać, wolę więcej jeździć za mniejszą stawkę niż odwrotnie.

Zresztą ludzie, jak ktoś chce to niech sam przyjdzie na 2 tygodniowy okres próbny i sam zobaczy. Polecam to szczególnie osobom mającym busy i chcącym dorobić w weekend, wtedy najbardziej się opłaca.

Jak by ktoś miał jakieś pytania to proszę pisać na maila - l(usunięte przez administratora)l.
kierowca 2012-04-22 19:55
Daro - 2011-12-28 15:29:57

-kierowcy płacą haracz i nie dostają pokwitowań

-90% kierowców pracuje bez umowy

-dspozytorki pracują bez umowy(np.Karolina,juz nie pracuje)

-wybrani kierowcy wożą kasę fiskalną w bagazniku i mają przykaz nabijania pewnych sum z kosmosu( np. Marcin,już nie pracuje)

-są cztery licencje na 130kierowców

To po co jezdziles w tej firmie do kwietnia????? zeby robić pod góre?! a moze dalej jezdzisz?! i nie zarabiasz?!
ksenon 2012-05-24 21:04
te 8h to (usunięte przez administratora)!!!!! po 7 kwietnia kazane ze na umur nawet 20h!!! i szef ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie nie pasuje to zwolni!!
Zostaw swoją opinię o tsd skorpion - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tsd skorpion