Opinie o TSD Skorpion w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TSD Skorpion. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TSD Skorpion o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSD Skorpion w Gdańsk

Szofer Nowy wpis

Teraz to już lipa na maksa :(

Były kierowca

To Skorpion jeszcze nie zdechł ???? Kowal sam odbiera i sam sobie sprzedaje najlepsze kursy czy jeździ dorobić w budowlance za granicę, żeby dalej udawać biznesmena ???

@Były kierowca

Szefa prawo jeżeli chodzi o kursy a ty co musiałeś robić aby od Milki dostawać lepsze kursy?? fuj zaraz zygne

Były kierowca Nowy wpis
@Kierowca

Pisze się rzygać a nie żygać . Ale chyba się odezwał jeden z wazeliniarzy szeeeefa po podstawówce ;) więc rozumiem brak znajomości ortografii. Prawo szefa oszukiwać pracowników a samemu żądać od kierowców uczciwości ....puknij się w łeb ;) .

Klient Nowy wpis

Dobra firma, z którą jeżdżę od lat. Miła obsługa. Konkurencyjne ceny. Zawsze warto zadzwonić

Małgorzata Nowy wpis
@Klient

Fajnie, że zdecydowałeś się napisać swoją opinię o TSD Skorpion, ale tutaj, na Gowork.pl piszemy o firmach jako pracodawcach, a nie świadczonych przez nich usługach. A jak pracownicy firmy oceniają TSD Skorpion? Czy ten pracodawca jest przyjazny dla nowych pracowników?

Lidia

@Strzegam, @PICO NAWAL, może wyjaśnicie o co tak naprawdę chodzi? Wasze wpisy nic nie wyjaśniają, a najważniejsze jest to by opisać co w firmie Wam odpowiada a co nie, jak wygląda kwestia zatrudnienia ? Dlaczego nie polecacie firmy, podajcie konkretne przykłady?

były kierowca
@Lidia

warunki zatrudnienia na dyspo np. jeśli masz szczęście to cię po kilku miesiącach zatrudnia na 1/4 etatu (wyrabiasz w miesiącu 2 etaty) nie ma urlopu, nie ma dodatku za pracę w nocy i święta - chociaz kodeks pracy nakłada taki obowiązek, stawka godzinowa od kilku lat ta sama, jakby było mało to na codzień fochy kowala i jego mało wybredne żarty co do wieku osób zatrudnionych - jeden wielki (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TSD Skorpion? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
darr

Skorzystałam po raz pierwszy. Przejazd bezproblemowy, punktualny ale wg cennika na stronie Skorpion powinnam zapłacić 25 zł, najwyżej 30 - I taryfa.. Kierowca policzył za przejazd 50 zł. Bez licznika nie ma nawet jak dyskutować. Za nocny kurs tą samą trasą z inną korporacją zapłaciłam 34 zł. Na pewno więcej nie skorzystam i odradzam innym.

Byly kierowca teraz taxi

Omijac z daleka firma pada .wyzysk . Zlecenia chodza bokami. Ty dostajesz dolot 20 km a kurs za 15. Przebierane zlecenia .przy zamawianiu pytaja sie dokad jest kurs i lepsze zlecenia laduja u przydupasow szefa poza programem .totalny wyzysk .jestes chory , miales wypadek ,zepsul ci sie samochod , zachorowal ci czlonek rodziny a nie jezdziles masz kare finansową za niezrealizowane zlecenia bo szef sobie uroił limity niedozrealizowania .kierowcy uciekaja bo dokladaja do interesu. KOWAL PAZERNOSC CIE ZGUBILA .

Kowal

Pan odbierający telefony wiadomo kto. Daje kursy swoim wybranym. Nowy kierowca robi kursy za 15zł

Tomi

Skorpion!!? Jechałem ostatnio. Kierowca bardzo niezadowolony z krótkiego kursu, co wyraźnie okazał kurwując. Brak szacunku dla klienta i (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) w aucie, brak klamek. Złom ledwo jeżdżący. Wręcz nie polecę tej firmy.

Były skorpion

Odradzam jezdzić w Skorpionie nawet się nie kryją z tym że są wałki z kursami. Dostawałem same krutkie kursy.

Były skorpion teraz kierowca t

Odradzam pracy: 1) długie dojazdy 15- 20 km co drugi kurs taki, dojazd z powodu małej ilości kierowców 2) zbyt duża prowizja za kursy w granicach 1100zł 3) dyspozytorki tragedia brak myślenia 4) drastycznie spadająca ilość zleceń

Kierowca taxi kiedyś skorpion
@Były skorpion teraz kierowca t

Dodam jeszcze że na taxi jest pod kazdym wzgledem lepiej

@Były skorpion teraz kierowca t

a ja właśnie zacząłem jeździć w skorpionie i uważam ze jest lepiej niż w mytaxi ( za dużo kierowców) jezdze kiedy chce i ile chce .. nikt mnie nie gania! I najważniejsze mogę latać na kilku apkach- a to sie ceni. Pracuje i nie narzekam ... jak narazie zostaje w skorpionie.

Były kierowca skorpion
@Kierowca

Dlatego Kowal pozwalasz latać bo już nie masz zleceń dla kierowców. Również brakuje kierowców na obstawienie miasta. A dlaczego bo przeszliśmy do konkurencji bo u Ciebie słabo pod każdym względem.

@Były skorpion teraz kierowca t

Z lotnisko wysłali mnie na Stogi gdzie był kurs na Przerubke !!!! Takie sutacje to dzień powszedni w Skorpionie . A dlatego bo 4 zł od kursu, oni zarobili A kierowca jest na zero.

Uwaga
@Kierowca

Ale bzdury wypisujesz. UWAGA W SKORPIONIE SĄ PRZEBIERANE KURSY KLIKA BIURZE DŁUGIE KURSY.

Były skorpion

Kturyś napisal tu że (usunięte przez administratora)sam jeździ i zabiera zlecenie najlepsze on jeździ bo nie ma forsy i dorabia teraz ile się da taka dolina że okrada z lepszych zleceń was okrada w i to cała prawda hahaha do tego zatrudnie starych dziadów co kogos zabija w końcu na drodze jak 116 którym dyspozytorki wystawiają zlecenia .

Kierobca

Kowal upragnione nie długo całkiem już upada mało kierowców ma w 2010r ta firma to była jedna z lepszych firm teraz to jezdza jego przydoupasy jak Heniu że smierdzoncej Nubiry

Mamwy*ebane :)
@Kierobca

Jak ma firma nie upaść skoro Kowal zatrudnia (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią nawet po polsku pisać ;) .

Uwaga na tą firmę oszukuje kierowców. Nie pracujecie dla tej firmy bo Was idzie na jak mnie.

@Adam

Tylko 4zl od kursu i dolotu na zlecenia a lepsze kursy sam jeździ albo pod lada lizidupy jeżdżą np Heniu co jeździ tam od lat

Byly skorpion

Skorpion to nędzna firma.

Kierowca

Kierowcy skorpiona czy wy nie wiecie że w Trójmieście jest kilka firm co o niebo lepsze zapewniają warunki pracy i wynagrodzenie. Nie dawajcie tak sie wykorzystywać.

Byly kierowca

Do własciciela. Pamietasz Kowal jak mnie potraktowałeś . Pamietasz jak powiedziałem ze ta firma padnie w ciagu 2 lat!!!! Pamietasz? Tacy ludzie jak własciciel Skorpiona tak kończą. Karma wraca.

Lidia

@Były kierowca, skoro już zdecydowałeś się na pozostawienie opinii o swojej pracy w tsd skorpion, to proszę Cię o jej rozwinięcie. Dlaczego przedstawia się ona akurat w taki sposób? Wszystkie rzetelne uwagi będą zauważone przez osoby poszukujące informacji o tym pracodawcy przed ewentualnym ubieganiem się o zatrudnienie u niego.

Były kierowca

Ja odradzam pracowałem tam rok temu przez miesiąc chora firma. Z tego co wiem nic tam sie nie zmieniło na dobre wrecz na gorsze. O D R A D Z A M

Lidia

@Kierowca taxi kiedyś skorpion, w przeszłości byłeś pracownikiem tsd skorpion. Jak oceniasz czas, w którym współpracowałeś w tej firmie? Mógłbyś przedstawić swoje doświadczenie wynikające z zatrudnienia u tego pracodawcy?

Lidia

@anonymous, na tym wątku ważne są zarówno opinie pozytywne jak i negatywne. Jeżeli Twój komentarz został usunięty, to dlatego, że nie przestrzegał zapisów regulaminu tego forum. Tylko takie wpisy są usuwane. Co Ci się najbardziej podoba w pracy w tsd skorpion? Jakie warunki zatrudnienia zaproponowano Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Lidia

Ja uważam że komentarz był zgodny z regulaminem. W pracy nic mi się nie podoba, bo wolałbym leżeć na plaży, i dotyczy to także każdej innej pracy ;). Co do warunków jakie mi zaproponowano na jakie przystałem to już tajemnica handlowa moja i pracodawcy ;) . Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o TSD Skorpion - Gdańsk

TSD Skorpion