Opinie o Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła w Olkusz

Misia Nowy wpis

Pan kierowca bardzo niemiły i nieuprzejmy, nie odpowiada na dzień dobry, ma minę jakby był w tej pracy za karę. (trasa Szczawnica- Kraków)

Bulbulator Nowy wpis

Super, że nigdzie nie zamieścili info, że dziś nie jeżdżą. Ludzie czekają jak (usunięte przez administratora) na przystanku, bo wielmożni państwo z ST z Januszkiem na czele nie byli na tyle litościwi, żeby poinformować swoich potencjalnych klientów o tym, że dziś akurat mają ich w głębokim poważaniu. Langowski podał przynajmniej jakiekolwiek info na Facebooku o zawieszonych kursach, Sioła natomiast woli udostępniać posty jakichś gównianych restauracji.

Janina

Kierowca wpuszcza najpierw osoby bez biletu a te które mają już wcześniej kupiony bilet w kasie, muszą czekać. Bardzo dziwne. Na zwróconą mu uwagę w tym temacie kierowca zareagował niegrzecznie ????(relacja Kraków - Szczawnica 09.04.2022 r.)

Kamil Nowy wpis
@Janina

Kupno biletu zajmuje najwięcej czasu więc może dlatego kierowca chce najpierw to zrobić. Następnym razem kup też bilet u kierowcy i po problemie. Na tej trasie jeżdzi tylko jeden kierowca czy ma zmienników i oni tez tak postępują?

Klient Nowy wpis
@Kamil

Zwykle jest dwóch. Zmieniają się.

Renata

Ok jak zawsze podczas usług związanych z przewozem osób znajdą się ci najbardziej dotknięci podróżą klienci. ;) Porównanie pasażerów do worków ziemniaków jest dość śmieszne, ale daje jednak do myślenia. Jak to generalnie u was z bezpieczeństwem w firmie? Często zdarzały się jakieś stłuczki / wypadki? I czy kierowcy za takie sytuacje są dodatkowo karani przez firmę?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
MiszaMasza702

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Błażej

Coś dzieje się teraz w firmie?Podpowie mi ktoś jakie są szanse na pracę i jaką umowę firma proponuje?

Mimi

@Monika a to praca w niedzielę jest stosowana dla pracowników jako kara? Ale za co?

zgłaszam protest

w dniu 29 .10 .2019 w Krzeszowicach winien wasz kierowca odjechać z przystanku dworzec o godzinie 15,15 ,a odjechał trzy minuty wcześniej --należy chyba nauczyć kierowców ,,by nie odjeżdżali wcześniej, bo robi się ludzi w (usunięte przez administratora) ---czekam na waszą reakcje

Maja

Za pracę w weekendy doliczony jest dodatek? Ktoś wie?

Poker

10.08.2019 wyjazd z dworca głównego kraków 9:45, do szczawnicy. Kierowca do pasażerów podczas wsiadania pojechał z tekstem CO ZA TŁUMOKI I DEBILE, SZYBCIEJ, SZYBCIEJ BO NIE MAM CZASU.... to się po prostu w głowie nie mieści kto tam pracuje.....

Niestety jeżdżą wredne (usunięte przez administratora) ktòre w niedziele muszą pracować za karę. Też dyżuruję w niedzielę a nie jestem taka wredna niewiadomo czy się można odezwać. Klient pyta czy są zniżki odpowiedzi brak bilet sprzedany na 2 osoby . Torby wewalcie z tyłu. Tu mi nie będziesz siedział cytat. Chora głowa wyprzedzanie jazda jak z pyrami. Krakòw _ Szczawnica express. Następnym razem jak trafię na takiego świra to nagram te wywijasy na drodze. Niestety nie było innego busa. Za to dziś wracałam didi trans daje 5 gwiazdek.

Zawiedziona

Jest mi przykro, że tak mało przewoźników jest między Krakowem a Szczawnica. Dramat. Rzuca tym zlomem tak, że wymiotować się chce. Nie ma sensu jeździć na akord, lepiej jechać wolniej a odwieźć ludzi bo nie jesteśmy ziemniakami żeby nie można było siedzieć a podskakiwac. Mam nadzieję, że szybko będzie nowy przewoznik. Nie, nie polecam.

Henryk

Żałuję, że na forum pracowniczym piszą jedynie klienci. Może słyszał ktoś o pracy w firmie?

kuracjuszka

23.02.2019 r. godz. 9 min 20. Relacja Kraków Główny - Szczawnica. Przewoźnik Sioła-Trans. Bus brudny, zaniedbany, z cuchnącą baraniną tapicerką. Szyby zachlapane błotem. Przednia szyba przetarta tylko wycieraczką, co w zasadzie uniemożliwiało prawidłową ocenę sytuacji na drodze. Pozostałe szyby uniemożliwiające „widzenie świata”. Po wejściu do pojazdu wrażenie pobytu w ciemnym karawanie. Kierowca chamski, nieprzyjemny, wręcz agresywny. Brudny z unoszącym się wokół siebie odorem. Odmówił włożenia ciężkiej walizki do bagażnika. Odmówił zatrzymania się na przystanku z którego odległość do uzdrowiska w Szczawnicy do którego jechałam była najmniejsza. Podczas całej trasy Kraków-Katowice rozmawiał o zakupie samochodu przez telefon. Ten telefon to czymś lepkim był przyklejony do jego dłoni. Bus podczas gwałtowniejszego hamowania wyraźnie zbaczał z drogi. Z podwozia dochodziły dziwne odgłosy świadczące o fatalnym stanie technicznym pojazdu. Sioła-Trans to porażka. Upodlenie pasażera, zagrożenie dla jego zdrowia i życia. Kierowca krótkim „spier…j” odmówił podania nazwiska.

Małgorzata

@A, rozumiem, że swoją opinię wyraziłeś jako klient firmy Firmy Produkcyjno-Usługowo-Handlowej Sioła Trans. Forum GoWork.pl jest to forum na temat rynku pracy, może warto byłoby wyrazić tę opinię w innym miejscu lub skontaktować się bezpośrednio z tą firmą? Potencjalnych kandydatów interesują głównie warunki pracy w tej firmie i opinie od aktualnych pracowników.

A

Nie polecam, zawsze spóźniony, nie 5 nie 10 a czasami nawet 30 minut.

witam, byłam dzisiaj pasażerką przewoźnika Sioła Trans relacji Kraków -Szczawnica godz 16:10 Na rondzie w Krościenku N/D pan Kierowca skierował się do Szczawnicy , mijając wjazd do rynku podeszłam grzecznie i powiedziałam ,że chciałam wysiąść w Krościenku ,pan stwierdził ,że mam bilet do Szczawnicy i jechał dalej, odpowiedziałam ,że chciałabym wysiąść w Krościenku .Pan bardzo się zdenerwował i oburzony niegrzecznie odpowiedział,że mogłam się wcześniej namyślić ,że nie będzie zemną dyskutował itp.Poczułam się jak intruz , kupiłam bilet za 22 złote nie jechałam za darmo , potrzebni są bardziej kulturalni kierowcy.

Nietolerancja na chamstwo

Kierowca z tej firmy jest arogancki, niemiły dla pasażerów, nie kontroluje emocji.Dokad będziemy tolerować takie traktowanie za własne pieniądze?.Nie ma na to rady i nie można eliminować "takich" pracowników i pozwalać im na poniżanie ludzi? Jestem zbulwersowana kierowca z dnia 25.03.2018.

Alaaa

Auto jedzie jak traktor, wlecze sie przez cała drogę pomimo spóźnienia. Zero komfortu, tragedia

SOKER

NAJGORSZY PRZEWOŹNIK JAKI ZNAM, PROSTACKIE ZACHOWANIA KIEROWCÓW.

Szym.ek
@SOKER

Kierowca wogole nie grzeje,drzwi są nieszczelne wiec wieje. W autobusie jak w lodowce Koszmar

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła - Olkusz

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Sioła Trans Janusz Sioła
  • Adama Mickiewicza 7 lok. 44