Opinie o Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek w Lublin

BYŁA PRACOWNICA Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie mając ledwo 20 lat. Człowiek młody, pierwsza poważna praca. Bardzo się cieszyłam się, gdy mnie zatrudnili . Moje szczęście nie potrwało jednak długo !! Dlaczego? Bo nigdy nie spotkałam tak bezczelnej i wrednej osoby jaką wówczas była moja szefowa. Wyzywanie, bluzgi , poniżanie i znęcanie się psychiczne na pracownicach! Żałuję , że wtedy należycie nie zareagowałam ale byłam wtedy za młoda i zabardzo wystraszona !! Kto Pani dał takie pozwolenie aby w ten sposób traktować ludzi ?? a szczególnie młodych, wkraczających dopiero na rynek pracy. Żałuję, że wtedy tej wrednej baby nie nagrałam i nie poszłam z tym do sądu. W ciągu jednej godziny 10 razy zmieniał się jej humor. W jednej chwili Cię chwali, że się sprawdzasz i jest super by za 15 minut zmieszać Cię z błotem i to niesłusznie! Mówi, że jesteś beznadziejna by za tydzień po okresie próbnym wręczyć Ci umowę o pracę na stałe !! TO CHORE!! Nie wspomnę już jakim słownictwem operowała "SZEFOWA" . Kobieto mam nadzieję, że ktoś się Tobą zajmie albo już zajął i usadził na (usunięte przez administratora) . Minęło już troche lat , a ja nadal dokładnie pamiętam w jaki sposób traktowało się w tej firmie pracowników. Uraz pozostał! Mam ochotę osobiście odwiedzić byłę miejsce pracy i powiedzieć byłej szefowej GŁOŚNO ( NA CAŁY SKLEP) tak jak ona to robiła przy klientach co o niej myślę !!! W późniejszej swojej karierze nie trafiłam na tak okropnego pracodawcę i mam nadzieję, że NIGDY nie trafię. Jednym słowem... ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

gość Nowy wpis
@BYŁA PRACOWNICA

Ile będziesz jeszcze opluwać firmę do której się po prostu nie nadawałaś - nic nie potrafiłaś zrobić dobrze , my wszyscy pracownicy modliliśmy się byś odeszła z pracy a Szefowa może i głośno się wypowiada ale skąd sobie wymyśliłaś jakieś bluzgi i o przy klientach masz urojenia .Wiemy że z dwóch kolejnych prac wyleciałaś z hukiem pewnie tam też przyczyniłaś się do strat swoją pseudo pracą.

Urszula Nowy wpis

Była pracownica na forum wyraziła swoją negatywną opinię o pracodawcy, że podobno o wszystko się czepia i daje niskie płace. No ale odpowiedź pracodawcy mnie zaskoczyła tak szczerze, bo co to za wyzywanie na forum publicznym pracownika od durnych dziewczyn czy najazd na iloraz inteligencji oraz sugerowanie szpitala dla chorych umysłowo? Co wy myślicie o takim stosunku pracodawcy do pracownika, zwłaszcza na forum? O ile faktycznie pracodawca to napisał...

Karolina Nowy wpis

Hej, czy ta firma meblowa nadal działa ?

WiiU

Nie polecam pracy w Meble DUO. Dużo obiecanek... i na tym się kończy. Bardzo niemiła, chamska, wręcz bezczelna szefowa, która pozjadała wszystkie rozumy, potrafiąca doprowadzić nawet do łez. Przyczepia się do wszystkiego. Pracownice się zmieniają jak w kalejdoskopie. Płaca minimalna i nic poza tym. Umowa zlecenie.

pracodawca
@WiiU

rozumiem że to pisała taka durna dziewczyna której można było tłumaczyć prostą rzecz dziesięć razy a wraz zrobiła żle, co do tego że były problemy jak się pomyliła no szkoda jak naraziła firmę na straty finansowe nie jeden raz i dalej nie nadawała się do żadnej odpowiedzialnej pracy więc by ją utrzymać w pracy to dostawała prace porządkowe i tego też nie umiała zrobić.Ty durna babo samochody są firmowe .Ciekawe dlaczego jak z Duo wyleciałaś to też długo w innej firmie nie zagrzałaś miejsca a twój następny pracodawca stwierdził poziom inteligencji troszkę powyżej jamnika.A odnośnie pani wpisu " Bardzo mile się wspomina... hahah nigdy więcej takiej pracy " Paula zastanów się nad swoimi wpisami bo z twoim ilorazem inteligencji to wylądujesz w hospicjum dla umysłowo chorych.Nie mam nic do kobiet ale to ciebie nie dotyczy co do płacy minimalnej to dla pani to i tak płaciłem za dużo nie zrobiła ś ani jednej dobrej rzeczy dla firmy a spieprzyłaś mnóstwo ,dziwię się że ktokolwiek chciał panią zatrudnić z tym poziomem

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
WiiU

Pracować efektywnie powiada Pani. To dziwne, bo wystarczyło się tylko pomylić i już były problemy. A zapomniała Pani jak był remont i trzeba było sprzątać, jak pracodawca wykorzystywał chłopaków do różnych rzeczy: np. wychodzenie z psem, odkurzanie prywatnego samochodu, czy odśnieżania ulicy i zamiatania chodnika. Bardzo mile się wspomina... hahah nigdy więcej takiej pracy.

Karola

Może szefowa jest czasem specyficzna,ale jak to szefowa-wymaga. Pracowałam tam parę lat temu i z perspektywy czasu stwierdzam,że było to m.in. pod względem atmosfery jedno z najprzyjemniejszych miejsc pracy.Trzeba się było dostosować i pracować efektywnie. Co do zarobków-adekwatne do wykonywanych zadań,istnieje mnóstwo firm które płacą marne grosze a człowiek się narobi.W Duo nie było na co narzekać. Ogólnie wspominam szczerze z rozczuleniem i bardzo pozytywnie. Pozdrawiam;)

@Karola

Chyba pani Karolino zapomniała pani jak to przez szefową Pani płakała czy też pani koleżanki. Szefowa to dobrze wyrachowana i manipulująca ludźmi kobieta.

Zostaw merytoryczną opinię o Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek - Lublin

• Jak się pracuje w Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek?

Zobacz opinie na temat firmy Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Niedźwiadek Piotr Meble Duo Piotr Niedźwiadek
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Łęczyńska- 52
    20-309 Lublin