MEBLE DUO Piotr Niedźwiadek

Lublin

Opinie o MEBLE DUO Piotr Niedźwiadek

WiiU 2016-01-19 11:16:45
Nie polecam pracy w Meble DUO. Dużo obiecanek... i na tym się kończy. Bardzo niemiła, chamska, wręcz bezczelna szefowa, która pozjadała wszystkie rozumy, potrafiąca doprowadzić nawet do łez. Przyczepia się do wszystkiego. Pracownice się zmieniają jak w kalejdoskopie. Płaca minimalna i nic poza tym. Umowa zlecenie.
Karola 2016-01-25 15:39:16
Może szefowa jest czasem specyficzna,ale jak to szefowa-wymaga.
Pracowałam tam parę lat temu i z perspektywy czasu stwierdzam,że było to m.in. pod względem
atmosfery jedno z najprzyjemniejszych miejsc pracy.Trzeba się było dostosować i pracować efektywnie.
Co do zarobków-adekwatne do wykonywanych zadań,istnieje mnóstwo firm które płacą marne grosze a człowiek się narobi.W Duo nie było na co narzekać.
Ogólnie wspominam szczerze z rozczuleniem i bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam;)
WiiU 2016-02-02 13:41:57
Chyba pani Karolino zapomniała pani jak to przez szefową Pani płakała czy też pani koleżanki. Szefowa to dobrze wyrachowana i manipulująca ludźmi kobieta.
WiiU 2016-02-02 13:45:41
Pracować efektywnie powiada Pani. To dziwne, bo wystarczyło się tylko pomylić i już były problemy. A zapomniała Pani jak był remont i trzeba było sprzątać, jak pracodawca wykorzystywał chłopaków do różnych rzeczy: np. wychodzenie z psem, odkurzanie prywatnego samochodu, czy odśnieżania ulicy i zamiatania chodnika. Bardzo mile się wspomina... hahah nigdy więcej takiej pracy.
Zostaw swoją opinię o MEBLE DUO Piotr Niedźwiadek - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLE DUO Piotr Niedźwiadek