Opinie o Unitrez Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Unitrez Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unitrez Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitrez Sp. z o.o. w Opole

Grzegorz Nowy wpis

Chcę z tego miejsca przeprosić serdecznie wszystkich którzy przeczytali moją niepochlebna opinie z dnia 26 października 2021 która sama w sobie oczywiście nie jest gorąca ale jest nieprawdziwa i niewłaściwa była ona wywolana przez to iz rzeczywiście jestem na chorobowym mialem bardzo wysoką temperaturę i nieprawdopodobny ból więc w efekcie napisałem opinie nie tam gdzie trzeba gdyż w pewnym momencie przypomniała mi się sytuacja z pewnej agencji ochrony która zmusiła mnie do pójścia na chorobowe ale naprawdę nie chcę już niczego ruszać jeżeli jakkolwiek mnie to tłumaczy zrobiłem to szczerze nieumyślnie chociaż przyznam że pod wpływem emocji związanych z męczarnią jaką przechodziłem 2 dni temu przez 2 dni kolejne zwłaszcza iż chodziło o zupełnie inną firmę też agencja ochrony ale nie chcę tu wymieniać ,jeżeli chodzi o firmę unitrez to kiedy tylko zobaczyłem treść zrobiło mi się strasznie głupio i postanowiłem umieścić ten wpis mam nadzieję że państwo nie będą mieli mi tego za złe ponieważ szczerze żałuje że doszło do takiej sytuacji tym bardziej prawdę mówiąc nie przypominam sobie aby firma która wyciągnęła mnie z ogromnego dołka finansowego która dała mi pracę na etacie która nigdy z niczym się nie spóźniła ludzie którzy nigdy niczego mi nie odmówili nie mogą być osądzani w ten sposób tym bardziej że pracuję tam wiele lat, znam większość osób również grupę interwencyjną którzy to naprawdę są ludźmi którzy nie zachowują się sztucznie jest wiele firm które gardzą kimś kto jest niżej ale na pewno nie można powiedzieć tego oj firmie UNITREZ powiem nawet jeszcze więcej kiedy zaczynałem pracę w firmie wsparli mnie finansowo abym mógł zamieszkać w akademiku ponieważ blok w którym mieszkałem był remontowany A ja nie miałem pieniędzy dlatego rezygnuję nawet z wyrażenia opinii o firmie na której temat chciałem napisać to bardzo dobry znajomy dał znać ze przeczytał coś takiego i czy to ja przyznałem, bo jest bardzo zdziwiony że tak zrobiłem nie będę usuwał tej opinii która była negatywna aby było wiadomo o co chodzi zaznaczam z ręką na sercu iz wyraziłem ją w stosunku do nieodpowiedniej firmy ponieważ pracowałem jeszcze w dwóch innych agencjach ochrony w tym jednej nie w Opolu odpowiem Panu studentowi ... Przepraszam że wprowadziłem pana w błąd słowami aby pan dal sobie spokój nie wiem czy to wystarcza ale wyrażam ubolewanie z tego powodu ponieważ firma unitrez nie zasłużyła sobie na takie słowa na co jeszcze raz wszystkich czytelników serdecznie przepraszam

Czy Unitrez Sp. z.o.o. zatrudnia studentów?

Nn Nowy wpis

Daj sobie spokój człowieku

Grzegorz Nowy wpis

Nadal jestem pracownikiem tej filmy jednej głębokiej dziury kłamstw i (usunięte przez administratora) to jest naprawdę nędzna firma pracuje tam zostałem zmuszony żeby pójść na chorobowe naprawdę daję wam wszystkim dobrą radę omijajcie to firmę szerokim łukiem mówię to każdemu zleceniodawcy który chciałby z nimi cokolwiek podpisać nie róbcie tego bo będziecie tego szczerze żałować

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Na niczym się nie znają. Szef to kolega kierowników na których nie można złego słowa powiedzieć bo to jego koledzy.. Płacą marnie. Traktują pracowników jak i klientów jak szmaty. Mowa tu o uo

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unitrez Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
były zleceniobiorca

na początku praca za 5 (na portierni zmiany po 18 i 24 godziny)+ masówka za 13. Wszystko byłoby ładnie gdyby nie fakt taki że zostałem po miesiącu z dnia na dzień bez pracy ponieważ na moje miejsce przyjęli kogoś "z grupą" - mój szef S.Ł. nie chciał rozmawiać o powodach zwolnienia, nie podał żadnych. Urywał temat i się rozłączał a jak przyszedłem do biura to "nagle" musiał pilnie z niego wyjść. Stanowczo odradzam czysta strata czasu a na obiekcie chronionym często brakowało papieru toaletowego.

były zleceniobiorca

kiepsko praca na zleceniu za 4zł

typowa firma typu pfron security

Zostaw merytoryczną opinię o Unitrez Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Unitrez Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unitrez Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unitrez Sp. z o.o.?

Unitrez Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Górna 5
    45-403 Opole