Opinie o Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o. w Chróścice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o. w Chróścice

Grzegorz

Szanowni Państwo, Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, zwracamy uwagę na działania firmy Halama, które stanowią rażące naruszenie umowy o pracę oraz przepisów dotyczących terminów płatności wynagrodzenia pracowniczego. Należy podkreślić, że opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia są sprzeczne z zasadą rzetelnego i terminowego wywiązywania się z zobowiązań pracodawcy wobec pracowników. Takie działania mogą stanowić podstawę do dochodzenia roszczeń pracowniczych na drodze postępowania sądowego lub innych procedur prawnych. W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, że w przypadku braku natychmiastowego uregulowania zaległości płatniczych, będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne w celu ochrony interesów pracowniczych i dochodzenia należnych roszczeń. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że pracodawcy powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa pracy oraz szanować prawa pracowników do terminowej wypłaty wynagrodzenia za pracę wykonaną na ich rzecz. Z poważaniem, Grzegorz Bolechowski

M9n
@Grzegorz

Po zachowaniu i traktowaniu ludzi przez wlasciciela firmy Hslama nie dziwie sie. Wspolczuje i szkoda mi ludzi wdpolpracujacym z ta firma

Grzegorz Nowy wpis

. Nowy wpis
@Grzegorz

Można prosić do Pana nr lub e-mail? Również jestem przez nich poszkodowany i szukam osób do pozwu zbiorowego z art. 286. Poszkodowanych jest więcej, ludzie bez zasad.

M9n Nowy wpis
@Grzegorz

Водій який працював уhalami Nowy wpis

Власники цієї контори мають сєбе забогів а водіїв за брулних холопів змушують працювати за даром при цьому щоб ті порушували правила роботи з тахографа ми інше оформлюють необхідні документи штрафи їхній помічник"Denis" вигадує добре і хоч Шефова ходить до костелу регулярно бог покарає всеодно цю сім'ю РОБЕРТти пам'ятаєш як ти клявся своїми дітьми про є що Буде все добре

Jan niezbędny

Kto chce pracować ten pracować będzie, a komu nie temu wszędzie będzie źle

Bożena

Rzadko piszecie opinie o Halama, ale część starszych wpisów była raczej pozytywna. Zastanawiające, z czego wynika brak komentarzy tutaj w ostatnim czasie, zresztą dosyć długo już, bo prawie od roku nikt nic nie napisał. Czy firma nadal działa? Może przez pandemię coś się zmieniło, lepiej się upewnić.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Luka

Świetny pracodawca i oby pracownicy tacy byli to nic więcej by nie było potrzeba.

Kingsize

(usunięte przez administratora) ignorancja, arogancja, totalna porażka.

Kierowca

Fajna firma, na dobrym poziomie

NICK
@Kierowca

w jakim znaczeniu jest ten dobry poziom chodzi o dostawe towaru to się z tym zgodzę kierowcy są ok ale firma nie umie docenic swoich pracowników wiem bo tam pracowałem koło rok temu i ostrzegam wszystkich przed tą firmą oszukuja na kasie i na wielu innych rzeczach kto pojdzie tam to sie przekona a kto pracował to wie oczym pisze (mówie)

@NICK

Nick .Po pierwsze nie jestem rodziną tej firmy tylko pare dobrych lat tam pracuje .Po drugie ja Cię dobrze znam jesteś z Namysłowa i porzuciłeś robote w 17.11.2019 .Po trzecie widziałem ten samochód którym jeździłeś i w jakim stanie go pozostawiłeś : skradzione kable rozruchowe,popalone siedzenie od fajek ,brud wiem dobrze bo tym samochodem jeździłem przed tobą .Po co kłamiesz że pracowałeś rok temu jak przez ostatnie 2 lata nie było wogóle przyjęć w firmie.

Maciej
@Kierowca

Widzę, że dobrze znasz firmę i warunki pracy w niej panujące. Czy mógłbyś napisać jaki grafik obowiązuje kierowców i czy jest układany z miesięcznym wyprzedzeniem? Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Kierowca

Firma ktora (usunięte przez administratora) i klamie

Trucker

Niema zastrzeżeń, wszystko oki

1909

Polecam

admin

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie HALAMA international Transporte&Spedition Sp z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o. - Chróścice

• Jak się pracuje w Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o.?

Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Powstańców 22
    46-080 Chróścice
  • NIP: 9910100335 KRS: 0000196054

Halama International Transporte & Spedition Sp. z o.o.