Opinie o Coldstream Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coldstream Holdings Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coldstream Holdings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coldstream Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

cvc

Nie ma co uogólniać i wrzucać wszystkich ludzi z firmy ng do jednego worka, jednak pan W. to jedna wielka porażka i chodzaca pomylka. Czlowiek, ktory zna sie na niczym. Tak chyba mozna go okreslic. Nie ma zadnej \'wiedzy\', ktora moze przekazac podwladnym. Naprawde nie tak powinno to wygladac. Wspolczucia dla tych, ktorzy musza z nim pracowac, tudziez wspolpracowac. Czlowiek chyba nie wart polecenia zadnemu pracodawcy. Dziwne, ze w ogole ktos taki \'zarzadza\'.

były permit

Niezła jazda... wiecie co mnie ciekawi, dlaczego do tej pory nie dostałem rozliczenia za rok 2011, czyżby oszuści z Newgasu zatrudniali na lipną umowę???? Wow, a ciekawe co z panem W. dalej lubi słuchać siebie? Tchórz i nic więcej nie ma co o nim dodawać.

ANONIM

Niesamowita musiała być burza mózgów w firmie żeby wykombinować taką złożoną wypowiedź. Robota stała bo wszyscy co bardziej kumaci myśleli. Co do satysfakcji z pracy w CH to samozadowolenie wykazują tylko niektóre osoby. P.S. Niecierpliwie czekam na odpowiedź ze strony CH. Mam nadzieję, że ze sklecenie kilku zdań odpowiedni departament tak dynamicznej firmy sobie poradzi.

Przybysz - były pracownik

Opinie bandy podnieconych opszczypłotów. Do wiadomości dla wszystkich - większość negatywnych opinii napisana jest przez osoby, którym wydawało się, że trafili do (usunięte przez administratora) u i jak w (usunięte przez administratora) u zachowywać się mogą. Wyraz gorzkiego rozczarowania macie Państwo w ich wypowiedziach na tym forum. No cóż... trzeba w tej firmie pracować, a jak widać nie każdy podejmuje pracę w tym celu... Co do oceny tej spółki, to wystarczy zgłosić się do pracy i porozmawiać z osobami, którym tak źle jest, ze już kilka czy kilkanaście miesięcy pracują w tej firmie. Za pewne za karę i pod przymusem to czynią... Taki dozwolony prawnie system niewolniczy, a pracownicy siedzą tam na zasadzie wolontariatu... Każdy może narzekać i na....ać jak w pusty bęben. To aż tyle wysiłku co praca za dobre pieniądze nie kosztuje.. Myślę, że tyle w temacie. To forum jak dla mnie zostało popsute przez frustratów, a dalsze przepychanki są wyrazem ich totalnej niedojrzałości i lekko oceniając głupoty. Pozdrawiam, Przybysz

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Coldstream Holdings Sp. z o.o..
MP

XXXXXXXX - 2012-02-10 14:18:24 Powiedzcie która firma nie zarabia kosztem innych. Co do opinii o kilometrówkach i innych rzeczach tego typu moim zdaniem nie macie co narzekać. Bo kto i gdzie w Polsce dałby wam tyle kasy za obijanie się w ciągu dnia co ta firma?. Można by mieć zarzuty co do osób które zatrudnia bo nie wszyscy są na odpowiednim poziome umysłowym a szczególnie ci którzy liczyli na extra zarobek a nic nie robili i bezczelnie zgłaszali roszczenia kantując na lewo i prawo. HAHAHA Chyba cale biuro myslalo nad tak zlozona wypowiedzia.

XXXXXXXX

obiektywnie

odnośnie wyplat troche przesada(ok10dni opóż,ale podobno placą),kilometrówki mniej więcej 2tyg opóz.(trzeba zainwestować,ale pytanie w co? i po co?)odnośnie tel,które są niezbędne permitom(czasem mozna stracic30zl zeby wywiązać sie z obowiązkow sluzbowych)to szczyt bezczelnosci(usunięte przez administratora) z bardzo wysokim mniemaniu o sobie,ogólnie wszystko sprawia wrażenie maskarady,tylko dla zdesperowanych,\\\"szukają łupków i glupkow do pracy\\\"trafne określenie,mylic mogą dobre hotele w których mieszkaja i za które nie placą,liczą na ludzką glupote,ale czasem mozna sie przeliczyc,.Miarą dojrzalosci jest umiejetnosc przewidywania konsekwencji,NIEDLUGO KONIEC ZABAWY DZIECIAKI

pool

także były permit - 2012-02-02 21:33:59 Jakiś czas temu pracowałem dla nich. Był to najweselszy okres w mojej karierze. Wszyscy się śmieli. Kierowcy z permitów, pracownicy od badań terenowych z kierowców, ludzie namawiani do podpisywania umów także z permitów, panie sprzątaczki z hotelu gdzie zamieszkiwała kadra kierownicza ze wszystkich, którzy dali się nabrać na anglojęzyczne nazwy firm zlecających pracę. Po tygodniu pracy wszyscy zaczęli dostrzegać, że to co mówiono na szkoleniach ma się nijak do rzeczywistości.(usunięte przez administratora)całego zamieszania(usunięte przez administratora)udowadniał każdego dnia jak wielkim arogantem i ignorantem jest. Parę dni temu byłem przypadkowo w miejscu dawnej bazy wypadowej tej całej bandy i nie są wspominani miło przez obsługę obiektu ani tym bardziej (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o wypłatę, to otrzymałem.Hej, były, daj mi na siebie jakiś namiar, waham się co do pracy u nich, i mam kilka pytań do Ciebie, napisz do mnie jakiś kontakt na: (usunięte przez administratora) z góry dzięki!!!

także były permit

Jakiś czas temu pracowałem dla nich. Był to najweselszy okres w mojej karierze. Wszyscy się śmieli. Kierowcy z permitów, pracownicy od badań terenowych z kierowców, ludzie namawiani do podpisywania umów także z permitów, panie sprzątaczki z hotelu gdzie zamieszkiwała kadra kierownicza ze wszystkich, którzy dali się nabrać na anglojęzyczne nazwy firm zlecających pracę. Po tygodniu pracy wszyscy zaczęli dostrzegać, że to co mówiono na szkoleniach ma się nijak do rzeczywistości.(usunięte przez administratora) całego zamieszania (usunięte przez administratora) udowadniał każdego dnia jak wielkim arogantem i ignorantem jest. Parę dni temu byłem przypadkowo w miejscu dawnej bazy wypadowej tej całej bandy i nie są wspominani miło przez obsługę obiektu ani tym bardziej przez (usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o wypłatę, to otrzymałem.

były permit

Wedle tych linków doskonale świadczy iż w projekcie POLAND SPAN chodzi o poszukiwania gazu łupkowego. (usunięte przez administratora), mi wypłaci za styczeń, lecz skurwiele zalegają ciągle za grudzień. Za używanie własnych telefonów nie płacą:) Ale mimo to zgłoszę ich do odpowiednich służb.

łukasz z.

OOO i to jest pomysl z tym dzwonieniem, zaczne od poniedzialku jak mi za paliwo nie zaplaca o ktore juz 3 tydz sie ubiegam i slysze tylko, ze bedzie wyslane, bedzie wyslane...

f**k new gas

Po pierwsze ten caly new gas to jedno wielkie oszustwo, firma nie ma wogole kapitalu wlasnego, wiec placa dopiero wtedy, jak dostana pieniadze od firmy Global. nie placa za kilometry przejechane wlasnym autem, maja 2 miesieczne zaleglosci z wyplacaniem tzw kilometrowek. Ogolnie nie polecam bo wyplaty tez sie nigdy nie zgadzaja, no ale jak menagerami sa ludzie bez pojecia o wlasnych obowiazkach, szef nie wie co sie dzieje, umie tylko sie ukrywac to czego mozna sie spodziewac. Rada dla permitow: jezeli oni was oszukuja nie placac to zadzwoncie do ludzi z ktorymi podpisaliscie umowy i poinformujcie ze (usunięte przez administratora)i, ludzie cofna pozwolenia i wtedy zobaczymy kto wiecej straci:) pozdrawiam:)

pytający

Witam. Jestem ciekawy czy płacą za używanie auta i komórki. Tłumaczenie było bardzo mętne. Pierwsze wrażenie jest negatywne. Olewający stosunek do ludzi rozpoczynających pracę jako permity. Po prostu nikt nic nie wie. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam

antoni

Popieram ocenę p(usunięte przez administratora)

były permit

Jak tj. menagerowie tacy jak (usunięte przez administratora) każe kit wciskać o projekcie Poland Span, który powstał na zlecenie Instytutu Nauk Geologicznych PAN-u, a na stronie owego instytutu http://www.ing.pan.pl/ nie ma ani słowa o czymś takim. Wniosek jaki się nasuwa to albo p. (usunięte przez administratora)próbuje z podwładnych robić (usunięte przez administratora)usypiając ich świadomość, albo jest on zwykłą perfidną szują, która próbuje dla własnych korzyści zmanipulować innych. Tak czy inaczej chyba czas aby odpowiednie służby się zajęły owym holdingiem czy jak lepiej brzmi NEW GAS Contracting. Generalnie klimat w firmie jest zły, więcej kadry niż pracowników terenowych, wśród kadry jest swoisty (usunięte przez administratora)

na pewno nie przyszly pracownik

Firma krzak - tak!!! (usunięte przez administratora) Naprawde oby to niedlugo zniknelo z pola widzenia. (usunięte przez administratora) Nie warto w ogole rozpoczynac rozmowy. Brak slow.

go1984

Potwierdzam opinię grupa osób bez kompetencji i niedorozwojów, którym się wydaje, że zrobią karierę kosztem permitów z terenu. Jeśli ktoś chce tam pracować to pod warunkiem że godzi się na dofinansowanie tej dziadowskiej firmy z własnej kieszeni. Nie stać ich nawet na kartkę papieru i długopis. Odnośnie ostatniej opinii zapewne została napisana przez tzw. pożal się boże menadżera. Potwierdzam wałem śmierdzi, szukają łupków i głupków do pracy. Powinni zmienić nazwę na BIGOLO Sp. z o.o. ( biją i golą) Naprawdę nie warto tracić czasu i PIENIĘDZY !!!!!!!!!!

KD

Spółka krzak która zatrudnia 180 osób , to ciekawe ....., poza tym gazu to możesz sobie poszukać w kuchence gazowej , Coldsteram nie szuka gazu , nie pisz bzdur bo zielonego pojęcia o tym nie masz ,a jeszcze ktoś uwierzy

SS_Włodad

Banda gówniarzy z rozbudowanej administracji próbuje zarządzać, ale brak im zmysłów. Oszukują strasznie

BB

Spółka krzak, pod przykrywką tworzenia mapy do celów naukowych Polski, szukają gazu. Nie płacą pieniędzy za wyjeżdżone km.

Zostaw merytoryczną opinię o Coldstream Holdings Sp. z o.o. - Warszawa

Coldstream Holdings Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Foksal 18
    00-372 Warszawa

Coldstream Holdings Sp. z o.o.