AMCO GAZ

Białystok

Opinie o AMCO GAZ

Gość 2009-07-23 07:59:26
Brak szacunku dla pracowników, kiepska atmosfera w pracy,
kiepscy kierownicy, duża rotacja, opóźnienia w wypłacaniu wynagradzenia, wykorzystywanie pracowników (praca w dni wolne - nie wypłacane wynagrodzenie), brak możliwosci rozwoju. Nie polecam
Pracownik-Białystok 2010-03-11 13:46:24
Śmiech na sali, wypłaty nie na czas, kierownicy i dyrektor t.ł. hahaha oby kiedyś się coś zmieniło. no nic wracam do pracy:)
Ja 2010-05-28 01:22:11
tragedia, amco bircenau, zaharować się można na śmierć, wypłata nigdy na czas, nie można raz na 5 lat zachorować, zero podwyżek,mistrzowskie [usunięte przez moderatora]skutkuje awansem, nadgodziny źle naliczane, za prace w nocy nie ma dodatków, umowa tylko na czas określony, posiłek regeneracyjny zimą to pasztet za 80gr, a latem butelka wody na 3 dni, każą oszukiwać klientów, [usunięte przez moderatora], właściciele każą myśleć że pracując u nich niebo liżesz szok NIE POLECAM!!!!!! tragedia!!!!
Zostaw swoją opinię o AMCO GAZ - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMCO GAZ