Opinie o Saueressig w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saueressig. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Saueressig o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saueressig w Poznań

Dziki

Dynamiczny rozwój co to za sciema maszyny nowoczesne prosto z muzeum techniki 18 wieku

Ludzie bardzo wporzadku praca też , Jednak kasa ......kiepsciutko

Essen die einen kupen

I jak tam polscy pracownicy? U nas w Deutschland mamy takie pieniądze ze co roku mogę zmieniać meine groß Passaten. Ja! Henrich powiadał że te moje Passaty to po waszych drogach teraz jezdzaja. Ich habe wielka prośba. Przyslijcie jakiegos Spezialisten, chcemy mieć takie gut wyniki jak wy! Polen Über alles!!!

@Essen die einen kupen

Jak chcecie specjalistę to tylko W.P. On wie wszystko. Przynajmniej tak mu się wydaje. A Ci dwoje obok niego nie lepsi. Pozdrawiam naiwniaków ????

Jakub
@Dziki

Podawanie danych osobowych innych osób jest na forum Gowork.pl zabronione. Także dane osobowe, po których te osoby mogą byś rozpoznane zalicza się do tego. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się się do niego stosować. Jeżeli dodasz swoją obiektywną i merytoryczną opinię o warunkach zatrudnienia w Saueressig będzie to bardzo mile widziane.

Madra
@Dziki

Jestem ciekawa co z ciebie za kozak mize swoje inicjaly podasz jak taki dziki jestes bo widze ze innych podsumowac to lekko idzie

Sauer jest fajny

Spora korporacja o dużym kapitale która gwarantuje pracownikowi stabilizację i daje duże możliwości rozwoju na różnych stanowiskach. Pracuję tam ponad 5 lat i nie mogę powiedzieć nic złego. Mimo że jest to korpo to atmosfera jest bardzo rodzinna może też dlatego że całe rodziny tu pracują. Zarobki nie są złe ( ale zawsze mogłyby być wyższe :) i atmosfera pracy też fajna. Pracuję ponad 5 lat w tej firmie podoba mi się tu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dziki

System. 4brygadowy ma swoje. Plusy i swoje minusy atmosfera na produkcji jest gorzej niż zła jeszcze troche i bedziemy sami nie kaizeny ale donosy pisać od kiedy jest na dole ciocia nic nie jest jak kiedyś szkolenia zabrania których nawet najwierniejsi uczestnicy maja dość naciski na tych co sidza niżej ich strach przed kobieta i wiele innych czynikow sprawia że zaczynamy sie rozglądać za nową pracą

Młody

A jakieś bardziej obszerne wypowiedzi? Godziny pracy (po 12h, ale czy 6-18 czy nocki)? Zakres obowiązków? Wynagrodzenie (3 tys netto czy 1800 netto)? Będę bardzo wdzięczny jeżeli rozwiniecie wasze wypowiedzi :D

Z produkcji
@Młody

System 4 brygadowy czyli masz 2 dni 6-18, 2 dni wolnego, 2 dni 18-6. Jeśli przypada święto to nastaw się że jest pracujące. Wynagrodzenie 3 tys ale raczej nie netto chyba ze wyrobisz duzo nadgodzin. Ogolnie praca kiedys nie byla zła, teraz zarobki stoją w miejscu gdzie inne firmy dają wiecej na start niż tu ludzie mają po 5 latach. O podwyżkach co rocznych można zapomnieć. Także jak masz cos innego na oku to ogólnie NIE POLECAM Atmosfera na hali produkcyjnej do niczego, coraz gorzej, wieczne problemy z urlopami, ciagle zwiększanie norm produkcyjnych, traktowanie ludzi przedmiotowo niekiedy nawet jak śmieci, straszenie zabieraniem premii, itd. itd.

Adi
@Z produkcji

Pan z produkcji Potwierdzam. Tak jest jak napisał.

Dzięki za info ;)

@Z produkcji

Często zdarza się tak, że trzeba zostać dłużej w pracy? Czy może jest to dobrowolne i my sami decydujemy, czy danego dnia możemy przepracować nadgodziny? Zaniepokoiła mnie również Twoja wypowiedź na temat atmosfery, która panuje na hali. Myślisz, że są szansę na to, aby atmosfera uległa poprawie?

Młody

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku technik chemik/laborant? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź :)

Pije i czuję,że żyje

Trzeba pić.

Krzyk rozpaczy
@Młody

Podobnie jak w swiniarni tylko gnoju wiecej

Obserwator

Kazdy kto sie przymila(usunięte przez administratora) nawet bez doswiadczenia dostaje lepsze stanowisko.(usunięte przez administratora) Nagle (usunięte przez administratora) specjalista od Leana...... ludzie i to ma byc firma z zasadami.

Yhol

Dalej dawać do nas do roboty ,bo ludzi zaczyna brakować.

Ol_dzik

Jakiś czas temu miałam podjąć pracę na stanowisko operator DTP- grafik komp. Ale przeszkodą była właśnie ta umowa lojalnosciowa... szkoda. Może kiedyś się to zmieni????

Inhildinor
@Ol_dzik

A jak ta umowa lojalnosciowa wygladala?

xc60
@Ol_dzik

w tego typu branży to niestety norma

Hildores

Hej! Jak to wyglada z tymi umowami lojqlnosciowymi?? Z tego co widze kary pieniezne sa strasznie wysokie i troche mnie to przeraża...

Ol_dzik

Czy nadal są umowy lojalnościowe?

IkizD

Na produkcji nie ma.

nie sap

Jest sap .

IkizD
@nie sap

SAP to nie system. To stan umysłu.

Ciocia z Birobidzanu
@Ol_dzik

Są legalne ? Prokurent powinna się wypowiedzieć, bo chyba nie do końca są. Poprzez zmianę miejsca zamieszkania można zerwać taką umowę ?

Krzyk rozpaczy

Jak pan z chromu jest normalny to "Laska "z druku może też? ???!!!!!!##

Sobota

Proszę mi wymienić jedną osobę normalną w tej firmie. Oprócz Pana z wąsem z chromu

Lifetime

Nie dotrzymujecie obietnic to potem są tego skutki. 1. 400zl za nie chorowanie 2. Indeksy za zastępstwa osób których brak dzielony na osoby zastępujące. 3. Premia za efektywny lifetime.Ciagle mówicie o szacunku a ludzi nie szanujecie! Wszystko puste obietnice.

Chłop z chłopa
@Lifetime

Ciągle tylko jedno tłumaczenie sap nie dziala jak powinien a co to kogo obchodzi nie bylo mowy o sapie na zebraniach tylko gadanie i gadanie myślicie ze na produkcji pracuja chlopy ze wsi to sie mylicie

Dziki

Oferty pracy odnawiane co tydzień Chętnych brak nic dziwnego przecież zarabiamy mniej niż ukraina w tesco Wiem to żenujące idea wiecej za mniej idealnie sprawdza sie w "firmie" Gówniażernia nic nie zrobi strach dopadł wszystkich

Agnieszka
@Dziki

Widzę, że masz raczej dość negatywną opinię o pracy w Saueressig. A jakie - Twoim zdaniem - (oprócz podwyżek wynagrodzeń) zmiany mógłby wprowadzić w firmie pracodawca, aby być lepiej postrzeganym zarówno przez obecnych, jak i potencjalnych pracowników? Może warto byłoby doprowadzić do jakieś spotkania/zebrania z odpowiednimi osobami w firmie i przedstawić im swoje pomysły.

@Agnieszka

Wystarczy dotrzymac slowa i wprowadzic wszystkie uzgodnione premie. Mamy dosc obietnic czas wprowadzic obietnice w życie Jesli ktos chcialby pracowac w tej firmie stanowczo odradzam.

Dziki

Witam serdecznie gratulacje dlaR.Z za skuteczność w usunieciu wpisu jednak prawda zabolała niekturych bardzo poruszyło inni sie smiali Wszystkich pracowników niszczego szczebla martwi obecna sutlacja w firmie przewlekły brak pracy nie wyplacanie Wszystkich wynegocjowanych z szefem premi czujemy sie oszukani poniżani (usunięte przez administratora) może wystarczy tobie ikry żeby zorganizowac kolejne spotkanie z szefem tylko teraz razem wszystkich zmian jak ktos nie przyjdzie to jego problem Na trzeciej hali miejsca jest dość

@Dziki

Popieram pomysł dzikiego zaczeli odwolywac zmiany powodu braku pracy bedziemy skakac po zmianach jak malpy w dżungli moim zdaniem firma jest spisana na straty.

LodowaBeata
@Tomek

Miód dla moich uszu, mniej zajadania się pod biurkiem, a efekty same się pojawią … To prawda że pewien mąż przynosi do firmy gitarę basową aby sobie na popołudniówkach pograć ?? Ala ??

fik mik

dziku i ta cała reszta dobrze ze jest ta strona w internecie bo tu mozecie zabłysnąć pamietam zebrania w tej firmie gdzie wiekszosc bohaterow ze stolowki stala pod sciana i ani slowem sie nie odezwali BRAWO WY hihi

Tak sobie czytam opinie i widze że ten kierownik i jego zastepca to muszą mieć niezłe plecy że tyle narzekania na nich a oni dalej trzymają sie swoich stołków

Franek

Dobra firma ale zawsze znajdzie się ktoś komu nie podoba się cos w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Saueressig - Poznań

• Jak się pracuje w Saueressig?

Zobacz opinie na temat firmy Saueressig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saueressig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saueressig?

Kandydaci do pracy w Saueressig napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saueressig
2.3/5 Na podstawie 185 ocen.
  • Krucza 4
    62-080 Poznań