Opinie o Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski w Słupsk

Klaudka Nowy wpis

Ten zakład to w ogóle ma jakaś swoją stronę internatową? Mam na myśli to, że na niektórych witrynach w sieci odsyła mnie właśnie na to forum a chce sprawdzić jaka to praca. Pytano tu chociażby o te zmiany, dobrze byłoby je również poznać o ile to teraz możliwe? Znalazłam jedynie jakieś stare ogłoszenie w którym podwali godziny od 6 do 14 i od 14 do 21. Czy występują przy tym nadgodziny? Jak zwracane?

Jaa Nowy wpis

Jest ogłoszenie na olx

Miki Nowy wpis
@Jaa

Witam czy w zakladzie jest 1 zmiana czy 2?

Żelek Miś

Jestem Pracownikiem tej firmy i nie mam żadnych złych opinii. Klimat i pracownicy są w porządku. A co do Szefa Artura to dobry szef tylko trzeba dobrze z nim rozmawiać. Pozdrawiam ^^

Gabriela
@Żelek Miś

O widzisz, info na temat atmosfery zaliczone a o specyfice pracy coś więcej napiszesz? Na socjal nikt mi nie odpisał, pytanie tylko z perspektywy którego stanowiska oceniasz? Widziałam kiedyś opinię gdzie ktoś sugerował łamanie jakichś norm od udźwigu. Jak to BHP teraz wygląda?

Gabriela

Padła kiedyś wzmianka o piciu kawy ale także o długoletniej karierze jednej z pracownic. Więc obecnie ile wynosi średni staż pracy i na których stanowiskach proporcjonalnie sa największe rotacje? Z czego mogą wynikać i wracając do tematu kawy co z socjalem? Opowiecie jaki jest ten aktualny?

Pracowalem w tej firmie tydzien ze wzgledu na pandemie wtedy, nawijaja makaron na uszy, rzeczywistość i realia inne. Czlowiek wyjdzie polamany po 4 dniach. Ogolnie pensja minimalna i nic wiecej. Moze 200zl wiecej jak slyszalem. Ludzie odchodza hurtowo po nawet 3 godzinach pracy. Polecam unikac jak ognia. Firma schowana na zadu*iu bo na widoku ze wstydu, by sie chyba spalila. Maszyny czysty (usunięte przez administratora) i ubóstwo

Iwona

A czemu połamany? A czy za ten tydzień pracy dostałeś normalnie wynagrodzenie?

@Iwona

Polamany gdyz normy udzwigu nie sa przestrzegane, w ciagu godziny przerzucic kilkanascie workow, kilkanascie wiader, kilkanascie skrzynek. Byleby robic i latac ponad sily. Szef nie spojrzy na to laskawym okiem, byleby robic i robic, ludzi nie ma i jedna osoba najlepiej by robila za 3. Zasady bhp jak i samego bhp tam nie ma. Wielka firma krzak. Wyplata troche na konto a 100zl do reki w kopercie placa. Wentylacja jak i cala infrastruktura zakladu to istne sredniowiecze. Standardow bezpieczenstwa zero.

Justyna

Po 3 godzinach odchodzą? To na jakiej umowie oni tam pracują, skoro tak szybko można się zwolnic? Firma toleruje takie praktyki?

Ja.
@Justyna

Bo ludzie myślą że będą siedzieć i kawę pić. Pracowałam tam parę lat. Polecam.

xxxxx

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Jeden wielki bałagan

@xxxxx

@xxxxx

Pani W. I Pani B - z racji tego iż jest to jedyny negatywny komentarz od lat świadczy to tylko o tym , ze absolutnie nie chodzi tu o atmosferę i porządek w pracy lecz o brak zaangażowania i lekceważenie pracy przez nowych pracowników.Wystarczyła by odrobina chęci i umiejętnego myślenia. Pozdrawiam,pracownica zakładu.

@jaaa

Chyba tam nie robiłaś, zaklad to jedna wielka prowizorka. Standardy bhp nie obowiazuja, samego bhpowca brak, normy dzwigania to przegiecie. Maszyny jakis zlom, skladane w garazu. Kasa masakra jak za taka prace. Brak roboty to nie postojowe, tylko wysyla na przymusowy urlop. 2 tygodnie mozna zaplanowac i nie wiadomo czy przypasuje a reszte to wlasciciel wykorzystuje jak swoje kolo ratunkowe w razie jego braku zamowien.

Czy pracodawca Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jaaa

Nigdy tego nie robił.

@Jaaa

Tak, motywuje. Powiesz mam dosc,, dasz rade, nie przesadzaj,,. Idz po podwyżkę to zobaczysz motywacje jak nastapi złość i biadolenie.

A.

Czy jest możliwość podjęcia pracy w tej firmie? Na jaką umowę?

NiktCiekawy

Dzień dobry. Czy przyjmują do pracy? Jeśli tak, to na jaką umowę?

Aga

Mam pytanie czy potrzebują tam do pracy od września.?

czarnulka750

Czy sa przyjecia do pracy podczas epidemi?

Aga

Mam pytanie czy potrzebują tam do pracy

masakra

@polor ehhh tutaj też wypłata do ręki??

Jurek

@stanislaw a co jest nie tak? Czemu nie polecasz ?

polor
@Jurek

Benefity- zero, wypłata w kopercie w skład której wchodzi najniższa krajowa+200 PLN, ogolnie prywaciarska manufaktura

stanislaw

Nie polecam.

Wera

Prosze o informację na temat zatrudnienia i zarobków w firmie. Czy poszukują do pracy?

Mariano olek

Bardzo dobre produkty ?

Mariano olek
@Mariano olek

Najlepsze

Koralgol

Ale to jest forum pracownicze , zażalenia na słodkie cukierki składa się na adres firmy.

Małgorzata Polejowsk

Witam. Kupiłam państwa produkt Kwaśne cukierki żelowe o smaku owocowym. Niestety nie były wcale kwaśne lecz wręcz przeciwnie słodkie mega. Dzieci były bardzo zawiedziony :( myślałam że państwa produkt będzie ok ale zawiodłam się

Halina

@xxxxx, Twoja obecna opinia jest bardzo krótka i nie mówi nam praktycznie nic, dlatego zapraszam Cię do dłuższego komentarza w temacie firmy Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis. @jaaa, jesteś obecnie pracownicą firmy Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis, napisz nam proszę coś o kwestii warunków pracy w tej firmie, informacje o benefitach i dodatkach socjalnych również będą tu bardzo istotne dla innych. Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski - Słupsk

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski?

Kandydaci do pracy w Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Produkcji Cukierniczej Esbis Stanisław Śliwowski
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Poznańska 98/99
    76-200 Słupsk