Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

ciekawość

A tak z ciekawości zapytam - co za różnica z jaką inną spółką ta jest powiązana? Znam pełno takich spółek, które są powiązane z innymi. Racja - nie mąć.

ryś

czy te firmy mają jakieś powiązanie ? bo strona internetowa w KRS jest ta sama, o co chodzi ? KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO I WINDYKACJI WEC SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (KRS: 0000304459, NIP: 7311981647, REGON: 100526450) Brzeziński Remigiusz PiotrLikwidator Data wpisu do rejestru przedsiebiorców:2008-04-28 Poczta:Warszawa Kod pocztowy:01-402 Ulica:Ciołka 12/428 Miejscowość:Warszawa Gmina:M. ŁÓDŹ Powiat:M. ŁÓDŹ Województwo:mazowieckie Forma Prawna:SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rejestr:POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW Data rozpoczęcia działalności:2002 Adres WWWwww.kancelariawec.eu

rysiu ogarnij się
@ryś

Sprawdziłam firme o której piszesz i: W roku 2012 rozpoczęto jej likwidacje uchwałą wspólników spółki, roku 2014 została zakończona likwidacja i spółkę decyzją sądu wykreślono z KRS-u, czyli na dzisiaj ta spółka nie istnieje. Masz jakieś stare dane albo specjalnie siejesz zamęt. Zwróć uwagę na sprzeczne daty w twoim wpisie; data rozpoczęcia działalności 28.04.2008 rok jak to się ma do drugiej daty rozpoczęcia działalności z twojego wpisu 2002 rok? - błędne dane i tyle. Sprawdź normalnie w KRS sobie w sądzie tą spółkę albo na stronie Ministrstwa Sprawiedliwości podaje link https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t , a nie korzystasz z jakiś błędnych niezweryfikowanych danych, chyba, że celowo wprowadzasz ludzi w błąd.

Lonia

Racja. Ale do rzeczy. Wypłaty są terminowe. Składki płacone w całości. Nie wiem czy wszyscy (może tylko chętni, może ci, którzy wynegocjują - nie wiem), ale jest pakiet medyczny dla pracowników (przychodnia 100m od kancelarii). Każdy ma na czym pracować (ale to raczej norma w obecnych czasach). Dostaje do dyspozycji zależnie od potrzeb i funkcji laptopa i oprogramowanie, dostępy, dokumenty, komórkę, samochód. Nadgodziny - ewentualnie kier./dyr. (chyba już ktoś pisał). Pamiętają o Wigilii, mikołajkach, dniu kobiet itp. (pompy może nie ma, ale bez przesady...). Można skorzystać z innych bonusów i np. wyjść z dziećmi do ZOO, albo z kolegą na mecz, czy dofinansowane karty/karnety do klubów sportowych (coś takiego - nigdy nie korzystałam, ale wiem że coś takiego funkcjonuje). Zdziwiło mnie, że informatycy pracują tylko w godzinach pracy biura (tam, gdzie pracowałam wcześniej było trochę inaczej). Podobno był jeden bardziej dostępny, ale gdzieś się zawieruszył. Nie można narzekać - IT działa sprawnie (poważnie). Łączność telefoniczna z nimi też jeszcze działa ;) Dużo wiedzy do przyswojenia (niezależnie od działu). Może stąd czasami rotacja ludzi - nie wszyscy wytrzymują. Inni wytrzymują, ale po dokształceniu, nabraniu praktyki idą dalej - życie. Urlopy - plany urlopowe z ew. przesunięciami. Przy niektórych świętach łączonych, długich weekendach zdarza się, że wszyscy biorą urlopy i kancelaria jest nieczynna. Też chyba ktoś pisał, że jedynym warunkiem jest to, żeby miał kto zastąpić podczas nieobecności. Raczej nie ma problemów nawet z jakimś nagłym wyjściem. Pan Prezes nie robi problemu (taki dobry człowiek jak na Prezesa), kierownicy - czasami (czasami gorzej, wiadomo - doradcy mają łatwiej). Dokumenty przygotowane. Pani Kadrowa zawsze pomoże jak coś. Atmosfera - jaką sobie sami robimy. Zależy od działu. Powiedziałabym, że nawet nie jest źle. Jeżeli ktoś popełni błąd, to normalnie staramy się go rozwiązać (tak, jest współpraca między działami - normalne). Klienci - jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził (ale i tak nie o klientach i usługach jest ten portal). Z minusów - brakuje szkoleń. Jeżeli są, to za rzadko. Jeżeli potrafisz myśleć i chce ci się pracować - poradzisz sobie. Bywają gorsze dni, ale wszędzie tak jest.

były pracownica
@Lonia

i znowu ktoś z pracowników chce się przypodobać Panu Prezesowi... żal nawet połowa tego co piszesz nie ma pokrycia w rzeczywistości. * z urlopami przy świętach - bzdura * dział IT pracujący tylko w godzinach pracy biura - mega bzdura * miła atmosfera pracy - zwał jak zwał :)

Lonia
@były pracownica

Od niedawna już tam nie pracuję, więc nie mam powodu się komukolwiek (zwłaszcza stamtąd) przypodobywać. Po prosu naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie twierdzę, że jest miła atmosfera, bo ta jest taka jaką sobie zrobimy. Jak masz problem z ludźmi, to co Ci poradzę. Napisałam swoją opinię i nie będę prowadziła tej bezsensownej konwersacji. Możesz nie odpisywać, bo raczej nie wrócę. Żegnam.

viola

co za głupoty, widać,że pisane przez pracownika.to portal o opiniach o pracodawcach a nie robienie sobie reklamy

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
stary

Jak sobie radzicie ? :)

vowel

Na odebranie nadgodzin nie masz co liczyć, na wypłatę za nadgodziny tym bardziej.Po pracy zostają głównie dyrektor i kierownicy - taka rola.

@vowel

potwierdzam nie ma odbierania nadgodzin z tym że ja wiem że nie ma nadgodzin po prostu poza kierownikami tak jak piszesz nikt raczej nie zostaje dłużej jak czasami ktoś zostaje dłużej to potem sobie odbiera ja tak miałam raz i informatycy też chyba kiedys

vit

Świeta prawda:)chyba nikt nie wierzy, ze te pozytywne opinie piszą pracownicy.firma zenada to fakt.

Nie ma żadnych problemów z urlopem, jeśli ktokolwiek informował Cie, że jest inaczej to znaczy, że na złość pracodawcy udziela nieprawdziwych informacji. Wiadomo, że wszyscy pracownicy z jednego działu nie wezmą urlopu w tym samych czasie i dlatego ustalany jest wstępny plan urlopowy ale jeśli „od ręki” jest Ci potrzebny to nie ma żadnych problemów.

vox

z urlopami wcale nie jest tak rózowo, więc bez ściemy...ogólnie firma nierozwojowa i szkoda na nią tracić czas...

@vox

dziwne rzeczy mówisz chyba nie jesteś od nas a jak jesteś to dlaczego tu pracujesz ?pracujesz w nierozwojowej firmie i cały czas pracujesz?, a urlopy nigdy nie było problemów? ja zdobywam doświadczenie i jestem zadowolona natomiast jasne nie jest to żadna wielka korporacja ale dużo sie uczę i mam pewność wypłaty chociaż mogłaby być większa. Jak sie poczuje silna to albo znajdę inną lepszą pracę albo dostanę podwyżkę ale z rok góra dwa jeszcze tu poterminuje i tyle taka praca

yossarian
@YASNI

zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Praca w ustalonych godzinach czy nadgodziny, zostawanie dłużej w biurze itp. ?

@yossarian

praca 8-16 nadgodzin po prostu nie ma jak są to odbierasz sobie ale to rzadko bardzo. dlużej jak widze czasami dyrektor i kierownicy pracują a i mecenas jeden ale to tez kierownik

yossarian

Witam. czy ktoś z posiadających wiedzę mógłby napisać jak wygląda kwestia urlopów? Czy to jest duży problem wykorzystać w odpowiednim dla mnie terminie, czy są jakieś okresy wyłączone z korzystania z urlopów ? co z długimi weekendami?

@yossarian

umawiasz się i dostajesz, ja nie spotkałam się sama a i wśród znajmomych sytuacją aby nie dali urlopu jak się chce.a dlaczego pytasz masz problem

Pracodawca oferujący słabe wynagrodzenie,handlowiec z Warszawy zarabia 3 tys brutto,premia to czysta demagogia,dostaniesz gdy spłacą się sprawy twoich klientów,samo biuro Warszawa ma bardzo przyjemną atmosferę za sprawą Pani Dyrektor,ale Centrala w Łodzi...nie szanuje ludzi liczą się tylko klienci z których można ciągnąć kasę...naliczając opłatę za każdą czynność niekoniecznie zgodnie z umowami.A odnośnie pracownika to kontrola ile wyjezdzisz paliwa co do jednego litra.Tak więc narobisz się a nie zarobisz a jak masz wypadek samochodowy autem słuzbowym jeszcze cie zwindykują i musisz oddawac pieniądze bo samochód był w leasingu i słabo ubezpieczony.Nie polecam.Jak na Łodzkie realia to moze ktos sie cieszy ze wogle gdzies pracuje,ale jak na Warszawę to porażka.

doradca

Witam. Mam rozmowę na stanowisko Doradcy- praca w innym województwie. Bardzo proszę o warunki na jakich pracują Doradcy. Zwłaszcza chodzi mi o to,czy wymagany jest do pracy własny samochód. Mam na rozmowę prawie 350 km.w jedną stronęi dlatego proszę o kilka słów na ten temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Święta

To jak traktują klientów nie jest przedmiotem tego portalu.

Zadaj sobie pytanie czym jest opinia w gowork to będziesz miał odpowiedź. Napisać opinię może każdy zarówno konkurencja, niezadowolony klient jak i dłużnik podszywając się pod kogo tylko chce, czy były zwolniony pracownik etc. To nie jest miarodajne. Produktów WEC ma wiele od windykacji standardowej po cesję i windykację z przejęciem wszystkich kosztów w tym sądowych. Jak sie spotkasz z doradcą to sobie zdecydujesz co dla Ciebie będzie lepsze i mniej "ryzykowne" a anonim na go worku to Ci może co najwyżej kit wcisnąć.

qwerty

Obraz kancelarii WEC :) hahaha, nigdy mnie to nie dziwiło.

ekhm

Przypominam, iż jest to portal o warunkach pracy, a nie o produktach, które sprzedajecie. Chcecie robić reklamę? To won na inne portale!

rob roy

odzyskali środki ale mam uwagi do obsługi, opowieści ich przedstawicieli przy namawianiu do umowy, różnią się od późniejszych praktyk, ale kasa jest, tak więc każdy wybiera

jeronimo

ja tam polecam, środki odzyskane

KLIENTKA

odzyskali i to się liczy natomiast komunikacja z klientem mogłaby być lepsza, handlowiec który mnie namówił trochę ściemniał,jak się okazało, i to wkurza

Mała

W odniesieniu do powyzszego, pytajac o kwestie umawialnosci mam na mysli bardziej sprzedaz szkolen...Co jesli nie jest ona najlepsza?

phil
@Mała

OUT

Mała

A ciężko jest realizowac plan sprzedazowy? Jaka jest reakcja z ich strony jesli z umawialnoscia nie jest najlepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.