Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

nadin

dla mnie słaba atmosfera pracy,nie polecam.

filo

Pracownik obecny - Wiesz... mówić też można co Ci się podoba, tylko po co gadać publicznie bzdury bez zastanowienia (jak mm wcześniej), ale tylko dlatego, że nie trzeba się rejestrować? [usunięte przez administratora] Anonimowym jest się tylko do czasu. No i nie koniecznie każdy były pracownik musi narzekać - ja raczej nie będę. Do rzeczy - mm, perełko. Jeżeli ta Kancelaria ma aż tyle wad i tak bardzo źle traktuje pracowników (rozumiem, że przede wszystkim Ciebie), to na prawdę powinieneś/aś zmienić tą pracę - po co się męczyć? Praca przynajmniej czasami powinna dawać satysfakcję (mam na myśli nie tylko przy wypłacie). mm - jeżeli jesteś pracownikiem Kancelarii, to ... szczerze współczuję Kancelarii.

praconik obecny

[usunięte przez moderatora] Tak czy inaczej ja pracuję ponad rok, wcześniej pracowałem w innej kancelarii windykacyjnej i mogę powiedzieć że nie narzekam[usunięte przez moderatora]

Aleksander

A może po prostu za wysokie progi dla niektórych, zeby pracować w dużej firmie? Otwórzcie zatem własne i osiągajcie wyżyny.. albo przerzućcie się z komentarzami sweet fotek na Facebooku, pozdrawiam nieszczęśliwe miernoty bez ambicji. Źdźbła we własnym oku się nie widzi...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
xyz

mm - 2013-05-11 21:52:47 W kancelarii panuje [usunięte przez administratora], powszechny brak szacunku dla pracownika, niskie płace, nieadekwatne wymagania, nerwowa atmosfera i długo trzeba byłoby wyliczać pozostałe uchybienia......... Nie polecam tam pracy, chyba, że ktoś ma nóż na gardle i akurat nie ma innego zatrudnienia, poza tym nie dbają o cennych pracowników, dlatego ich tracą z dnia na dzień. Szkoda, że nawet największe perły tego miejsca po pewnym czasie dziękują im z satysfakcją za współpracę, ale przynajmniej raz na jakieś czas ktoś im utrze nosa:-)gapię się i nie mogę uwierzyć, w bezmiar głupoty, wierzysz w to co piszesz czy tak tylko marzesz, no niewiem, pracuje tu długo ale [usunięte przez administratora], czasami niezrozumiałe decyzje, czasami dla mnie głupie jak wszędzie ale [usunięte przez administratora] to przegięcie rzucać takie oskarżenia hmm A te perły no cóż każdy ocenia sam ja osobiście pereł jakoś nie widziałam (nie wszystko złoto co się świeci) a dotknął mnie awans i nie tylko mnie, firma awansuje głównie wewnętrznie stąd ten [usunięte przez administratora]dziwaczne dla mnie takie szczucie chyba

filo

pytajnik - 2013-05-05 11:31:11 Skoro tak chwalicie sobie pracę w Inkaso WEC to proszę odpowiedzcie mi na proste pytanie: CZEMU W PRZECIĄGU DOKŁADNIE 2 TYGODNI Z KANCELARII ODCHODZI AŻ 5-7 PRACOWNIKÓW? Po co wypisywać bzdury - statystyki nie kłamią.ech... zawsze taki "pytajnik" się trafi... - bez urazy To chyba jasne, że jeżeli strony się nie dogadują, to zdrowiej będzie dla ogółu żeby się rozeszli w pokoju. Z tego co widziałem, to Prezesowi nie zależy na tym żeby komuś krzywdę zrobić. Powiedziałbym, że w miarę rozsądku jest odwrotnie. Niektórzy przychodzą pracować, inni dla rozrywki, a jeszcze inni odpocząć (albo przynajmniej delikatnie mówiąc - nie przepracować się). Jeżeli miał(a)byś płacić takiej osobie wypłatę co miesiąc - jak długo tolerował(a)byś takie podejście do pracy? Zastanów się. Aha, jeszcze jedno (uprzedzam pytanie) - nie, nie jestem z zarządu. Pozdrowienia dla wszystkich.

PYTASZ I MASZ

pytajnik - 2013-05-05 11:31:11 Skoro tak chwalicie sobie pracę w Inkaso WEC to proszę odpowiedzcie mi na proste pytanie: CZEMU W PRZECIĄGU DOKŁADNIE 2 TYGODNI Z KANCELARII ODCHODZI AŻ 5-7 PRACOWNIKÓW? Po co wypisywać bzdury - statystyki nie kłamią.odeszli, czy ich "poproszono" o odejście, przynajmniej w wiekszości, tak się składa, że w tym samym mniej więcej czasie zatrudnili nawet więcej ludzi w tym z konkurencji ściągniętych mają nowych w Lublinie, Olsztynie, i podobno zaraz jeszcze gdzieś kolejni, wymienili Bytom dla mnie to jest celowe działanie, niestety bo niewiem jeszcze na co skierowane i co wyniknie z tego, ale szybkość pojawiania się nowych po odejściach świadczy o jakimś planie

pytajnik

zbyszek

[usunięte przez moderatora] Mnie praca w Inkaso WEC zadowala, a mam punkt odniesienia bo przez rok pracowałem w konkurencji. Bez kitu ... :)

marcin34

Witam, jak to w naszym kraju bywa, każdy narzeka co jest zreszta normalne. Nie wiem ile w kancelarii Inkaso WEC zarabia Radca ale ja tam pracowałem 2 lata jako doradca klienta i bylem zadowolony. Dostalem dobrą opcję wyjazdu za granicę i dlatego zrezygnowałem. Atmosfera w pracy jest dość istotna, przynajmniej dla mnie była. A w tej kancelarii trzeba przyznać że pracuje się sympatycznie, nie ma jakiejś spiny na plan chociaż tak jak wszędzie jest wyznaczony. Rzadko przyjmują nowych bo tam kadra jest stała więc jak macie ogłoszenie to ja bym sie nie zastanawiał, przynajmniej jeszcze pół roku temu było tam bardzo w porządku.

Pablo

Aplikacja radcowska jest tak popularna że wkrótce radców będzie więcej niż owadów.

Pablo

Mój kolega właśnie skończył aplikację radcowską w Łodzi, dzisiaj ogłosili im wyniki egzaminów wraz z nim egzamin zdało koło 200 osób w przyszłych latach te liczby będą podobne w każdym razie nie mniejsze niż 100 osób rocznie a kłopoty z pracą były już gdy aplikacją radcowską kończyło kilka razy mniej osób , raczej ci co skończyli nie mają się z czego cieszyć. Zresztą w innych miastach kraju jest podobnie tam też tłumy ją skończyły i tłumy w przyszłych latach będą kończyć więc nawet nie ma gdzie wyjechać za pracą.

Pablo

filo - 2013-04-18 09:36:26 Pablo - 2013-04-17 18:48:51 A ile w tej kancelarii zarabia radca prawny , może być kwota brutto ? Poszukują teraz radców prawnych , opłaca się tam pracowąć w dziale prawnym pod względem finansowym ?Pablo - zadzwoń do sekretariatu, umów się, porozmawiaj z Prezesem. Myślę, że możesz wynegocjować coś dla siebie.Tak w ogóle to tylko pytam w sumie z ciekawości bo ja na szczęście pracę mam jako radca prawny taką w miarę znośną w przeciwieństwie do moich kolegów i koleżanek radców , którzy albo pracy nie mają a jak mają to już często góra za 2000 netto i to na zasadzie samozatrudnienia albo na jakiejś umowie cywilnoprawnej a nie umowie o pracę i jeszcze i są z tego zadowoleni a są i tacy co pracują za jeszcze mniej. Ja nie wiem jak to dalej będzie wyglądać teraz co roku aplikacje radcowską w takiej Łodzi będzie kończyć około od 100 do nawet 200 osób , zostawać radcami i wychodzić na rynek , nie wiem gdzie ci ludzie znajdą pracę a stawki im oferowane spadną pewnie do 1000 złotych a jak nie to precz na bezrobocie i będą musieli się na to godzić. Z pocałowaniem ręki będą musieli przyjąć każde oferowane im warunki.

niusi

linx, wzruszyla mnie Twoja historia. na szczescie nie jest to jeszcze (usunięte przez administratora) nikt nie trzyma Cie na sile

filo

linx` Ile zostawałeś/aś po godzinach? Godzina 16:02 i wszyscy są za dzwiami (2-3 osobami)

linx

Pracuje tu, bo muszę jakoś zarabiać na życie. 3/4 osób rozgląda się za nową pracą, tacy wszyscy są zachwyceni...Wszelkie działania nakierowane są na stworzenie[usunięte przez moderatora], nie oddzywać się, nie jeść i oczywiście zostawać po godzinach...

Feniks

Podobno... Czyli, że nie byłeś/aś pracownikiem. Ja dostałem trochę więcej niż oczekiwałem, ale wydatków zawsze będzie więcej niż by się chciało.

mbed

Na rozmowie podobno obiecują wyższą podstawę po okresie próbnym, a jak przychodzi co do czego to pozostają przy takiej samej stawce...

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.