Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Mała

Witam, czy jest ktoś w stanie mi odpowiedziec jak wyglada kwestia zatrudnienia na stanowisku Specjalista ds Sprzedazy Szkolen. Czy ktos pracowal w tej Firmie w podobnym charakterze lub wie cos na ten temat? Dziekuje za kazda odpowiedz :)

BYŁA brrrrr jak to brzmi
@Mała

ja pracowałam tu mają spore wymagania, trochę bałaganu z zalet wynagrodzenie w terminie, trochę ciekawych znajomości normalna firma, może trochę powyżej przeciętnej, na pewno szybko rosną i tyle wiem, a i dobra odskocznia wpis w CV dobry

Vandergard

Jak już (usunięte przez administratora)napisała - jest normalnie. Czasami jest więcej pracy, ale niektórzy tutaj demonizują...

MORALES

Firma jak firma sprawę w sądzie wygrali kasy nie odzyskali dłużnik zwiał, prawo w tym naszym państwie do du.....szy

klient

ja jestem zadowolony pół roku i odzyskali środki, zrzekłem się tylko części odsetek bo inaczej byłby sąd i bujanie się z dłużnikiem

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
achtung

Klienci i pracownicy - uważajcie na tą firmę.

CCCCCCCCC
@achtung

Ja pracuje już kilka lat i w zasadzie nie ma co pisać jest normalnie napisałam tylko dlatego bo mnie wkurzają hejterzy tu jest po prostu zwyczajnie, pracujesz jest ok, nie pracujesz wywalają cię jak wszędzie w prywatnych biznesach. Pozdrawiam normalnych przy okazji do "klient" jak w umowie tego nie ma inaczej to dlaczego wec ma kredytować twojego komornika czy sąd to jest obowiązek wierzyciela zawsze takie mamy prawo w Polsce; ktoś kto ma minimalne pojęcie o prawie to wie ;) bez odbioru pierwszy i ostatni mój wpis

mb

Kancelaria tonie!!! prezes zwalnia kogo się da, by ciąć koszty. Gdzie podział się strateg, który miał rozwijać tą firmę??? Od dłuższego czasu Kancelaria się kurczy i kurczy....nici z korporacji. Powoli wracamy do skali "Doradztwa..." Pozdrawiam wszystkich desperatów, którzy na własne życzenie chcą współpracować z "prezesem"

od A do Z

Pół roku mnie tu nie było i nadal jest ciekawie; jak jest na rozmowie rekrutacyjnej - mnie pomogła mama siedziała obok na krześle i mnie wspierała duchowo, oczywiście to było 2 lata temu więc teraz osoby rekrutujące mogły się zmienić na gorsze i nawet tata by nie dał rady mnie wesprzeć.

były klient

Zgadzam się, efektów żadnych a tylko się płaci, przestrzegam przed nimi innych "naiwnych"

ariadna
@były klient

proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

just
@ariadna

Podzielam , próbuje się dowiedzieć za co wystawili fvat (usunięte przez administratora)

takata

Jeśli chodzi o Główną Ksiegową, to już druga Główna Księgowa, która odchodzi. Tam się nie da wytrzymać. Teraz szukają trzeciej. Inkaso WEC to firma, w której zatrudnia się na przeczekanie, aby poszukać czegoś lepszego. Doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd, gdyż są źle traktowani i nie rozumiani, finansowo również. [usunięte przez administratora]. Zarobki - śmieszne.

zaczytana

Co z Główną Księgową dlaczego szukają?

lena

Widzę, że kancelaria wystawiała sporo nowych ofert pracy.........ciekawe dlaczego......... skoro kancelaria ma tak wysokie mniemanie o sobie to dlaczego jest taka rotacja i dlaczego wciąż tak wiele osób stamtąd odchodzi? Tam jest jak w liceum - musisz ze wszystkiego się tłumaczyć i usprawiedliwiać, jesteś upominamy za śmieszne rzeczy/przewinienia, a osoby które to robią powinny kierować przedszkolem a nie poważnymi ludźmi...... Zwyczajnie tak nie wypada zwracać uwagi kto ile czas spędza na wyjściu do toalety albo zjedzeniu śniadania. Trochę śmieszne te wasze praktyki, a przecież nie wszystko złoto co się świeci:-))))

nina

Tak to prawda, wszyscy są w ten sposób nierzetelnie informowani

Zaczytana

A czy ktoś jest zorientowany jakie warunki pracy i płacy ma Główna Księgowa w Inkaso? Poszukują Głownej Księgowej. Czy poprzednia odeszła?? Może ktoś coś przybliżyc na temat pracy na tym stanowisku w Inkaso?

nick

Wszyscy pracownicy mają plan ! Podstawowy plan pracownika Wec-a uciekać jak najprędzej z tej firmy !

aaaa

oczywiście,że są plany i to mało realne:)

wera

a ile tych spotkań trzeba umówić? jest jakiś plan sprzedażowy do wyrobienia czy coś takiego?

w ogłoszeniu jest napisane że konsultant umawia na spotkania z doradcami, czy chodzi o usługi windykacyjne jakie świadczy kancelaria? czy jakieś inne usługi? z góry dziękuję za odpowiedź :)

jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w inkaso wec? chodzi o konsultanta telesprzedaży

niusi

KM - 2013-07-24 14:25:21 Do niusi: Witamy na forum wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzającą, członka zarządu......itp wszystkie poprzednie wpisy są rzetelne i opisują sytuacje jakie mają miejsce w "krainie mlekiem i miodem płynącej" - jaką jest "WEC"pudło

demot

To forum służy do opisywania realnej sytuacji jaka w firmie panuje, aby przyszli pracownicy wiedzieli na co się przygotować. A w przypadku podjęcia pracy w wecu trzeba mieć sporo samozaparcia i silną motywację wewnętrzną, bo żadnej innej firma nie zapewnia (oczywiście poza pytniem Prezesa "Jak sobie radzicie?";)). Poza wypłatą wynagrodzenia na czas, wszystko inne pozostawia wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.