Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

KM

Do niusi: Witamy na forum wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzającą, członka zarządu......itp wszystkie poprzednie wpisy są rzetelne i opisują sytuacje jakie mają miejsce w "krainie mlekiem i miodem płynącej" - jaką jest "WEC"

niusi

Dlaczego jedna osoba pisze 4 komenty pod rzad? Troszke nakrecony/a? O swoich "bolach" w Wecu mozna mowic wprost, po co sie meczyc i wypisywac jakies dziwne monologi.forum temu nie sluzy.ma byc w miare rzetelna informacja o pracy. Tak wiec wracajac do poprzedniego postu-wez kartke i pisak...wiesz co dalej robic.nikt nikogo na sile nie trzyma. Nie jest to idealna organizacja, ale caly czas sie rozwija tez w zakresie zarzadzania zl. Wymagania duze ale zasady wynagradzania sa proste i przejrzyste. Zdecydowanie praca dla osob ambitnych. Jesli ktos liczy na spokojna posadke gdzie mozna sie polenic to pomylil adres.

MW

"Przemiła atmosfera", wszyscy donoszą na wszystkich, a najwięcej kadra "zarządzająca", która codziennie chodzi do pREZESA na spowiedź...kto ile czasu jadł śniadanie, ile razy był w toalecie. Jest naprawdę miło, a na twoje dziecko powiedzą "BACHOR" jest super!

ariadna
@MW

proszę o kontakt firmy lub osoby które były bądż są obecnie klientami Kancelarii Prawnej Inkaso WEC na adres(usunięte przez administratora)

Klient

Polecam omijać szerokim łukiem, nikt tak nie pomoże Wam pozbyć się kolejnych pieniędzy jak ta kancelaria, potrafią wystawiać tylko kolejne fv a windykacja polubowna nie istnieje....

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
Praca

ja dodam negatywną ocenę niestety, bardzo słaba organizacja.

niki

Tak to prawda, wejść tam to jak znaleźć się w gnieździe os, nie wiadomo skąd i kiedy cię użądlą

hmm

Nie udzielałem się w dyskusji do tej pory. Więc moja opinia będzie obiektywna- nie odnosząca się do żadnej z wcześniejszych wypowiedzi. Nie jest to praca marzeń to na pewno. Jest to praca dla tzw. szarych maszynek - ludzi którzy robią to co im mówią bez zbędnej refleksji. Obecnie pracuje w firmie gdzie przełożeni mają PEŁNE zaufanie dla pracowników. To bardzo pozytywne uczucie - jesteś rozliczany po wynikach ale bez jakiejkolwiek kontroli. Rozumiem dbałość o swoje interesy kancelarii, ale bez przesady- kontrola na każdym kroku jest poniżająca i nie ma sensu.

Do pracownik kancelarii -[usunięte przez administratora]- adminem to możesz być w wec-u a nie tu ! Mamy - pracownicy byli/obecni pełne prawo do wypowiedzi na tym forum i Bogu dzięki ty nie będziesz dyktował co można pisać ! aquarela i hm - zgadzam się w całej rozciągłości !

Vandergard

Żeby nie było niedomówień. Nie jestem Prezesem Nie jestem z Zarządu Pisząc w poprzednim poście "biuro" miałem na myśli podział zadaniowy osób (ale założę się, że to też zostanie wypaczone)

Vandergard

Ok - 2013-06-12 21:20:24 Pracownik Kancelarii - 2013-06-12 14:44:13 Przekomarzanie się w kwestii pracodawcy i tak za wiele nie zmieni. Wiadomo że każdy może dodać wpis - zarówno ten kto już w Kancelarii z różnych powodów nie pracuje jak i chociażby konkurencja w celu pogorszenia wizerunku firmy. Więc skupcie się może na dodawaniu wpisów o treści chociażby związanych z obowiązkami na danym stanowisku a nie z bezsensowną oceną pracodawcy. Praca w Kancelarii odbywa się w sympatycznej atmosferze, zawiera dodatki typu ubezpieczenie, karta multisport, prezenty świąteczne, urodzinowe itp. Kwestię wynagrodzenia ustala się na rozmowie kwalifikacyjnej - nie pasuje nie zgadzasz się, proste. Nie wypisujcie bredni!Drogi - obecny pracowniku kancelarii, zza biurku Prezesa może wydaje się, że pracownicy są uśmiechnięci i zadowoleni ze swojej pracy i ze swoich obowiązków. Myli się Pan i to grubo. Pewnie konkurencja też dodała swoje "słowo" do opinii widniejących na tym portalu, ale proszę mi uwierzyć, że pracownicy - byli/obecni bez powodu ich tutaj nie dodają. Może warto się nad tym zastanowić i spróbować coś zmienić zamiast udawać, że wszystko jest OK.Cóż... Powtórzę Już pisałem wcześniej atmosferę mamy taką jaką sobie sami stworzymy i nie widzę powodów do narzekania. Pracodawca akurat nie jest tutaj winny. Wiem, że są biura gdzie pracuje się dobrze i tyle. Pracy jest dużo - myślę, że to też się liczy na plus. Można nabyć doświadczenie, nauczyć się nowych rzeczy. Firma ma niezachwianą pozycję na rynku. Płace terminowe w całości. ZUS płacony Coś jeszcze? Z tego co widzę, kilka osób denerwują pozytywne wpisy, ale nie myślcie, że wszyscy są tak niezadowoleni jak Wy, a wszystkie pozytywne opinie nie są wpisywane przez Prezesa (z resztą sam pomysł jest trochę śmiechu warty, bo pewnie nie mógłby robić nic innego tylko czekać przy komputerze i odpisywać), który może nawet nie wie o tym portalu - a ile jest podobnych? Przyszło mi jeszcze jedno do głowy - najprawdopodobniej najwięcej głupot wypisują tutaj tacy co mają w firmie całkiem nieźle i na dodatek mają za dużo wolnego czasu w pracy ;-)

Pracownik Kancelarii

Smutny jest fakt, że zamiast skupić się na pracy ( gdziekolwiek byście nie pracowali ) to wypisujecie tutaj przeróżne posty. Nie zdziwiłbym się gdyby to robiła notorycznie jedna czy dwie te same osoby pod innym nickiem. W każdej firmie znajdą się tacy którym coś nie pasuje ale nie należy tego uogólniać do liczby mnogiej. Więc tak jak napisałem wcześniej, dajcie sobie na wstrzymanie z tymi wpisami nawet jeśli ktoś z Was jest byłym pracownikiem i nie wspomina Kancelarii dobrze. Ma do tego prawo, ale gowork nie jest miejscem na wylewanie żalów tym bardziej że jest źródłem mało wiarygodnym - pisać może każdy kiedy chce, co chce i ile chce. Pana Prezesa zza biurka też tutaj nie "wywołujcie", myślę że ma ważniejsze sprawy, niż pisanie na gowork....

hm

Po raz pierwszy firma była na dobrej drodze by przyjąć konstruktywną krytykę, jednak stało się to samo co zawsze, czyli został dodany wpisy mający na celu "wybielenie" sytuacji, jaka rzeczywiście w kancelarii panuje - to smutne.

Ok

Pracownik Kancelarii - 2013-06-12 14:44:13 Przekomarzanie się w kwestii pracodawcy i tak za wiele nie zmieni. Wiadomo że każdy może dodać wpis - zarówno ten kto już w Kancelarii z różnych powodów nie pracuje jak i chociażby konkurencja w celu pogorszenia wizerunku firmy. Więc skupcie się może na dodawaniu wpisów o treści chociażby związanych z obowiązkami na danym stanowisku a nie z bezsensowną oceną pracodawcy. Praca w Kancelarii odbywa się w sympatycznej atmosferze, zawiera dodatki typu ubezpieczenie, karta multisport, prezenty świąteczne, urodzinowe itp. Kwestię wynagrodzenia ustala się na rozmowie kwalifikacyjnej - nie pasuje nie zgadzasz się, proste. Nie wypisujcie bredni![usunięte przez moderatora] Myli się Pan i to grubo. Pewnie konkurencja też dodała swoje "słowo" do opinii widniejących na tym portalu, ale proszę mi uwierzyć, że pracownicy - byli/obecni bez powodu ich tutaj nie dodają. Może warto się nad tym zastanowić i spróbować coś zmienić zamiast udawać, że wszystko jest OK.

Pracownik Kancelarii

adam

Owszem nie neguję całej wypowiedzi. Nadal jednak uważam jak pisałem wcześniej "do byłych i obecnych pracowników"(proszę aby przeczytać uważnie) . Jeszcze jedno - [usunięte przez moderatora] za rozmowę z NIM nikogo nie zwolnił a parę takich miałem!!!. Jeżeli uważam, że są jakieś kwestie do zamknięcia w mojej sprawie to zrobię to za zamkniętymi drzwiami. Ananimowe, wzajemne obrażanie się nie ma klasy a to jest kuriozum mojej poprzedniej wypowiedzi.

aquarela

Witam ! Wreszcie nadszedł moment że i ja zabiorę głos w sprawie tego pracodawcy. Ludzie tak jak wszędzie bywają różni. Ja poznałam/łem wiele byłych/obecnych pracowników i mam nadzieję, że będą to przyjaźnie na wiele lat. Atmosfera – to zależy od działu w którym się pracuje. Bywa, że nie można się odezwać, słuchać radia – bo to przeszkadza innym bywa, że ludzie traktowani są[usunięte przez moderatora], a gdzie indziej bywa miło. Jeśli chodzi o klientów – klient jest po to żeby go wydoić ! Super, że jest, ale nic nie robi się żeby go zatrzymać! Wypłaty – regularne i na czas! – to się chwali, ale jeśli ktoś liczy na premie, prowizje – niech o tym zapomni! System płac jest tak skonstruowany żeby nic poza podstawą pracownikom się nie dostało. Przy zasobach które firma posiada można byłoby stworzyć nie wiodącą ale najlepszą firmę windykacyjną w Polsce – ale przy takim traktowaniu klienta i pracownika jest to nie możliwe! Większość pracowników narzeka na firmę, ale pracuje bo nie ma innej alternatywy. Jeśli tylko taka się pojawia odchodzą. Do Adam. Z całym szacunkiem ale nie pouczaj wszystkich ! Jesteś byłym pracownikiem ! To forum jest po to by dodawać opinie o pracodawcy, ludzie piszą to co myślą lub to co ich boli ! Takie ich prawo. Pamiętaj również, że obecnym pracownikom nie jest łatwo podpisać się pod opinią z obawy o utratę pracy. [usunięte przez administratora]

adam

Jak czytam te wpisy to naprawdę można się pośmiać. Jeden gada na drugiego, obrażacie się wzajemnie. Ludzie!!!!! - jak pisałem już wcześniej, jak komuś coś nie pasuje to powinien iść pogadać a jeżeli to nic nie da to odejść. P.S. do obecnych pracowników - j/w w tekście! do byłych pracowników - kilka wpisów jest b. mocnych (i nie powiem że nie są prawdziwe - punkt widzenia zależy też od punktu siedzenia) ja mam parę kwestii jeszcze do zamknięcia ale jest to mój problem i tej firmy dlatego nie będę tego opisywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jeżeli już ktoś pisze "pewne mocne historie" to niech nie pisze anonimowo - trochę [usunięte przez administratora]odwagi i pokory Szanowni Państwo z wyższym wykształceniem.

jgm - 2013-05-20 10:35:26 Nie wiem na czym ma polegać owe godziwe wynagrodzenie i warunki pracy jakie tam oferują, ale nie jeden raz można było zauważyć jak ambitne osoby tracą tam swój czas. Jakiś czas temu odszedł stamtąd pewien młody bardzo inteligentny, bardzo wartościowy i bardzo kompetentny mężczyzna, można powiedzieć, że chyba najlepszy jak do tej pory pracownik tej kancelarii. Można było naprawdę wiele się od Niego nauczyć, ale najbardziej podziwiam Go za jego honorowe odejście i wrażenie jakie po sobie pozostawił, no i to zdziwienie "góry" kiedy podjął tę chwalebną decyzję.........Sądzę, że taka osoba jak wspomniany mężczyzna nigdy nie będzie narzekał na brak pracy, gdy tymczasem innym po prostu brakuje odwagi na odejście, bowiem rynek pracy zmusza nas czasem do tkwienia w beznadziejnym miejscu, choć każdy tylko wyczekuje okazji, a prędzej czy później ona i tak nadejdzie. Więc jeśli kogoś zadowala jakiś tylko trochę bardziej niż gdzie indziej godziwy grosz plus wrażenie, że pracuje w profesjonalnej firmie, to naprawdę gratuluję rozeznania i ambicji i w tym wypadku nie mamy o czym dyskutować. szkoda komentować post proponuje się wczytać ogromna buta z ogromnym ego, a nie umie odróżnić spółki z o.o. od pphu :) pocieszny gość

jgm

sylwan

Opinię w internecie mają co najmniej MIERNĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.