Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Siemano

zal - 2013-03-15 19:17:35 Ta firma to jakiś żart. Prezes swoimi działaniami podłymi zapracuje sobie na odwrotny efekt! Pracownik jest tam numerkiem, a nie człowiekiem.A co? Prezes podwyżki odmówił? Hehe... No podły człek!

zal

Vandergard

od A do Z - 2012-12-09 04:12:27 do Vandergard - czy się pomyliłem? Dobrze prawisz, Waszmości!

JW23

29.01.2013 w KRS nastąpiło wykreślenie prokurenta w naszej firmie ? jakieś zmiany na "szczytach władzy" ...wiecie coś na ten temat.. ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
Kaso

Atmosfera w pracy zależy od nas samych, dobrze to powiedział Vandergard. Są momenty nerwowe oczywiście jak w każdej pracy, ważne jest teraz jak zespół sobie z tym poradzi. Każdy ma swoje grono, z którym się ''trzyma'' i najlepiej dogaduje.

od A do Z

do Vandergard - czy się pomyliłem?

od A do Z

Wypowiedź jest trafna i przedstawia fakty - ocenia zarówno pracodawcę jak i działanie firmy. Czy źle, że firma działa na podstawie zawieranych umów?? Co do pracodawcy - ocena jest indywidualna, jak coś nie pasuje trzeba porozmawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Halo

Morela!! a co do opinii o pracodawcy ma tekst o tym czy ściąga od dłużnikow czy nie!!Reklamę robisz na tym portalu czy jak??, od tego są inne portale,tu oceniamy pracodawców.Ja oceniam na 3 minus.

Vandergard

Chciałem coś napisać, ale chyba to się mija z celem. Z tego co widzę, to ludzie zaraz to wypaczą. Podtrzymuję to co pisałem od początku. Atmosferę mamy taką jaką sobie sami zrobimy - też nie z wszystkimi osobami zgadzałem się na początku, a teraz się dogadujemy. Z jednymi bardzo dobrze (pozdrowienia [usunięte przez moderatora]!), z innymi może trochę mniej, ale się szanujemy i nie ma to - tamto. A z tym motywem z Misia to już trochę "po bandzie" jak dla mnie. Proszę, nie piszcie głupot. Jeżeli komuś nie odpowiada praca - powinien ją zmienić. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników (tych byłych też).

tylko spokojnie

Żadna firma windykacyjna nie będzie wykłada kosztów "sądowych" za klienta, trudno aby ktoś obcy miał dopłacać do czyjegoś interesu. Idź do adwokata to zobaczymy czy dostaniesz coś za darmo, na dzień dobry zapłacisz wszystkie koszty + prowizja bez względu na wynik postępowania a jak ci się nie podoba to możesz sam sobie ściągać pieniądze. Co do pozwania Ciebie jako klienta - jeżeli by ciebie pozwał bank to byś nic nie mówił bo podpisałeś umowę i tam są wymienione wszystkie koszty i opłaty i byś powiedział " no trudno nie doczytałem umowy". Tu jest tak samo, jest umowa i są konsekwencje prawne. Co do atmosfery - p. Prezesie - że dzięki tylko jednej osobie atmosfera jest do[usunięte przez moderatora]..!!!

morela

Chyba jeszcze nie urodził się taki, który by wychwalał pod niebiosa swojego pracodawcę. W każdej firmie znajdzie się coś co przeszkadza, tak jak w WEC. Ważne, że Kancelarią ściąga kasę od dłużników chyba.

Ktoś

Wygląda mi na to,że "dobry chłopak " to ktoś z szefostwa,tak myślę, za dużo tych achów i echów, ja myślę,że firma jest przeciętna, płace umiarkowane,bez hurrra optymizmu,atmosfera średnio rodzinna.

zaklopotany

No, z tym wynagrodzeniem to bym się nie rozpędzał :D

pracownik autentyczny

Tak się zastanawiam czemu służą te wasze polemiki. Rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się aby pracownik był w 100% zadowolony z pracy, chodził do niej dla przyjemności. Ale narzekać w Kancelarii Inkaso WEC naprawde nie ma na co. Dobra atmosfera, wynagraodznie godziwe, troche pokory.....

"rodzinna atmosfera" - :) nie polecam takiej atmosfery

gość

Czemu brak podpisu skoro same plusy?

Dobry chłopak

Jak czytam wpisy niektórych z Was to wydaje mi się, że piszecie coś, byle napisać...a tak naprawdę to nie pracowaliście w Kancelarii WEC... Atmosfera jest bardzo dobra, rodzinna, jak ktoś ma problemy z samym sobą i nie umie się przystosować to nie ma się co dziwić, że odchodzi i marudzi. Co do wynagrodzenia, to jak wiadomo nie dogodzimy każdemu...ale patrząc na inne firmy tu tuta jest bardzo przyzwoicie, terminowo wypłacane pieniążki itp. W Kancelarii niczego nie brakuje, wszystko co potrzebne do pracy jest na miejscu! Zamiast narzekać to weźcie się za uczciwą robotę... I wiem co piszę, bo pracuję tu dłuższy okres i nie jestem nikim z zarządu, ani z kierownictwa. A dodatkowo Wam powiem, że nasza firma jest \'\'taka niedobra\'\', że zafundowała pracownikom darmowe zajęcia z j. Angielskiego... marudźcie dalej... Pozdrawiam

Nicki

Mizerna atmosfera,nie podoba mi się,pracuję,bo muszę zarabiać na zycie.

Oj

Taki średni pracodawca, trochę mało motywuje mnie płaca.

P

A ja na 3 również oceniam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.