Opinie o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MILLANO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MILLANO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Gregory

Zależy, gdzie trafisz, bo Wysogotowska a Olszynowa ma inne stawki i kompletnie inne podejście do pracy. Jest to rodzinna firma, więc nie oczekuj cholendarnie wysokich podwyżek czy zmiany stanowiska, bo wszystko zależy od siły przebicia, chyba, że nie masz honoru i zostaniesz donosicielem kierownika czy pozwolisz na inne rzeczy. To jest Turecki Serial tyle, że jeśli jesteś zbyt dobra / y to tego nie widzą, bądź nie chcą widzieć a jeśli masz nawet własne zdanie to długo tu nie popracujesz. Jest to dobra robota na chwilę, bo możliwość rozwoju jest nikła a dużo już osób się przewinęło przed mymi oczyma. Panuje tu straszna nie sprawiedliwość jeśli chodzi o stawki, jedni sobie siedzą bądź nawet odsypiają a inni są od wszystkiego i mają dwa razy mniej wypłaty. Mimo, że produkcja to jest istna " pandora " to i tak wymagane są od Ciebie nie wiem jakie rzeczy byle by była zgodność na produkcji ... Niby jesteś na swoim stanowisku ale nadużywają swojej władzy do robienia innych rzeczy, to (usunięte przez administratora)

Anżej

Ludzie nie podoba wam się atmosfera w pracy zarobki ? To się zwolnijcie ! Nikt was nie trzyma na siłę. W innych zakładach pracy jest super atmosfera pracownicy życzliwi płaca na poziomie normalnie bajka. W takim Amazonie podcierają się Kazimierzem Wielkim..... a nie czekaj....nie mają czasu wyjść do ubikacji.

Arczi

Nie polecam ani trochę. Etatowe wykorzystują w każdy możliwy sposób zatrudnionych przez agencję. Chaos, bardzo nieprzyjemna atmosfera, walą mandaty nie dając żadnego upomnienia ani ostrzeżenia. Koordynatorka z HR chamska, arogancka. Masakra, ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) a płaca za miskę ryżu. Ciągle szukają pracowników bo zapewne nikt nie chce w tym obozie pracować. Jeśli ktoś bardzo pilnie potrzebuje gotówki i nie może znaleźć innej pracy to może wytrzyma, ale musi nastawić się na chaos, smród i kiepską atmosferę. Odradzam przede wszystkim pracę panom, którzy bardzo często są wykorzystywani do noszenia ciężkich rzeczy przez dłuższy czas, a inni w tym czasie siedzą na krzesełku i pakują. Nawet nikt nie przyjdzie, żeby zarządzić zmianę miejsc, żeby osoba nosząca nie padła w tej duchocie na produkcji.

Czerwony czepek
@Arczi

Zgadzam się w 100% Ale cóż zrobić a gdy masz wątpliwości to uzyskujesz odpowiedź "zapytaj brygadzistki" i idź się teraz wykłócaj jeszcze może pod byle pretekstem mandat zarobisz a one są skore do dania mandatu , bo chociaż gdy jesteś uczniem , to pewnie podświadomie ich zazdrość zżera że zarabiasz więcej od niej albo tyle samo.

Czerwony czepek

Czy ktoś coś cokolwiek robi ? Firma przeprowadziła kontrolę w sprawie palenie papierosów na w5 w Wysogotowie , tam przy wielkiej maszynie do mycia form do czekolady , są palone papierosy na okrągło , czy tych osób etatowych nikt nie kontroluje ? Co wnoszą na produkcję... Ale agencyjnych to koordynatorki chętnie by wyłapywały , gdyby tylko mogły , o wszystko i karać by mandatami

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MILLANO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Milu

Jak wygląda sprawa z papierosami? Dział obsługi maszyn, z góry dzięki za info

@Milu

Na całym terenie zakładu jest zakaz palenia papierosów.

@Milu

Tak, to prawda, że na całym terenie obowiązuje zakaz palenia, ale jak jesteś osobą na wyższym stanowisku to od razu Ci wolno wyjść ewakuacyjnym przejściem aby zapalić. Byłem w tej firmie bardzo długo (aż za długo) i takie samowolne wyjścia, przemycanie papierosów w fartuchu albo spodniach to była norma - najgorsze jest to, że nikt tego nie kontrolował, przykre... millano to firma, która idzie zdecydowanie na akord a nie na jakość i solidność swych produktów

Mila
@Kacper

Do tego kiepskie są zarobki zwykłych pracowników pakowaczek nie mówie o mechanikach itp bi na 3 zm bez sb i ndz to masakra .

@Kacper

Na w5 pracownicy chowają się za maszynami i tam palą, a brygadzistą przychodzi, mówi "Boże, jak tu śmierdzi szlugiem" i idzie dalej. Byłam świadkiem tej sytuacji i po prostu szok..

@Kacper

za jakimi maszynami się chowają sprawdzimy na kamerach bhp

hr
@mat

myjka W5, wejście do szatni na W4, wyjście na dach przy magazynie W5

@mat

Na w5, na samym końcu, gdzie jest myjka

HR

Nie rozumiem co to ma znaczyć że koordynatorka wstawia mandaty Np. Za źle założona maseczkę a chłopakowi który chodzi sobie na kawkę z brygadzistą na w5 Nie wstawi mandatu gdzie jest sprawiedliwość wobec innych ? Witek ciągle sobie wszędzie krąży a jak ktoś na chwilę gdzieś odejdzie ze stanowiska to juz brygadzistka to widzi.. Ogólnie praca super bardzo polecam czasem są gorsze dni czasem jest naprawdę super

HRka

Pracuje w tej firmie już jakiś czas. Dla mnie praca to praca czasem jest luz czasem jest ciężko nikt nie powiedział, że będzie jak w bajce. Atmosfera jest czasem lepsza czasem gorsza wiadomo jesteśmy ludźmi. Teraz troszkę o koordynatorce ,,mała blondynka w okularach ,, wiecznie chodzi obrażona na cały świat i o nic nie można się zapytać bo pretensje, że nie tylko ona jest tutaj koordynatorką.

Mania

Witam.Kto z was pracował na wysogotowskiej? .Przerwy po między pracą bo ktoraz z Pan urodziny.Co to wogole jest ?Pracodawce na to stać.

X

Witam Tak sobie czytam to co tu piszecie .... jestem pracownikiem od lat .Ja chyba pracuje w innej firmie ,co za bajki!!!. Jestem w szoku ! Skąd w moich kolegach i koleżankach tyle jadu . Co Wam to daje ?ulżyło troszkę jak sobie anonimowo pojechaliście po innych? Weźcie się nad sobą zastanówcie Nie taki cel tej strony!

Kuba
@X

Sam anonimowo piszesz, plus przejdź na zmianę Jagody to się przekonasz. Chyba że sam sama jesteś z tej trójcy świętej. Pozdrawiam nie serdecznie.

@Kuba

Co za bzdury, zmiana fajna, ja chodziłem na wszystkie zmiany i ta jest najlepsza. Jak Ci nie pasuje, to sie zwolnij, albo przenieś na inną zmianę, a nie grasz pokrzywdzonego.

HR Consulting

Radzę omijac to miejsce. Ukrainki traktowane sa jak święte krowy chodzą wymalowane po zakładzie (powinny być bez makijazu), siedzą sobie na krzesełkach i odpierdajaja robote najwolniej jak tylko potrafia, bo po c o szybko, jak glupi Polak i tak im zaplaci, czy nie tak?Polki natomiast dla odmiany chodza w brudnych, wymiętych fartuchach i wykonuja prace na stojaco bo nie ma krzeseł, wszystko zebały te pierdolone Ukrainki, szmaty jebane i śmieja się z Polek że sa takie głupie, we wlasnym kraju traktowane jak (usunięte przez administratora). Gratulacje!!!!!!

@HR Consulting

Żenująca wypowiedź. Polska dla Polaków Ci się marzy? Ukrainki pracują tak samo jak inni pracownicy. Na pewno nie są faworyzowane, a już raczej dyskryminowane przez takich jak Ty. Współczuję im z całego serca.

Rockangel

Ja zaczynam prace drugi miesiąc. I co nieco się wypowiem . Praca jest fajna , ale atmosfera? Zależy od dnia . Niektóre Panie Etatowe są wredne i chamskie , Już nie mówiąc o pewnej operatorce. Która traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Zarobki są fajne jak dla ucznia. Ale wyzysk przez niektóre etatowe jest najgorszy.

MAT
@Rockangel

ta operatorka TO BRAKUJĄCE OGNIWO W TEORII DARWINA

Onyx

Łamanie wszelkich norm pracowniczych , tam chyba kontroli nigdy nie było. (usunięte przez administratora) jakich mało. Niebawem zostaną ujawnione materiały wideo z tego obozu. A osoby decyzyjne spotkają się z przykrością jakich nigdy nie doznały. Wasze życie w sieci stanie się koszmarem.

@Onyx

czekamy ZAPOMNIAŁEŚ

HRka

Praca jest lekka, można powiedzieć, że czasami wręcz przyjemna. Gorzej z atmosferą.. dlaczego nikt nic nie zrobi z brygadzistkami z w4? Mówię tu o Jagodzie i o Irenie. Krzyczą na ludzi, poniżają... no ale tak, liczą się wyniki a nie to, że pracownicy płaczą w toaletach...kolejna sprawa to koordynatorki HR, koordynatorka blondynka w okularach jak i ta w ciemnych włosach Polka, wiecznie mają muchy w nosie, nawet nie odpowiadają na ''cześć'', nie pomagają kiedy ma się problem. Nie mówiąc już o tym, że czasami w szatni nie ma szafek i trzeba nosić brudne fartuchy po kimś... Tak poza tym, pracę polecam. Można sobie dorobić na czas studiów. Nie warto się przejmować ludźmi tylko robić swoje i tyle. Pozdrawiam

@HRka

zgłosić do działu bhp załatwimy To

zjawimy się niespodziewanie

Domi

@Asia a do kadr nie poszukujecie pracowników? ;)

@Domi

Nie, obecnie nie ma takiego zapotrzebowania :)

Jajo

Zwolnić brygadzistke siedzi nic nie robi , a do każdego ma problem o wszystko !

xz2

Sama praca jest pół na pół. Czasem lekko, czasem ciężko. Natomiast sama atmosfera pracy i zachowanie Pań etatowych to jakiś absurd. Wyzywanie, krzyki i generalnie złe traktowanie. Śmieszą mnie jakieś konta, które wypisują tu, że to kłamstwa, bo atmosfera jest świetna. No niestety, ale nie jest. Jeżeli ktoś ma słabszą psychikę, to zwyczajnie sobie w tej pracy nie poradzi. Sama nie raz byłam bliska płaczu, przez to jak zostałam tam potraktowana. Nie mam pojęcia, dlaczego Panie etatowe tak okropnie traktują HR-ów. Czy to wina jakiejś frustracji wynikającej z tego, że uczący się więcej tam zarabiają? Ciężko stwierdzić. Owszem, są tam też ludzie mili i sympatyczni, którzy są skorzy do pomocy, aczkolwiek z przykrością muszę stwierdzić, że większość jest bardzo niemiła. Jeżeli nie ma żadnej innej pracy, to da się tam jakoś wytrwać, ale raczej nie polecam. Nie wspominam już o kontakcie z agencją pracy, bo to jest jakaś porażka. Dodzwonić się do HR-u graniczy z cudem. Łatwiej już byłoby się skontaktować z Papieżem. Generalnie nie jest zbyt kolorowo.

Ewik

Witam Serdecznie. Mam pytanie odnośnie transportu pracowniczego Kierunek Oborniki Wielkopolskie przez Rokietnica. Gdzie znajduje się przystanek, może jakiś namiar na kierowcę, przewoźnika. Każdy jeździ a nikt nic nie wie...

@Ewik

Jesteś pracownikiem? Każdy pracownik może otrzymać rozkład jazdy w Kadrach.

@Ewik

Oborniki -Dworzec autobusowy, Rokietnica-ul. Szkolna

Olaa

Pierwszy dzień w pracy zaliczam do nieudanych. Wchodzisz na hale nikt Ci niczego nie wytłumaczy. Już na wstępie na Ciebie krzyczą jak coś zle zrobisz... jak ubrałam czerwony czepek czułam się jak trendowata każda w białym patrzy na Ciebie jak na jakaś zmorę. Przykre ,bo praca nie jest trudna ale atmosfera ,która panuje przez Kobiety w białych czepkach jest naprawdę Okropna... wielkie pretensje do Ukrainek, pomimo ,ze pracują ciężej i są pomocne w porównanie do naszych Polek. Każdy kolejny dzień wydaje się być gorszy. Kobietki ,które pracują na stałe uważają ,ze mogą wszystko : przeklinać na Ciebie, wykorzystywać a co najgorsze obgadywać. Coś dziwnego. W żadnej firmie takiego czegoś nie widziałam... ktoś powinien z tym coś zrobić.. naprawdę.

@Olaa

Zgadzam się. Atmosfera nie jest za fajna. Pracuje już tam z dwa miesiące i widzę co się dziej

Olaaa
@Ala

Oczywiście chodzi Milano na ul osztynowej

@Olaa

Niestety przkyre ale prawdziwe! Trzeba z tym naprawdę coś zrobić! Nie wolno ludzi w taki sposób traktować! Nie ważne czy Ukrainiec czy to Niemiec czy Chińczyk!

Nikita
@Olaa

To samo ja miałam :/ (biały czepek) byłam na etacie. Nigdy prze nigdy nie spotkałam się z firmą która powinna mieć nazwę "totalne dno"! Baby bo inaczej nazwać ich nie można traktują człowieka jak (usunięte przez administratora) Najlepiej zgłosić to do głównego kierownika (Marcina?) może on coś z tym zrobi. Niech (usunięte przez administratora) te baby za mobbing z olszynowej jak i wysogotowska! Tam to jest porażka

Operator
@Olaa

Jak sie zbierze bande bab to tak jest

Anastazja
@Olaa

Pracowałam w Millano przez dwa ;lata za pośrednictwem Agencji . Jestem Polką i chciałabym przekazać swoje spostrzeżenia . Praca jest generalnie fajna , ale atmosfera jest niemiła . Pani koordynator Irina , wyraźnie preferująca swoje koleżanki z Ukrainy , Polki w tej agencji traktowane są źle , zawsze źle pracują i są szykanowane przez tą Panią , pani lubi przystojnych panów i to z nimi najczęściej spędza czas w pracy , a listy do podpisu roznosi po hali i podaje w trakcie wykonywania przez pracownika czynności produkcyjnych , jeżeli spadnie długopis , to wg. niej pracownik nim rzuca . Czego brakuje to wdrożenia do produkcji , panie etatowe mają do wykonania pracę i nie są powinny być odpowiedzialne za szkolenie i przygotowanie do pracy pracowników agencji ,do tego powinna być przygotowana osoba , która merytorycznie wyjaśni proces produkcji i nie będzie stresu . Brak odpowiedniej ilości stołów do przygotowania materiałów , niskiej jakości materiały biurowe albo uszkodzone , które przynosi brygadzistka powodują spowalnianie procesu produkcyjnego i czasami niefajne komentarze etatowych . To są problemy może śmieszne , ale ważne , aby nie było stresu i niezadowolenia . Pracowałam przez okres dwóch lat i jestem zawiedziona atmosferą . Szkoda , że właściciel nie zwraca uwagi na komentarze ludzi , którzy przewinęli się przez ten zakład .

Kasper 98
@Olaa

Hejka mógłbym prosić o jakiś kontakt? Mam kilka pytań bo od weekendu zaczynam, ratuj plis :D

Rockangel
@Anastazja

Pracowałam tam 3 miesiące. I co do koordynatorek , nie mam zarzutów. Według mnie są najbardziej spoko niż cały zespól Milano, plus są mega wyrozumiałe. Irina? Preferuje ukrainki? Fakt to są jej koleżanki. Ale bardzo dobry też ma kontakt z Polkami. Więc się nie zgadzam z tym co tu napisane.

Aga

Witajcie, zastanawiam się nad pracą na produkcji w milano. Możecie powiedzieć coś o zarobkach na ta chwilę? Jak wygląda praca ?

Zostaw merytoryczną opinię o MILLANO - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w MILLANO?

Zobacz opinie na temat firmy MILLANO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MILLANO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 10 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILLANO