Opinie o MANTAR Bartosz Browarski w Opatów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MANTAR Bartosz Browarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MANTAR Bartosz Browarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MANTAR Bartosz Browarski w Opatów

Rudy Nowy wpis

Dwa lata temu widziałem ogłoszenie z tej firmy o (usunięte przez administratora) dla projektanta CAD/CAM. Od tamtego czasu raczej cisza. Mam rozumieć, że zespół już sformowany? A może rekrutacja jest tu "z polecenia"?

Łukasz Michałowski Nowy wpis

Dzień dobry absolutnie nie polecam tej firmy bardzo nie słowny oraz nie żetelny pracodawca oszukuję przy każdej okazji wypłaty dużo niszę niż deklaruję na samym początku pracy. Pracowałem tam 2 lata także nie polecam z mojej strony sprawa trafia do sądu za potraktowanie na sam koniec.

Bartosz Nowy wpis
@Łukasz Michałowski

Szkoda, że niektórzy koledzy dopiero mówią co ich boli po odejściu.

Łukasz Nowy wpis
@Bartosz

Wiesz co, nie czy chce mi się w ogóle komentować takiego żałosnego i śmiesznego komentarza jak twój!!! I właśnie takimi wypowiedziami tylko pokazujecie jak jesteście zakłamani, zacznijcie uczciwie pracowników traktować i się trochę ogarnięcie bo z tego co słyszałem to ta wasza mała łódeczka nieubłaganie tonie i już prawie jesteście na dnie... Ja już z wami skończyłem i nie mam zamiaru więcej się z wami w bezsensowne i głupie wdawać konwersacje.

pozytywny pracodawca, ok

Zostaw merytoryczną opinię o MANTAR Bartosz Browarski - Opatów

• Jak się pracuje w MANTAR Bartosz Browarski?

Zobacz opinie na temat firmy MANTAR Bartosz Browarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MANTAR Bartosz Browarski